Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

GO Isotonic GEL 30×60ml

48 € Redna cena:
45 € BC naročnik

Kolo CYCO-hofer kupiti ali ne?

Komentarji

• 0 |-10+10
    Zdravo!
    Ali se splača to kolo (CYCO - HOFER) kupit -299€
    http://www.hofer.si/si/html/offers/58_6856.htm
    Zakaj pa v Nemčiji stane 259€?
    http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_6330.htm
    Lp,V
  • 0 |-10+10
    kaj takega, sam ne bi nikoli kupil, saj dobis bistveno boljse kolo, staro leto ali dve za enak denar...ce ga potrebujes za od bifeja do trgovine in potem do doma je vredu, za kaj drugega pa verjetno ne
  • 0 |-10+10
    a sam eno velikost majo \":!:\" \":?\" \":?\"
  • 0 |-10+10
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
  • 0 |-10+10
    Lani kupil sodelavec, saj se vozi z njim ampak porabi mnogo več energije za vožnjo, kot jaz na moji cenejši univegi.
    Po moje je prebikast, pa tudi oprema... \":?\": , sem skeptik če so prestavne ročice in zavore glih Deore \":idea:\" , nevem no!
  • 0 |-10+10
    Ja saj jaz sem tudi skepticen glede tega (kvaliteta opreme), zato sem tudi postavil to vprasanje.
    Kje pa je najboljse gledati za rabljena treking kolesa (Stajerska-MB) tkatera rgovina-ogasnik?
    Lp, V
  • 0 |-10+10
    franklin je napisal:
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
    \":!:\"
  • 0 |-10+10
    Rabljena kolesa si je najboljše pogledat na bolhi, ali pa če ga tu kdo prodaja.
  • 0 |-10+10
    Res je, da kolo ni glih najbolše, kar se da kupiti vendar ene vspodbudne besede vam pa lahko povem. Sodelavka je šla namreč že 2 x iz Ljubljane do Pirana s takim iz Hoferja in preživela. Ni samo do trgovine in nazaj, kot vidimo je lahko tudi za na morje in nazaj.
  • 0 |-10+10
    če te zanima ti lahko dobim podobno kolo z Deore 27 prestavam novo :P
  • 0 |-10+10
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:
  • 0 |-10+10
    BTW: V Lidlu so tele akcijske banane vredne pol kur... 70centu za kg...sam če je pol gnile ni kej velik od nje
  • 0 |-10+10
    JC29 je napisal:
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:

hahahaha folk odgovarja na temo iz leta 2008 :)))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Dres Sky team
    Prodam dres sky v črni barvi in sicer komplet majica plus hlačke kratkih rokavov z naramnicami velikosti L....info na zs...cena dost ugodna ker mi je dres prevelik.
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Čevlji SPECIALIZED, št. 39 samo 40€
    Čevlji cestni NOVI! št. 39 1. Rdeče-rumeni 2. črno-rdeči Redna cena 110.95€ dam za samo 39€ NOVI, nenošeni!!! ter drugi novi in rabljeni, različne št. Lp
    Cena: 39,00 EUR
  • Prodajam
    Red Bull, XL, praktično novo!
    Red Bull, Made in Japan! Velikost XL/59: 188-200cm Prevoženih 660km, praktično novo! Oprema Campa Chorus 11R Obroči Moena Karbonski! - poltubular - NOVI! ali drugi...   na voljo tudi: www.bolha.c ...
    Cena: 1.750,00 EUR
  • Prodajam
    Zipp SUB-9 disk + Powertap (MERILEC MOČI)
    Več na: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/zip p-sub-9-disk-powertap-merilec- moci--1291895641.html
  • Prodajam
    O'symetric 42-52 verižnika
    Prodam verižnika O'symetric Standard 42-52 Black Edition 130BCD. Ljubiteljsko voženi, odlično ohranjeni (pribl. 2000km).Cena 180€.Zraven priložim račun.www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstv ...
    Cena: 180,00 EUR
  • Prodajam
    Northwave Extreme Tech 3S NOVE
      Prodajam nove, neuporabljene cestne šprintarice Northwave Extreme Tech 3S,številke 45. CENA NI ZADNJA!  
    Cena: 100,00 EUR
  • Prodajam
    TLAČILKA z nastavki še zapakirano
    naprodaj je tlačilka z nastavki več na bolha.com :www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/zracnice-tlacilke/pumpa-tlac ilka-z-nastavki-ugodno-prodam- 1295379752.html?ac ...
  • Prodajam
    KOLESARSKE NOGAVICE različni modeli
    Naprodaj so kolesarske nogavice , več različnih modelov od S do L velikostislike na bolha.com :www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/celade-ostala-zascitna-oprem a/kol ...
  • Prodajam
    WHEELSET račna:SHIMANO/SRAM in CAMPAGNOLO400 eur
    VEČ NA BOLHA.COM :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-opre m a/ostala-kolesarska-oprema/wh e elset-obroci-obrocniki-feltne - kolesarski-obroci-rabljeno-12 9 4439468 ...
  • Prodajam
    KOŠARICA ZA BIDON NOSILEC ZA BIDON BIDONHALTER ELITE
    več na bolha.com :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/kos arica-za-bidon-nosilec-za-bido n-bidonhalter-elite-1295049876 .html?aclct=141 ...
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• majcka je ocenil +1
    Lepa tura
  • slavko1 je ocenil +1
    Slavkotov brlog
  • hipi je ocenil +1
    Lepa tura
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Lepa tura
  • CE runda
  • CE 'easy' runda

Oglas 300x250

• Prodajam
    Dres Sky team
    Prodam dres sky v črni barvi in sicer komplet majica plus hlačke kratkih rokavov z naramnicami velikosti L....info na zs...cena dost ugodna ker mi je dres prevelik.
  • Prodajam
    Čevlji SPECIALIZED, št. 39 samo 40€
    Čevlji cestni NOVI! št. 39 1. Rdeče-rumeni 2. črno-rdeči Redna cena 110.95€ dam za samo 39€ NOVI, nenošeni!!! ter drugi novi in rabljeni, različne št. Lp
    Cena: 39,00 EUR
  • Prodajam
    Red Bull, XL, praktično novo!
    Red Bull, Made in Japan! Velikost XL/59: 188-200cm Prevoženih 660km, praktično novo! Oprema Campa Chorus 11R Obroči Moena Karbonski! - poltubular - NOVI! ali drugi...   na voljo tudi: www.bolha.c ...
    Cena: 1.750,00 EUR
  • Podarjam
    kolesarki čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...
  • Podarjam
    UKRADENO KOLO MERIDA CROSS
    Včeraj zvečer, 29.9.2014, so mi med 19:00 in 20:00 v Ljubljani na Tržaški ukradli kolo, Merido CROSSWAY TFS 500-D. Star je 2 leti in pol, ima nekaj opreme (tačka, torbica, rogove z orodjem). Kdor ...
  • Podarjam
    Obroče zonda
    Prodam obroče Campagnolo Zonda. Prvi obroč je poškodovan, zadnji pa odličen. Račna campagnolo.Cena 120 eur. Več na PM.  
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih