Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Kolesarska jakna z dolgimi rokavi - toplejša

90 € Redna cena:
80 € BC naročnik

Prodaja rabljenih koles

Komentarji

• 0 |-10+10
    Hvala lepa, na bolhi so večinoma ponudniki iz cele Slovenije.
    Mene zanima konkretno Ljubljana, ker se mi ne splača voziti npr. iz Kočevja v Koper ali Ptuj zaradi 20 ?.

Mogoče kdo pozna prodajalca rabljenih koles v Lj.

Hvala
  • 0 |-10+10
    Na bolhi lahko dobiš tudi kakšnega, ki je lociran v Ljubljani, samo nekaj časa si moraš vzet in pogledat ponudbo.

V Novih Jaršah je Oblak, na Kodrovi, zna imet tudi kaj rabljenega za prodat.

Sem pa zadnjič opazil na Povšetovi (bolj proti Ljubljanici) neko trgovino, pred katero je bilo ogromno koles. Če se pelješ od Kajuhove po Povšetovi po ene 500m na levi strani, ne moreš falit.
  • 0 |-10+10
    Hundey je napisal:
    Na bolhi lahko dobiš tudi kakšnega, ki je lociran v Ljubljani, samo nekaj časa si moraš vzet in pogledat ponudbo.

V Novih Jaršah je Oblak, na Kodrovi, zna imet tudi kaj rabljenega za prodat.

Sem pa zadnjič opazil na Povšetovi (bolj proti Ljubljanici) neko trgovino, pred katero je bilo ogromno koles. Če se pelješ od Kajuhove po Povšetovi po ene 500m na levi strani, ne moreš falit.

Sem njegov sosed: NE KUPUJ KOLES NA POVŠETOVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
  • 0 |-10+10
    Je razlog to, da si ti njegov sosed? Ali je kaj drugega vmes? \";)\"
  • 0 |-10+10
    Stemba je napisal:
    Sem njegov sosed: NE KUPUJ KOLES NA POVŠETOVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Se podpišem pod to izjavo \":!:\"

p.s. tam nimajo pojma o kolesu...preizkusil na žalost na lastni koži...
  • 0 |-10+10
    Drugače pa je tudi en prodajalec v bližini Vrazovega trg ( tam pri stari pediatrični kliniki ), imenuje se Rogo ( oziroma bivši Rog ), če se ne motim...
  • 0 |-10+10
    Rumbler je napisal:
    Stemba je napisal:

kaj bi ti rad od kolesa za 40 eurov?

pa zabožjo voljo povjte konkretno kaj je narobe z omenjenim prodajalcem?
  • 0 |-10+10
    Jaz sem mestnega nabavil v Šiški, servis koles Drago, tam je en stric ki popravlja kolesa in pa nekaj jih ima tudi za prodat. No, jaz sem kupil gorca ROGa za 40 EUR, zamenjal je pa gonilni ležaj in komplet bremze (pravi da ne more gledat une plastike gor in je dal kovinske), račun dobiš pa še en mesec maš garancije, če se kaj pokvari. Moj dela že več kot pol leta brez enega problema, pa sem zračunal da je to že okrog 1000 km narejenih.
  • 0 |-10+10
    Lahko prosim obrazložitev zakaj ne kupovati koles na Povšetovi?
  • 0 |-10+10
    jaz sem na povšetovi servisiral smučke in so mi v redu naredili, glede kolesa za 40 ? pa ne vem kaj bi naj sploh uni tam imeli pojma.
    Vidiš, kupiš, greš.
  • 0 |-10+10
    Rumbler je napisal:
    Stemba je napisal:

Zakaj pa bi moral imeti?
    Saj rabljeno kolo kupuješ ti in ti najboljše veš kaj želiš in zakaj ga potrebuješ \":D\" .
  • 0 |-10+10
    DragonForce je napisal:
    Hvala lepa, na bolhi so večinoma ponudniki iz cele Slovenije.
    Mene zanima konkretno Ljubljana, ker se mi ne splača voziti npr. iz Kočevja v Koper ali Ptuj zaradi 20 ?.

Mogoče kdo pozna prodajalca rabljenih koles v Lj.

Hvala

Če si iz Kočevja se zapelji do Dolge vasi, Erjavec Andrej, tam kjer je bila včasih gostilna Štimc.

Pa da ostali forumovci ne bodo mislili da te pošiljam na Madžarsko - Dolga vas je 2,5 km od Kočevja.
  • 0 |-10+10
    enkrat začetek oktobra mislim da pride na kongresnem trgu sejem rabljenih koles (študenti-novim študentom)
    vsaj lani vem da je bilo tako- in se je dalo dobit vozno kolo že za 5? \":mrgreen:\"
  • 0 |-10+10
    Hundey je napisal:
    Lahko prosim obrazložitev zakaj ne kupovati koles na Povšetovi?

Pripelja l sem mu dve kolesi in sicer je bilo treba premontirati iz enega na drugo kolo krmilni ležaj in vilico ter na gonilko namestiti najmanjši zobnik, ki sem ga zraven priložil. Čakal sem več kot en mesec, kljub temu da je obljubil, da bo narejeno v enem tednu. V tem času sta bila kolesa ves čas na dežju, soncu , vlagi. Ko sem ju dobil nazaj, ju skoraj nisem več prepoznal saj sta bila močno popraskana. Ko sem se zapeljal s kolesom je bilo veliko zraka v krmilnem ležaj oz. kot smo kasneje ugotovili na drugem servisu, je bilo kar nekaj na hitro zmetano skupaj, nepravilno izvedeno, tako da je bilo kolo zelo nevarno za uporabo. Aja, pozabil sem še omeniti, da mi je izgubil zobnik za gonilko Deore LX, kar ni ravno najbolj poceni in mi ga zamenjal z enim no name zobnikom. Povem lahko tudi, da je bil njegov odnos do mene zelo slab, zaničevalen. To bi bilo to, v podrobnosti se mi pa ne da iti, ker bi jih bilo preveč. Tako, da se tega prodajalca oz. serviserja izogibam kolikor se da.
  • 0 |-10+10
    Torej:

Do zdaj imam spisek, kamor bom šel pogledat
    (mogoče še koga zanima, bo koristilo)

- V Novih Jaršah je Oblak, na Kodrovi

- Vrazovega trg ( tam pri stari pediatrični kliniki ), imenuje se Rogo ( oziroma bivši Rog )

- Šiška, servis koles Drago

- BTC Bauer

- Povšetova 88

Mogoče še kdo ve kakšnega ali bo dovolj \":D\"
  • 0 |-10+10
    A veš, da sem še enkrat prebral vse od začetka.
    Zdaj ko sem videl kakšen izbor si naredil
    Sem mislil, da si pripravljen dati za kolo vsaj 2000 evrov \":D\"
  • 0 |-10+10
    \":D\" \":D\"

Fora ja
    Ja zbral sem si pač prodajalne, kamor bom šel pogledat.
    Saj npr. če bom v taprvi prodajalni našel dobro kolo, ne bom več iskal.
    Samo zazihral sem se \":D\"
  • 0 |-10+10
    Kar pojdi po seznamu in sporoči kaj si kupil in za koliko. \":D\"
  • -1 |-11+10
    tak izbor sem jaz naredil pri izbiri kolesa za 900 eur \":D\" \":lol:\"

za kolo za 50? pa greš do prvega bosanca in vzameš najlepše kolo ki ga ima v garaži \":D\" \":mrgreen:\"
  • 0 |-10+10
    Seveda, dobite potem poročilo kje, za koliko in kako \":D\"
  • 0 |-10+10
    http://www.bolha.com/upo rabnik/hocevarzdenka[url]
    >
    Tukaj je moja frendica kupila Hollanderja - priporočam!
    take bicikle bi Žare na Povšetovi prodajal najmanj 2x dražje...
    \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \">\">http://www.bolha.com/up orabnik/hocevarzdenka[url]

Tukaj je moja frendica kupila Hollanderja - priporočam!
    take bicikle bi Žare na Povšetovi prodajal najmanj 2x dražje...
    \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\"
  • 0 |-10+10
    me zajebava danes ta bicikel.com
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    No, da vas še obvestim kako je bilo.

Naprej sem šel pogledat v BTC, Bauerja in ga nisem našel, ker sem šele zdaj izvedel, da je nekje pri Kratohwillu, restavraciji.
    Nato sem šel pa na Kodrovo, ki je 50 metrov stran in je imel res polno koles. Imel jih je najmanj 30 in sem izbral vijoličnega Rog, gorsko kolo za 50 ? ( sem glihal \":D\" ).

Ponudbo ima veliko, ampak cene pa previsoke.
    Za Ponyja je hotel 90 ? \":o\"

Tako da, spisek imate, jaz pa se poslavljam. \":D\"

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    FFWD F6R OBROČNIKI NOVO
    - novi vrhunski FFWD F6R tubular obročniki z Continental Force Attack tubularji - 60 mm, Shimano/Sram račna za 9, 10 in 11s, FFWD pesta (identična DT 240's), Sapim CX Ray napere in nipli- zrav ...
    Cena: 650,00 EUR
  • Prodajam
    Triatlonsko karbonsko kolo FELT B12 s Campagnolo Bullet Ultra 80 obročniki+ dva para obročnikov
    Prodam odlično ohranjeno karbonsko kolo Felt B12 (triathlon ali TT), letnik 2011. Velikost je 56 (za kolesarje okoli 180-185cm višine). Na kolesu je oprema Shimano Ultegra, brezhibna. S kolesom j ...
    Cena: 2.000,00 EUR
  • Prodajam
    Campagnolo Super Record 53-39, 172,5mm
    Prodam gonilko Campagnolo SR 53 - 39, 172,5 mm. Kupljena 2012, prevoženo cca 6500 km, dobro ohranjena. Cena 300 evrov
    Cena: 300,00 EUR
  • Prodajam
    Krono kolo Scott Plasma 30, letnik 2014
    Prodajam praktično novo kozo, Scott Plasma2 30, 2014.Vse o kolesu in kar mu pripada je na tej povezavi. Kolo prodajam zaradi osebnih razlogov (familija) in ga ne menjam. Ostalo je le še kolo, dod ...
    Cena: 1.995,00 EUR
  • Prodajam
    Okvir Cannondale Synapse, L
    Kapitalni karbonski okvir BB30 + vilice Cannondale Synapse SL Pro Team Liquigas Velikost 56: 176-184cm, super lahko, izredno ohranjeno, brez praske, voženo ljubiteljsko od 58-letnika... www.bolha ...
    Cena: 670,00 EUR
  • Prodajam
    CORIMA CARBON
    Prodam zavorne obloge Corima Red za karbonske obroče, v setu dva para Capagnolo, Shimano ali Sram (univerzalne)
    Cena: 20,00 EUR
  • Prodajam
    prodam gorsko kolo haibike greed RC 49
    prodam omenjeno kolo, velikost L, 26 col, kupljen junij 2012, prevoženih 1500km,
    Cena: 1.500,00 EUR
  • Prodajam
    SEDEŽ FIZIK ARIONE k:1
    Prodam nov sedež Fizik Arione k:1. Sedež je v celoti iz karbona, kvalitetno izdelan, zelo lahek in udoben saj ima po vrhu tanko plast gela. Več info na 040 570 199   
    Cena: 115,00 EUR
  • Prodajam
    Ultegra rocke 11 redne in zadnji menjalnik ultegra
    Prodam zgoraj v naslovu omenjeme komponente. Info na pm. Vzete iz novega kolesa
    Cena: 240,00 EUR
  • Prodajam
    Wilier Cento1 Superleggera Super Record 11
    Prodam vrhunsko cestno kolo Wilier Cento1 Superleggera s komplet grupo Campagnolo Super Record 11. Kolo je voženo 3 sezone. Brez enega samega padca. Kolo je brezhibno in redno servisirano. Opravl ...
    Cena: 1.990,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Lepa tura
  • Pokaži kaj voziš 2014
  • ŠENTJURSKA runda

Oglas 300x250

• Podarjam
    kolesarski čevlji
    Podarjam dva para kolesarskih čevljev Gaerne, karbonski podplat, številka 44.
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin od 2. 6 2014 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopanje vsak dan na morju - Šibenik, Vodice, Solaris ...
  • Podarjam
    Podarim revije Bicikel
    Podarim komplet po dolgem in počez prebranih revij Bicikel in sicer vse od 3/2013 pa do 5-6/2014 ter 7-8/2011, ki mi je ostala iz prejšnje serije. Najraje mlajšemu nadobudnemu kolesarju. Prevzem ...
  • Kupim
    zadnji zapenjlec fulcrum r3
    Če ima kdo doma slučajno nov, oz. malo rabljen(brez prask, funkcionalen) zapiralec za zadnje kolo Fulcrum racing 3 sem ga pripravljen odkupit ... mislim da so moje feltne letnik 2012 če je to slu ...
  • Kupim
    Zavora trenažerja
    Torej, kupim zavoro trenažerja ali cel trenažer v okvari, seveda pod pogojem, da je zavora brezhibna. Znamka ni pomembna.
  • Kupim
    KUPIM 8 ali 9 redno grupo za cestno kolo
    Kupim 8 ali 9 redno grupo za cestno kolo: - Shimano Dura Ace / Ultegra - Campagnolo Record / Chorus / Athena   ponudbe na pm.   lp

Anketa

Kolo med dopustom
št. glasov: 352

- pustim doma. [78]
- najamem kjer se to da. [4]
- je reden del prtljage. [214]
- moram pustiti doma. [56]
Arhiv anket
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih