Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Kolesarski dres - roza

40 € Redna cena:
35 € BC naročnik

Kolo CYCO-hofer kupiti ali ne?

Komentarji

• 0 |-10+10
    Zdravo!
    Ali se splača to kolo (CYCO - HOFER) kupit -299€
    http://www.hofer.si/si/html/offers/58_6856.htm
    Zakaj pa v Nemčiji stane 259€?
    http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_6330.htm
    Lp,V
  • 0 |-10+10
    kaj takega, sam ne bi nikoli kupil, saj dobis bistveno boljse kolo, staro leto ali dve za enak denar...ce ga potrebujes za od bifeja do trgovine in potem do doma je vredu, za kaj drugega pa verjetno ne
  • 0 |-10+10
    a sam eno velikost majo \":!:\" \":?\" \":?\"
  • 0 |-10+10
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
  • 0 |-10+10
    Lani kupil sodelavec, saj se vozi z njim ampak porabi mnogo več energije za vožnjo, kot jaz na moji cenejši univegi.
    Po moje je prebikast, pa tudi oprema... \":?\": , sem skeptik če so prestavne ročice in zavore glih Deore \":idea:\" , nevem no!
  • 0 |-10+10
    Ja saj jaz sem tudi skepticen glede tega (kvaliteta opreme), zato sem tudi postavil to vprasanje.
    Kje pa je najboljse gledati za rabljena treking kolesa (Stajerska-MB) tkatera rgovina-ogasnik?
    Lp, V
  • 0 |-10+10
    franklin je napisal:
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
    \":!:\"
  • 0 |-10+10
    Rabljena kolesa si je najboljše pogledat na bolhi, ali pa če ga tu kdo prodaja.
  • 0 |-10+10
    Res je, da kolo ni glih najbolše, kar se da kupiti vendar ene vspodbudne besede vam pa lahko povem. Sodelavka je šla namreč že 2 x iz Ljubljane do Pirana s takim iz Hoferja in preživela. Ni samo do trgovine in nazaj, kot vidimo je lahko tudi za na morje in nazaj.
  • 0 |-10+10
    če te zanima ti lahko dobim podobno kolo z Deore 27 prestavam novo :P
  • 0 |-10+10
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:
  • 0 |-10+10
    BTW: V Lidlu so tele akcijske banane vredne pol kur... 70centu za kg...sam če je pol gnile ni kej velik od nje
  • 0 |-10+10
    JC29 je napisal:
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:

hahahaha folk odgovarja na temo iz leta 2008 :)))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Fulcrum Racing Zero R0 COMP CULT
    Prodam obroče Fulcrum Racing Zero limited edition z CULT keramičnimi ležaji. Račna je Shimano 10/11 redna. Zraven so tudi torbe, zapenjalci, orodjed in certifikati. Obroči imajo še dve leti garan ...
    Cena: 790,00 EUR
  • Prodajam
    FFWD F6R tubular white
    Prodam karbonske tubular obroče FFWD F6R z shimano in campa račno. Zraven je tudi torba, zapenjalci in zavorne gumice. V garanciji še dve leti.www.ffwdwheels.com/products/w heels/road-tubular/f6 ...
    Cena: 850,00 EUR
  • Prodajam
    Kolo Ridley Helium
    Prodam cestno kolo Ridley Helium velikost L (58).Oprema Campagnolo Super Record 11s Ti.Obroči FFWD F4R tubular.
    Cena: 2.990,00 EUR
  • Prodajam
    Gonilka Dura Ace 9000
    Prodam omenjeno gonilko53/39172,5vzeta iz novega kolesaprodam zaradi menjave opreme 
    Cena: 290,00 EUR
  • Prodajam
    Power meter SRAM RED quarq
    Prodam leto dni star POWER METER SRAM RED quarq (2x10)Kompakt (50/34), dolžina gonilke 175GXP ležaj 
    Cena: 900,00 EUR
  • Prodajam
    Merilnik srčnega utripa ANT+ / Bluetooth LE
    Prodam nov in še zapakiran merilec srčnega utripa.Merilec podpira tako ANT+ tehnologijo kot Bluetooth istočasno.Primeren za uporabo z vsemi novejšini GSM, kolesarskimi števci ki podpirajo ANT+/Bl ...
    Cena: 30,00 EUR
  • Prodajam
    ZIPP 404 Firecrest Carbon
    ZIPP 404 Firecrest Carbon TubularShimano račna, (11 ali 10), skupaj s tubularjivoženi cca. 300-400km, praktično novi, brez praske.
    Cena: 1.570,00 EUR
  • Prodajam
    Frameset Museeuw MF-1, L
    Kapitalni Frameset Museeuw MF-1 Oplemeniten z lanenimi vlakni L/56: 177-184cm za samo 1700€ (r.c. okvirja 4999USD/3495€) www.roadbike.de/news/starshot s-traum-rennraeder-der-welt/tr aum-rennra ...
    Cena: 1.700,00 EUR
  • Prodajam
    Gorsko kolo Merida Matts Speed disc
    Ugodno prodam gorsko kolo Merida Matts Speed disc z dvema novima plaščema Maxxis Ignitor 2,1 za 650,00 eur. Velikost okvirja 20 inch (50 cm) Tel.: 031/413-329 KR
    Cena: 650,00 EUR
  • Kupim
    Gorsko kolo velikosti XL z opremo Deore
    Kupim gorsko kolo velikosti XL / 52 cm / 21" z opremo Deore ali boljšo. Za kolo sem pripravljen odšteti med 200 in 300 €.
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• poštenje
  • CE runda
  • Predebeli zaradi premalo gibanja?

Oglas 300x250

• Prodajam
    Fulcrum Racing Zero R0 COMP CULT
    Prodam obroče Fulcrum Racing Zero limited edition z CULT keramičnimi ležaji. Račna je Shimano 10/11 redna. Zraven so tudi torbe, zapenjalci, orodjed in certifikati. Obroči imajo še dve leti garan ...
    Cena: 790,00 EUR
  • Prodajam
    FFWD F6R tubular white
    Prodam karbonske tubular obroče FFWD F6R z shimano in campa račno. Zraven je tudi torba, zapenjalci in zavorne gumice. V garanciji še dve leti.www.ffwdwheels.com/products/w heels/road-tubular/f6 ...
    Cena: 850,00 EUR
  • Prodajam
    Kolo Ridley Helium
    Prodam cestno kolo Ridley Helium velikost L (58).Oprema Campagnolo Super Record 11s Ti.Obroči FFWD F4R tubular.
    Cena: 2.990,00 EUR
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin , na samem robu nacionalnega parka KRKA , že od 15 04. 2015 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopan ...
  • Podarjam
    štartnina na maratonu alpe
    Podarim štartnino za maraton alpe.
  • Podarjam
    Sidi šprintarce št.46 v resnici 45
    Podarim SIDI šprintarce številka je 46 ( zdi se mi ) v resnici so pa okoli 45, sem pa drugi lastnik :)Sliki:s17.postimg.org/7nmactwkf/IMG _20150614_180051.jpgs17.postimg.org/njb4g4n4v/IMG _2015 ...
  • Kupim
    Gorsko kolo velikosti XL z opremo Deore
    Kupim gorsko kolo velikosti XL / 52 cm / 21" z opremo Deore ali boljšo. Za kolo sem pripravljen odšteti med 200 in 300 €.
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Saj veste patenti, zadrga, gumbi in seveda narejeni by BZ :) Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti ljubitelju. Vesel bom dresa ...
  • Kupim
    zad. menjalnik Shimano Deore
    Kupim zad. menjalnik Shimano Deore!- M530, M531, M591, M592...- za 9 prestav- črne barveMenjalnik naj bo v brezhibnem stanju, nepoškodovan in s čim manj praskami!

Vroče strani

Seznam vseh
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih