Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Vetrovka brezrokavnik

65 € Redna cena:
55 € BC naročnik

Kolo CYCO-hofer kupiti ali ne?

Komentarji

• 0 |-10+10
    Zdravo!
    Ali se splača to kolo (CYCO - HOFER) kupit -299€
    http://www.hofer.si/si/html/offers/58_6856.htm
    Zakaj pa v Nemčiji stane 259€?
    http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_6330.htm
    Lp,V
  • 0 |-10+10
    kaj takega, sam ne bi nikoli kupil, saj dobis bistveno boljse kolo, staro leto ali dve za enak denar...ce ga potrebujes za od bifeja do trgovine in potem do doma je vredu, za kaj drugega pa verjetno ne
  • 0 |-10+10
    a sam eno velikost majo \":!:\" \":?\" \":?\"
  • 0 |-10+10
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
  • 0 |-10+10
    Lani kupil sodelavec, saj se vozi z njim ampak porabi mnogo več energije za vožnjo, kot jaz na moji cenejši univegi.
    Po moje je prebikast, pa tudi oprema... \":?\": , sem skeptik če so prestavne ročice in zavore glih Deore \":idea:\" , nevem no!
  • 0 |-10+10
    Ja saj jaz sem tudi skepticen glede tega (kvaliteta opreme), zato sem tudi postavil to vprasanje.
    Kje pa je najboljse gledati za rabljena treking kolesa (Stajerska-MB) tkatera rgovina-ogasnik?
    Lp, V
  • 0 |-10+10
    franklin je napisal:
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
    \":!:\"
  • 0 |-10+10
    Rabljena kolesa si je najboljše pogledat na bolhi, ali pa če ga tu kdo prodaja.
  • 0 |-10+10
    Res je, da kolo ni glih najbolše, kar se da kupiti vendar ene vspodbudne besede vam pa lahko povem. Sodelavka je šla namreč že 2 x iz Ljubljane do Pirana s takim iz Hoferja in preživela. Ni samo do trgovine in nazaj, kot vidimo je lahko tudi za na morje in nazaj.
  • 0 |-10+10
    če te zanima ti lahko dobim podobno kolo z Deore 27 prestavam novo :P
  • 0 |-10+10
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:
  • 0 |-10+10
    BTW: V Lidlu so tele akcijske banane vredne pol kur... 70centu za kg...sam če je pol gnile ni kej velik od nje
  • 0 |-10+10
    JC29 je napisal:
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:

hahahaha folk odgovarja na temo iz leta 2008 :)))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Kupim
    LOOK Keo Blade Carbon vzmet
    Kupim vzmet za pedal Look Keo Blade Carbon, vzmet 12 Nm (rumena črtica). Pedal je na sliki.
  • Prodajam
    Poltabular Continental Grand Prix 4000 S II
    Prodam popolnoma nova (original zapakirana) poltabularja Continental Grand Prix 4000 S II, dimenzije 23-571 (650 X 23C), črne barve - 2 KOM Prodam ker so mi poslali napačno dimenzijo, pa sem prep ...
    Cena: 28,00 EUR
  • Prodajam
    TLAČILKA z nastavki še zapakirano
    naprodaj je tlačilka z nastavki več na bolha.com :www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/zracnice-tlacilke/pumpa-tlac ilka-z-nastavki-ugodno-prodam- 1295379752.html?ac ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    WHEELSET račna:SHIMANO/SRAM in CAMPAGNOLO400 eur
    VEČ NA BOLHA.COM :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-opre m a/ostala-kolesarska-oprema/wh e elset-obroci-obrocniki-feltne - kolesarski-obroci-rabljeno-12 9 4439468 ...
  • Prodajam
    CAMPAGNOLO KHAMSIN ugodno
    več na bolha.com :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/okvirji-rezervni-deli/campag nolo-khamsin-feltne-wheelset-u godno-rabljeno-1295524232.html ?aclct=14137436 ...
  • Prodajam
    Cestno kolo LeeCougan Stinger
    Prodam cestno kolo LeeCougan model Stinger, velikost 52. Na njemu je komplet oprema Shimano 105, 9 kasetna. Gonilka je 53/39, fajfa in balanca sta ITM. Kolo je redno servisiran, nikoli voženo v d ...
    Cena: 250,00 EUR
  • Prodajam
    Campagnolo Chorus 11 compact gonilko
    Prodam compact gonilko Campagnolo UT carbon 11, dolžine 175 mm, 50/34, BSA ležaj. Gonilka je rabljena, zobnika sta lepo ohranjena, ker sem jih zamenjal z rotorji.  
    Cena: 130,00 EUR
  • Prodajam
    Rotor Q-rings zobnika
    Prodam rotor Q-rings rabljena zobnika 50/36, za campagnolo 113 BCD - compact. Primerni za 11 redne grupe. Zobnika sta rabljena, ampak lepo ohranjena in brezhibna.
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    športni voziček TFK Joggster III črne barve
    Ugodno prodam otroški voziček z napihljivimi kolesi in disk zavorami. Za vse, ki radi tečete in rolate zdaj lahko to tudi z otrokom. Možno ga je tudi priklopiti na kolo z primernim adapterjem, ki ...
    Cena: 200,00 EUR
  • Prodajam
    nosilec bidona specialized 2x
    dva prakticno nova nosilca bidonov specialized.20eur par. 
    Cena: 20,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• Serko je ocenil +1
    ŠENTJURSKA runda
  • kenz76 je ocenil +1
    Doping in ergogena sredstva
  • areh je ocenil +1
    CE 'easy' runda
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Celje krožna - sobota 11.10
  • Celje krožna - sobota 11.10
  • CE 'easy' runda

Oglas 300x250

• Prodajam
    Poltabular Continental Grand Prix 4000 S II
    Prodam popolnoma nova (original zapakirana) poltabularja Continental Grand Prix 4000 S II, dimenzije 23-571 (650 X 23C), črne barve - 2 KOM Prodam ker so mi poslali napačno dimenzijo, pa sem prep ...
    Cena: 28,00 EUR
  • Prodajam
    TLAČILKA z nastavki še zapakirano
    naprodaj je tlačilka z nastavki več na bolha.com :www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/zracnice-tlacilke/pumpa-tlac ilka-z-nastavki-ugodno-prodam- 1295379752.html?ac ...
  • Prodajam
    WHEELSET račna:SHIMANO/SRAM in CAMPAGNOLO400 eur
    VEČ NA BOLHA.COM :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-opre m a/ostala-kolesarska-oprema/wh e elset-obroci-obrocniki-feltne - kolesarski-obroci-rabljeno-12 9 4439468 ...
  • Podarjam
    UKRADENO KOLO MERIDA CROSS
    Včeraj zvečer, 29.9.2014, so mi med 19:00 in 20:00 v Ljubljani na Tržaški ukradli kolo, Merido CROSSWAY TFS 500-D. Star je 2 leti in pol, ima nekaj opreme (tačka, torbica, rogove z orodjem). Kdor ...
  • Podarjam
    Obroče zonda
    Prodam obroče Campagnolo Zonda. Prvi obroč je poškodovan, zadnji pa odličen. Račna campagnolo.Cena 120 eur. Več na PM.  
  • Podarjam
    kolesarki čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...

Anketa

Kolo med dopustom
št. glasov: 356

- pustim doma. [79]
- najamem kjer se to da. [4]
- je reden del prtljage. [217]
- moram pustiti doma. [56]
Arhiv anket
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih