--Notification--
logo

Lepa tura

Tagi: Izleti

Komentarji

• 1 |-10+11

Sej sem vedel 2,3,5,30 ...dni. Bo počasi spakiral in res odšel na pot okol sveta.nasmeh BRAVO. Samo naslov v GC je malo čuden (na Celjsko..). Si to zaradi domačih napisal.mežik  A si imel števec ves čas prižgan in samo nadaljeval po počitku?

• 1 |-10+11

Nemoj, da se izgubiš!

Trenutno odpade vožnja okoli Balatona. Kolo je izposojeno pajdašici, kajti njenega so ukradli iz kleti. Da bi se mu posušila... vemo kaj.

• 0 |-10+10

Celjska koča je bil pač zadnji hrib. Iz Laškega ne grem nikoli po glavni cesti, ali preko Celjske, Šmohorja ali čistilne, povsod je hrib. Tudi iz Zidanega mosta preko dela trasa Laškega kroga, nikol po glavni. Tudi do Radeč preko Podmeje raje, kot po glavni. Vsak dan sem turo zaključil in potem doma s programom združil vseh pet dni v eno turo, ker je boljše videti pot in je to čisto preprosto s to stranjo.
     www.fitfiletools.com/
    Samo potegneš vse datoteke v " Drop FIT files# in imaš eno pot. ure , km in višince pa lepo seštete.

• 3 |-10+13
    @Nikita:

Nemoj, da se izgubiš!

Trenutno odpade vožnja okoli Balatona. Kolo je izposojeno pajdašici, kajti njenega so ukradli iz kleti. Da bi se mu posušila... vemo kaj.

Če ti ne moreš, pa naj gre pajdašica z mano.v zadregi Pa je tudi vseeno če se izgubima.

• 0 |-10+10

Presna, hvala za koristno uporabno informacijo. Uživaj še naprej!

• 0 |-10+10
    @presna:

Celjska koča je bil pač zadnji hrib. Iz Laškega ne grem nikoli po glavni cesti, ali preko Celjske, Šmohorja ali čistilne, povsod je hrib. Tudi iz Zidanega mosta preko dela trasa Laškega kroga, nikol po glavni. Tudi do Radeč preko Podmeje raje, kot po glavni. Vsak dan sem turo zaključil in potem doma s programom združil vseh pet dni v eno turo, ker je boljše videti pot in je to čisto preprosto s to stranjo.
     www.fitfiletools.com/
    Samo potegneš vse datoteke v " Drop FIT files# in imaš eno pot. ure , km in višince pa lepo seštete.

tole je za FIT file, ki pa jih moj GARMIN nima (starac neodločen).

• 0 |-10+10

Kaj mene tvoj garmin briga, boljšega si kupi.kaže jezik Pa baje dela to, da so ravno garminovi fajli, saj lahko shraniš tako.Si pa ja računalničar. Sam ti tako ne rabiš, če ne upaš dlje od doma kot  50 km.v zadregi

• 0 |-10+10
    @presna:

Kaj mene tvoj garmin briga, boljšega si kupi.kaže jezik Pa baje dela to, da so ravno garminovi fajli, saj lahko shraniš tako.Si pa ja računalničar. Sam ti tako ne rabiš, če ne upaš dlje od doma kot  50 km.v zadregi

Ma si nesramen. Lepo vprašam, ti pa tak.neodločen Pravjo, da pri takih prijatlih  ne rabiš sovražnikov.mežik 
    Pa lako tebi, ko si u penziji pa "nimaš cajta" in lahk greš več ko 50km.kaže jeziksmeh 

• 0 |-10+10

Vili nikjer ni vprašanja, ti si samo trdil, da te faile tvoj garmin nima. Zdaj se naj še oglasi, da kdo garmina nima. kaže jezik Podal sem link in komur pride prav je super, komur pa ne, pa ni treba vsakemu razlagati. Pa vem, da se da tudi s tvojega garmina združevati poti. 
    Kurc pa prijatli, če te ni več videt ne na cesti ne v hribih, se kar nekaj skrivaš.kaže jezik 

• 1 |-10+11
    @presna:

Še bom šelkaže jezik
    photos.google.com/share/AF1Qi pPrKkmjjgLwxso9WX1FKa6yRGWeDa cjBoWXR0NXRVODZROTFR

Ejga, nič se nisi postaral v tem času, ko sem jaz prisilno abstiniral od kolesarjenja in posledično tudi od foruma:) Zgledaš kvečjemu še v boljši formi image

• 0 |-10+10

Kakšna je bila prisila? Upam da ne žena ali kaj podobnega, če zdravje, potem čimprej nazaj v akcijo.
    Gibanje je zakon. 

• 1 |-10+11

Res je gibanje zakon, sem zdaj že par mesecev nazaj na kolesu, od kolesa pa me je ravno zdravje odgnalo, 2x so mi hernijo diska na križu operirali, pa sem praktično preležal v postelji več kot pol leta, predvsem pred in po 1. operaciji, ko je vse šlo narobe, zdaj po 2. je vse super, edino 18 kilc sem si plusa nabral, crkavam v klance zapečateno Bom pa to v 2-3 mescih stopil, upam :)

• 0 |-10+10

Huda preizkušnja je za tabo, drži se. Seveda bodo kilogrami šli dol, vedno gredo, vztrajnost je vedno poplačana.

• 4 |-10+14

Griže -  Logarska dolina - Pavličevo s. - Jezersko - Kamnik - Črnivec -  Gornji Grad - Lipa - Griže
    200 km, 2675 vm, 11 ,17 h
     connect.garmin.com/modern/act ivity/1661697785#
      photos.google.com/share/AF1Qi pMZHH4_p7GxXH7TwZdCgN4cf6cttjY qLyHs3pGOBhVXJrzmMLMAVatpaL33y nDfeA?key=TVA4T2ZMcldNT2ZyU1Fs NjhtQ2plMGplOXpzQnNn

uploaded

• 0 |-10+10

Vau..kraljevsko. Si si pa privoščil ponovno dobro rundo. Si se najbrž najbolj matral s testeninami,he,he. To si bil danes? Kako je bilo z borbo na vetru?

Sem imel dopust in bi te lahko v Kamniku počakal. Morda za spremstvo do Črnivca.. Sem se matral v tem vetru danes.

• 0 |-10+10

Nočem nikol jamrati zaradi vetra, samo danes je res bil žleht, pa še mrzlo. V Kamniku sem pri Maistru jedel vročo čokolado in coca colo. Ravno je sonce ven prišlo in mi ni bilo za naprej iti. Midva si bova morala na privat mobi izmenjat in ko bom v tistih koncih pokličem in če si doma in imaš čas, uletiš.

• 1 |-10+11

Sem pa včeraj bolj planiral, da bo dež in sem se potem na hitro odločil za kolo. Sem imel še obročnik na servisu in sem ga šel iskat takega kot je in ga bomkasneje dal ponovno na popravilo.

Je bil pa v rezervi še gorsko kolo.velja.

Ko bom spet kaj prost, ti prej pošljem obvestilo na zs.

• 3 |-10+13
  • 2 |-10+12

Ni bila samo ena , ampak več lepih tur, ki smo jih prevozili med letošnjimi "pripravami" v Novigradu. Skupek vseh poti po prelepi Istri je bil:

uploaded

A ena od stvari, ki je te runde naredila še bolj prijetne so bila kolesa ROSE, ki nam jih je Jaka dal na test. Vsi , ki smo jih zajahali in pognali po Istri smo bili navdušeni nad njihovo lahkotnostjo , vodljivostjo in udobjem. Jaka hvala, ROSE-kapo dol. 
    Pa še anekdota iz poti. Med rinjenjem v nega od klancev ( Motovun) pravi kolega za mano: "Pa kaj za vraga mi delamo v teh hribih, mar bi šli na morje." Pa še res je, na morju so sami hribi
    imageimage 

• 5 |-10+15
  • 1 |-10+11

Tole je pa res bilo lutanje, he,he...kaže jezik

• 1 |-10+11

Sobotni celodnevni zlet po Krku. kul

youtu.be/oCTDiBknLLI

• 0 |-10+10
    @djkakush:

youtu.be/oCTDiBknLLI

Malo manj kot polovica "everestinga".kulŠe malo pa bo.mežik

www.everesting.cc/the-rules/

• 0 |-10+10
    @ckr.si.:
    @djkakush:

youtu.be/oCTDiBknLLI

Madona je enih pravil... neodločen

• 0 |-10+10
    @djkakush:
    @ckr.si.:
    @djkakush:

youtu.be/oCTDiBknLLI

Madona je enih pravil... neodločen

v zadregismehsaj bo šlo, le čas si vzami. Gledal sem malo dosedanje rezultate in mislim, da je 18 ur več kot dovolj.zarečeni kruh
    Je pa fino, če imaš družbo za kar pa se ni za bati.  

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    sedeži fizik, syncros
    Syncross RR 1.0 (wide standard) www.bike24.com/1.php?content=8;product=109910;menu=1000,4 ,37;page=1 100 € NOV     syncross RP 1.0 carbon (wide standard) 100 € NOV   fizik volta R1 www.bike24.co ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Otroški cestni čevlji št. 38
    Prodam praktično nove cestne kolesarske čevlje Northwave kupljene lani jeseni, zdaj že premajhni.
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    Scott cevlji ROAD RC 2017
    scott road RC 2017 www.bike24.com/1.php?content=8;product=208004;menu=1000,18 ,154;page=2 barva: rumeno-črnavelikost: 43,5  (slika)
    Cena: 150,00 EUR
  • Prodajam
    POWER METER STAGES DURA-ACE
    Prodam power meter stages dura-ace dolžina je 175 mm 
    Cena: 500,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarska čelada Las Victory Limited - (53-59cm)
    Več na bolhi :)www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/celade-ostala-zascitna-oprem a/kolesarska-celada-las-victor y-limited-53-59cm--1316881992. html
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Integrirano karbonsko krmilo cinelli ram 2
    Prodam, Več tukaj: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/int egrirano-karbonsko-krmilo-cine lli-ram-2-1317708540.html?aclc t=1491848504 & ...
    Cena: 120,00 EUR
  • Prodajam
    Fondriest tf3 1.2
    Prodam odlično ohranjeno kolo fondriest tf3 1.2 z opremo campagnolo centaur carbon, velikost M (za višino od 172 do 185cm). Redno servisirano. Obroči fulcrum zero letnik 2016.
    Cena: 1.650,00 EUR
  • Prodajam
    Pinarello Surprise
    Prodam cestno kolo Pinarello Surprise, letnik 1999,okvir - 53, odlično ohranjen, oprema campagnolo chorus - 9 redni.Gsm; 040458466Marko 
  • Prodajam
    Trek domane 5.2 WSD
    Trek domane 5.2 WSD, številka 50, izredno lepo ohranjen in malo vožen. Letnik 2013, dodatno nadgrajen na DI2. Ostala oprema standardna (link)archive.trekbikes.com/us/en/2 013/Trek/domane_5_2_wsd ...
  • Prodajam
    Cannondale Caadx
    Ciklokros kolo Caadx ultegra, redno vzdrževano, idealno zimsko, cx, gravel kolo...Oprema ultegra 6800 11 redna, obroči Maddux CX 2.0 Disc, gonilka FSA Gossamer Cross, BB30, 46/34 (poleg priložim ...
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Fausto.....
  • Iz Ljubljane proti Štajerski
  • Ženska Velo runda (začasno ime)

Oglas 300x250

• Prodajam
    sedeži fizik, syncros
    Syncross RR 1.0 (wide standard) www.bike24.com/1.php?content=8;product=109910;menu=1000,4 ,37;page=1 100 € NOV     syncross RP 1.0 carbon (wide standard) 100 € NOV   fizik volta R1 www.bike24.co ...
  • Prodajam
    Otroški cestni čevlji št. 38
    Prodam praktično nove cestne kolesarske čevlje Northwave kupljene lani jeseni, zdaj že premajhni.
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    Scott cevlji ROAD RC 2017
    scott road RC 2017 www.bike24.com/1.php?content=8;product=208004;menu=1000,18 ,154;page=2 barva: rumeno-črnavelikost: 43,5  (slika)
    Cena: 150,00 EUR
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih