--Notification--
logo

Kolesarska hlače

Komentarji

• 0 |-10+10
    žolne ne kupovat IMO, škoda denarja za takšen slab proizvod!
  • 0 |-10+10
    Ma klinc zdaj pa človek res ne ve več kaj bi \":?\"
    Eni zdaj fejst pljuvate po Žolni, spet drugi jo hvalite.
    Ma za dolge hlače bom probal Žolno dobit. Če sem zdaj kar nekaj let shajal s Briko hlačami iz Hervisa, ki imajo za vložek čist navadno gobo potem bi tud od Žolne mogle bit dobre. Sej dolge hlače niso tako veliko v uporabi, sploh pa ne za dolge ture, ker je itak prej tema, tak da kam daleč tako ne moreš pridet.
  • 0 |-10+10
    Moje izkušnje glede hlač so take...na začetku moje kolesarske "kariere" sem si kupil v Hofer-ju ene čisto poceni kolesarske hlače in še danes jih imam brez vidnih znakov uporabe. Pred slabima dvema letoma pa sem kupil kolesarske hlače Nalini in morem reči, da so danes že toliko uničene, da že skoraj niso za med ljudi. Torej kvaliteta hlač višjega cenovnega razreda me je zelo razočarala, glede udobnosti hlač moram pa reči, da sta si pa kar približno enaki... \":roll:\"
  • 0 |-10+10
    Moj možek je vozil že veliko hlač in imel z vsemi večje ali manjše probleme. \":?\" Odvisno od časa na kolesu.
    Ima jih tudi od Žolne! Letos jih je vozil na RAAMu in imel zelo malo težav z oguljeno ritjo. \":D\"
    Običajno pa mu bolj ustrezajo čim bolj "navadne" podlage. Ne vem pa, kakšne so podlage v hlačah, ki jih imajo pri Žolni v trgovini.
  • 0 |-10+10
    Ufff ste se razpisali...
    Hvala za vse odgovore !!!
  • 0 |-10+10
    Vredu so te hlače, ti jih samo dej gor, pa začni kolesarit :=)
  • 0 |-10+10
    Rumbler je napisal:
    Moje izkušnje glede hlač so take...na začetku moje kolesarske "kariere" sem si kupil v Hofer-ju ene čisto poceni kolesarske hlače in še danes jih imam brez vidnih znakov uporabe. Pred slabima dvema letoma pa sem kupil kolesarske hlače Nalini in morem reči, da so danes že toliko uničene, da že skoraj niso za med ljudi. Torej kvaliteta hlač višjega cenovnega razreda me je zelo razočarala, glede udobnosti hlač moram pa reči, da sta si pa kar približno enaki... \":roll:\"

zanimivo, da ti od Naliniji ne zdržijo. Sam jih mam sedaj drugo sezono in dolgo so bile moje edine hlače in sem jih dosti nosil, pa še vendno izgledaja tako kot treba.
    Glede hoferja pa, ker jih nimam dolgo, o vzdržljivosti ne morem sodit. Kvaliteta vložka pa je občunto boljša pri Naliniju, vsaj pri meni.
  • 0 |-10+10
    js mam pa ene kolesarske hlače za 40 eur ko sm jih kupu za v mesto v HERVISU zgledajo tak "civilno" kot navadne hlače sam majo not penaste vložke za na kolo so kr fajn pa vložke lahk daš pod katere koli druge hlače \";)\"
  • 0 |-10+10
    A mogoče kdo ve kje sa da dobit zimska oblačila Northwave.
  • 0 |-10+10
    jodi je napisal:
    A mogoče kdo ve kje sa da dobit zimska oblačila Northwave.

Obrni se na uvoznika Prolocotrade (SKM) in njegovo mrežo prodajalcev ali pa poglej na bobshop.de
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Kakšne iskušnje imate z hlačam BANEM ali so za kej
  • 0 |-10+10
    jodi je napisal:
    A mogoče kdo ve kje sa da dobit zimska oblačila Northwave.Kaj od tega...

http://www.nor thwave.com/eu/apparel.php?area =apparel_fall_winter_man&c atid=268

http://www .northwave.com/eu/apparel.php? area=apparel_fall_winter_man&a mp;catid=270

Neka j dolgih windstop jaken imajo v Hervisu v Mariboru, pa še ful so znižane.
  • 0 |-10+10
    Mi zna kdo mogoče svetovati, kam bi bolj pasal v tej tabeli (sprašujem za hlače)? Odločam se seveda med M in S, nekako bolj se nagibam k S. Visok sem 178.5, obseg prsi 86, obseg bokov 82.5, obseg kolka 93.5.
    Tabela: http://muskolo.si/si/kako -izbrati-velikost-d21.shtml >
    Hvala, lp
  • 0 |-10+10
    js bi na tvojem mestu vzel M
  • 0 |-10+10
    Jaz tudi.
  • 0 |-10+10
    kje se pa obseg kolka meri?
  • 0 |-10+10
    peciklist je napisal:
    kje se pa obseg kolka meri?

na kolku :D :D :D :D :D
  • 0 |-10+10
    TS_team je napisal:
    js bi na tvojem mestu vzel M

lone_rider -jest tud

jest tud M- predusem zaradi tvoje višine,S te bi preveš "šponale"med nogami,zelo nerodna zadeva,lahko pride do rahlega omrtvičenja med nogami in se boš kar naprej presedal in vlekel hlače na dol,to ti lahko povem iz izkušenj ,če imaš premajhne hlače
  • 0 |-10+10
    Jaz imam pa en problem, sem dobil oprijete zimske kolesarske hlače iz anglije, in ko sem jih pomeril sem videl da majo luknjo malo nad kolenom(notranja stran stegen, tako da ne piha direktno zrak), velikost cca 1/3 kvadratnega cm. Torej kaj narest, da bi nazaj pošiljal ne vem, se da to enostavno zašit, in da stvar drži? je kdo probal, kaj narest v takem primeru. lp
  • 0 |-10+10
    borderman je napisal:
    Jaz imam pa en problem, sem dobil oprijete zimske kolesarske hlače iz anglije, in ko sem jih pomeril sem videl da majo luknjo malo nad kolenom(notranja stran stegen, tako da ne piha direktno zrak), velikost cca 1/3 kvadratnega cm. Torej kaj narest, da bi nazaj pošiljal ne vem, se da to enostavno zašit, in da stvar drži? je kdo probal, kaj narest v takem primeru. lp

:lol:
  • 0 |-10+10
    borderman je napisal:

Žašit , ali pa greš v Iglu , al kaj takega (hervis ) , tam imajo flike za goretex , daš gor popeglaš in naj bi držalo. :o

Maš pa tole.

http://www.aokra nj.com/forum/viewtopic.php?t=2 41
  • 0 |-10+10
    Je že kdo naročeval tukaj: http://www.kalahoo.si ?
  • 0 |-10+10
    Hvala vsem trem za odgovore, še posebej zato, ker ste enoglasni :!:
  • 0 |-10+10
    Bavcar_Tajkun je napisal:
    Hvala vsem trem za odgovore, še posebej zato, ker ste enoglasni :!:

ni zakaj,tukaj smo da drug drugemu svetujemo,pomagamo ,ne pa da smetimo kot nekateri po forumu.
    upam da boš dobro izbral

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Orodje za stiskanje šalic Unior
    Prodam orodje za stiskanje šalic krmilnega ležaja, primerno tudi za različne tipe gonilnih ležajev. Ostale info na zs www.factorystore.si/unior-oro dje-za-stiskanje-salic-krmilne ga-lezaja ...
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno krmilo FSA Plasma compact
    Prodaja se rabljeno karbonsko cestno krmilo z integrirano fajfo. Krmilo je rabljeno, vidni so normalni znaki uporabe in traku, ampak brezhibna, brez poškodb. Širina je 44cm, dolžina fajfe je 110m ...
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    EURUS 2-wayfit obročniki
    prodajam rabljene obročnike Campagnolo Eurus 2-wayfit...račna je Shimano..odlični, trpežni, lahki, neuničljivi.....prodajam zaradi nakupa drugih.gor je kaseta ultegra 10-redna, lahko prodam skupa ...
    Cena: 390,00 EUR
  • Prodajam
    P:cestno kolo Scott CR1 Carbon Shimano 5800 11, velikost L.
    P:cestno kolo Scott CR1 Carbon Shimano 5800 11, velikost L. Kolo z 0km. Račun, garancija 2017 na okvir in ostale komponente. (slika) Specifikacije: -okvir Scott CR1 Carbon HMF, velikost L -pre ...
    Cena: 1.690,00 EUR
  • Prodajam
    P:set obročev Ritchey Apex WCS Carbon 38mm Tubular
    P:set obročev Ritchey Apex WCS Carbon 38mm Tubular, račna Shimano 9/10 speed.Obroči so kot novi, z njimi ni bilo prevoženo realno več kot 1.000km. Uporabljeni samo na nekaj trijatlon tekmah.Na ob ...
    Cena: 600,00 EUR
  • Prodajam
    P:set obročev Xentis-Solist ONE 42 Tubular, Shimano 9/10/11
    P:set obročev Xentis-PanchoWheels Solist ONE 42 UD Carbon Tubular, račna Shimano 9/10/11 speed. (slika) Obroč izdelan pri podjetju Xentis Austria, z njihovo patentirano zavorno površino in dož ...
    Cena: 1.000,00 EUR
  • Prodajam
    P: cestno kolo Look 695 SR I-Pack, velikost XL
    P: cestno kolo Look 695 SR I-Pack, velikost XL (slika) (slika) Odlično ohranjeno, kupljeno decembra 2014, prevoženo vsega ca. 2.000km, garancija na okvir do leta 2019. -okvir Look 695 SR XL ...
    Cena: 2.800,00 EUR
  • Prodajam
    P: cestno kolo Look 576 AERO Ultegra, velikost L
    P: cestno kolo Look 576 AERO, velikost L. Kolo ima 0km, garancija na okvir.Cena velja za kompletno kolo na sliki brez obročev.   (slika) -okvir Look 576 AERO L-oprema Ultegra 6700 10 speed-spred ...
    Cena: 1.800,00 EUR
  • Kupim
    K: Aero krmilo
    zdravo, kupim aero krmilo 42-44cm .do 100€ 
  • Prodajam
    OBROCI Mavic Cosmic Carbone 80mm WTS
    Prodam obroce Mavic Cosmic Carbone 80mm WTS malo vozene cca 5000km, shimano 10/11s, tubular .. brez poskodbza vse info posljite PM link do slikibb.co/gLoBovibb.co/ffGxTvibb.co/eBxhva 
    Cena: Po dogovoru
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• SAVINJSKA runda
  • SAVINJSKA runda
  • IZBIRA TUBULARJA

Oglas 300x250

• Prodajam
    Orodje za stiskanje šalic Unior
    Prodam orodje za stiskanje šalic krmilnega ležaja, primerno tudi za različne tipe gonilnih ležajev. Ostale info na zs www.factorystore.si/unior-oro dje-za-stiskanje-salic-krmilne ga-lezaja ...
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno krmilo FSA Plasma compact
    Prodaja se rabljeno karbonsko cestno krmilo z integrirano fajfo. Krmilo je rabljeno, vidni so normalni znaki uporabe in traku, ampak brezhibna, brez poškodb. Širina je 44cm, dolžina fajfe je 110m ...
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    EURUS 2-wayfit obročniki
    prodajam rabljene obročnike Campagnolo Eurus 2-wayfit...račna je Shimano..odlični, trpežni, lahki, neuničljivi.....prodajam zaradi nakupa drugih.gor je kaseta ultegra 10-redna, lahko prodam skupa ...
    Cena: 390,00 EUR
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih