Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Garnitura kolesarskega orodja 14 kosov

219.67 € Redna cena:
169 € BC naročnik

LADIES RUNDA

Komentarji

• 0 |-10+10
    faza je napisal:
    Truplo je napisal:
    Mad_one je napisal:
    A za dres je še kakšna možnost ... :?

A ti je kaj padlo na glavo? Saj tisti vajenci zgoraj, glavni je itak na dopustu, ne ločijo bab od dedov... Boš imel stalno dežne kaplje po glavi! :lol:

Ne moreš pa iz svoje kože, da ne bi kaj pripomnil :mrgreen:
    Sem že kar mal čakal kakšen tvoj komentar o izletu in dresih :mrgreen:

Seveda, skrbim, kaj bo z nami. Kdo pa medtem, ko babe kolesarijo pospravlja, kuha, lika, sesa... Kdo hodi v trgovino, pazi na deco in hodi na roditeljske sestanke? Kdo odpira vrata, če so obiski in kdo odnese prtljago v avto, če se kam gre. Narobe svet!

Groza, že v Savdski Arabiji bodo izgleda dovolili ženskam, da vozijo avto. Vsaj za sedaj se je ena izognila zasluženi kazni bičanja, ker je sedla za volan. Zdaj pa pomislite, en dan bodo po sipinah še hotele kolo voziti! :mrgreen:

In sedaj pričakujem salvo kontra mnenj, he, he...! :mrgreen:
  • 0 |-10+10
    Truplo je napisal:
    faza je napisal:
    Truplo je napisal:
    Mad_one je napisal:
    A za dres je še kakšna možnost ... :?

A ti je kaj padlo na glavo? Saj tisti vajenci zgoraj, glavni je itak na dopustu, ne ločijo bab od dedov... Boš imel stalno dežne kaplje po glavi! :lol:

Ne moreš pa iz svoje kože, da ne bi kaj pripomnil :mrgreen:
    Sem že kar mal čakal kakšen tvoj komentar o izletu in dresih :mrgreen:

Seveda, skrbim, kaj bo z nami. Kdo pa medtem, ko babe kolesarijo pospravlja, kuha, lika, sesa... Kdo hodi v trgovino, pazi na deco in hodi na roditeljske sestanke? Kdo odpira vrata, če so obiski in kdo odnese prtljago v avto, če se kam gre. Narobe svet!

Groza, že v Savdski Arabiji bodo izgleda dovolili ženskam, da vozijo avto. Vsaj za sedaj se je ena izognila zasluženi kazni bičanja, ker je sedla za volan. Zdaj pa pomislite, en dan bodo po sipinah še hotele kolo voziti! :mrgreen:

In sedaj pričakujem salvo kontra mnenj, he, he...! :mrgreen:

Kar se tiče pospravljanja pri nas ni nič zmetano, kuha nihče, likat ni treba (vsaj kolesarskih oblačil), sesanje, kaj je že to, v trgovino nihče ne hodi, saj nič ne rabiva, ker sva oba skoz na kolesu, otrok je
    odrasel, obiskov ni, nimajo h komu priti, prtljago v avto pa tudi ni treba nositi, greva kar s kolesom, kar se pa tiče Savdske Arabije ne bom nič rekla, tiho pa tudi ne bom, ker mislim da bi morali koga drugega bičati, večkrat na dan....
  • 0 |-10+10
    @truplo, očtino te žena ne šeška dovolj- v postelji mislim (potem bi bil verjetno bolj pozitiven in zadovoljen in/ ali zadovoljen)
  • 0 |-10+10
    Pozdravljene ladies. Vsem udeleženkam čestitam za izpeljano rundo. Tudi bogovi, zadolženi za vreme, so bili na vaši strani. Če mi bo ratalo zamenjati kolo, se naslednje leto tudi sama pridružim.
    :)
  • 0 |-10+10
    soncek je napisal:
    Pozdravljene ladies. Vsem udeleženkam čestitam za izpeljano rundo. Tudi bogovi, zadolženi za vreme, so bili na vaši strani. Če mi bo ratalo zamenjati kolo, se naslednje leto tudi sama pridružim.
    :)

Zamenjaj ga z mano , pa lahko že danes štartaš.
  • 0 |-10+10
    Danes bo spet lepo. :P Se vidimo popoldne. :P
  • 0 |-10+10
    Ja itak, se VIDIMO!
  • 0 |-10+10
    Jaz pa včeraj nisem nobene videl, a ste zglajzale al sem pa zglajzu jest. Ma sem vas čaku na postaj 40 min, pa tako rad vam bi pokazal moje novo 2x doseženo povprečje 29.7km/h in to z Maratonom.
    A ste mogoče traso zamenjale, al prej štartale?
  • 0 |-10+10
    Maratonac je napisal:
    Jaz pa včeraj nisem nobene videl, a ste zglajzale al sem pa zglajzu jest. Ma sem vas čaku na postaj 40 min, pa tako rad vam bi pokazal moje novo 2x doseženo povprečje 29.7km/h in to z Maratonom.

Včeraj? Hmmm... zadnjih nekaj let je runda ob sredah ;)
  • 0 |-10+10
    irmaex je napisal:
    Maratonac je napisal:

Včeraj? Hmmm... zadnjih nekaj let je runda ob sredah ;)

Tolk so me shebal v službi z urnikom, da že od ponedeljka prehitevam svetovni čas za 1 dan. Kdaj sem ugotovil , da sem pred časom? Ja mal prej , ko sem prišel v službo in sem zvedel, da je danes sreda in ne četrtek in me zaradi tega tudi ni bilo danes na rundi. Ja dobra stvar je pa ta , da sem dobil popolnoma zastonj 1 dan.
  • 0 |-10+10
    Vreme 12.10 bo:

Ob 17.00h.......: 22°C, veter 1.7m/s iz smeri 355°, malo oblačno
    Ob 20.00h.......: 19°C, veter 1.1m/s iz smeri 19°, tema

Vem pa , da je danes ziher torek.
  • 0 |-10+10
    Ladies, a se vidimo danes?? :-)
  • 0 |-10+10
    Jaz sam tolko. 1.29.58 h za 45km. 30km/h pop.
  • 0 |-10+10
    Dobil si svojo temo, pust ženske pri miru
  • 0 |-10+10
    Čestitke Lucy za super pretečeni maraton, čestitke tudi vsem ostalim damam ki ste (in smo) se udeležile kateregakoli teka na LJ maratonu!
  • 0 |-10+10
    No, jesen-zima 2011/12 sredinih rund Ladies se je začela! Kar 12 punc in fantov nas je včeraj začelo zimsko vadbo spinninga v prostorih mengeške Harmonije. Zelo lepo je tam in bili smo zelo zadovoljni.
    Hvala Martini, ki je vse zrihtala. Sem že malo pozabila, kako je spinning supeeeeeeeer! Ena ura čistega filtriranja, slabo ven, dobro not. :)
    Upam, da se imate tudi druge spinning skupine, v katerih ste Ladies, tako fajn!
  • 0 |-10+10
    Lucy je napisal:
    No, jesen-zima 2011/12 sredinih rund Ladies se je začela! Kar 12 punc in fantov nas je včeraj začelo zimsko vadbo spinninga v prostorih mengeške Harmonije. Zelo lepo je tam in bili smo zelo zadovoljni.
    Hvala Martini, ki je vse zrihtala. Sem že malo pozabila, kako je spinning supeeeeeeeer! Ena ura čistega filtriranja, slabo ven, dobro not. :)
    Upam, da se imate tudi druge spinning skupine, v katerih ste Ladies, tako fajn!

Mene zanima , če je za to vadbo potreben kolesarski dres-hlače ali trenirka, kolk stane , kdaj je vadba in če je še kakšno kolo prosto.
  • 0 |-10+10
    Evo Maratonac nekaj odgovorov se najde na slikcah :

Slike govorijo

Tole je pa naš mučitelj Aleš

:P Klikni na sliko - povečaj in poglej v ogledalo :mrgreen:
  • 0 |-10+10
    Tudi jaz se zahvaljujem Martini in tehničnemu za organizacijo in za slikce, imeli smo se "mučno" lepo, vaditelj nas je poskušal izmučiti in nas tudi je, pa vseeno ne toliko da ne bi mogli na koncu še "počvekati", končno pravi zaključek vadbe.. se vidimi v sredo
  • 0 |-10+10
    Men je tole blazno všeč, ker mi glavnina ne more spi..it in sem zmeraj v vodilni skupini. A se bi lohka tkole tud kakšen brevet vozu ?
  • 0 |-10+10
    Men je tole lazno všeč, ker mi glavnina ne more spi..it in sem zmeraj v vodilni skupini. A se bi lohka tkole tud kakšen brevet vozu ?
  • 0 |-10+10
    Prišel bo kmalu čas, ko pride tista naša LADIES sreda, ko bomo hitele na zborno mesto..
    Pa sva s sotrpinko odšle firbčne preverit, če je ta trasa še taka kot je bila..
    Hja...kilometri so bili enaki...
    brzina je bila zimska,
    veter je imel večjo brzino kot midve na števcih..
    pot se nama je zdela nekam hribovita .... :(
    a nasmeh ni manjkal na koncu.

Torej LADIES...kmalu bo tista sreda....se vidimo
    in upam, da se cesta do takrat malo zravna .. :D .

Še v slikci... iz te januarske LADIES ture
    na spodnji povezavi..

LADIES runda JANURJA
  • 0 |-10+10
    Poglej, poglej kdo se je zbudil ...
    ... in že trening .... pohvalno!
  • 0 |-10+10
    kvj dj to porka mdona babe :P lj kaksn sonce je vzun, hitr postat kaksne slike ^^ ajmo ajmo dajmo :D razmigajmo riti :P.

Lp Jure ^^
  • 0 |-10+10
    sh4rk je napisal:
    kvj dj to porka mdona babe :P lj kaksn sonce je vzun, hitr postat kaksne slike ^^ ajmo ajmo dajmo :D razmigajmo riti :P.

Lp Jure ^^

Ljubček, stisni si na desni rokici pestko,poglej si nohtke dvigni sredinček in evo ti babe :twisted:

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    MAVIC COSMIC CARBONE SLE 2012
    Prodam obroče Mavic Cosmic Carbone SLE 2012. Račna Shimano, zapenjalci, dodatne nove zavorne gumice 750 Eur
    Cena: 750,00 EUR
  • Prodajam
    SEDEŽ FIZIK ARIONE k:1
    Prodam nov sedež Fizik Arione k:1. Sedež je v celoti iz karbona, kvalitetno izdelan, zelo lahek in udoben saj ima po vrhu tanko plast gela. Več info na 040 570 199   
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    Red Bull, XL, praktično novo!
    Red Bull, Made in Japan! Velikost XL/59: 188-200cm Prevoženih 660km, praktično novo! Oprema Campa Chorus 11R Obroči Moena Karbonski! - poltubular!!! ali drugi...   na voljo tudi: www.bolha.com/re ...
    Cena: 1.900,00 EUR
  • Prodajam
    Karbonski MTB, velikost S - ugodno
    MTB 26" Karbonski Canyon, velikost S (tudi M) www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/gorska-k o lesa/mtb-xc-canyon-carbon-s-u g odno-1295373672.html s Cr.Mo rigid vilico (ali Man ...
    Cena: 790,00 EUR
  • Prodajam
    SCAPIN ETIKA(okvir)
    Prodajam omenjen okvir,ki je odlično ohranjen.Okvir je letnik 2011 in to sezono ni bil vožen.Številka okvirja S (54) za velikost kolesarja-ke 176cm.Kolo je bilo rekreativno voženo.Cena okvirja je ...
    Cena: 450,00 EUR
  • Prodajam
    MTB Čevlji Shimano m-087 št. 44
    Zdravo! Prodajam omenjene čevlje, lepo ohranjene, saj sem jih bolj malo nosil, ker me tiščijo. Bolj primeren za številko noge 43. Prodajam brez blokejev, ali z novimi za +10 eur. Ogled in prevzem ...
    Cena: 40,00 EUR
  • Kupim
    LOOK Keo Blade Carbon vzmet
    Kupim vzmet za pedal Look Keo Blade Carbon, vzmet 12 Nm (rumena črtica). Pedal je na sliki.
  • Prodajam
    Poltabular Continental Grand Prix 4000 S II
    Prodam popolnoma nova (original zapakirana) poltabularja Continental Grand Prix 4000 S II, dimenzije 23-571 (650 X 23C), črne barve - 2 KOM Prodam ker so mi poslali napačno dimenzijo, pa sem prep ...
    Cena: 28,00 EUR
  • Prodajam
    TLAČILKA z nastavki še zapakirano
    naprodaj je tlačilka z nastavki več na bolha.com :www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/zracnice-tlacilke/pumpa-tlac ilka-z-nastavki-ugodno-prodam- 1295379752.html?ac ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    WHEELSET račna:SHIMANO/SRAM in CAMPAGNOLO400 eur
    VEČ NA BOLHA.COM :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-opre m a/ostala-kolesarska-oprema/wh e elset-obroci-obrocniki-feltne - kolesarski-obroci-rabljeno-12 9 4439468 ...
    Cena: Po dogovoru
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• fuego je ocenil +1
    CE 'easy' runda
  • fuego je ocenil +1
    CE 'easy' runda
  • fuego je ocenil +1
    CE 'easy' runda
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Celje krožna - sobota 11.10
  • CE 'easy' runda
  • Celje krožna - sobota 11.10

Oglas 300x250

• Prodajam
    MAVIC COSMIC CARBONE SLE 2012
    Prodam obroče Mavic Cosmic Carbone SLE 2012. Račna Shimano, zapenjalci, dodatne nove zavorne gumice 750 Eur
    Cena: 750,00 EUR
  • Prodajam
    SEDEŽ FIZIK ARIONE k:1
    Prodam nov sedež Fizik Arione k:1. Sedež je v celoti iz karbona, kvalitetno izdelan, zelo lahek in udoben saj ima po vrhu tanko plast gela. Več info na 040 570 199   
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    Red Bull, XL, praktično novo!
    Red Bull, Made in Japan! Velikost XL/59: 188-200cm Prevoženih 660km, praktično novo! Oprema Campa Chorus 11R Obroči Moena Karbonski! - poltubular!!! ali drugi...   na voljo tudi: www.bolha.com/re ...
    Cena: 1.900,00 EUR
  • Podarjam
    UKRADENO KOLO MERIDA CROSS
    Včeraj zvečer, 29.9.2014, so mi med 19:00 in 20:00 v Ljubljani na Tržaški ukradli kolo, Merido CROSSWAY TFS 500-D. Star je 2 leti in pol, ima nekaj opreme (tačka, torbica, rogove z orodjem). Kdor ...
  • Podarjam
    Obroče zonda
    Prodam obroče Campagnolo Zonda. Prvi obroč je poškodovan, zadnji pa odličen. Račna campagnolo.Cena 120 eur. Več na PM.  
  • Podarjam
    kolesarki čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...

Anketa

Kolo med dopustom
št. glasov: 356

- pustim doma. [79]
- najamem kjer se to da. [4]
- je reden del prtljage. [217]
- moram pustiti doma. [56]
Arhiv anket
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih