--Notification--

logo

Lepa tura

Tagi: Izleti

Komentarji

• 1 |-10+11

presenečen Vaaaauuuu! Pa ti si neuničljiv. Ali je to že nova sezona ali jo še "evidentiraš" pod letošnjosmehnasmeh

• 0 |-10+10

Pri meni ni nič nova al stara, se kr skup drži. kaže jezik Kadar dol ne leti pa da ni mrzlo, šibam jaz ven na kolo ali tudi peš. 

• 0 |-10+10

Čuj , a si sreču kerga ??

• 0 |-10+10
    @TEX:

Čuj , a si sreču kerga ??

Enega ata v Nazarjih je šel v bife. kaže jezik

• 1 |-10+11
  • 1 |-10+11
  • 0 |-10+10
  • 1 |-10+11

connect.garmin.com/modern/act ivity/2420054965#

photos.google.com/album/AF1Qi pN5OdOKSpRyzg99bYAUt1_jmsqQsT d ZSwy4pPFI

Griže - Žusem - Virštanj -Lesično - Jurklošter 73 km, 1078 vm
    Danes ni bilo gumi defekta je pa šla račna, da sem rabil prevoz. Prvič od kar gonim nisem sam prišel domov. Parkrat polomljen in sem vedno do doma prišel, danes moral poklicati.

uploaded

• 1 |-10+11

O  ti smola. Upam, da je za letos ta bonus izkoriščen!

Nekaj me zaj... in ne morem odpreti slik.

• 2 |-10+12
  • 1 |-10+11

ja, sedaj je pa v redu.

• 1 |-10+11
  • 2 |-10+12

@presna, a si ti kej u sorodu z Yetijem? mežik

• 1 |-10+11

Bravo Presna. Sezona je pri tebi že v polnem teku. Povej mi kako načrtuješ poti? Prej izrišeš traso ali se samo usedeš na kolo in ob poti povprašaš koga, če si se morda izgubil?nasmeh

• 2 |-10+12

Griže - Mozirje - Črnivec - Kamnik - Vransko - Griže 119 km, 1153 vm, 6,32 h

connect.garmin.com/modern/act ivity/2430071106#

photos.google.com/share/AF1Qi pMQfp5MXmaTO0USbpVBZJ6RxaUKxPQ aL53VWZ4lNmn1A6fMj1wUGG8XklWXJ YJlsw?key=NEJUcm8tOXlHZHFmaHhi YzI1SjlrWlJTcnZwdGhB

uploaded

Eustahija, včasih sem si narisal na Bikemap, da sem videl kaj me čaka glede km in višincev. Zdaj za te 100 km okoli bajte ne rišem več, samo grem in vprašam, ali pa še to ne. Vedno nekam prideš. Za daljše si narišem da lahko na mobitel pogledam kje sem, včasih veliko zgrešim, grem pač kam drugam. kaže jezik

• 1 |-10+11

Super in se ne obremenjuješ kje se voziš. Je potem tvoj moto, da se nikoli ne izgubiš, ker vedno nekam prideš. kul  

Si bil spet v mojem koncu, vidim. Bi se lahko zapeljal na Stari grad malo zaradi razgleda. Je razkošno celo do vrha asfalt. Nato bi preko Palovč zopet prišel v Tuhinjsko dolino.

• 0 |-10+10

Razpeljava in gumi defekti 48 km.

connect.garmin.com/modern/act ivity/2431600433#

photos.google.com/share/AF1Qi pNW5rxKUJoDhbzGJPzQTr2OqFt8YtR g1xUIIKxzIEUgcE0jnV0LoLdnjpOFm l5Kag?key=LXR2TE5Bb2o5QmRWSTZ6 QVR3TkRWV1NSS0o0RllR

uploaded

Ko sneg skopni, se pokaže kultura ljudi. jok

Eustahija bova enkrat skup šla gor na eno pijačo, ko bo bolj toplo in ko si boš ti vzel čas.

• 1 |-10+11
    @presna:

Res vsaka ti čast presna za te tvoje ture.mežik

Ampak,da imaš toliko smole s temo tvojimi defekti pa je res hudo,kaj imaš to za ene gume.neodločen

• 0 |-10+10
    @Pinocio:
    @presna:

Ampak,da imaš toliko smole s temo tvojimi defekti pa je res hudo,kaj imaš to za ene gume.neodločen

Od 20 oktobra sem jih imel 14 :) Vozim Schwalbe Racing Ralph , ampak to vozim ves čas, pa ni bilo nikoli toliko problemov. Moram obroč pregledat ni to normalno več. Včasih saj ne rečem sem imel tri ali 4 na leto. Pa tudi 36 tisoč km sem naredil brez defekta, zdaj že vesel ker dve turi ga ni bilo, danes pa trikrat, skoraj sem ga v jezero zabrisal. 
    Pa ponavadi se ne razburam, pač razderem in uredim.  Lani sem zadaj  menjal tudi obroč za bolj širokega, močnega. Zdaj se matram še s tem, ker komaj gor dobim. V ponedeljek grem na servis da pregledava trak itd, sam šlatam pa ni nič ostrega, ne vem, nimam pojma.

• 1 |-10+11
    @presna:

Od 20 oktobra sem jih imel 14 :) Vozim Schwalbe Racing Ralph , ampak to vozim ves čas, pa ni bilo nikoli toliko problemov. Moram obroč pregledat ni to normalno več.

Sem predvideval,da so Schwalbe gume na tvojem kolesu,ampak se je na sliki slabo vidlo.

Schwalbe Racing Ralph zadaj  in Schwalbe Rocket Ron spredaj sem imel sam,ko sem kupil gorca pred petimi leti,pa moram povedat,da sem imel tudi veliko defektov v dveh letih,ker guma je res na straneh precej tanka,ko sem govoril z serviserjem,da to ni guma za tako vožnjo kot sem jo prakticiral,nekaj takega kot to delaš ti.

Potem sem Schwalbe zamenjal z MAXXIS gumami in sem v treh letih imel samo dva defekta pa še to,ko sem se na spomladi vozil po kolesarskih kjer je veliko tega drobnega kamenja,ki ga posipavajo,ko zmrzuje pozimi,potem pa cel čas ne počistijo tega.

Mislim,da sem sedaj s to MAXXIS gumo zadel in je sigurno ne bom tako hitro zamenjal.

Sicer pa tudi letos veliko kilometrov in čim manj defektov ti želim.mežik

• 1 |-10+11
    @presna:
    @Pinocio:
    @presna:

Od 20 oktobra sem jih imel 14 :) Vozim Schwalbe Racing Ralph , ampak to vozim ves čas, pa ni bilo nikoli toliko problemov. Moram obroč pregledat ni to normalno več. Včasih saj ne rečem sem imel tri ali 4 na leto. Pa tudi 36 tisoč km sem naredil brez defekta, zdaj že vesel ker dve turi ga ni bilo, danes pa trikrat, skoraj sem ga v jezero zabrisal. 
    Pa ponavadi se ne razburam, pač razderem in uredim.  Lani sem zadaj  menjal tudi obroč za bolj širokega, močnega. Zdaj se matram še s tem, ker komaj gor dobim. V ponedeljek grem na servis da pregledava trak itd, sam šlatam pa ni nič ostrega, ne vem, nimam pojma.

A imaš luknjo vendo na Istem mestu? Jazz sem imel v plašču košček stekla, ki ga nisem otipal. Poglej po zunanji strani plašča
  • 1 |-10+11

Presna, mal poglej tudi trak na notranji strani obroča, kjer so matice za šprikle. Moj edini defekt se je zgodil, ker je en konc matice lepo drajsal zračnico. 

• 0 |-10+10

Ne more biti plašč, sem ga menjal, obroč mora bit kriv. Bom peljal na servis, pa bomo tam skupaj probali ugotoviti.

• 1 |-10+11

Ko razdiraš poglej kje je luknja na zračnici (notranja/zunanja stran, pa pozicija na obroču). Vsaj približno lahko potem ugotoviš kaj ti jo "prebija".

• 1 |-10+11
    @Pinocio:
    @presna:

Od 20 oktobra sem jih imel 14 :) Vozim Schwalbe Racing Ralph , ampak to vozim ves čas, pa ni bilo nikoli toliko problemov. Moram obroč pregledat ni to normalno več.

Sem predvideval,da so Schwalbe gume na tvojem kolesu,ampak se je na sliki slabo vidlo.

Schwalbe Racing Ralph zadaj  in Schwalbe Rocket Ron spredaj sem imel sam,ko sem kupil gorca pred petimi leti,pa moram povedat,da sem imel tudi veliko defektov v dveh letih,ker guma je res na straneh precej tanka,ko sem govoril z serviserjem,da to ni guma za tako vožnjo kot sem jo prakticiral,nekaj takega kot to delaš ti.

Potem sem Schwalbe zamenjal z MAXXIS gumami in sem v treh letih imel samo dva defekta pa še to,ko sem se na spomladi vozil po kolesarskih kjer je veliko tega drobnega kamenja,ki ga posipavajo,ko zmrzuje pozimi,potem pa cel čas ne počistijo tega.

Mislim,da sem sedaj s to MAXXIS gumo zadel in je sigurno ne bom tako hitro zamenjal.

Sicer pa tudi letos veliko kilometrov in čim manj defektov ti želim.mežik

Pinocio, lahko poveš kateri model Maxxisk uporabljaš? 

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Ghost Lector ebs race carbon, M velikost

Ghost Lector ebs race carbon, M velikost

Prodam specialko kupljeno avgusta 2014. Oprema nadgrajena v sram red. Gonilka ultegra 50/34, obroči shimano rs. Info na zs ali mobi 070//495--990

Cena: 1.200,00 EUR
  • GIANT XTC1, 26" - poceni prodam!

GIANT XTC1, 26" - poceni prodam!

GIANT XTC1, velikost XL/20"; 178-188cm Praktično novo - brez sledi uporabe r. cena 1450€ - dokazilo račun Okvir ALU XXSL Fluid Kvalitetna oprema: Rock Shox Reba - motion control Shimano SLX, XT (...)

Cena: 700,00 EUR
  • S-Works Stumpjumper, XXL

S-Works Stumpjumper, XXL

redna cena 5600€ Kapitalen 29-er  XXL/23": 185-200cm Top alu frameset, baje lažji od karbonskega... Vilice RS Reba Grupa 1x11r: Sram X1, zavore Eliksir 7 SL Lahki obroči Miche 960 Karbonska gonil(...)

Cena: 1.500,00 EUR
  • Buy Real/Fake Passports,Drivers license,ID cards,Birth certificate,Visa etc..

Buy Real/Fake Passports,Drivers license,ID cards,Birth certificate,Visa etc..

Buy Real/Fake Passports,Drivers license,ID cards,Birth certificate,Visa etc.. Are you trying to change your nationality ? do you need work papers ? do you want to travel ? do you need papers you (...)

Cena: Po dogovoru
  • gonilka Shimano FC-RS500 52/36T

gonilka Shimano FC-RS500 52/36T

Prodam gonilko Shimano FC-RS500 52/36T !   Gonilka je nova, sneta z novega kolesa.

Cena: 70,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• CEironman je ocenil +1
    9. BIKE FESTIVAL PORTOROŽ
  • ZigaK je ocenil +1
    Lepe kolesarke
  • matjaz1 je ocenil +1
    Črna gora s kolesom
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Lepa tura
  • Doping in ergogena sredstva
  • Doping in ergogena sredstva

Oglas 300x250

• Prodajam
    Ghost Lector ebs race carbon, M velikost
    Prodam specialko kupljeno avgusta 2014. Oprema nadgrajena v sram red. Gonilka ultegra 50/34, obroči shimano rs. Info na zs ali mobi 070//495--990
    Cena: 1.200,00 EUR
  • Prodajam
    GIANT XTC1, 26" - poceni prodam!
    GIANT XTC1, velikost XL/20"; 178-188cm Praktično novo - brez sledi uporabe r. cena 1450€ - dokazilo račun Okvir ALU XXSL Fluid Kvalitetna oprema: Rock Shox Reba - motion control Shimano SLX, XT (...)
    Cena: 700,00 EUR
  • Prodajam
    S-Works Stumpjumper, XXL
    redna cena 5600€ Kapitalen 29-er  XXL/23": 185-200cm Top alu frameset, baje lažji od karbonskega... Vilice RS Reba Grupa 1x11r: Sram X1, zavore Eliksir 7 SL Lahki obroči Miche 960 Karbonska gonil(...)
    Cena: 1.500,00 EUR
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih