Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

SiS Intro Pack + 600ml plastenka

7.9 € Redna cena:
5 € BC naročnik

Otroška cestna kolesa

Komentarji

• 0 |-10+10
    Kupujemo nekaj otroških dirkalnih koles. Otroci so stari od 9-14 let.
    Če ima kdo kaj primernega naj se javi.
  • 0 |-10+10
    Jaz prodajam specialko velikost 48 - jaz sem visoka 160 cm, tko da bi bla tudi za kaksnega mulca.
    Ridley, okvir alu + sprednja vilica karbon, komplet oprema Campagnolo Veloce 10-redna, feltne Campagnolo Scirocco.
    Za več informacij: ZS.
    Lp
    Živa
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Ziva hvala. Bom posredoval inf. naprej.
  • 0 |-10+10
    Tudi jaz prodajam specijalko.Vozila jo je moja hči pri 12 letih.
    Okvir aluminij,vilice karbon,2×9 shimano tiagra.Več info.na
    051415281
  • 0 |-10+10
    Jaz prodajam BH Gavia,okvir S,do160cm,Sora tripla,lepo ohranjen,slika na Bolhi.Če gre za otroke,bo še malo ceneje \":lol:\" L.P.Info:040 708 239

http://www.bolha.com/oglas1875725

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Cestni čevlji Scott Road Pro, 42, novi.
    Prodam nove cestne čevlje s karbonskim podplatom velikosti 42. Cena novih v trgovini 125eur.Zadnja cena. Ogled in preizkus možen v Bevkah pri Vrhniki. www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo ...
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno krmilo Deda Newton
    Prodam golo cestno balanco, fi 31,7 triple butted, za dodatne mere pokličite.
    Cena: 25,00 EUR
  • Kupim
    Kaseta sram 30-11 ali 32-11
    Kupim omenjeno kaseto,ali menjam za 28-11...
  • Prodajam
    P: Mavic cosmic carbone SLR
    Prodajam omenjene obroče, prvi obroč star 3 leta - prevoženih 5000km, zadnji obroč popolnoma nov !!!Prodajam v kompletu z original gumami (prevoženih 700km), ter zavornimi ploščicam. Možnosti: -c ...
    Cena: 900,00 EUR
  • Prodajam
    P: oakley RADARLOCK POLARIZED
    Prodajam OAKLEY RADARLOCK PATH - MATTE WHITE/GREY POLARIZED/VR28.Kupljene v SLO, aprila 2013.  Cena novih 290€. Odlično ohranjene, polarized šipce + dodatne za slabo vidljivost.Etui, krpica enake ...
    Cena: 150,00 EUR
  • Prodajam
    scott foil 20
    Prodam cestno kolo / specialko scott foil 20. Kolo je staro slabo leto ter odlično ohranjeno, še vedno v garanciji, velikost okvirja je L oz. 56 cm. Okvir je brez praske; prestavno-zavorne ročice ...
    Cena: 1.550,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno kolo Trek Madone 4.7 (velikost 56) + PowerMeter
    Cestno kolo Trek Madone 4.7 (velikost 56) Sam imam 179 in mi je popolnoma prav. Za kolesarja med 175cm in 182cm     Prodajam nepoškodovano in zelo dobro ohranjeno cestno kolo Trek Madone 4.7. K ...
    Cena: 1.250,00 EUR
  • Prodajam
    MTB karbonski obroči 26" in ostalo
    + MTB obroči 26" Shimano XTR, odlični - brez diskov 250€ ali z diski xtr - 300€ + Praktično novi karbonski tekmovalni obroči 26" DT-Swiss XRC330 peste DT-Swiss 190/240, brez rotorjev/gum -  samo ...
    Cena: 250,00 EUR
  • Prodajam
    OTROŠKO KOLO ORBEA MX 18 col
    Prodamo, otroško kolo ORBEA MX 18, rdeče barve. Kolo je staro tri leta in je idealno kolo za otroke stare od 4-7 let. Pri vseh otrocih je težava, ko prerastejo 16 col in jim je 20 col še prevelik ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Specialized S-wrap trak za krmilo
    Prodam trak za krmilo skupaj z zaključnim čepom odvito z Specialized S-works Allez 2014. Trak je črne barve, odličen oprijem,...20€keyassets.timeincuk.net/inspi rewp/live/wp-content/uploads/ s ...
    Cena: 20,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Tour de France 2015
  • gonilka 53/39
  • Povprečna hitrost ocena

Oglas 300x250

• Prodajam
    Cestni čevlji Scott Road Pro, 42, novi.
    Prodam nove cestne čevlje s karbonskim podplatom velikosti 42. Cena novih v trgovini 125eur.Zadnja cena. Ogled in preizkus možen v Bevkah pri Vrhniki. www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo ...
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno krmilo Deda Newton
    Prodam golo cestno balanco, fi 31,7 triple butted, za dodatne mere pokličite.
    Cena: 25,00 EUR
  • Prodajam
    P: Mavic cosmic carbone SLR
    Prodajam omenjene obroče, prvi obroč star 3 leta - prevoženih 5000km, zadnji obroč popolnoma nov !!!Prodajam v kompletu z original gumami (prevoženih 700km), ter zavornimi ploščicam. Možnosti: -c ...
    Cena: 900,00 EUR
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin , na samem robu nacionalnega parka KRKA , že od 15 04. 2015 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopan ...
  • Podarjam
    štartnina na maratonu alpe
    Podarim štartnino za maraton alpe.
  • Podarjam
    Sidi šprintarce št.46 v resnici 45
    Podarim SIDI šprintarce številka je 46 ( zdi se mi ) v resnici so pa okoli 45, sem pa drugi lastnik :)Sliki:s17.postimg.org/7nmactwkf/IMG _20150614_180051.jpgs17.postimg.org/njb4g4n4v/IMG _2015 ...
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih