Autosaved at 100a a00ada

Otroška cestna kolesa

Komentarji

• 0 |-10+10
    Kupujemo nekaj otroških dirkalnih koles. Otroci so stari od 9-14 let.
    Če ima kdo kaj primernega naj se javi.
  • 0 |-10+10
    Jaz prodajam specialko velikost 48 - jaz sem visoka 160 cm, tko da bi bla tudi za kaksnega mulca.
    Ridley, okvir alu + sprednja vilica karbon, komplet oprema Campagnolo Veloce 10-redna, feltne Campagnolo Scirocco.
    Za več informacij: ZS.
    Lp
    Živa
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Ziva hvala. Bom posredoval inf. naprej.
  • 0 |-10+10
    Tudi jaz prodajam specijalko.Vozila jo je moja hči pri 12 letih.
    Okvir aluminij,vilice karbon,2×9 shimano tiagra.Več info.na
    051415281
  • 0 |-10+10
    Jaz prodajam BH Gavia,okvir S,do160cm,Sora tripla,lepo ohranjen,slika na Bolhi.Če gre za otroke,bo še malo ceneje \":lol:\" L.P.Info:040 708 239

http://www.bolha.com/oglas1875725

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Obroči DT Swiss RR1600
    Prodam omenjene obroče, vožene max. 1000km. Obroči so kupljeni 08/2013. Obroči imajo možnost namestitve tubless pnevmatik, pesta so DT 340, napere so DT Swiss aero, zapenjalci DT Swiss RWS. Račna ...
    Cena: 260,00 EUR
  • Prodajam
    Čevlji SIDI ergo 3
    Prodam malo rabljene čelje Sidi ergo 3 številka 47.   Cena 70 eur  
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Sidi ergo 3 carbon cestne
    Prodam malo rabljene cestne čevlje Sidi ergo 3 carbon bele številka 47Cena 70 eurov ali po dogovoru031 300 486
  • Prodajam
    Kronometer kolo CULT TT
    Odlično ohranjen CULT TT Oprema, shimano dura ace in ultegrakrmilo EASTON KARBON   Cena z obroči EASTON 1700 EUR, cena z obroči SHIMANO RS 20 1300 EUR.
    Cena: 1.150,00 EUR
  • Prodajam
    Power meter STAGES ULTEGRA
    Prodam odlično ohranjen POWER METER STAGES ULTEGRA. Na njen so zadnje posodobitve. prodajam ker mi ne paše na novega Foila.
    Cena: 570,00 EUR
  • Prodajam
    WINSTOPPER ĐAMBINA ZIMSKI KOLESARSKI DRES rabljen cca 10X
    Naprodaj je kolesarski zimski dres profesionalne kolesarske ekipe Adriawww.adria-mobil-cycling.com/s i gre za Winstopper, termo dres - ne prepiha, primerno za mrzle zimske dni velikost M : za ko ...
    Cena: 46,00 EUR
  • Prodajam
    Sigma+srčni utrip
    SIGMA 1606 L,kadenca in merilec srčnega utripa z uro skupaj z magnetom hitrosti,z novimi baterijami, SLIKE POŠLJEM NA TELEFON ALI MAIL,sem iz Ljubljane
    Cena: 55,00 EUR
  • Prodajam
    Speedplay Zero Titanium
    8 krat zapeti na valarjih, novi z novimi aero walkable cleati
    Cena: 195,00 EUR
  • Prodajam
    SMP Hell
    Cena: 120,00 EUR
  • Prodajam
    SMP Full Carbon
    Praktično nov, vožen na valarjih doma, sem iz Ljubljane
    Cena: 160,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• presna je ocenil +1
    Lepa tura
  • presna je ocenil +1
    Lepa tura
  • LunaBike je ocenil +1
    Lepa tura
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• CE runda
  • Lepa tura
  • Lepa tura

Oglas 300x250

• Prodajam
    Obroči DT Swiss RR1600
    Prodam omenjene obroče, vožene max. 1000km. Obroči so kupljeni 08/2013. Obroči imajo možnost namestitve tubless pnevmatik, pesta so DT 340, napere so DT Swiss aero, zapenjalci DT Swiss RWS. Račna ...
    Cena: 260,00 EUR
  • Prodajam
    Čevlji SIDI ergo 3
    Prodam malo rabljene čelje Sidi ergo 3 številka 47.   Cena 70 eur  
  • Prodajam
    Sidi ergo 3 carbon cestne
    Prodam malo rabljene cestne čevlje Sidi ergo 3 carbon bele številka 47Cena 70 eurov ali po dogovoru031 300 486
  • Podarjam
    Time ATAC XC 8
    Podarjam desno pedalo Time ATAC XC 8 s pripadajočimi blokeji in šraufi.
  • Podarjam
    Drese za kolo, XL, podarim
    Podarim nekaj dresov za kolo, so čisti in lepo ohranjeni (Maratona dles Dolomites,...), velikost XL (jaz 191/89).   Lahko pa kompenzacija za 6-pack ;-)   Prevzem v Trzinu. Informacije na 041-626- ...
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin , na samem robu nacionalnega parka KRKA , že od 15 04. 2015 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopan ...
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti/prodati ljubitelju. Vesel bom dresa od kateregakoli kluba in hvaležen vsake informacije. ...
  • Kupim
    obroči Mavic Cosmic Carbone
    Kupim obroče Mavic Cosmic Carbone SL, SLS, SLR, SR, Premium ipd.   tip: clincher račna: Shimano   www.rosebikes.de/artikel/mavi c-cosmic-carbone-28700-c-rennr ad-laufradsatz/aid:568243   Obroči ...
  • Kupim
    SEDEŽNA OPORA FSA K FORCE
    Kupim sedežno oporo FSA K FORCE 27.2 SB25 D350 MM in mtb krmilo FSA K FORCE ALI SLK FLAT 31.8 MM D685MM.
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih