Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

SIS geli 6x60ml

10 € Redna cena:
8 € BC naročnik

Kolo CYCO-hofer kupiti ali ne?

Komentarji

• 0 |-10+10
    Zdravo!
    Ali se splača to kolo (CYCO - HOFER) kupit -299€
    http://www.hofer.si/si/html/offers/58_6856.htm
    Zakaj pa v Nemčiji stane 259€?
    http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_6330.htm
    Lp,V
  • 0 |-10+10
    kaj takega, sam ne bi nikoli kupil, saj dobis bistveno boljse kolo, staro leto ali dve za enak denar...ce ga potrebujes za od bifeja do trgovine in potem do doma je vredu, za kaj drugega pa verjetno ne
  • 0 |-10+10
    a sam eno velikost majo \":!:\" \":?\" \":?\"
  • 0 |-10+10
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
  • 0 |-10+10
    Lani kupil sodelavec, saj se vozi z njim ampak porabi mnogo več energije za vožnjo, kot jaz na moji cenejši univegi.
    Po moje je prebikast, pa tudi oprema... \":?\": , sem skeptik če so prestavne ročice in zavore glih Deore \":idea:\" , nevem no!
  • 0 |-10+10
    Ja saj jaz sem tudi skepticen glede tega (kvaliteta opreme), zato sem tudi postavil to vprasanje.
    Kje pa je najboljse gledati za rabljena treking kolesa (Stajerska-MB) tkatera rgovina-ogasnik?
    Lp, V
  • 0 |-10+10
    franklin je napisal:
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
    \":!:\"
  • 0 |-10+10
    Rabljena kolesa si je najboljše pogledat na bolhi, ali pa če ga tu kdo prodaja.
  • 0 |-10+10
    Res je, da kolo ni glih najbolše, kar se da kupiti vendar ene vspodbudne besede vam pa lahko povem. Sodelavka je šla namreč že 2 x iz Ljubljane do Pirana s takim iz Hoferja in preživela. Ni samo do trgovine in nazaj, kot vidimo je lahko tudi za na morje in nazaj.
  • 0 |-10+10
    če te zanima ti lahko dobim podobno kolo z Deore 27 prestavam novo :P
  • 0 |-10+10
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:
  • 0 |-10+10
    BTW: V Lidlu so tele akcijske banane vredne pol kur... 70centu za kg...sam če je pol gnile ni kej velik od nje
  • 0 |-10+10
    JC29 je napisal:
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:

hahahaha folk odgovarja na temo iz leta 2008 :)))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Polar S510
    Prodajam omenjeno uro v kompletu z oddajnim pasom, senzorjema hitrosti in kadence, ter original magnetkom. Ohranjenost kompleta je odlična (kot novo), delovanje pa brezhibno. Slike na spodnji pov ...
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Čevlji Sidi
    Prodam, odlično ohranjene čevlje za cestno kolo Sidi, model Genius 6.6 carbon, poleg čevljev dodam čisto nove sive blokerje Look,  velikost 41.5
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    P: kaseta DA 11-25, 10redna
    Prodam 10redno SHIMANO DuraAce kaseto, 11-25.Voženo 2 zimi na trenažerju (60ur)
    Cena: 100,00 EUR
  • Prodajam
    Polar s3+ tekaški seznor NOV
    Prodaja se omenjen senzor za tek. Dobil sem ga poleg ure, ki jo uporabljam za kolesarstvo. Ne tečem, zato ga ne uporabljam. Lp 
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Kolesarski sedež
    Sedež prologo c.one 50 carbon. Prodajam, ker mi ne ustreza. Cena 90 eur ali po dogovoruLp 
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    plašči za kolo
    Prodam več novih plaščev za kolo vse vrhunska roba več kot - 50% ceneje (tubeless).Geax gato (par-novo) 26 X 2.1saguaro 26 X 2.2 PRODANOaka (1. pnevmatika- nova) 26X 2.2Schwalbe fast fred (par- n ...
    Cena: 15,00 EUR
  • Prodajam
    DT Swiss RR 1450 MENJAVA
    Prodam omenjen set (izključno zaradi barve) zelo malo voženo. Lahko tudi menjam za druge obroče (klinčer) z mojim doplačilom (v črni barvi). Več podatkov.www.bikesale.com/dt-swiss-rr- 1450-mon-c ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    P: oakley RADARLOCK POLARIZED
    Prodajam OAKLEY RADARLOCK PATH - MATTE WHITE/GREY POLARIZED/VR28.Kupljene v SLO, aprila 2013.  Cena novih 290€. Odlično ohranjene, polarized šipce + dodatne za slabo vidljivost.Etui, krpica enake ...
    Cena: 180,00 EUR
  • Prodajam
    mavic cosmic carbone sls
    Prodam popolnoma nove obroče mavic cosmic carbone sls z original gumami .Račna shimano sram 11 redna. lp  sašo
    Cena: 650,00 EUR
  • Prodajam
    opora krmila DEDA Superleggera
    100mm,praktično nova, zame predolga 
    Cena: 90,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• VW-freak je ocenil +1
    Lepa tura
  • Novinc je ocenil +1
    ŠENTJURSKA runda
  • Novinc je ocenil +1
    CE runda
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Savinjsko-šaleška runda
  • Lepa tura
  • Pokaži kaj voziš 2015

Oglas 300x250

• Prodajam
    Polar S510
    Prodajam omenjeno uro v kompletu z oddajnim pasom, senzorjema hitrosti in kadence, ter original magnetkom. Ohranjenost kompleta je odlična (kot novo), delovanje pa brezhibno. Slike na spodnji pov ...
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Čevlji Sidi
    Prodam, odlično ohranjene čevlje za cestno kolo Sidi, model Genius 6.6 carbon, poleg čevljev dodam čisto nove sive blokerje Look,  velikost 41.5
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    P: kaseta DA 11-25, 10redna
    Prodam 10redno SHIMANO DuraAce kaseto, 11-25.Voženo 2 zimi na trenažerju (60ur)
    Cena: 100,00 EUR
  • Podarjam
    Sidi šprintarce št.46 v resnici 45
    Podarim SIDI šprintarce številka je 46 ( zdi se mi ) v resnici so pa okoli 45, sem pa drugi lastnik :)Sliki:s17.postimg.org/7nmactwkf/IMG _20150614_180051.jpgs17.postimg.org/njb4g4n4v/IMG _2015 ...
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin , na samem robu nacionalnega parka KRKA , že od 15 04. 2015 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopan ...
  • Podarjam
    kolesarski čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...
  • Kupim
    Zadnje pesto za cestno kolo
    Kupim zanje pesto z shimano račno 10oz11 redno (cestno). Če komu slučajno leži kjro doma.
  • Kupim
    K: gonilka (noge) SRAM S2200 carbon
    Zdravo   Kupim gonilko SRAM s2200 BB30 karbonsko - samo "noge" (levo+desno). Če ima kdo viška doma za ugodno ceno. Lahko so vizualno "podrajsane", ampak funkcijsko brezhibne.   Ponudbe prosim na ...
  • Kupim
    Adria Mobil
    Kupujem dres od kluba Adria Mobil,polovan ili nov u velicini L  ponude na mail    
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih