Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

GO Isotonic GEL 30×60ml

48 € Redna cena:
45 € BC naročnik

Kolo CYCO-hofer kupiti ali ne?

Komentarji

• 0 |-10+10
    Zdravo!
    Ali se splača to kolo (CYCO - HOFER) kupit -299€
    http://www.hofer.si/si/html/offers/58_6856.htm
    Zakaj pa v Nemčiji stane 259€?
    http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_6330.htm
    Lp,V
  • 0 |-10+10
    kaj takega, sam ne bi nikoli kupil, saj dobis bistveno boljse kolo, staro leto ali dve za enak denar...ce ga potrebujes za od bifeja do trgovine in potem do doma je vredu, za kaj drugega pa verjetno ne
  • 0 |-10+10
    a sam eno velikost majo \":!:\" \":?\" \":?\"
  • 0 |-10+10
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
  • 0 |-10+10
    Lani kupil sodelavec, saj se vozi z njim ampak porabi mnogo več energije za vožnjo, kot jaz na moji cenejši univegi.
    Po moje je prebikast, pa tudi oprema... \":?\": , sem skeptik če so prestavne ročice in zavore glih Deore \":idea:\" , nevem no!
  • 0 |-10+10
    Ja saj jaz sem tudi skepticen glede tega (kvaliteta opreme), zato sem tudi postavil to vprasanje.
    Kje pa je najboljse gledati za rabljena treking kolesa (Stajerska-MB) tkatera rgovina-ogasnik?
    Lp, V
  • 0 |-10+10
    franklin je napisal:
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
    \":!:\"
  • 0 |-10+10
    Rabljena kolesa si je najboljše pogledat na bolhi, ali pa če ga tu kdo prodaja.
  • 0 |-10+10
    Res je, da kolo ni glih najbolše, kar se da kupiti vendar ene vspodbudne besede vam pa lahko povem. Sodelavka je šla namreč že 2 x iz Ljubljane do Pirana s takim iz Hoferja in preživela. Ni samo do trgovine in nazaj, kot vidimo je lahko tudi za na morje in nazaj.
  • 0 |-10+10
    če te zanima ti lahko dobim podobno kolo z Deore 27 prestavam novo :P
  • 0 |-10+10
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:
  • 0 |-10+10
    BTW: V Lidlu so tele akcijske banane vredne pol kur... 70centu za kg...sam če je pol gnile ni kej velik od nje
  • 0 |-10+10
    JC29 je napisal:
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:

hahahaha folk odgovarja na temo iz leta 2008 :)))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Reynolds assault
    Brezhibni.Račna SRAM/Shimano, 10redna.Klinčer. NUJNO.
    Cena: 320,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarski čevlji-šprintarice Sidi, Northwave, MeM, Shimano
    Prodam 4 pare rabljenih kolesarskih čevljev. Več v oglasu:  www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/kol esarski-cevlji-sprintarice-sid i-northw ...
    Cena: 20,00 EUR
  • Prodajam
    Gonilka FSA Omega kompakt
    Prodam malo voženo gonilko FSA Omega kompakt s prenosi 50/34. Identična kot na povezavi: www.eurobike.si/en/gonilka-fs a-omega-compact-bb30.htmlInfo na: 051/308-351 ali zs 
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    MTB XC Canyon, race ready
    SUPER CENA! Karbonski okvir, velikost M+ (tudi S+) Pravkar sestavljen z novimi komponentami:Nova gonilka Truvativ Stylo Nov verižnik in veriga Novo krmilo in fajfa, Novi obroči Tubeless, nove gum ...
    Cena: 880,00 EUR
  • Prodajam
    Wilier Cento1 Superleggera Super Record 11
    Prodam vrhunsko cestno kolo Wilier Cento1 Superleggera s komplet grupo Campagnolo Super Record 11. Kolo je voženo 3 sezone. Brez enega samega padca. Kolo je brezhibno in redno servisirano. Opravl ...
    Cena: 1.990,00 EUR
  • Prodajam
    MTB karbonski obroči 26"
    2 seta praktično novih! karbonskih obročev 26" DT-Swiss XRC330!  samo 450-530€ (sicer 1100€!) + Obroči DT-Swiss RR1450, tubeless - 300€ + Tekmovalne tubeless gume 26" Specialized, set za pol cen ...
    Cena: 450,00 EUR
  • Prodajam
    MOST komponente
    krmilo Most XYLON Alu 6061-400mm, opora krmila Most Tiger Ultra-110mm, opora sedeža Most Tail C-Alu/Carbon 3K-31.6mm, sedež Most Ocelot, komponente so iz novega kolesa in se prodajajo v kompletu  ...
    Cena: 100,00 EUR
  • Prodajam
    Casco Speedairo
    Prodam vrhunsko kolesarsko čelado Casco Speedairo. Čelada je v velikosti M(54-59), rabljena je bila slabo uro(test), dodam modre vrvice. Je odlično zračena, po ocenah celo bolje kot navadne čelad ...
    Cena: 150,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarske hlače Castelli Endurance X2
    Prodam hlače Castelli Endurance X2. Popolnoma nove, še zapakirane.Velikost M. Original, kupljene pri SLO uvozniku!kalahoo.eu/moski/Kratke-hlace /Castelli-Endurance-X2-hlae/40 0 
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    KOŠARICA ZA BIDON NOSILEC ZA BIDON BIDONHALTER ELITE
    več na bolha.com :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/kos arica-za-bidon-nosilec-za-bido n-bidonhalter-elite-1295049876 .html?aclct=141 ...
    Cena: Po dogovoru
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• ruddgio je ocenil +1
    Sam svoj mojster
  • scottscale je ocenil +1
    Osem štiri devet je minus pet - OLYMPIA 849
  • TEX je ocenil +1
    VABILO
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Revija Bicikel.com 2014
  • Pokaži kaj voziš 2014
  • ŠENTJURSKA runda

Oglas 300x250

• Prodajam
    Reynolds assault
    Brezhibni.Račna SRAM/Shimano, 10redna.Klinčer. NUJNO.
    Cena: 320,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarski čevlji-šprintarice Sidi, Northwave, MeM, Shimano
    Prodam 4 pare rabljenih kolesarskih čevljev. Več v oglasu:  www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/kol esarski-cevlji-sprintarice-sid i-northw ...
    Cena: 20,00 EUR
  • Prodajam
    Gonilka FSA Omega kompakt
    Prodam malo voženo gonilko FSA Omega kompakt s prenosi 50/34. Identična kot na povezavi: www.eurobike.si/en/gonilka-fs a-omega-compact-bb30.htmlInfo na: 051/308-351 ali zs 
    Cena: 70,00 EUR
  • Podarjam
    kolesarski čevlji
    Podarjam dva para kolesarskih čevljev Gaerne, karbonski podplat, številka 44.
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin od 2. 6 2014 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopanje vsak dan na morju - Šibenik, Vodice, Solaris ...
  • Podarjam
    Podarim revije Bicikel
    Podarim komplet po dolgem in počez prebranih revij Bicikel in sicer vse od 3/2013 pa do 5-6/2014 ter 7-8/2011, ki mi je ostala iz prejšnje serije. Najraje mlajšemu nadobudnemu kolesarju. Prevzem ...
  • Kupim
    KUPIM 8 ali 9 redno grupo za cestno kolo
    Kupim 8 ali 9 redno grupo za cestno kolo: - Shimano Dura Ace / Ultegra - Campagnolo Record / Chorus / Athena   ponudbe na pm.   lp
  • Kupim
    Spinning kolo
    Kupim spinning kolo z vztrajnikom vsaj 18kg, od najboljšega ponudnika.LP 
  • Kupim
    zadnji zapenjlec fulcrum r3
    Če ima kdo doma slučajno nov, oz. malo rabljen(brez prask, funkcionalen) zapiralec za zadnje kolo Fulcrum racing 3 sem ga pripravljen odkupit ... mislim da so moje feltne letnik 2012 če je to slu ...

Anketa

Kolo med dopustom
št. glasov: 353

- pustim doma. [78]
- najamem kjer se to da. [4]
- je reden del prtljage. [215]
- moram pustiti doma. [56]
Arhiv anket
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih