Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Kolesarske hlače - modre

40 € Redna cena:
35 € BC naročnik

Nagradne igre in domnevne goljufije

Komentarji

• 0 |-10+10
    Velika nagradna igra \":roll:\"

Danes sem dobil pošto, ki me je spomnila na pošto, ki sem jo dobil že pred meseci. V bistvu nisem niti prepričan če sem takrat dobil isto, kajti take in podobne cvetke o nagradnih igrah, pri meni romajo v koš. Toda potem sem se spomnil, da sem tudi takrat dobil neko modro kuverto, in sedaj samo čakam, da spet dobim modro kuverto. Ko bo le ta prispela, se bom šel pozanimati na Policijo, kajti tega zavajanja imam preprosto dovolj. Sicer ne vem kje so zopet mene dobili, toda zopet se mi porajajo sumi, da gre za veliko goljufijo. Sej v bistvu za mene me niti ne skrbi kaj preveč, toda tale znesek 35.000 evrov, pa lahko marsikoga zavede!

Vsaj kar se meni tiče, je veliko zavajanje že samo to, da piše: Gospod ...... USPELO VAM JE!

Treba se je vprašati, kako lahko nekomu nekaj uspe, kar sploh ne igra, oziroma zavrača sploh njihovo pošto (meče v koš). Če to ni zavajanje potem pa tudi ne vem kaj je. No vsekakor pa imam tega sranja dovolj, in tokrat se bom šel res pozanimati na policijo.

in sedaj me zanima še vaše mnenje, kaj si mislite o tej zadevi? Kaj bi vi storili na mojem mestu? \":P\"
    \"\"\"\" >\"\"
  • 0 |-10+10
    A na gorenjskem izgovorite namesto Červ črv?
  • 0 |-10+10
    In kaj je sedaj važen moj priimek? \":roll:\"
  • 0 |-10+10
    Aja pa še to. To je sedaj že sedma veliak nagradna igra, in me prav zanima, če je že kdo slišal za tole igro. \":lol:\" Me pa vse skupaj spominja na pred več kot desetletjem, ko sm ona dom dobivali nekakšne odločbe, da smo v neki igri zadeli hišo. \":mrgreen:\"

Mojega sodelavca sem komaj prepričal, da ni šel vplačati neko aro, najbolj smešno je pa bilo to, da je vsak ki je dobil na dom kuverto, zadel hišo. Pol mi pa ni verjel da je res to to, pa so mu otroci povedali da v šoli vsi pravijo da so zadeli hišo. \":mrgreen:\"

In čez nekaj mesecev, je bilo po televiziji o tistem sranju. \":D\"
  • 0 |-10+10
    Poklič preverjeno na ProPlus! In boš ti osebno razkrinkal to zlo namerno družbo!
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Ja sej danes sem šel že malo v raziskavo celotne zadeve, in take podobne nagradne igre imajo tudi drugod. Sem zasledil da imajo tudi v Srbiji nekaj podobnega. Vsekakor mi je pa zadeva sumljiva do neba, in jutri bom tudi klical in zahteval določene odgovore. Tole glede prispevka v financah morda res ne gre za veliko goljufijo, toda očitno mora nekaj biti v ozadju, da ljudje kličejo tja.

Vsekakor bom pa zahteval, da me izbrišejo iz vseh svojih invidenc, in če nebo šlo drugače bom šel tudi na policijo ali pa morda še bolje na kakšen inšpektorat. Zanima me tudi kje so dobili mene, tudi to bodo morali pojasniti.

Cufko kar se tiče PREVERJENO, pa ne govoriti slabšalno o tej oddaji, kajti ravno take oddaje so zelo primerne, da se javnost upozarja. Veliko goljufij je bilo razkrito ravno preko takih oddaj. Žal ljudje vse premalo poslušajo, in potem se nekateri čudijo, da so včasih grdo potegnjeni za nos.

V časih ko je vsesplošno grebatorstvo po čimvečjem zaslužku, pa čeprav na ramenih naivnih ljudi, bi se morali vsi kar malo zamisliti nad takimi goljufi. Sej res, kje je Takahura 19 , k ije zbiral denar za bicikel? \":lol:\" Evo majstr, tukaj se ti ponuja prekrasna priložnost, da dobiš keša ne samo za kolo, ampak tudi za en dober avtoček. \":mrgreen:\" \";)\"
  • 0 |-10+10
    Pa dej prekriži tist DA pa pošl nazaj.
  • 0 |-10+10
    Podobone zadeve sem dobival tudi jaz in vzrok temu je bil, da sem pri prvi pošti naročil neko knjigo, če se dobro spomnim. Potem ni bilo ne konca in ne kraja - sem enostavno prenehal z vsem in mislim, da mi bodo dali mir.

Slavko, težko jih boš "prepričal", da te izbrišejo iz evidence. Enostavno vsako tako pošto vrži v koš.

Zadnjič sem dobil od ?......... pošto, kjer mi pišejo, da me pogrešajo. Jooooooooooooooj!
  • 0 |-10+10
    Čestitam Slavko za dobljeno nagrado! \":)\" \":)\" \":)\"

Ja no to je le ena izmed nategancij...
    Sicer pa ne boste rekli, da še niste dobili pošte od Bakker-ja (podjetje, ki sicer prodaja rožice in ostale "buče"\";)\" ? Tam tud dobiš vsebino: Spraskaj zlato ploščico in primerjaj neke številke in glej ga no zlomka!!! Imam številko, ki pomeni, da sem zadel 10.000? \":lol:\" ... ja no pa še 2 moja soseda ter 3 moji prijatelji tud \":lol:\"

Sicer pa dobra tema za Preverjeno! \"8)\"
  • 0 |-10+10
    Tole sem skopiral iz mojegfa foruma, kjer iammo debato.

DOKONČNO IZBRISAN IZ EVIDENCE

Danes sem klical na cifro ki je navedena na teh papirjih. Najprej se oglasi odzivnik ki mi prijazno sporoči, da je klic sneman. Kar mi seveda odgovarja že iz razloga da se nebi morali na koncu izgovarjati, da sploh nisem klical, ali želel bit izbrisan. In potem sem ženski na drugi strani razložil kako in kaj in da imam tega sranja dovolj, pa kje so me našli pa to, in kot mi je povedala sem bil avtomatsko zabeležen od takrat, ko sem bil član Sveta knjige.

Je pa očitno da če se včlaniš te takoj vpletejo v vse mogoče, toda ko se pa izčlaneš, te pa kar pozabijo izbrisati. Vsekakor sem pa zahteval izbris, in to takoj, nakar slišim da nekaj tipka po tipkovnici in pravi dečva da je urejeno. Moram pa reči da je bila kar prijazna, toda kljub vsemu sem ji rekel in to resno, da če bom samo šeenkrat dobil kaj od njih da jih bom prijavil inšpekciji, ker zavajajo in ne upoštevajo moje želje. Zraven sem še dodal, da tudi sam snemam pogovor, tako da morebitni izgovori kasneje odpadejo. Rekla je da ni problema, se opravičila in to je to. \":D\"

Skratka včeraj sem dobil cel ogoro papirjev, fascikel na treh straneh, in v kuverti še nekaj dodatnih reklam. Včeraj me je zmotil otudi tole glede reklam. Na kaselcu imam nalepko ki prepoveduje da notri kdo daje reklame. Seveda pa poštar ne more biti kriv, ker ni vedel kaj je v kuverti. Torej teoretično, bui nam lahk okljub prepovedi pošiljali reklame v pošti, in spet nebi bil nihče kriv. \":roll:\" Aja pa še to. Tako kot je Billy rekel, moral bi kupiti eno knjigo, da bi lahko potem sodeloval v žrebanju. Pa vse to bi moral podpisati nazaj poslati. Ne hvala lepa, saj z raznimi knjižnimi trgovci al ikako naj jim rečem, nočem imeti več ničesar.

Grem raje ko me bo kaj zamikalo sam kupit, ali sposodit, toda tele nagradne igre si lahko nekam vtaknejo. Verjetno se kdo sprašuje, kaj pa če bi zadel na tisoče evrov pa to? No sam tem uda bi bil izžreban ne verjamem niti v sanjah. Tudi temu ne verjamem da se mi je nasmehnila sreča, in spadam med tiste 4% ljudi ki so srečni dobitniki. Namreč vsaj tak oso že od začetka zapletli tole zgodbo, kot da sem že ne vem kaj dobil.

Šeenkrat, če na tak način želijo spodbuditi slovence da bodo več brali, bodo pomojem dosegli ravno nasprotni učinek. Nej spustijo cene knjig, pa bo do ljudje verjetno z veseljem kupovali. Čeprav ne vem zakaj bi šel sploh kupovati, ko pa si jih lahko sposodiš v knjigarni. To sem pogruntal že takrat, ko sem bil član Sveta knjige. \":D\"
    \"\"\"\" >
    \"\"\"\" >
  • 0 |-10+10
    Truplek je napisal:
    Podobone zadeve sem dobival tudi jaz in vzrok temu je bil, da sem pri prvi pošti naročil neko knjigo, če se dobro spomnim. Potem ni bilo ne konca in ne kraja - sem enostavno prenehal z vsem in mislim, da mi bodo dali mir.

Slavko, težko jih boš "prepričal", da te izbrišejo iz evidence. Enostavno vsako tako pošto vrži v koš.

Zadnjič sem dobil od ?......... pošto, kjer mi pišejo, da me pogrešajo. Jooooooooooooooj!
    No sej kar sem mene tiče je zadeva končana. Sem jih pa upozoril, če mi šeenkrat kaj pošljejo, kar koli, jih bom prijavil na inšpektorat. V bistvu bi moral že v prvo tja klicati, pa sploh nisem vsega prebral, in sem zabrisal v koš. Sem bil pa pred osmimi leti član Sveta knjige, in zato so m itale drek obesili za vrat. \":roll:\" Zdej naj bi bil kao izbrisan iz evidence, no bomo vidl ikako in kaj. Jasn oap je, da sem vse zabrisal v koš. Žal mi je edino papirja, saj ga je bolj škoda, kot pa te oslarije s katerimi nas pumpajo. \":twisted:\"
  • 0 |-10+10
    wiseBoy je napisal:
    Čestitam Slavko za dobljeno nagrado! \":)\" \":)\" \":)\"

Ja no to je le ena izmed nategancij...
    Sicer pa ne boste rekli, da še niste dobili pošte od Bakker-ja (podjetje, ki sicer prodaja rožice in ostale "buče"\";)\" ? Tam tud dobiš vsebino: Spraskaj zlato ploščico in primerjaj neke številke in glej ga no zlomka!!! Imam številko, ki pomeni, da sem zadel 10.000? \":lol:\" ... ja no pa še 2 moja soseda ter 3 moji prijatelji tud \":lol:\"
    Sicer pa dobra tema za Preverjeno! \"8)\"
    Ja sej tole sem tut dobil, vsega se mi sploh mi dalo poslikati. Kar se tiče Preverjena, je pa tudi to ena izmed možnosti, za primer če nebo mira. Sem pripravljen vztrajati do konca če bo potrebno. No kakorkoli, danes sem jim dobro, glasno in jasno povedal kaj si želim. Aja pa včeraj sem dobil tole dodatno pošto. Neverjetno koliko papirja so spravili notri. \":evil:\"
  • 0 |-10+10
    Kaj pa na to poreče slovenska policija?
  • 0 |-10+10
    Evo ga! Sem ga pa le dočakal! Bakker-ja namreč \":lol:\"
    Začudoma danes nisem dobil nobene nagrade \":cry:\" \":|\"

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    GARMIN EDGE 500 RED HR+CAD
    Prodam omenjeni števec kupljen meseca junija 2014, uporabljen samo nekajkrat.Zadeva je kot nova in brezhibna ter v garanciji do 2016.Prodaje se zaradi pomanjkanja časa za kolesarjenje. 
    Cena: 210,00 EUR
  • Prodajam
    CAMPAGNOLO CHORUS ZOBNIKI VERIŽNIK 10s 20 eur
    več na bolha.com :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/okvirji-rezervni-deli/campag nolo-chorus-zobniki-veriznik-1 0s-rabljeno-1294170394.html?ac lct=1406022438 ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    P : LOCKRING ZA CAMPAGNOLO ZOBNIKE
    VEČ NA BOLHA.COM :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/loc kring-za-campagnolo-za-10-redi -veriznik-1279716920.html?aclc t=1392061841
  • Prodajam
    OBROČI COLE VIŠINE 85mm
    PRODAM ODLIČNE OBROČE COLE T85 ZELO MALO VOŽENE, KOMPLET Z TABULARJI IN VERIŽNIKOM DURA ACE 10p. CENA: 499€....
    Cena: 499,00 EUR
  • Prodajam
    Enve SES 3.4 tubular
    Prodam karbonske obroče Enve SES 3.4 tubular. Pesta: Tune mig45/mag150 Napere: Sapim CX ray Tubularji: Continental competition 22 mm   Obroči so v garanciji in imajo le 150 km ter so brez vidne o ...
  • Prodajam
    Obroči Easton EA 90SLX
    Modelno leto 2008, voženi 2 sezoni. Teža 1475g, račna Shimano. Info PM    
    Cena: 150,00 EUR
  • Prodajam
    Dres Sky team 2014
    Prodam nov kolesarski dres ekipe Sky team 2014. Dres vključuje zgornji del in hlače z naramnicami (COOLMAX).
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    Očala Tifosi Podium + optični nastavek
    Prodam nova očala Tifosi Podium Metallic Silver. Očala so nova v škatli. Komplet vsebuje: okvir očal, 3x šipce (prozorne, rdeče, črne), optični nastavek, krpico in škatlo za shranjevanje. www.bi ...
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    Kol. hlače Castelli Endurance X2
    Prodam hlače Castelli Endurance X2. Nošene samo enkrat!Velikost M.kalahoo.eu/moski/Kratke-hlace /Castelli-Endurance-X2-hlae/40 0 
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    KARBONSKO GORSKO KOLO
    VELIKOST OKVIRJA 20",ZA KOLESARJA OD 175CM VIŠINE NAPREJ, OPREMA XT ,VILICE REBA SL, REDNO SERVISIRAN ,ODLIČNO OHRANJEN, LETNIK 2011, OGLED V HRASTNIKU. 041516661 
    Cena: 680,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Edelweißspitze ( Großglockner ) in Kitzbuheler Horn
  • 8. Maraton Alpe Scott
  • Pokaži kaj voziš 2014

Oglas 300x250

• Prodajam
    GARMIN EDGE 500 RED HR+CAD
    Prodam omenjeni števec kupljen meseca junija 2014, uporabljen samo nekajkrat.Zadeva je kot nova in brezhibna ter v garanciji do 2016.Prodaje se zaradi pomanjkanja časa za kolesarjenje. 
    Cena: 210,00 EUR
  • Prodajam
    CAMPAGNOLO CHORUS ZOBNIKI VERIŽNIK 10s 20 eur
    več na bolha.com :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/okvirji-rezervni-deli/campag nolo-chorus-zobniki-veriznik-1 0s-rabljeno-1294170394.html?ac lct=1406022438 ...
  • Prodajam
    P : LOCKRING ZA CAMPAGNOLO ZOBNIKE
    VEČ NA BOLHA.COM :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/loc kring-za-campagnolo-za-10-redi -veriznik-1279716920.html?aclc t=1392061841
  • Podarjam
    Podarjam star sedež Selle SMP Stratos
    Podarjam star rabljen sedež Selle SMP Stratos, ogrodje (nosilci in plastični del sedeža) je v celoti in odlično ohranjeno, zgornji del (usnje in podloga) pa je razpadel in če se komu da renovirat ...
  • Podarjam
    kolesarki čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...
  • Podarjam
    PODARJAM
    Tole je rubrika PODARJAM ,ne pa  IŠČEM , UKRADENO  ali PRODAJAM !

Anketa

Kolo med dopustom
št. glasov: 338

- pustim doma. [70]
- najamem kjer se to da. [4]
- je reden del prtljage. [210]
- moram pustiti doma. [54]
Arhiv anket
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih