--Notification--
logo

Otroška cestna kolesa

Komentarji

• 0 |-10+10
    Kupujemo nekaj otroških dirkalnih koles. Otroci so stari od 9-14 let.
    Če ima kdo kaj primernega naj se javi.
  • 0 |-10+10
    Jaz prodajam specialko velikost 48 - jaz sem visoka 160 cm, tko da bi bla tudi za kaksnega mulca.
    Ridley, okvir alu + sprednja vilica karbon, komplet oprema Campagnolo Veloce 10-redna, feltne Campagnolo Scirocco.
    Za več informacij: ZS.
    Lp
    Živa
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Ziva hvala. Bom posredoval inf. naprej.
  • 0 |-10+10
    Tudi jaz prodajam specijalko.Vozila jo je moja hči pri 12 letih.
    Okvir aluminij,vilice karbon,2×9 shimano tiagra.Več info.na
    051415281
  • 0 |-10+10
    Jaz prodajam BH Gavia,okvir S,do160cm,Sora tripla,lepo ohranjen,slika na Bolhi.Če gre za otroke,bo še malo ceneje \":lol:\" L.P.Info:040 708 239

http://www.bolha.com/oglas1875725

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    čevlji SIDI Genius 5-fit
    cestni čevlji velikost 44 (mega). odlično ohranjeni    
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    Magnet za hitrost ploščate napere
    www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/okvirji-rezervni-deli/magnet -za-hitrost-ploscate-napere-12 99637581.html
    Cena: 1,00 EUR
  • Prodajam
    Cult New Evolution - Shimano XT Disc
    Cult New Evolution - Shimano XT Disk Okvir - aluminij Vilica - SR Suntour Menjalnik spredaj - Shimano XT Menjalnik zadaj - Shimano XT Gonilka - Shimano XT Zavore - Formula rx Disk (hidravlične) V ...
    Cena: 500,00 EUR
  • Prodajam
    MTB Čevlji Specialized PRO XC
    Prodam čevlje Specialized PRO XC s karbonskim podplatom.Številka čevljev 43 oz. 27.5.Čevlji so zelo malo rabljeni, kar je videti tudi na slikah.(slika) (slika) (slika) (slika)
    Cena: 115,00 EUR
  • Prodajam
    Pedala Shimano PD-R540-LA (nova)
    Prodam pedala Shimano PD-R540-LA, nova nerabljena.več info na ... www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/pro dam-cestna-pedala-shimano-pd-r 54 ...
    Cena: 35,00 EUR
  • Prodajam
    Očala Adias Evil Eye Pro (velikost S)
    Prodam Očala Adias Evil Eye Pro (velikost S).več info na www.bolha.com/oblacila-obutev -modni-dodatki/modni-dodatki/ s oncna-ocala/prodam-soncna-oca l a-adidas-evil-eye-pro-s-13046 8 1233. ...
  • Prodajam
    S works Prevail
    Čelada je model 2015 in bila v uporabi eno sezono. Velikost M. www.bolha.com/rekreacija-spor 80429.html 
    Cena: 170,00 EUR
  • Prodajam
    Plaše Vittoria Rubino Pro IV G+
    Prodam nove plašče za cestno kolo, širine 25mm 
    Cena: 35,00 EUR
  • Prodajam
    Power2Max Type S
    Prodam merilec moči Power2Max Type S 110bcd-compact bb30. Možen nakup z gonilko s-works in zobniki s-works ali sram red, oboje 50-34.Cena z zobniki in gonilko 650eur. 
  • Prodajam
    Sram Red Quarq powermeter
    Prodam Sram Red gonilko s powermetrom Quarq. Zobnika sta 53x39, dolžina gonilk 172,5mm, vpetje pa GXP. Gonilka in zobnika rabljena dve sezoni, Quarq enota pa je bila po menjavi z garancijo rablje ...
    Cena: 650,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Lepa tura
  • Savinjsko-šaleška runda
  • Campagnola Shamal ali Bullet ultra 50 ali Kavitec obroči

Oglas 300x250

• Prodajam
    čevlji SIDI Genius 5-fit
    cestni čevlji velikost 44 (mega). odlično ohranjeni    
  • Prodajam
    Magnet za hitrost ploščate napere
    www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/okvirji-rezervni-deli/magnet -za-hitrost-ploscate-napere-12 99637581.html
    Cena: 1,00 EUR
  • Prodajam
    Cult New Evolution - Shimano XT Disc
    Cult New Evolution - Shimano XT Disk Okvir - aluminij Vilica - SR Suntour Menjalnik spredaj - Shimano XT Menjalnik zadaj - Shimano XT Gonilka - Shimano XT Zavore - Formula rx Disk (hidravlične) V ...
  • Podarjam
    Time ATAC XC 8
    Podarjam desno pedalo Time ATAC XC 8 s pripadajočimi blokeji in šraufi.
  • Podarjam
    Drese za kolo, XL, podarim
    Podarim nekaj dresov za kolo, so čisti in lepo ohranjeni (Maratona dles Dolomites,...), velikost XL (jaz 191/89).   Lahko pa kompenzacija za 6-pack ;-)   Prevzem v Trzinu. Informacije na 041-626- ...
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Žal zaradi počene vodovodne cevi in neimetja časa za novo postavitev cevi v kopalnici , dopust kot je opisan spodaj, ni mogoć. Voda je zaenkrat zaprta , bo pa mogoče samo prespati eno noč. Poprav ...
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih