--Notification--

logo

Cesta - asfalt ali makadam???

Komentarji

• 0 |-10+10

150 m.nasmeh

• 0 |-10+10
    od rogaske do podcetrtka me zanima :)
  • 0 |-10+10

Tema ostaja zanimiva.  Bi admin popravil naslov: makEdam v makAdam?

• 0 |-10+10

Urejeno.

• 0 |-10+10

Čestitam.

• 0 |-10+10
    @gorann3: od rogaske do podcetrtka me zanima :)

Do Atomskih toplic je 10 km, potem pa do Imenega še dodatnih 5km. Tam se kolesarska (zaenkrat) konča.

• 0 |-10+10

Ta teden so spet odprli cesto Podrošt - Sorica, ki je sedaj v celoti asfaltirana.

• 2 |-10+12

Treba napisat.. :) Po toliko letih bo DRSC končno uspel skeširat 350k€ za asfaltiranje Logaškega drevoreda. :) Letos zadnje leto "rukalo" na Franji.  Velja omenit še, da bodo preplastili cesto Kalce-Planina, ki trenutno tudi ni lihk specialki prijazna. :) 

• 1 |-10+11

Sem dnevno na cesti Planina Logatec in tja do Grčarevca iz Planina ne bi smela imeti imena cesta, temveč kvečjemu pogojno slaba gozna vlaka, ker to cesti že dolgo ni več podobno. Da so opazili, da je potrebna obnove, je zavidanja vredno. Upam, da bo kvalitetna. Logaški drevored pa je tudi šala zase, ki jo imenujejo cesta, dejansko pa je podobno zorani njivi...

Bom verjel, ko bom videl... trenutno kopljejo od Kalc proti Grčarevcu, vodovod ali nekaj podobnega.  

• 0 |-10+10
    @Periglej:

Sem dnevno na cesti Planina Logatec in tja do Grčarevca iz Planina ne bi smela imeti imena cesta, temveč kvečjemu pogojno slaba gozna vlaka, ker to cesti že dolgo ni več podobno. Da so opazili, da je potrebna obnove, je zavidanja vredno. Upam, da bo kvalitetna. Logaški drevored pa je tudi šala zase, ki jo imenujejo cesta, dejansko pa je podobno zorani njivi...

Bom verjel, ko bom videl... trenutno kopljejo od Kalc proti Grčarevcu, vodovod ali nekaj podobnega.  

Za drevored je bila pogodba z CGP oz. zdaj Kolektor :P že podpisana(30.5).. zdaj se je verjetno čakalo, da je šla Franja mimo - polovična zapora. Glede Planine-Logatec se strinjam.. Investicijsko vzdrževanje je koncept, ki ga naši cestarji pač ne poznajo. Poznajo tekoče vzdrževanje in poznajo investicije. Vmes pa nič. Če pa že, pa na najdražji možen način, odseki po 200m-500m. Tudi v časih ko je direkcija imela dovolj sredstev(zdaj jih cuza proračun in SŽ) so počeli isto, na luknjastih cestah so gradili vse mogoče samo asfalta niso obnovil. Zgodba se ponavlja, v veliko manjšem obsegu. Naj se zgledujejo po Hrvaški, za obnovo vozišč namenjajo največ sredstev in to se jim zelo pozna, pa so imeli ceste v podobnem stanju kot mi.
    Drugače pa velja omenit še, da bodo obnovili še razpadlo cesto na Stari Vrhniki(moj rajon smeh) od Loke do Blagomixa - posedeni jaški/rešetke še posebej opasni. 

• 0 |-10+10

BTW, na cesti Kalce-Planina je pred leti umrl kolesar v prometni nesreči. Naj bi vozil po nasprotnem pasu, zaradi slabe ceste.

Če sem pa kaj zamešal, pa oprostite, je bilo res že pred leti.

• 0 |-10+10

živijo,

mi lahko kdo pomaga prosim: cesta mimo spodnje postaje gondole za Krvavec in nato preko Štefanje Gore do Preddvora- a je asfalt le do vrha ali vse do Preddvora?

hvala in lp Martin 

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10

@Bruno. Med Štefanjo goro in Možjanco je cca 2km makadama. Sam se čez vozim s specijalko BP.

• 0 |-10+10

Mi lahko kdo pomaga in sicer me zanimajo asfaltirane povezave med Selško in Poljansko dolino. Predvsem iz območja med Škofjo Loko in Železniki proti Poljanski.

Cest je kar nekaj, pa me zanima, kje je asfalt, ker sem ponavadi vedno zelo na knap s časom, rad vozim nove zadeve, ampak ne smem se pa preveč oz. prevečkrat zafrknit, ker potem zmanjka časa in je doma pogrom :)

A direktiva Železniki - Cerkno je vozna?

• 0 |-10+10

Pogrom bo itak vedno, tako da najbolj da se kr takoj nehaš sekirat.  Če ti kvakanje pride preveč do srca, potem ji boš najbolj ustregel če prodaš bicikel in si doma. Tega pa nočemo, ne? zapečateno

• 0 |-10+10
    Čeprav sem tedensko na Planini nad Horjulom, nisem nikoli prevozil odseka od Planine do Butajnove. Kdo od vas vozi? Se da s specijalko?
    Hvala.
  • 0 |-10+10

mislim da je makadam, verjetno misliš najkrajšo direktno povezavo med planino in butajnovo.

drugače se je potrebno spustiti čisto dol po jernejčkovem grabnu

• 0 |-10+10

Od Planina do Butajnove je makadam, asfalt je preko Jernejčkovega grabna.

• 0 |-10+10

Kako je s cesto na Pasjo ravan?? Varianta čez Prelesje in druga čez Hotavljo?

• 0 |-10+10

Misliš Hotovljo? Oboje asfalt...

• 0 |-10+10

Hvala. Torej popravljen asfalt? Lani je bilo vse v razsulu.

• 0 |-10+10

Ja, od Prelesja do Zadobja so prenovili nekaj odcekov...

• 0 |-10+10

Cesta iz Hotovel preko Bukovega vrha je zaprta. Bil danes tam in sem potem šel na Pasjo ravan preko Kremenika, kjer je pa  vmes tudi malo makedama.

• 0 |-10+10
    Ali kdo ve, če je cesta Ambrus - Žvirče že asfaltirana?

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • POC-original

POC-original

prodam popolnoma nova očala POC.   cena novih 235.    

Cena: 140,00 EUR
  • fulcrum zero

fulcrum zero

prodam odlično ohranjene obroče, vožene eno sezono na maratonih sprednji obroč je nov, menjhan pod garancijo.račna 11 zobniki 11-27-redni ultegra   +nove gume

Cena: 430,00 EUR
  • potovalna torba za kolo

potovalna torba za kolo

prodam torbo za kolo, kot nova, enkrat rabljena. primerna za transport kolesa z letalom.. zelo kvalitetna torba, v njej se kolo ne poškoduje v torbo gre raztavljen kolo in lahko še eni dodatni ob(...)

Cena: 105,00 EUR
  • CX/ Gravel bicikl Rose PRO DX Cross

CX/ Gravel  bicikl Rose PRO DX  Cross

Prodajem CX /Gravel bicikl Rose model PRO DX Cross velicina S , tt520mm,za visinu vozaca /vozacice 165-175 rama je alu .vrlo atraktivna .polirani varovi ,robusne cijevi.cable routing .disk kocnic(...)

Cena: 850,00 EUR
  • Kaseta campagnolo corus 25-11

Kaseta campagnolo corus 25-11

Prodam malo vozeno kaseto

Cena: 50,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

Oglas 300x250

• Prodajam
    POC-original
    prodam popolnoma nova očala POC.   cena novih 235.    
    Cena: 140,00 EUR
  • Prodajam
    fulcrum zero
    prodam odlično ohranjene obroče, vožene eno sezono na maratonih sprednji obroč je nov, menjhan pod garancijo.račna 11 zobniki 11-27-redni ultegra   +nove gume
    Cena: 430,00 EUR
  • Prodajam
    potovalna torba za kolo
    prodam torbo za kolo, kot nova, enkrat rabljena. primerna za transport kolesa z letalom.. zelo kvalitetna torba, v njej se kolo ne poškoduje v torbo gre raztavljen kolo in lahko še eni dodatni ob(...)
    Cena: 105,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Kupim
    cestno krmilo Syncros
    Kupim alu cestno krmilo Syncros, kompakt oblike in širine 42 cm!   Krmilo naj bo s kolesa Scott Foil letnik 2013 - 2015, z napisi v rdeči, beli ali sivi (črni) barvi.
  • Kupim
    kupim 11 redno grupo
    Kupim 11 redno grupo za cestno kolo. Ponudbe na ZS ali 031 311 675.
  • Kupim
    Cannondale starejše, brez vzmetenja
    Zdravo,Moj dobri stari Rog ga razpada :( zato iščem starejše cannondale kolo, brez vzmetenja. Visok sem 182, okvir naj bo primerne velikosti.moj mail: sampejmo@gmail.comLP,M

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih