--Notification--
logo

Lepa tura

Tagi: Izleti

Komentarji

• 1 |-10+11

o.k. Sem se že ustrašil, da si staknil kakšno poškodbo. Tudi sprehjanje je koristnonasmeh.

• 0 |-10+10
  • 1 |-10+11

Moravske Toplice - Ptuj - Griže,  137 km, 7 h, 792 vm
     connect.garmin.com/modern/act ivity/1574980984
      photos.google.com/album/AF1Qi pMzZ7bVL42t1bWVWCtCKDZ5gSBSj4P ZeEhVXUhH

uploaded

Strica počivata

• 0 |-10+10

Presna, popravi link do albuma.

• 0 |-10+10

plus.google.com/photos/108570 385518947252043/album/63873807 31550120369?authkey=CPDrkPq9vM bk1AE
     plus.google.com/photos/108570 385518947252043/album/63873793 55614276049?authkey=CMnfy63W5N Wsbg
    Ne vem kaj je spet. En je google+, drugi je Google foto. Meni odpira oba, nekaterim samo google+, kaako naj jaz vem katerega komu odpira?

• 0 |-10+10

Zdaj je OK.

• 1 |-10+11

Bilo je kar zanimivo, zame težko... celi januar na lenobi (dobro... vreme ni dopuščalo, drsanje zaradi poškodbe noge itak odpadlo...), teža za eno štiri kile viška... Obe jutri okrog minus pet... pozneje pa na plus.

Naslednjič... po dogovoru v Avstrijo?

• 0 |-10+10

Truplo, malo potreniraj, kmalu pridem...da me ne boš potem samo po oštarijah fural , he, he..
    lpA 

• 0 |-10+10

V Avstrijo bi se pridružil, samo ne med tednom.
    Javite malo naprej.

• 0 |-10+10
    @areh:

Truplo, malo potreniraj, kmalu pridem...da me ne boš potem samo po oštarijah fural , he, he..
    lpA 

Mislim... da sva zmenjena za Hrvaško? Štrigova in tam malica s pivom v Orientu? Ko pride Presna pa še v Avstrijo? S trekingi... gorci, brez dirkanja!

Pivo imajo tudi po trgovinah... he, he... Tako, da se gostiln lahko kar izognemo!
  • 0 |-10+10
    @SHad:

V Avstrijo bi se pridružil, samo ne med tednom.
    Javite malo naprej.

Uh... dan pa jaz ne bom mogel izbirati... In načeloma se gre s trekingi, gorci, mešančki.
  • 0 |-10+10
    @Nikita:
    @areh:

lpA 

Mislim... da sva zmenjena za Hrvaško? Štrigova in tam malica s pivom v Orientu? Ko pride Presna pa še v Avstrijo? S trekingi... gorci, brez dirkanja!

Pivo imajo tudi po trgovinah... he, he... Tako, da se gostiln lahko kar izognemo!

V Štrigovi sma že bila na pivu, lani ali predlani...ne pozabi, čim manj asvalta, tem bolje..tako kot lani je bilo super!
    lpa 

• 1 |-10+11
    @areh:
    @Nikita:
    @areh:

lpA 

V Štrigovi sma že bila na pivu, lani ali predlani...ne pozabi, čim manj asvalta, tem bolje..tako kot lani je bilo super!
    lpa 

To sem pa pozabil... ja nič... pa prideš v Soboto... in po poljih naokrog? Še SHada vzameva s sabo... Presna itak ne bo  vsak teden hodil k nam?

Za Avstrijo pa se morata Presna in Areh pač zmeniti... da prideta v Obmursko deželo naenkrat... in potem gremo, še SHada v primeru, da bo to za vikend, vzamemo s sabo... in smo že "braća Dalton", he, he...

• 0 |-10+10

Vi kar šibajte, jaz ko pridem javim, samo da bo vreme. Men so tisti konci všeč, naslednjič grem za tri dni ali več. Zdaj si neke torbe urejam, da ne bom nahrbtnik vlačil, sem ga stehtal, imel je točno 6 kg.
    Drugače pa ja, Dule je dober vodnik, pozna vsako luknjo, ga moramo še izkoristiti dokler je še.kaže jezik 
    Se že veselim . 

• 1 |-10+11
    @presna:

Vi kar šibajte, jaz ko pridem javim, samo da bo vreme. Men so tisti konci všeč, naslednjič grem za tri dni ali več. Zdaj si neke torbe urejam, da ne bom nahrbtnik vlačil, sem ga stehtal, imel je točno 6 kg.
    Drugače pa ja, Dule je dober vodnik, pozna vsako luknjo, ga moramo še izkoristiti dokler je še.kaže jezik 
    Se že veselim . 

A ti to mene na "cintor" rivaš?

• 2 |-10+12

Griže - Šoštanj - Mornova zijalka - Žlebnik - Velenje - Griže  77 km, 908 vm, 4,27h.
      connect.garmin.com/modern/act ivity/1577908941
      plus.google.com/photos/108570 385518947252043/album/63881213 11363884449?authkey=CPXn8bm5j7 fK5AE

uploaded

Mornova zijalka

• 2 |-10+12

Vidim... da uživaš. Jaz pa nisem bil na kolesu od srede. Pa ne... da bi bil mrtev. Nekako se mi ne da... Jutri in v nedeljo malo (oba dneva sodim tekme)... potem pa šus... kakšen tisočak bo v februarju, marca pa bo že treba podvojiti kilometrino, pa prav tako tudi višince. Seveda tudi povprečno in preveriti, kakšen bo utrip. Nova tehnika... bo to vse prikazala, he, he...

Si si ogledal uro?

• 1 |-10+11
    @Nikita:
    @presna:

Se že veselim . 

A ti to mene na "cintor" rivaš?

Temu se ne boš izognil, he,he.

• 0 |-10+10

Pri njemu nikoli ne veš, to je korenina in ko bo šel v penzijo, ne bo imel časa niti umret.kaže jezik

• 0 |-10+10
    @Nikita:

Bilo je kar zanimivo, zame težko... celi januar na lenobi (dobro... vreme ni dopuščalo, drsanje zaradi poškodbe noge itak odpadlo...), teža za eno štiri kile viška... Obe jutri okrog minus pet... pozneje pa na plus.

Po sliki sodeč, je videti malo več kot štiri kile. :)
  • 0 |-10+10
  • 1 |-10+11
    @pinjo73:
    @Nikita:

Po sliki sodeč, je videti malo več kot štiri kile. :)

Ni... jaz sem realen... pozimi imam VEDNO tri, štiri ali pet kil več, kakor poleti in to je vračunano kot normalno, ko jih imam nekje od 75 do 77. Sedaj sem pri 84...

• 1 |-10+11
  • 1 |-10+11

Da imaš voljo itak vem. Da si kar hraber, se vidi. Jaz po takih zasneženih cestah, daleč od doma, ne bi vozil. Dvakrat sem na snegu, ledu telebnil... in je dovolj. Moje staro telo... tudi ni iz železa, pa še to se ve prelomiti.

Lepo bodi, poročaj kaj, če boš kupil nov števec?

• 0 |-10+10

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Kovček za kolo IRON Case
    Prodam kovček za kolo Iron Case proizvajalca Tricosports (www.tricosports.com/iron_case .html ). Dimenzije 27 x 120 x 78 cm, teža 14 kg. Za okvirje koles velikosti do 63 cm. Vanj poleg kolesa pr ...
    Cena: 260,00 EUR
  • Prodajam
    Shimano Dura-ace FC-7900 sprednji verižnik 52 T
    Prodam dobro ohranjen Shimano Dura-ace FC-7900 sprednji verižnik 52 zob (2x10).Zobnik je malo rabljen. info na 040570199 (slika) (slika)  
    Cena: 25,00 EUR
  • Prodajam
    Shimano Dura-ace FC-7900 sprednji verižnik 53 T
    Prodam dobro ohranjen Shimano Dura-ace FC-7900 sprednji verižnik 53 zob (2x10).Zobnik je malo rabljen. info na 040570199 (slika) (slika)  
  • Prodajam
    Shimano Dura-ace FC-7900 sprednji verižnik 39 T
    Prodam dobro ohranjen Shimano Dura-ace FC-7900 sprednji verižnik 39 zob (2x10).Zobnik je malo rabljen.  info na 040570199 (slika) (slika)
    Cena: 10,00 EUR
  • Prodajam
    Okvir Scott Contessa Speedster 15
    Prodam okvir Scott Contessa Speedster 15 - velikost M - 54V ceni okvir, krmilni ležaj, vilice, sedežna objemka.Specifikacije: ALU 6061 superlight, F01 Aero Tech, ženski okvir, bovdni speljani v n ...
    Cena: 200,00 EUR
  • Prodajam
    Menjalnik Shimano Ultegra FD-6703
    Prodam prednji menjalnik Shimano Ultegra FD-6703 - 3x10 grey- objemka - 34,9mmMenjalnik je odlično ohranjen.
  • Prodajam
    MTB Wilier 101, XL, praktično nov!
    Praktično nov z dokumenti o izvoru; A2U Ljubiteljski, tuning MTB 29-er, 60-Ton karbon, 2014 Kolo ima ca. 1000km in je kot iz trgovine! NOVO: gume Bontrager 2,10", obroči, diski 180/160, sedež San ...
    Cena: 1.890,00 EUR
  • Prodajam
    TT/Crono Scott Plazma Team, 55, kot nov
    za ljubitelja, pedantneža - ca. 1000km - kot novo in brez praske! Velikost L/55; 176-186cm (za razkorak do 905mm oz. višino sedeža do 810cm; na sliki je višina sedeža na 790mm + 20mm gre še gor) ...
    Cena: 1.150,00 EUR
  • Prodajam
    Vilice DT Swiss OPM O.D.L 100 mm
    Vrhunske nove vilice, več na: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/vil ice-dt-swiss-opm-o-d-l-100-mm- 275-15-x-100-1309152424.html 
    Cena: 420,00 EUR
  • Prodajam
    Powermeter Powertap G3 HUB
    Prodam lepo ohranjen merilec moči Powertap G3 HUB, star 1 leto. Merilec je na obroču DT Swiss RR585. Merilec je odličen in z njim ni bilo do zdaj nobenih težav, je verjetno edini ki ne potrebuje ...
    Cena: 500,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• presna je ocenil +1
    Lepa tura
  • nemelk je ocenil +1
    Primož Roglič podaljšal pogodbo z Lottom do 2018
  • SODROVC je ocenil +1
    Zakaj....
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Kje sem bil 2014
  • Zakaj....
  • Pantaniju v spomin

Oglas 300x250

• Prodajam
    Kovček za kolo IRON Case
    Prodam kovček za kolo Iron Case proizvajalca Tricosports (www.tricosports.com/iron_case .html ). Dimenzije 27 x 120 x 78 cm, teža 14 kg. Za okvirje koles velikosti do 63 cm. Vanj poleg kolesa pr ...
    Cena: 260,00 EUR
  • Prodajam
    Shimano Dura-ace FC-7900 sprednji verižnik 52 T
    Prodam dobro ohranjen Shimano Dura-ace FC-7900 sprednji verižnik 52 zob (2x10).Zobnik je malo rabljen. info na 040570199 (slika) (slika)  
  • Prodajam
    Shimano Dura-ace FC-7900 sprednji verižnik 53 T
    Prodam dobro ohranjen Shimano Dura-ace FC-7900 sprednji verižnik 53 zob (2x10).Zobnik je malo rabljen. info na 040570199 (slika) (slika)  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    
  • Podarjam
    Okvir Pinarello Dogma 2
    Kolega prodaja vrhunski okvir Pinarello Dogma 2 Sky Team. Okvir je originalen, velikost 58, lepo ohranjen in malo vožen. Cena: 1000 eur.Več slik in kontakt na PM. 

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih