Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Kolesarski dres - roza

40 € Redna cena:
35 € BC naročnik

Kolesarska hlače

Komentarji

• 0 |-10+10
    žolne ne kupovat IMO, škoda denarja za takšen slab proizvod!
  • 0 |-10+10
    Ma klinc zdaj pa človek res ne ve več kaj bi \":?\"
    Eni zdaj fejst pljuvate po Žolni, spet drugi jo hvalite.
    Ma za dolge hlače bom probal Žolno dobit. Če sem zdaj kar nekaj let shajal s Briko hlačami iz Hervisa, ki imajo za vložek čist navadno gobo potem bi tud od Žolne mogle bit dobre. Sej dolge hlače niso tako veliko v uporabi, sploh pa ne za dolge ture, ker je itak prej tema, tak da kam daleč tako ne moreš pridet.
  • 0 |-10+10
    Moje izkušnje glede hlač so take...na začetku moje kolesarske "kariere" sem si kupil v Hofer-ju ene čisto poceni kolesarske hlače in še danes jih imam brez vidnih znakov uporabe. Pred slabima dvema letoma pa sem kupil kolesarske hlače Nalini in morem reči, da so danes že toliko uničene, da že skoraj niso za med ljudi. Torej kvaliteta hlač višjega cenovnega razreda me je zelo razočarala, glede udobnosti hlač moram pa reči, da sta si pa kar približno enaki... \":roll:\"
  • 0 |-10+10
    Moj možek je vozil že veliko hlač in imel z vsemi večje ali manjše probleme. \":?\" Odvisno od časa na kolesu.
    Ima jih tudi od Žolne! Letos jih je vozil na RAAMu in imel zelo malo težav z oguljeno ritjo. \":D\"
    Običajno pa mu bolj ustrezajo čim bolj "navadne" podlage. Ne vem pa, kakšne so podlage v hlačah, ki jih imajo pri Žolni v trgovini.
  • 0 |-10+10
    Ufff ste se razpisali...
    Hvala za vse odgovore !!!
  • 0 |-10+10
    Vredu so te hlače, ti jih samo dej gor, pa začni kolesarit :=)
  • 0 |-10+10
    Rumbler je napisal:
    Moje izkušnje glede hlač so take...na začetku moje kolesarske "kariere" sem si kupil v Hofer-ju ene čisto poceni kolesarske hlače in še danes jih imam brez vidnih znakov uporabe. Pred slabima dvema letoma pa sem kupil kolesarske hlače Nalini in morem reči, da so danes že toliko uničene, da že skoraj niso za med ljudi. Torej kvaliteta hlač višjega cenovnega razreda me je zelo razočarala, glede udobnosti hlač moram pa reči, da sta si pa kar približno enaki... \":roll:\"

zanimivo, da ti od Naliniji ne zdržijo. Sam jih mam sedaj drugo sezono in dolgo so bile moje edine hlače in sem jih dosti nosil, pa še vendno izgledaja tako kot treba.
    Glede hoferja pa, ker jih nimam dolgo, o vzdržljivosti ne morem sodit. Kvaliteta vložka pa je občunto boljša pri Naliniju, vsaj pri meni.
  • 0 |-10+10
    js mam pa ene kolesarske hlače za 40 eur ko sm jih kupu za v mesto v HERVISU zgledajo tak "civilno" kot navadne hlače sam majo not penaste vložke za na kolo so kr fajn pa vložke lahk daš pod katere koli druge hlače \";)\"
  • 0 |-10+10
    A mogoče kdo ve kje sa da dobit zimska oblačila Northwave.
  • 0 |-10+10
    jodi je napisal:
    A mogoče kdo ve kje sa da dobit zimska oblačila Northwave.

Obrni se na uvoznika Prolocotrade (SKM) in njegovo mrežo prodajalcev ali pa poglej na bobshop.de
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Kakšne iskušnje imate z hlačam BANEM ali so za kej
  • 0 |-10+10
    jodi je napisal:
    A mogoče kdo ve kje sa da dobit zimska oblačila Northwave.Kaj od tega...

http://www.nor thwave.com/eu/apparel.php?area =apparel_fall_winter_man&c atid=268

http://www .northwave.com/eu/apparel.php? area=apparel_fall_winter_man&a mp;catid=270

Neka j dolgih windstop jaken imajo v Hervisu v Mariboru, pa še ful so znižane.
  • 0 |-10+10
    Mi zna kdo mogoče svetovati, kam bi bolj pasal v tej tabeli (sprašujem za hlače)? Odločam se seveda med M in S, nekako bolj se nagibam k S. Visok sem 178.5, obseg prsi 86, obseg bokov 82.5, obseg kolka 93.5.
    Tabela: http://muskolo.si/si/kako -izbrati-velikost-d21.shtml >
    Hvala, lp
  • 0 |-10+10
    js bi na tvojem mestu vzel M
  • 0 |-10+10
    Jaz tudi.
  • 0 |-10+10
    kje se pa obseg kolka meri?
  • 0 |-10+10
    peciklist je napisal:
    kje se pa obseg kolka meri?

na kolku :D :D :D :D :D
  • 0 |-10+10
    TS_team je napisal:
    js bi na tvojem mestu vzel M

lone_rider -jest tud

jest tud M- predusem zaradi tvoje višine,S te bi preveš "šponale"med nogami,zelo nerodna zadeva,lahko pride do rahlega omrtvičenja med nogami in se boš kar naprej presedal in vlekel hlače na dol,to ti lahko povem iz izkušenj ,če imaš premajhne hlače
  • 0 |-10+10
    Jaz imam pa en problem, sem dobil oprijete zimske kolesarske hlače iz anglije, in ko sem jih pomeril sem videl da majo luknjo malo nad kolenom(notranja stran stegen, tako da ne piha direktno zrak), velikost cca 1/3 kvadratnega cm. Torej kaj narest, da bi nazaj pošiljal ne vem, se da to enostavno zašit, in da stvar drži? je kdo probal, kaj narest v takem primeru. lp
  • 0 |-10+10
    borderman je napisal:
    Jaz imam pa en problem, sem dobil oprijete zimske kolesarske hlače iz anglije, in ko sem jih pomeril sem videl da majo luknjo malo nad kolenom(notranja stran stegen, tako da ne piha direktno zrak), velikost cca 1/3 kvadratnega cm. Torej kaj narest, da bi nazaj pošiljal ne vem, se da to enostavno zašit, in da stvar drži? je kdo probal, kaj narest v takem primeru. lp

:lol:
  • 0 |-10+10
    borderman je napisal:

Žašit , ali pa greš v Iglu , al kaj takega (hervis ) , tam imajo flike za goretex , daš gor popeglaš in naj bi držalo. :o

Maš pa tole.

http://www.aokra nj.com/forum/viewtopic.php?t=2 41
  • 0 |-10+10
    Je že kdo naročeval tukaj: http://www.kalahoo.si ?
  • 0 |-10+10
    Hvala vsem trem za odgovore, še posebej zato, ker ste enoglasni :!:
  • 0 |-10+10
    Bavcar_Tajkun je napisal:
    Hvala vsem trem za odgovore, še posebej zato, ker ste enoglasni :!:

ni zakaj,tukaj smo da drug drugemu svetujemo,pomagamo ,ne pa da smetimo kot nekateri po forumu.
    upam da boš dobro izbral

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Opora krmila PRO Vibe 7S 120mm
    Prodam oporo krmila. Dolžina: 120mm. Cena 35€ Model opore je pogosta izbira ProTour kolesarjev.    
    Cena: 35,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno kolo
    Prodam karbonsko cestno kolo znamke Fuji,model Altamira,oprema Shimano 105 in Oval,staro 10 mesecev,velikost M/L (53).Zraven dam še stojalo in trenažer.Kolo je lepo ohranjeno in brez poškodb. Oko ...
    Cena: 850,00 EUR
  • Prodajam
    MERIDA MATTS , XL - NOVO!
    NOVO KOLO! www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/gorska-ko lesa/mtb-xc-merida-matts-800-n ovo--1292541052.html MERIDA XC MATTS TFX 800 r.c. 1340.-EUR XL/55 - 185-200cm Oprema SLX ...
    Cena: 790,00 EUR
  • Prodajam
    Frameset SW Tarmac SL3 Saxo Bank, XL
    Okvir, vilice, opora sedeža+objemka, drop outi, nove šalce za Campa ali Shimano... Original Saxo Bank - nalepke sem odstranil Perla bela, metalic indigo-kraljeve barve...   Kot novo, voženo pol ...
    Cena: 1.150,00 EUR
  • Prodajam
    Crono/TT - Scott Plasma, L
    Scott Limited Plasma www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/scott-limited-plasma-l-12 92815938.html Velikost L: 178-188cm Prevoženih 2500km, kot novo! Oprema Ultegra ...
    Cena: 1.250,00 EUR
  • Prodajam
    P: lightweight meilenstein wheelset
    Prodam set obročev Lightweight Meilenstein Tubular. V kompletu obroči, zapenjalci, zavorne gumice, vreča za obroče,...Na obročih še popolnoma uporabni tubulaji tufo elite pulse. Račna kompatibiln ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Wilier Cento1 Superleggera Super Record 11
    Prodam vrhunsko cestno kolo Wilier Cento1 Superleggera s komplet grupo Campagnolo Super Record 11. Kolo je voženo 3 sezone. Brez enega samega padca. Kolo je brezhibno in redno servisirano. Opravl ...
    Cena: 2.290,00 EUR
  • Prodajam
    SHIMANO ZAVORNE GUMICE 4KOM ugodno
    več na bolha.com :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/shi mano-zavorne-gumice-zavorne-ob loge-testirani-obroci-12929378 54.html   lep p ...
  • Prodajam
    COLE SHURIKEN PREDNJA FELTNA
    več na bolha.com :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/whe elset-obrocniki-feltne-feltna- karbon-carbon-rabljeno-1292955 758.html   lep ...
  • Prodajam
    PESTA / CELOTNA FELTNA COLE
    Naprodaj je pesta z naperami   več na bolhi :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/okvirji-rezervni-deli/pesto- pesta-feltna-obroc-wheelset-ra bljeno-1292815956.h ...
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• lancearmstrong je ocenil +1
    Savinjsko-šaleška runda
  • hermes je ocenil +1
    Dirka 5. Pokal občine Tišina - razpis
  • hermes je ocenil +1
    Dirka 5. Pokal občine Tišina - razpis
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• CE runda
  • Dirka 5. Pokal občine Tišina - razpis
  • CE runda

Oglas 300x250

• Prodajam
    Opora krmila PRO Vibe 7S 120mm
    Prodam oporo krmila. Dolžina: 120mm. Cena 35€ Model opore je pogosta izbira ProTour kolesarjev.    
    Cena: 35,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno kolo
    Prodam karbonsko cestno kolo znamke Fuji,model Altamira,oprema Shimano 105 in Oval,staro 10 mesecev,velikost M/L (53).Zraven dam še stojalo in trenažer.Kolo je lepo ohranjeno in brez poškodb. Oko ...
    Cena: 850,00 EUR
  • Prodajam
    MERIDA MATTS , XL - NOVO!
    NOVO KOLO! www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/gorska-ko lesa/mtb-xc-merida-matts-800-n ovo--1292541052.html MERIDA XC MATTS TFX 800 r.c. 1340.-EUR XL/55 - 185-200cm Oprema SLX ...
    Cena: 790,00 EUR
  • Podarjam
    kolesarki čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.htmlpodarim kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, šte ...
  • Podarjam
    Cestni čevlji
    podarim rabljene čevlje Northwave aerator štr 43, približno ohranjene. več na ZS
  • Podarjam
    Dolomiti 2014
    Odstopim prijavnino za Dolomite 2014. Več na ZS.

Anketa

Kolo med dopustom
št. glasov: 299

- pustim doma. [64]
- najamem kjer se to da. [4]
- je reden del prtljage. [182]
- moram pustiti doma. [49]
Arhiv anket
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih