--Notification--

logo

Slovenski nogomet

Komentarji

• 1 |-10+11

če gledamo po priložnostih si je olimpija bolj zaslužila zmago. z menjavo trenerja v mb so si zeleni kupili nekaj časa. v naslednjih kolih pričakujem še kakšen remi violic in povečanje razlike. nato pa pridejo zadnja kola, takrat bo pa šlo na nož.

• 0 |-10+10

Na žalost nekega spektakla - razen mogoče v smislu navijaške koreografije itd niti ni bilo. Mariborčani so želeli nekako preveč na silo doseči gol. Ni bilo neke lepe kobinatorike ne pri enih ne pri drugih. Škoda. Tako pa ostane samo tisto - več sreče prihodnjič smeh

• 0 |-10+10

Za spremlajnje naših tekem je zelo priročna aplikacija flashscore.si, ponuja v živo vse informacije iz tekem.  pa zastonj  je.  LP

• 1 |-10+11

Torej dragi Štajerci,dons zvečer bomo zapel.kul

• 1 |-10+11

Po svoje čisto prav... in tudi za neki napredek zaželjeno... da ni Maribor iz čistega mira prvak.

Toliko kiksov... trije trenerji . Prvič še v redu, ni pač izpolnil ničesar. Jurčić... zakaj je moral iditi?

Zdaj se vidi... da po mojem niti Mure ne bi premagli nasred Maribora. Aja, tudi čudne igre z navijači in pijanim Zahovićem? Ibraimi... moral oditi?

A se Štajerci sploh čudite... da ste poklonili naslov prvaka Olimpiji. Za letos še ni bila po mojem ravno pripravljena... ampak toliko še vedno, da je poklonjeno vzela.

• 0 |-10+10
    @Pinocio:
    @morison:

Mislim  in  želim  si, da  Olimpija  postane  končno  prvak  pri  Mariboru  se  počasi  zgodba  zaključuje  tako  pač  je. Torej  v  soboto  pričakujem  zmago  Olimpije  v  Mariboru  pa  da  vidimo  pol  reakcije...............
    Glede  Novakoviča  pa  škoda  zgubljat  besede  ta  nakup  je  vstran  vržen  denar. 

Glede te tvoje ugotovitve ti povem jaz,da ti nimaš pojma o fuzbalu.Olimpija še bo morala malo počakat,da bo postala državni prvak Slovenije,ker bo v soboto v Mariboru dobila ene tri komade,od katerih bo Olimpiji ene dva zabil Novakovič.Proti ostalim klubom v naši ligi,pa bo itak imel več krat strelske vaje.

Torej:   MARIBOR  3 : OLIMPIJA 1

Torej  dobri  poznavalev  Slovensskega  nogometa  in  privrženec  nk  Maribora, kdo  je  prvak  v  deželi  tej???
    Odgovor  je  OLIMPIJA.
    Moraš  pa  priznati, da  Maribor  ni  imel  ekipe  za  naslov  letos. 

• 0 |-10+10
    @morison:
    @Pinocio:
    @morison:

Mislim  in  želim  si, da  Olimpija  postane  končno  prvak  pri  Mariboru  se  počasi  zgodba  zaključuje  tako  pač  je. Torej  v  soboto  pričakujem  zmago  Olimpije  v  Mariboru  pa  da  vidimo  pol  reakcije...............
    Glede  Novakoviča  pa  škoda  zgubljat  besede  ta  nakup  je  vstran  vržen  denar. 

Glede te tvoje ugotovitve ti povem jaz,da ti nimaš pojma o fuzbalu.Olimpija še bo morala malo počakat,da bo postala državni prvak Slovenije,ker bo v soboto v Mariboru dobila ene tri komade,od katerih bo Olimpiji ene dva zabil Novakovič.Proti ostalim klubom v naši ligi,pa bo itak imel več krat strelske vaje.

Torej:   MARIBOR  3 : OLIMPIJA 1

Torej  dobri  poznavalev  Slovensskega  nogometa  in  privrženec  nk  Maribora, kdo  je  prvak  v  deželi  tej???
    Odgovor  je  OLIMPIJA.

... saj je glede na vse videno... ni imela v bistvu niti Olimpija. Pač... eden od slabih dveh je MORAL postati pač prvak, he, he...!

Ampak... v prognozah ne govorimo o slabih ali dobrih... ampak o tem, kdo je zmagal, kdo ima VEČ točk ipd...

Moje mnenje je... da je eden glavnih, če ne glavni krivec za povejmo kar direktno polom Maribora kar Zlatko Zahović. Menjava trenerja, kateri ni izpolnil velikih evropskih pričakovanj je bila pričakovana, ajmo povejmo direkt - na mestu, kajti to bi naredili tudi v drugih klubih.

Potem pa se začne... zakaj so menjali Jurćića? Maribor je imel boljšo, prepoznavnejšo igro, kakor jo ima sedaj pod Milaničem. Nisem poznavalec nogometa, vendar so rezultati pokazatelj. Pod Jurčićem niso izgubljali takih tekem, kakršna je bila npr. zadnja z Rudarjem.

Kot tretje... to ščitenje navičajev oz. Viol, pa to niso ravno navijači, ampak horda zarukanih in naslilnih (večinoma) ljudi je bilo čisto narobe. Enega nogometaša so klofnoli... zdaj vprašanje, kako je igral potem naslednje tekme, ko je imel stalno pred očmi dejstvo, da ga bodo verjetno spet pretepli... pa ga nihče n bo branil, če luftne kakšno žogo. Tako se igrati ne more. Nato so slekli nekatere nogometaše... in kot češnja na vrhu torte, Zahović jih ščiti... Vmes Zahović dobesedno terorizira Ibraimija... in na koncu je dejstvo, da v klubo malodane odloča o vsem človek, kateri bi naj bil več ali manj stalno pijan! Suma sumarum... pri Olimpiji takih cirkusov niso imeli... še tisto o rasističnem izpadu trenerja so rešili hitro in kakor se spodobi.

• 0 |-10+10

Lensič komentar prosim

• 0 |-10+10
    @jeti:

Lensič komentar prosim

... sestavlja si osnutek! jok

• 0 |-10+10

Slovenski nogomet je šala. Na nivoju 5, avstrijske lige. 

• 0 |-10+10

Balkanci matrajo žogo

• 0 |-10+10

Ni bila Olimpija dobra ampak Maribor slab...

• 2 |-10+12
    @morison:

Odgovor  je  OLIMPIJA.

No,da se razumeva,nisem ne vem kak privrženec NK Maribor,sem prav vesel za Olimpijo,da je osvojila ta naslov,ki ga je tako dolgo čakala.

Ne morem pa priznat,da Maribor ni imel ekipe za naslov,če bi v NK Mariboru vse štimalo,bi moral Maribor prvenstvo osvojit z prednostjo desetih točk,ker pa se ta butast Zahovič vtika v zadeve,ki se ga ne tičejo pa se je to zgodilo kar se je.

Kot direktor nima kaj sedet na trenerski klopi in se vtikat v delo trenerja,ne vem,če še kak direktor pri nas sedi na trenerski klopi in jebe trenerja v glavo.

Jaz bi,če bi bil na Milaničevem mestu vse skupaj poslav tja kot je to naredil Ibrahimi.

Zahovič je kreten že od nekdaj,ne maram ga prepotentneža že odkar še je igral za reprezentanco,ko sta se zahaklala z mehkužcem Katancem.Zahovič je bolnik narcisoidni,zraven pa še pijanček.

uploaded

• 0 |-10+10

kaže jezikPa dobro..Olimpija je letos prvak...jedva, a ji je le uspelo zbrato točko več..

..so pa res veseli v prestolnici, ko prebiram novice..se vidi, da je vladala "suša" četrt stoletja...

lpa

ps Upam, da Cele(končno) vzame kanto za pokal.

• 0 |-10+10

uuuu to bi blo, da mamo kanto

• 0 |-10+10

Upam da jo bomo res dobili Celanarji bo pa težko....

drugač pa čestitke Olimpiji za naslov za prvi naslov prvaka v zgodovini kluba do Maribora vas pa loči še ogromno naslovov ter uspehov v Evropikaže jezik

• 0 |-10+10

maribor mora osvežit ekipo, mislim da je glavni razlog nasičenost!

• 0 |-10+10
    @jeti:

maribor mora osvežit ekipo, mislim da je glavni razlog nasičenost!

... in tudi strokovni štab, kamor seveda spada tudi športni direktor! Moje mnenje!

• 1 |-10+11

zasluženo prvenstvo, dolgo se je čakalo.. :D

www.flashscore.si/nogomet/slo venija/prva-liga/?t=pW6K3pV7 &ts=jqQK12LI

• 2 |-10+12

Bomo kj debatiral o novi sezoni 2017/2018? :D Spodaj sem nalimal trenutno lestvico (malce cudno se prikaze na forumu, tukaj je bolje vidna: www.prvaliga.si/tekmovanja/?a ction=lestvica &id_menu=102), drugače pa včeraj se je Maribor izvelekel proti Rudarju v gosteh, Bohar je odločil za nove tri točke. Danes pa Olimpija verjetno do novih 3 točk? Kaj pravte? Pa kdo vam je kaj favorit za letošnji naslov? :)

1. Maribor 12 8 4 0 21:8 +13 28 2. Olimpija Ljubljana 11 8 3 0 23:5 +18 27 3. Rudar Velenje 12 6 1 5 14:13 +1 19 4. Gorica 11 5 1 5 12:13 -1 16 5. Krško 11 4 3 4 19:19 0 15 6. Domžale 11 3 4 4 20:14 +6 13 7. Celje 11 2 6 3 11:14 -3 12 8. Aluminij 11 2 4 5 13:18 -5 10 9. Ankaran 11 1 3 7 11:27 -16 6 10. Triglav Kranj 11 0 5 6 8:21 -13 5

• 1 |-10+11
    @Mitjaa23:

Bomo kj debatiral o novi sezoni 2017/2018? :D Spodaj sem nalimal trenutno lestvico (malce cudno se prikaze na forumu, tukaj je bolje vidna: www.prvaliga.si/tekmovanja/?a ction=lestvica &id_menu=102), drugače pa včeraj se je Maribor izvelekel proti Rudarju v gosteh, Bohar je odločil za nove tri točke. Danes pa Olimpija verjetno do novih 3 točk? Kaj pravte? Pa kdo vam je kaj favorit za letošnji naslov? :)

1. Maribor 12 8 4 0 21:8 +13 28 2. Olimpija Ljubljana 11 8 3 0 23:5 +18 27 3. Rudar Velenje 12 6 1 5 14:13 +1 19 4. Gorica 11 5 1 5 12:13 -1 16 5. Krško 11 4 3 4 19:19 0 15 6. Domžale 11 3 4 4 20:14 +6 13 7. Celje 11 2 6 3 11:14 -3 12 8. Aluminij 11 2 4 5 13:18 -5 10 9. Ankaran 11 1 3 7 11:27 -16 6 10. Triglav Kranj 11 0 5 6 8:21 -13 5

Le zakaj bi morali debatirati, me prev zanima koliko debatirajo o uspehih Slovenskih kolesarje na kakšnem nogometnem forumu.
  • 2 |-10+12
    Še zlata, naše košarkarske reprezentance nismo komentirali, je potem nogomet še bolj čisti nesmisel.
  • 0 |-10+10
    Forum nekako "umira", zato se temu niti ni za čuditi
  • 0 |-10+10

Pisal sem o nogmetu, o Slovenskem nogometu, ker je takšna tema tega pogovora :D lahko pa naredimo tudi temo na Slovensko kolesarstvo :) samo tuka jtočno ne vem kaj se trenutno dogaja, glede na to da bo počasi zima :)

Drugače pa danes liga prvakov, kar nekaj zanimvih tekem za pogledat.

• 0 |-10+10

Dans bomo kaj stavili,, v sloveniji je še ostala tekma KRŠKO : RUDAR???  Po moje lahko rudar preseneti in vzame vsaj točko... Stavna kvota je na Rudar dokaj viskoa in sicer je na stavnici bet at home bonus cca 2.25, remi nam da kvoto 3.25, stava na Krško pa nam navrže kvoto 2.85. Derbi dneva po moje pa zna biti v premier ligi in sicer med Tottenham Hotspur in Liverpool FC. Tukaj se mi zdi težko napovedati zmagovalca, mogoče bi jaz stavil da Bosta obe ekipi na tekmi dosegli gol, kvota 1.57 ??? zlati kljun

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Specialized allez E5

Specialized allez E5

Prodam cestno kolo Specialized Allez elite E5 (barve Peter Sagan) Kolo je staro oz. voženo 5 mesece in je kot novo (manj kot 800km). Velikost kolesa je 58, oprema,shimano tiagra 2017 (2*10 presta(...)

Cena: 620,00 EUR
  • kupim 11 redno grupo

kupim 11 redno grupo

Kupim 11 redno grupo za cestno kolo. Ponudbe na ZS ali 031 311 675.

• MAVIC COSMIC ELITE

MAVIC COSMIC ELITE

Prodam obroče Mavic Cosmic Elite s skoraj novimi gumami. Račna Shimano za 8,9 ali 10 redne zobnike.   Prodam z ceno po dogovoru. Sprejemam resne ponudbe glede cene v ZS.

Cena: Po dogovoru
  • cestni kolesarski čevlji Mavic Zxellium

cestni kolesarski čevlji Mavic Zxellium

Prodam cestne kolesarske čevlje Mavic Zxellium ! Čevlji so lepo ohranjeni, nepoškodovani. Nosim običajno obutev št. 44-45. EU 45 1/3, UK 10.5, US 11 Energy Full Carbon outsole Ergo Lite upper TPU(...)

Cena: 30,00 EUR
  • kolesarska čelada MET ESTRO

kolesarska čelada MET ESTRO

Prodam kolesarsko čelado MET Estro ! Čelada je lepo ohranjena, nepoškodovana. V slabšem stanju so le notranje blazinice. Na čeladi so dodatno dodani odsevni elementi. Izdelava: Integral In-moldin(...)

Cena: 10,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Iščemo dostavljavce s kolesom!
  • Biciklistika
  • Shimano pedala PD-R540

Oglas 300x250

• Prodajam
    Specialized allez E5
    Prodam cestno kolo Specialized Allez elite E5 (barve Peter Sagan) Kolo je staro oz. voženo 5 mesece in je kot novo (manj kot 800km). Velikost kolesa je 58, oprema,shimano tiagra 2017 (2*10 presta(...)
    Cena: 620,00 EUR
  • Prodajam
    MAVIC COSMIC ELITE
    Prodam obroče Mavic Cosmic Elite s skoraj novimi gumami. Račna Shimano za 8,9 ali 10 redne zobnike.   Prodam z ceno po dogovoru. Sprejemam resne ponudbe glede cene v ZS.
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    cestni kolesarski čevlji Mavic Zxellium
    Prodam cestne kolesarske čevlje Mavic Zxellium ! Čevlji so lepo ohranjeni, nepoškodovani. Nosim običajno obutev št. 44-45. EU 45 1/3, UK 10.5, US 11 Energy Full Carbon outsole Ergo Lite upper TPU(...)
    Cena: 30,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Kupim
    kupim 11 redno grupo
    Kupim 11 redno grupo za cestno kolo. Ponudbe na ZS ali 031 311 675.
  • Kupim
    cestno krmilo Syncros
    Kupim alu cestno krmilo Syncros širine 42 cm.   Krmilo naj bo s kolesa Scott Foil letnik 2013 - 2015, z napisi v rdeči, beli ali sivi (črni) barvi.
  • Kupim
    Cannondale starejše, brez vzmetenja
    Zdravo,Moj dobri stari Rog ga razpada :( zato iščem starejše cannondale kolo, brez vzmetenja. Visok sem 182, okvir naj bo primerne velikosti.moj mail: sampejmo@gmail.comLP,M

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih