--Notification--
logo

Kolo CYCO-hofer kupiti ali ne?

Komentarji

• 0 |-10+10
    Zdravo!
    Ali se splača to kolo (CYCO - HOFER) kupit -299€
    http://www.hofer.si/si/html/offers/58_6856.htm
    Zakaj pa v Nemčiji stane 259€?
    http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_6330.htm
    Lp,V
  • 0 |-10+10
    kaj takega, sam ne bi nikoli kupil, saj dobis bistveno boljse kolo, staro leto ali dve za enak denar...ce ga potrebujes za od bifeja do trgovine in potem do doma je vredu, za kaj drugega pa verjetno ne
  • 0 |-10+10
    a sam eno velikost majo \":!:\" \":?\" \":?\"
  • 0 |-10+10
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
  • 0 |-10+10
    Lani kupil sodelavec, saj se vozi z njim ampak porabi mnogo več energije za vožnjo, kot jaz na moji cenejši univegi.
    Po moje je prebikast, pa tudi oprema... \":?\": , sem skeptik če so prestavne ročice in zavore glih Deore \":idea:\" , nevem no!
  • 0 |-10+10
    Ja saj jaz sem tudi skepticen glede tega (kvaliteta opreme), zato sem tudi postavil to vprasanje.
    Kje pa je najboljse gledati za rabljena treking kolesa (Stajerska-MB) tkatera rgovina-ogasnik?
    Lp, V
  • 0 |-10+10
    franklin je napisal:
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
    \":!:\"
  • 0 |-10+10
    Rabljena kolesa si je najboljše pogledat na bolhi, ali pa če ga tu kdo prodaja.
  • 0 |-10+10
    Res je, da kolo ni glih najbolše, kar se da kupiti vendar ene vspodbudne besede vam pa lahko povem. Sodelavka je šla namreč že 2 x iz Ljubljane do Pirana s takim iz Hoferja in preživela. Ni samo do trgovine in nazaj, kot vidimo je lahko tudi za na morje in nazaj.
  • 0 |-10+10
    če te zanima ti lahko dobim podobno kolo z Deore 27 prestavam novo :P
  • 0 |-10+10
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:
  • 0 |-10+10
    BTW: V Lidlu so tele akcijske banane vredne pol kur... 70centu za kg...sam če je pol gnile ni kej velik od nje
  • 0 |-10+10
    JC29 je napisal:
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:

hahahaha folk odgovarja na temo iz leta 2008 :)))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Gorsko kolo SCOTT SCALE 910
    Scott scale 910 carbon letnik 2014, opema SRAM X1, zavore XT, vzmetenje spredaj FOX, velikost XL. dodatne slike na e.  
    Cena: 1.550,00 EUR
  • Prodajam
    Grupa SRAM Red
    Prodam komplet grupo SRAM Red 2x10; 53/39 gonilka 172,5mm kaseta 28-11. Rabljeno 2 leti ca. 10.000km. Cena po dogovoru.
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    focus culebro 54 all ultegra
    Prodam cestno kolo FOCUS CULEBRO, ALL ULTEGRA, 54Kolo je bilo kupljeno 11.4.2014, račun in servisna knjižica bosta priložena.Redno servisirano (vsaj 2x letno) in to ne pri 'sam svoj mojster'.V za ...
  • Prodajam
    P: NOV par zložljivih plaščev Continental Cyclocross Speed 35-622
    P: NOV par zložljivih plaščev Continental Cyclocross Speed 35-622.   (slika) Size: 700 x 35mm Bar rating: 4-6 Weight: 350g   Cena velja za par!    
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    okvir PINARELLO DOGMA 60.1
    Prodam okvir PINARELLO DOGMA 60.1, letnik 2011, velikost 56 (za višino od 178-186cm), okvir je ORIGINALEN in je odlično ohranjen. Prodaja se okvir z vilico ter sedežno oporo.   Več info na ZS ali ...
    Cena: 890,00 EUR
  • Prodajam
    FULCRUM RACING SPEED-možne menjave
    Prodam karbonske obroče FULCRUM RACING SPEED 50 dark, letnik 2014, cca 6000km, tubularji TUFO (prednji ima 500km), račna shimano/sram. Možna menjava za fulcrum zero ali mavic cosmic z vašim dopla ...
    Cena: 790,00 EUR
  • Prodajam
    krmilna opora PZ RACING 120mm
    Prodam malo rabljeno alu krmilno oporo PZ RACING dolžine 120mm. Več info na ZS ali 031 311 675.
  • Prodajam
    Kovček za kolo IRON Case
    Prodam kovček za kolo Iron Case proizvajalca Tricosports (www.tricosports.com/iron_case .html ). Dimenzije 27 x 120 x 78 cm, teža 14 kg. Za okvirje koles velikosti do 63 cm. Vanj poleg kolesa pr ...
    Cena: 260,00 EUR
  • Prodajam
    Elite qubo power mag smart trenazer
    Prodam lansko leto kupljen trenazer, elite qubo power mag smart. Z rocno 8 stopenjsko zavoro. Ima bluetooth senzor za uporoabo z elite aplikacijo. Rabljen je bil samo eno zimo, v odlicnem stanj ...
    Cena: 135,00 EUR
  • Prodajam
    kolesarske hlače in brezrokavnik X Bionic
    Prodam brezrokavnik, velikost L in kolesarske hlače light, velikost M   (slika) (slika) (slika) (slika)        
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• Ernesto je ocenil +1
    bike fitting
  • LunaBike je ocenil +1
    Lepa tura
  • LunaBike je ocenil +1
    Lepa tura
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Lepa tura
  • Dust Lust 2016
  • Kje sem bil 2014

Oglas 300x250

• Prodajam
    Gorsko kolo SCOTT SCALE 910
    Scott scale 910 carbon letnik 2014, opema SRAM X1, zavore XT, vzmetenje spredaj FOX, velikost XL. dodatne slike na e.  
    Cena: 1.550,00 EUR
  • Prodajam
    Grupa SRAM Red
    Prodam komplet grupo SRAM Red 2x10; 53/39 gonilka 172,5mm kaseta 28-11. Rabljeno 2 leti ca. 10.000km. Cena po dogovoru.
  • Prodajam
    focus culebro 54 all ultegra
    Prodam cestno kolo FOCUS CULEBRO, ALL ULTEGRA, 54Kolo je bilo kupljeno 11.4.2014, račun in servisna knjižica bosta priložena.Redno servisirano (vsaj 2x letno) in to ne pri 'sam svoj mojster'.V za ...
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    
  • Podarjam
    Okvir Pinarello Dogma 2
    Kolega prodaja vrhunski okvir Pinarello Dogma 2 Sky Team. Okvir je originalen, velikost 58, lepo ohranjen in malo vožen. Cena: 1000 eur.Več slik in kontakt na PM. 
  • Podarjam
    MTB obroči 26"
    Prodam nove MTB obroče 26":Bontrager carbon xxx - 500eurDt swiss 1400 - 450 eurDt swiss 1700 - 300 eurShimano XTR- 450 eurShimano SLX - 150 eur (slika) (slika) (slika) (slika) (slika) ...

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih