--Notification--

logo

Lepa tura

Tagi: Izleti

Komentarji

• 4 |-10+14
  • 0 |-10+10

Oooo, lepo! A to ga je danes namedlo?

• 0 |-10+10
    Ponoči kakšna 2cm potem pa je dopoldan nadaljevalo na celjskem koncu..
  • 0 |-10+10
    @presna:

connect.garmin.com/modern/act ivity/1515681005#
     plus.google.com/photos/+Bojan Lorger-Presna/albums/63732176 8 5922653217

uploaded

Na Kal na čaj.

Kakor vidim se bajsi dobro obnese v takem vremenu....

• 0 |-10+10
    @DEPRESIJA:

Oooo, lepo! A to ga je danes namedlo?

Premalo ga je. Po makadamu vredu vleče, po asfaltu je kopalo.  Navzdol super .

• 0 |-10+10

@presna kam si se izgubil?

• 1 |-10+11

Čakam otoplitev, pa jem in spim. Februarja štart, zdaj pa samo upokojensko sprehajanje.kaže jezik

• 1 |-10+11

o.k. Sem se že ustrašil, da si staknil kakšno poškodbo. Tudi sprehjanje je koristnonasmeh.

• 0 |-10+10
  • 1 |-10+11

Moravske Toplice - Ptuj - Griže,  137 km, 7 h, 792 vm
     connect.garmin.com/modern/act ivity/1574980984
      photos.google.com/album/AF1Qi pMzZ7bVL42t1bWVWCtCKDZ5gSBSj4P ZeEhVXUhH

uploaded

Strica počivata

• 0 |-10+10

Presna, popravi link do albuma.

• 0 |-10+10

plus.google.com/photos/108570 385518947252043/album/63873807 31550120369?authkey=CPDrkPq9vM bk1AE
     plus.google.com/photos/108570 385518947252043/album/63873793 55614276049?authkey=CMnfy63W5N Wsbg
    Ne vem kaj je spet. En je google+, drugi je Google foto. Meni odpira oba, nekaterim samo google+, kaako naj jaz vem katerega komu odpira?

• 0 |-10+10

Zdaj je OK.

• 1 |-10+11

Bilo je kar zanimivo, zame težko... celi januar na lenobi (dobro... vreme ni dopuščalo, drsanje zaradi poškodbe noge itak odpadlo...), teža za eno štiri kile viška... Obe jutri okrog minus pet... pozneje pa na plus.

Naslednjič... po dogovoru v Avstrijo?

• 0 |-10+10

Truplo, malo potreniraj, kmalu pridem...da me ne boš potem samo po oštarijah fural , he, he..
    lpA 

• 0 |-10+10

V Avstrijo bi se pridružil, samo ne med tednom.
    Javite malo naprej.

• 0 |-10+10
    @areh:

Truplo, malo potreniraj, kmalu pridem...da me ne boš potem samo po oštarijah fural , he, he..
    lpA 

Mislim... da sva zmenjena za Hrvaško? Štrigova in tam malica s pivom v Orientu? Ko pride Presna pa še v Avstrijo? S trekingi... gorci, brez dirkanja!

Pivo imajo tudi po trgovinah... he, he... Tako, da se gostiln lahko kar izognemo!
  • 0 |-10+10
    @SHad:

V Avstrijo bi se pridružil, samo ne med tednom.
    Javite malo naprej.

Uh... dan pa jaz ne bom mogel izbirati... In načeloma se gre s trekingi, gorci, mešančki.
  • 0 |-10+10
    @Nikita:
    @areh:

lpA 

Mislim... da sva zmenjena za Hrvaško? Štrigova in tam malica s pivom v Orientu? Ko pride Presna pa še v Avstrijo? S trekingi... gorci, brez dirkanja!

Pivo imajo tudi po trgovinah... he, he... Tako, da se gostiln lahko kar izognemo!

V Štrigovi sma že bila na pivu, lani ali predlani...ne pozabi, čim manj asvalta, tem bolje..tako kot lani je bilo super!
    lpa 

• 1 |-10+11
    @areh:
    @Nikita:
    @areh:

lpA 

V Štrigovi sma že bila na pivu, lani ali predlani...ne pozabi, čim manj asvalta, tem bolje..tako kot lani je bilo super!
    lpa 

To sem pa pozabil... ja nič... pa prideš v Soboto... in po poljih naokrog? Še SHada vzameva s sabo... Presna itak ne bo  vsak teden hodil k nam?

Za Avstrijo pa se morata Presna in Areh pač zmeniti... da prideta v Obmursko deželo naenkrat... in potem gremo, še SHada v primeru, da bo to za vikend, vzamemo s sabo... in smo že "braća Dalton", he, he...

• 0 |-10+10

Vi kar šibajte, jaz ko pridem javim, samo da bo vreme. Men so tisti konci všeč, naslednjič grem za tri dni ali več. Zdaj si neke torbe urejam, da ne bom nahrbtnik vlačil, sem ga stehtal, imel je točno 6 kg.
    Drugače pa ja, Dule je dober vodnik, pozna vsako luknjo, ga moramo še izkoristiti dokler je še.kaže jezik 
    Se že veselim . 

• 1 |-10+11
    @presna:

Vi kar šibajte, jaz ko pridem javim, samo da bo vreme. Men so tisti konci všeč, naslednjič grem za tri dni ali več. Zdaj si neke torbe urejam, da ne bom nahrbtnik vlačil, sem ga stehtal, imel je točno 6 kg.
    Drugače pa ja, Dule je dober vodnik, pozna vsako luknjo, ga moramo še izkoristiti dokler je še.kaže jezik 
    Se že veselim . 

A ti to mene na "cintor" rivaš?

• 3 |-10+13

Griže - Šoštanj - Mornova zijalka - Žlebnik - Velenje - Griže  77 km, 908 vm, 4,27h.
      connect.garmin.com/modern/act ivity/1577908941
      plus.google.com/photos/108570 385518947252043/album/63881213 11363884449?authkey=CPXn8bm5j7 fK5AE

uploaded

Mornova zijalka

• 2 |-10+12

Vidim... da uživaš. Jaz pa nisem bil na kolesu od srede. Pa ne... da bi bil mrtev. Nekako se mi ne da... Jutri in v nedeljo malo (oba dneva sodim tekme)... potem pa šus... kakšen tisočak bo v februarju, marca pa bo že treba podvojiti kilometrino, pa prav tako tudi višince. Seveda tudi povprečno in preveriti, kakšen bo utrip. Nova tehnika... bo to vse prikazala, he, he...

Si si ogledal uro?

• 1 |-10+11
    @Nikita:
    @presna:

Se že veselim . 

A ti to mene na "cintor" rivaš?

Temu se ne boš izognil, he,he.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Profile Design Aeria T2 - kronometer krmilo

Profile Design Aeria T2 - kronometer krmilo

Ugodno prodam rabljeno kronometer karbonsko krmilo Profile Design Aeria T2.   Več o krmilu: www.bike24.com/p245935.html  

Cena: 380,00 EUR
  • Bell Meteor II - kronometer čelada

Bell Meteor II - kronometer čelada

Prodam novo kronometer čelado Bell Meteor 2 - velikost S.

Cena: 60,00 EUR
  • Pinarello FP5

Pinarello FP5

Prodam cestno kolo Pinarello FP5, velikosti 55, monokok konstrukcije okvirja. Kolo je klasične geometrije z nevtralno pozicijo sedenja. Okvir in vilica odlično pobirata manjše neravnine, zato je (...)

Cena: 1.050,00 EUR
  • Več raznih nizkocenovnih kolesarskih kratkih majic

Več raznih nizkocenovnih kolesarskih kratkih majic

Prodam več nizkocenovnih kolesarskih majic z kratkimi rokavi, Majice so bile malo rabljena (tista ki so bila bolj se ne prodajajo), nekatera sploh niso bila nošena. Nekatera so bila zaradi hitreg(...)

Cena: Po dogovoru
  • Mathitech Cometa

Mathitech Cometa

Prodam, okvir karbon Dedacciai XL, l.2009, oprema sram force, felge mavic axium, nove zajle in bovdni ter zadnji menjalnik... 1000e 031 597 491

Cena: 1.000,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• janja je ocenil +1
    Prehrana med kolesarjenjem
  • ZigaK je ocenil +1
    DP cestno Kranj 2017
  • ZigaK je ocenil +1
    DP cestno Kranj 2017
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• DP cestno Kranj 2017
  • DP cestno Kranj 2017
  • Beljakovine po treningu

Oglas 300x250

• Prodajam
    Profile Design Aeria T2 - kronometer krmilo
    Ugodno prodam rabljeno kronometer karbonsko krmilo Profile Design Aeria T2.   Več o krmilu: www.bike24.com/p245935.html  
    Cena: 380,00 EUR
  • Prodajam
    Bell Meteor II - kronometer čelada
    Prodam novo kronometer čelado Bell Meteor 2 - velikost S.
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Pinarello FP5
    Prodam cestno kolo Pinarello FP5, velikosti 55, monokok konstrukcije okvirja. Kolo je klasične geometrije z nevtralno pozicijo sedenja. Okvir in vilica odlično pobirata manjše neravnine, zato je (...)
    Cena: 1.050,00 EUR
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Kupim
    Cestno kolo
    Kupujem cestno kolo. Velikost L/XL (višina 186 cm) Karbon. Oprema shimano 105/ ultegra. Cena: do 1.300 EUR. Ponudbe prosim na ZS. Hvala!
  • Kupim
    Sestavitev cestnega kolesa
    Iščem nekoga iz Celja ali okolice za ugodno sestavo kolesa.   Potrebna je namestitev opreme na okvir in ureditev nastavitev. Gre za 11 redno Shimano 105.    
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti/prodati ljubitelju. Vesel bom dresa od kateregakoli kluba in hvaležen vsake informacije.(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih