Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

SiS ENDURANCE PACK

14.9 € Redna cena:
14 € BC naročnik

Kolo CYCO-hofer kupiti ali ne?

Komentarji

• 0 |-10+10
    Zdravo!
    Ali se splača to kolo (CYCO - HOFER) kupit -299€
    http://www.hofer.si/si/html/offers/58_6856.htm
    Zakaj pa v Nemčiji stane 259€?
    http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_6330.htm
    Lp,V
  • 0 |-10+10
    kaj takega, sam ne bi nikoli kupil, saj dobis bistveno boljse kolo, staro leto ali dve za enak denar...ce ga potrebujes za od bifeja do trgovine in potem do doma je vredu, za kaj drugega pa verjetno ne
  • 0 |-10+10
    a sam eno velikost majo \":!:\" \":?\" \":?\"
  • 0 |-10+10
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
  • 0 |-10+10
    Lani kupil sodelavec, saj se vozi z njim ampak porabi mnogo več energije za vožnjo, kot jaz na moji cenejši univegi.
    Po moje je prebikast, pa tudi oprema... \":?\": , sem skeptik če so prestavne ročice in zavore glih Deore \":idea:\" , nevem no!
  • 0 |-10+10
    Ja saj jaz sem tudi skepticen glede tega (kvaliteta opreme), zato sem tudi postavil to vprasanje.
    Kje pa je najboljse gledati za rabljena treking kolesa (Stajerska-MB) tkatera rgovina-ogasnik?
    Lp, V
  • 0 |-10+10
    franklin je napisal:
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
    \":!:\"
  • 0 |-10+10
    Rabljena kolesa si je najboljše pogledat na bolhi, ali pa če ga tu kdo prodaja.
  • 0 |-10+10
    Res je, da kolo ni glih najbolše, kar se da kupiti vendar ene vspodbudne besede vam pa lahko povem. Sodelavka je šla namreč že 2 x iz Ljubljane do Pirana s takim iz Hoferja in preživela. Ni samo do trgovine in nazaj, kot vidimo je lahko tudi za na morje in nazaj.
  • 0 |-10+10
    če te zanima ti lahko dobim podobno kolo z Deore 27 prestavam novo :P
  • 0 |-10+10
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:
  • 0 |-10+10
    BTW: V Lidlu so tele akcijske banane vredne pol kur... 70centu za kg...sam če je pol gnile ni kej velik od nje
  • 0 |-10+10
    JC29 je napisal:
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:

hahahaha folk odgovarja na temo iz leta 2008 :)))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    SCOTT CR1 Elite 2011
    Prodam SCOTT CR1 Elite 2011 kupljen 5.12.2011, lepo ohranjen, prevoženih cca. 8000km, brez padca. Velikost kolesa je 56 (L). Oprema Sram Rival.Kolesu redno preventivno menjana veriga ter gume. Ra ...
    Cena: 760,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno kolo Scott Speedster 50
    Prodam kolo scott speedster 50, velikost XL. Kolo ima prevoženih samo 3000 km in je v zelo dober stanju. Kolo je bilo kupljeno aprila 2014. Kolo ima novo zadnjo kaseto, nov verižnik, nove plašče ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    dresa sky in giant
    prodam dva dresa zaradi prevelike velikosti(dobil sem kot darilo)dresa nista bila nikoli rabljena in sta kot novavelikost Lveč inf. na 068-155-960 
  • Prodajam
    Syntace F109 opora krmila
    Opora krmila Syntace F109, nova, 80mm naklon 6 stopinjCena 50 evrKončna cena je stvar dogovoraPM ali 040 462 890 Bobi
  • Prodajam
    Račna DT Swiss pesta 240s, 190, 180, 350
    Prodam račno NOVO kompatibilno s DT Swiss pesti 240s, 190, 180, 350Cena 50 evrPM ali Bobi 040 462890
  • Prodajam
    Crono čelada Las - nova
    Las: - nova, nerabljena! črno-belo-rdeča - samo 100€ poleg sivega vizirja je v škatli še vreča + dodatni rumen vizir     Lp   ptt lahko gratis?    
    Cena: 100,00 EUR
  • Prodajam
    Trekking Race KTM, L
    Vrhunsko trekking lahko ALU KTM RACE, 2013, SLX, XT 28/29-er, diski... Velikost c-t seat tube 51cm/174-180cm Malo nič voženo za ca. pol cene VREDNO NAKUPA www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesar ...
    Cena: 690,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarski čevlji
    Prodam nove MTB kolesarske čevlje Alpina, št.41
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    PNEVMATIKA 2x MAVIC YKSION PRO GRIPLINK
    Naprodaj sta dve vrhunski tekmovalni pnevmatiki 127 TPI redna cena 45 eur na kos povezava spodaj :www.mavic.com/tyres-road-yksi on-pro-griplink-1 Primerno tudi za darilo Prevzem je možen tudi po ...
  • Prodajam
    Fuji SST 2.3
    Cestno kolo Fuji SST 2.3 je letnik 2014. Kupljen je aprila 2014. Velikost okvirja 56. Menjalnik je Shimano 105. Prodam zaradi nakupa novega.
    Cena: 1.150,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• olmauntin je ocenil +1
    ftp test
  • ... je ocenil +1
    Sam svoj mojster
  • ... je ocenil +1
    Sam svoj mojster
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• ftp test
  • ftp test
  • CE 'easy' runda

Oglas 300x250

• Prodajam
    SCOTT CR1 Elite 2011
    Prodam SCOTT CR1 Elite 2011 kupljen 5.12.2011, lepo ohranjen, prevoženih cca. 8000km, brez padca. Velikost kolesa je 56 (L). Oprema Sram Rival.Kolesu redno preventivno menjana veriga ter gume. Ra ...
    Cena: 760,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno kolo Scott Speedster 50
    Prodam kolo scott speedster 50, velikost XL. Kolo ima prevoženih samo 3000 km in je v zelo dober stanju. Kolo je bilo kupljeno aprila 2014. Kolo ima novo zadnjo kaseto, nov verižnik, nove plašče ...
  • Prodajam
    dresa sky in giant
    prodam dva dresa zaradi prevelike velikosti(dobil sem kot darilo)dresa nista bila nikoli rabljena in sta kot novavelikost Lveč inf. na 068-155-960 
  • Podarjam
    Fizik Arione cx
    Prodam ali menjam (za črnega), Fizik arione cx z karbonskimi vodili.Sedež je zelo malo rabljen. Dejanske slike lahko pošljem na mail. Cena 85 eur Več na PM 
  • Podarjam
    Fizik Arione cx
    Prodam malo rabljen sedež kot na sliki, Fizik arione cx z karbonskimi vodili. Dejanske slike lahko pošljem na mail.Cena 85 eur 
  • Podarjam
    philipesoscar@gmail.com
    Prêt personnel est une partie du crédit à la consommation. Une caractéristique de prêts personnels, ce est qu'il ne est pas affecté à un projet spécifique, et donc son utilisation est gratuite. L ...
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih