Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Multifunkcijsko kolesarsko orodje

24.6 € Redna cena:
18 € BC naročnik

Otroška cestna kolesa

Komentarji

• 0 |-10+10
    Kupujemo nekaj otroških dirkalnih koles. Otroci so stari od 9-14 let.
    Če ima kdo kaj primernega naj se javi.
  • 0 |-10+10
    Jaz prodajam specialko velikost 48 - jaz sem visoka 160 cm, tko da bi bla tudi za kaksnega mulca.
    Ridley, okvir alu + sprednja vilica karbon, komplet oprema Campagnolo Veloce 10-redna, feltne Campagnolo Scirocco.
    Za več informacij: ZS.
    Lp
    Živa
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Ziva hvala. Bom posredoval inf. naprej.
  • 0 |-10+10
    Tudi jaz prodajam specijalko.Vozila jo je moja hči pri 12 letih.
    Okvir aluminij,vilice karbon,2×9 shimano tiagra.Več info.na
    051415281
  • 0 |-10+10
    Jaz prodajam BH Gavia,okvir S,do160cm,Sora tripla,lepo ohranjen,slika na Bolhi.Če gre za otroke,bo še malo ceneje \":lol:\" L.P.Info:040 708 239

http://www.bolha.com/oglas1875725

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    P: NOVO Campagnolo Freewheel Body (račno) za Shimano 9/10/11
    Prodam NOVO Shimano 9/10/11 redno račno, za vse tipe Campagnolo obročev. Račna je bila demontirana iz novih obročev, nikoli vožena!Spec.:Campagnolo FH-BUU015X1 Freewheel Body HG for Shimano 9/10/ ...
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    Fizik Antares R3 carbon
    Prodam nov sedež Fizik Antares R3 carbon v črni barvi.
    Cena: 79,00 EUR
  • Prodajam
    Energijski geli HIGH5 različni okusi
    Odprodam lastno zalogo vrhunskih energijskih gelov HIGH5, 40g na gel, različni okusi. Okusi so pomaranča, jabolko, citrus, malina. Rok uporabe 20-26.5.2015. Cena za 1kom gela je 0,60 EUR/kom. Min ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Magnet za ploščate napere in gonilko
    Na voljo različni aero magneti za vse potrebe, primerno za ploščate napere in gonilko, za pritditev uporabite dvo-komponentno epoxi lepilo, lahko ga pobarvate po želji, domet od 1-8 mm... Na volj ...
    Cena: 1,00 EUR
  • Prodajam
    CESTNO KOLO SCOTT CONTESSA SPEEDSTER 15
    Prodam lepo ohranjeno, popolnoma izpravno cestno kolo Scott contessa speedster 15.  Velikost okvirja XS (48), primerno za kolesarke / kolesarje do višine 166 cm.Sprednji menjalnik Shimano 105 FD- ...
    Cena: 340,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarski dres radenska
    Prodam kolesarski dres radenska. Zaključek pri hlačah in dresu je aerodinamičen. Številka dresa je XXL, vendar odgovarja nekaterim ki imajo L oz. XL. (slika) (slika)
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    LED lučka zadnja
    Prodam novo zadnjo LED pozicijsko lučko... - enostavno gumi vpetje - 3 načini delovanja (počasno utripanje, hitro utripanje, stalno prižgano), zelo močna svetilnost - lahko ALU ohišje črne barve ...
    Cena: 7,00 EUR
  • Prodajam
    P: Specialized S-Works Roubaix EPS
    Prodam cestno kolo Specialized S-Works Roubaix SL4, velikost okvirja 54 (medium). Kolo je bilo sestavljeno poleti 2013, v 2014 in 2015 ni bil vožen, skupno prevoženih 3600 km. Kolo je odlično ohr ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Sedež Selle Italia Flite Kit Carbonio Flow L2
    Prodam zelo malo rabljen kolesarski sedež Selle Italia Flite Kit Carbonio Flow. Ohranjen maksimalno. Info na mail ali ZS, prevzem/nakup v Celju, menjave ne pridejo v poštev.
    Cena: 100,00 EUR
  • Prodajam
    TREK FUEL EX8
    Prodajam kolo Trek Fuel Ex8. Velikost 17,5. Oprema Shimano Slx.Kolo je kupljeno v SLO (6/2014). Zelo malo voženo. Max. 10x. 
    Cena: 1.200,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• CE runda
  • CE runda
  • Gume za specialko?

Oglas 300x250

• Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin , na samem robu nacionalnega parka KRKA , že od 15 04. 2015 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopan ...
  • Podarjam
    kolesarski čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...
  • Podarjam
    pedala time xen poškodovana
    Če sličajno gdo potrebuje kak rezervn del od starejših spd pedal time xen. Pedala so stara 5 let in so blila takrat ta najbl osnovna. Zlomu sm levo pedalo. desno in blokerji še uporabni, ravno ta ...
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih