Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Topeak tlačilka Micro Rocket

20.95 € Redna cena:
18 € BC naročnik

Kolo CYCO-hofer kupiti ali ne?

Komentarji

• 0 |-10+10
    Zdravo!
    Ali se splača to kolo (CYCO - HOFER) kupit -299€
    http://www.hofer.si/si/html/offers/58_6856.htm
    Zakaj pa v Nemčiji stane 259€?
    http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_6330.htm
    Lp,V
  • 0 |-10+10
    kaj takega, sam ne bi nikoli kupil, saj dobis bistveno boljse kolo, staro leto ali dve za enak denar...ce ga potrebujes za od bifeja do trgovine in potem do doma je vredu, za kaj drugega pa verjetno ne
  • 0 |-10+10
    a sam eno velikost majo \":!:\" \":?\" \":?\"
  • 0 |-10+10
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
  • 0 |-10+10
    Lani kupil sodelavec, saj se vozi z njim ampak porabi mnogo več energije za vožnjo, kot jaz na moji cenejši univegi.
    Po moje je prebikast, pa tudi oprema... \":?\": , sem skeptik če so prestavne ročice in zavore glih Deore \":idea:\" , nevem no!
  • 0 |-10+10
    Ja saj jaz sem tudi skepticen glede tega (kvaliteta opreme), zato sem tudi postavil to vprasanje.
    Kje pa je najboljse gledati za rabljena treking kolesa (Stajerska-MB) tkatera rgovina-ogasnik?
    Lp, V
  • 0 |-10+10
    franklin je napisal:
    za rekreacijo NE,
    za trgovino, v gostilno in po mestu DA
    \":!:\"
  • 0 |-10+10
    Rabljena kolesa si je najboljše pogledat na bolhi, ali pa če ga tu kdo prodaja.
  • 0 |-10+10
    Res je, da kolo ni glih najbolše, kar se da kupiti vendar ene vspodbudne besede vam pa lahko povem. Sodelavka je šla namreč že 2 x iz Ljubljane do Pirana s takim iz Hoferja in preživela. Ni samo do trgovine in nazaj, kot vidimo je lahko tudi za na morje in nazaj.
  • 0 |-10+10
    če te zanima ti lahko dobim podobno kolo z Deore 27 prestavam novo :P
  • 0 |-10+10
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:
  • 0 |-10+10
    BTW: V Lidlu so tele akcijske banane vredne pol kur... 70centu za kg...sam če je pol gnile ni kej velik od nje
  • 0 |-10+10
    JC29 je napisal:
    Bravo.... izbrskali ste 3 leta staro temo :roll:

hahahaha folk odgovarja na temo iz leta 2008 :)))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Galoše Endura
    Prodam nove, še nikoli nošene galoše Endura. Velikost je XD
    Cena: 20,00 EUR
  • Prodajam
    Prodam cestno kolo Wilier GT 2012
    Več o kolesu na povezavigoo.gl/VKmWLRwww.maxisport.si/rabljeno/ces tno-wilier-granturismo-centaur -r4-xl.htmlcena: stvar dogovora v okvirih smiselnega odstopanja
    Cena: 1.200,00 EUR
  • Prodajam
    Outwet
    Prodam tehnično perilo Outwet- 1x Majica z dolgimi rokavi WP 3 (bela) 38€      - 1x ženski TOP - športni nedrček (črn) 25€   Artikli so novi 
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Ambit 2S HR - bel
    Prodajam nov Ambit 2S bel z HR pasom. 
    Cena: 235,00 EUR
  • Prodajam
    Enve SES 3.4 tubular
    Prodam karbonske obroče Enve SES 3.4 tubular. Pesta: Tune mig45/mag150 Napere: Sapim CX ray racna shimano 10s Tubularji: Continental competition 22 mm   Obroči so v garanciji in imajo le 15 ...
  • Prodajam
    Rokavcki in nogavcki
    Prodam: Gore Bike Wear Visibility Thermo Leg Warmers (velikost L) in Gore Bike Wear Visibility Thermo Arm  Warmers (velikost M). V rumeni fluo barvi z odsevniki, nerabljeno z etiketami. Prodam, k ...
    Cena: 65,00 EUR
  • Prodajam
    Grupa Sram XX
    Prodam rabljeno grupo Sram XX :- sprednji menjalnik- zadnji menjalnik- oba shifterja- gonilka 26x39 - kaseta 11-36Vse je rabljeno cca 4000 km in je brezhibno, kaseta je skoraj nova, ker sem upora ...
  • Prodajam
    MOŠKO TREKING KOLO FUNRIDE
    Prodam odlično ohranjeno moško treking kolo FunRide:- 21 prestav- Shimano menjalnika- vilice Zoom- okvir Aluminium 6061- 26 colsko kolo- dodana prednja luč
    Cena: 100,00 EUR
  • Prodajam
    Bont Vaypor shoes
    Prodam cevlje Bont Vaypor, nove-nikoli nosene, crne barve, velikost 46, (290mm), primerne za nogo 45. Cena po dog. http://www.bont.si/kolesarski-cevelj.php?model=Vaypor&id=1
  • Prodajam
    Giro Air attack, velikost M
    Prodam celado giro air attack, crno sive barve, velikost M(55-59cm), rabljena 2 meseca. Cena: 110eur? http://www.bicikel.com/novice/7348/novost_girova_aerodinamicna_celada_video_.html
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

Oglas 300x250

• Prodajam
    Galoše Endura
    Prodam nove, še nikoli nošene galoše Endura. Velikost je XD
    Cena: 20,00 EUR
  • Prodajam
    Prodam cestno kolo Wilier GT 2012
    Več o kolesu na povezavigoo.gl/VKmWLRwww.maxisport.si/rabljeno/ces tno-wilier-granturismo-centaur -r4-xl.htmlcena: stvar dogovora v okvirih smiselnega odstopanja
    Cena: 1.200,00 EUR
  • Prodajam
    Outwet
    Prodam tehnično perilo Outwet- 1x Majica z dolgimi rokavi WP 3 (bela) 38€      - 1x ženski TOP - športni nedrček (črn) 25€   Artikli so novi 
  • Podarjam
    UKRADENO KOLO MERIDA CROSS
    Včeraj zvečer, 29.9.2014, so mi med 19:00 in 20:00 v Ljubljani na Tržaški ukradli kolo, Merido CROSSWAY TFS 500-D. Star je 2 leti in pol, ima nekaj opreme (tačka, torbica, rogove z orodjem). Kdor ...
  • Podarjam
    Obroče zonda
    Prodam obroče Campagnolo Zonda. Prvi obroč je poškodovan, zadnji pa odličen. Račna campagnolo.Cena 120 eur. Več na PM.  
  • Podarjam
    kolesarki čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...

Anketa

Kolo med dopustom
št. glasov: 356

- pustim doma. [79]
- najamem kjer se to da. [4]
- je reden del prtljage. [217]
- moram pustiti doma. [56]
Arhiv anket
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih