Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Stojalo za servisiranje koles z nastavljivimi nogami

209.23 € Redna cena:
159.5 € BC naročnik

LADIES RUNDA

Komentarji

• 0 |-10+10
    :(
  • 0 |-10+10
    Čestitam vsem puncam, sigurno ste se imele lepo in upam da ste uživale še za nas, upam da nam drugo leto tale zaključek ne uide, letos se ni izšlo, smo bolj na nogah kot na kolesu in ker žal nismo tako vsestranske kot naša Lucy ki poleg kolesarjenja mimogrede še preteče kakšen maraton, smo se Drobtinice zaenkrat malo odpovedale kolesu dokler ne "spacamo" skupaj malega maratona, potem pa spet kolo, in če ne prej v naslednji sezoni smo zraven, nas bo res lepo videti vse v enakih dresih, se že veselim in vas vse lepo pozdravljam, tudi tehničnega... LP
  • 0 |-10+10
    Drage Drobtinice, pogrešale smo vas, a oboje je res težko. To zmore samo naša Lucy, ki samo stopi dol s kolesa in komot odlaufa 42 km.

Želim vam uspešen nastop na maratonu in pridem navijat. Še prej pa vas vabim, da se "za trening" udeležite Teka za življenje in radost, ki bo potekal v soboto, 8. oktobra, v Tivoliju, v okviru Evropskega dne darovanja: https://www.facebook.com/ev ent.php?eid=181024838638635
    <br />Trasa je dolga 8 km, STARTNINE NI! Start ob 11.00 na Jakopičevem sprehajališču, ogrevanje z Urbanom Praprotnikom pa ob 10.45.

Hkrati bo v Tivoliju potekal tudi 30. zdravniški tek, zabaval nas bo raper Zlatko.

Upam, da se vidimo v Tivoliju, sicer pa čim prej spet na kolesih!
  • 0 |-10+10
    Očitno sem nardila nekaj dobrega, da mi je bil dan tako čudovit dan ... na kolesu, v odlični družbi ... PURE cycling :D
    Hvala Lucy, ki je to vse zrihtala, z dresi vred. Hvala moji skupinici, z vami bi šla lahko do konca Sveta :mrgreen:

Tule pa še link do slik na FB z mojega fotoaparata!
  • 0 |-10+10
    Pinky je napisal:
    Drage Drobtinice, pogrešale smo vas, a oboje je res težko. To zmore samo naša Lucy, ki samo stopi dol s kolesa in komot odlaufa 42 km.

Želim vam uspešen nastop na maratonu in pridem navijat. Še prej pa vas vabim, da se "za trening" udeležite Teka za življenje in radost, ki bo potekal v soboto, 8. oktobra, v Tivoliju, v okviru Evropskega dne darovanja: https://www.facebook.com/ev ent.php?eid=181024838638635

>Trasa je dolga 8 km, STARTNINE NI! Start ob 11.00 na Jakopičevem sprehajališču, ogrevanje z Urbanom Praprotnikom pa ob 10.45.

Hkrati bo v Tivoliju potekal tudi 30. zdravniški tek, zabaval nas bo raper Zlatko.

Upam, da se vidimo v Tivoliju, sicer pa čim prej spet na kolesih!

Pinky, hvala za lepe želje, mogoče se pa v soboto res vidimo...
  • 0 |-10+10
    A za dres je še kakšna možnost ... :?
  • 0 |-10+10
    Mad_one je napisal:

Kontaktiraj Lucy ;)
  • 0 |-10+10
    Imava dve dekci ki sta ostali v avtu 8O
    Katera jih pogreša
    :P
  • 0 |-10+10
    Mad_one je napisal:

A ti je kaj padlo na glavo? Saj tisti vajenci zgoraj, glavni je itak na dopustu, ne ločijo bab od dedov... Boš imel stalno dežne kaplje po glavi! :lol:
  • 0 |-10+10
    Truplo je napisal:
    Mad_one je napisal:

A ti je kaj padlo na glavo? Saj tisti vajenci zgoraj, glavni je itak na dopustu, ne ločijo bab od dedov... Boš imel stalno dežne kaplje po glavi! :lol:

Slučajno vem, Truplek, da ne sprašuje zase :)
  • 0 |-10+10
    Truplo je napisal:
    Mad_one je napisal:

Ne moreš pa iz svoje kože, da ne bi kaj pripomnil :mrgreen:
    Sem že kar mal čakal kakšen tvoj komentar o izletu in dresih :mrgreen:
  • 0 |-10+10
    faza je napisal:
    Imava dve dekci ki sta ostali v avtu 8O
    Katera jih pogreša
    :P

Ena je moja ... siva z modrimi črtami :)
  • 0 |-10+10
    Vreme 4.10. bo:

Ob 17h.....: 24°C , veter 2.7m/s iz smeri 117°, sonček
    Ob 20h.....: 23°C , veter 1.8m/s iz smeri 118°, tema
  • 0 |-10+10
    Truplo je napisal:
    A ti je kaj padlo na glavo? :lol:

Že od mladih nog imam fetiš na ženska oblačila, pa sem mislil, da se vsaj na biciklu to ne bi tako zelo opazilo ... :P :mrgreen:
    Smetim ... Lucy, ti pošljem ZS.
  • 0 |-10+10
    faza je napisal:
    Truplo je napisal:
    Mad_one je napisal:

Seveda, skrbim, kaj bo z nami. Kdo pa medtem, ko babe kolesarijo pospravlja, kuha, lika, sesa... Kdo hodi v trgovino, pazi na deco in hodi na roditeljske sestanke? Kdo odpira vrata, če so obiski in kdo odnese prtljago v avto, če se kam gre. Narobe svet!

Groza, že v Savdski Arabiji bodo izgleda dovolili ženskam, da vozijo avto. Vsaj za sedaj se je ena izognila zasluženi kazni bičanja, ker je sedla za volan. Zdaj pa pomislite, en dan bodo po sipinah še hotele kolo voziti! :mrgreen:

In sedaj pričakujem salvo kontra mnenj, he, he...! :mrgreen:
  • 0 |-10+10
    Truplo je napisal:
    faza je napisal:
    Truplo je napisal:
    Mad_one je napisal:

Seveda, skrbim, kaj bo z nami. Kdo pa medtem, ko babe kolesarijo pospravlja, kuha, lika, sesa... Kdo hodi v trgovino, pazi na deco in hodi na roditeljske sestanke? Kdo odpira vrata, če so obiski in kdo odnese prtljago v avto, če se kam gre. Narobe svet!

Groza, že v Savdski Arabiji bodo izgleda dovolili ženskam, da vozijo avto. Vsaj za sedaj se je ena izognila zasluženi kazni bičanja, ker je sedla za volan. Zdaj pa pomislite, en dan bodo po sipinah še hotele kolo voziti! :mrgreen:

In sedaj pričakujem salvo kontra mnenj, he, he...! :mrgreen:

Kar se tiče pospravljanja pri nas ni nič zmetano, kuha nihče, likat ni treba (vsaj kolesarskih oblačil), sesanje, kaj je že to, v trgovino nihče ne hodi, saj nič ne rabiva, ker sva oba skoz na kolesu, otrok je
    odrasel, obiskov ni, nimajo h komu priti, prtljago v avto pa tudi ni treba nositi, greva kar s kolesom, kar se pa tiče Savdske Arabije ne bom nič rekla, tiho pa tudi ne bom, ker mislim da bi morali koga drugega bičati, večkrat na dan....
  • 0 |-10+10
    @truplo, očtino te žena ne šeška dovolj- v postelji mislim (potem bi bil verjetno bolj pozitiven in zadovoljen in/ ali zadovoljen)
  • 0 |-10+10
    Pozdravljene ladies. Vsem udeleženkam čestitam za izpeljano rundo. Tudi bogovi, zadolženi za vreme, so bili na vaši strani. Če mi bo ratalo zamenjati kolo, se naslednje leto tudi sama pridružim.
    :)
  • 0 |-10+10
    soncek je napisal:
    Pozdravljene ladies. Vsem udeleženkam čestitam za izpeljano rundo. Tudi bogovi, zadolženi za vreme, so bili na vaši strani. Če mi bo ratalo zamenjati kolo, se naslednje leto tudi sama pridružim.
    :)

Zamenjaj ga z mano , pa lahko že danes štartaš.
  • 0 |-10+10
    Danes bo spet lepo. :P Se vidimo popoldne. :P
  • 0 |-10+10
    Ja itak, se VIDIMO!
  • 0 |-10+10
    Jaz pa včeraj nisem nobene videl, a ste zglajzale al sem pa zglajzu jest. Ma sem vas čaku na postaj 40 min, pa tako rad vam bi pokazal moje novo 2x doseženo povprečje 29.7km/h in to z Maratonom.
    A ste mogoče traso zamenjale, al prej štartale?
  • 0 |-10+10
    Maratonac je napisal:
    Jaz pa včeraj nisem nobene videl, a ste zglajzale al sem pa zglajzu jest. Ma sem vas čaku na postaj 40 min, pa tako rad vam bi pokazal moje novo 2x doseženo povprečje 29.7km/h in to z Maratonom.

Včeraj? Hmmm... zadnjih nekaj let je runda ob sredah ;)
  • 0 |-10+10
    irmaex je napisal:
    Maratonac je napisal:

Včeraj? Hmmm... zadnjih nekaj let je runda ob sredah ;)

Tolk so me shebal v službi z urnikom, da že od ponedeljka prehitevam svetovni čas za 1 dan. Kdaj sem ugotovil , da sem pred časom? Ja mal prej , ko sem prišel v službo in sem zvedel, da je danes sreda in ne četrtek in me zaradi tega tudi ni bilo danes na rundi. Ja dobra stvar je pa ta , da sem dobil popolnoma zastonj 1 dan.
  • 0 |-10+10
    Vreme 12.10 bo:

Ob 17.00h.......: 22°C, veter 1.7m/s iz smeri 355°, malo oblačno
    Ob 20.00h.......: 19°C, veter 1.1m/s iz smeri 19°, tema

Vem pa , da je danes ziher torek.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    S WORKS Tarmac SRAM RED
    Prodam cestno kolo s works / specialized tarmac sl3 z opremo sram red. Kolo je letnik 2012. Velikost kolesa je M oz. 54cm. Nakup je možen tudi z obroči fulcrum 3, campagnolo zonde ali pa z karbon ...
    Cena: 1.900,00 EUR
  • Prodajam
    Polar S510
    Prodajam omenjeno uro v kompletu z oddajnim pasom, senzorjema hitrosti in kadence, ter original magnetkom. Ohranjenost kompleta je odlična (kot novo), delovanje pa brezhibno. Slike na spodnji pov ...
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    sedež
    sedež selle itali c2, star 5 let, vožen 3 sezone, rdeče barve, nič popraskan
    Cena: 15,00 EUR
  • Prodajam
    Scott Addict RC - XL oz. 58
    Prodam kolo Scott Addict RC, velikost XL oz. 58. Glede na menjavo večine komponent je kolo malo da ne skoraj novo. Okvir je bil garancijsko menjan oktobra 2014 (garancija na okvir je še tri leta ...
    Cena: 1.800,00 EUR
  • Prodajam
    Selle italia Flite Team Edition carbon
    Sedež nov, še zapakiran.Dolžina 275 mm širina 145 mmteža 179 gr. Original račun.move-cycles.com/Selle-Italia- Flite-Sattel-Team-Edition-201 4 -Carbon-Gestell(slika)
    Cena: 100,00 EUR
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Saj veste patenti, zadrga, gumbi in seveda narejeni by BZ :) Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti ljubitelju. Vesel bom dresa ...
  • Prodajam
    Obroči za cestno kolo z verižnikom 105 in plašči Durano
    Prodam komplet: - 2 obroča za cestno kolo znamke A-Class (Alex) ALX-200 - Verižnik Shimano 105 (CS-5600) 10-stopenjski (12-25) - 2 plašča Schwalbe Durano Performance Line Raceguard Dual Compound ...
    Cena: 170,00 EUR
  • Prodajam
    RUDY PROJECT - HYPERMASK PERFORMANCE
    Prodam očala Rudy Project Hypermask Performance. Bel okvir z zelenimi šipcami.  
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    Prodam obroče Campa Zonda
    Prodam cestne obroče (set) Campa Zonda. Narejenih 1500km. Campa 11 račna. Gor pustim tudi rabljene Vittoria Zaffira Pro gume. 
    Cena: Po dogovoru
  • Podarjam
    štartnina na maratonu alpe
    Podarim štartnino za maraton alpe.
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• gumpy je ocenil +1
    Krof runda
  • Maratonac je ocenil +1
    Katera zračnica za 25mm gumo?
  • Maratonac je ocenil +1
    Obroči za 110kg
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

Oglas 300x250

• Prodajam
    S WORKS Tarmac SRAM RED
    Prodam cestno kolo s works / specialized tarmac sl3 z opremo sram red. Kolo je letnik 2012. Velikost kolesa je M oz. 54cm. Nakup je možen tudi z obroči fulcrum 3, campagnolo zonde ali pa z karbon ...
    Cena: 1.900,00 EUR
  • Prodajam
    Polar S510
    Prodajam omenjeno uro v kompletu z oddajnim pasom, senzorjema hitrosti in kadence, ter original magnetkom. Ohranjenost kompleta je odlična (kot novo), delovanje pa brezhibno. Slike na spodnji pov ...
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    sedež
    sedež selle itali c2, star 5 let, vožen 3 sezone, rdeče barve, nič popraskan
    Cena: 15,00 EUR
  • Podarjam
    štartnina na maratonu alpe
    Podarim štartnino za maraton alpe.
  • Podarjam
    Sidi šprintarce št.46 v resnici 45
    Podarim SIDI šprintarce številka je 46 ( zdi se mi ) v resnici so pa okoli 45, sem pa drugi lastnik :)Sliki:s17.postimg.org/7nmactwkf/IMG _20150614_180051.jpgs17.postimg.org/njb4g4n4v/IMG _2015 ...
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin , na samem robu nacionalnega parka KRKA , že od 15 04. 2015 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopan ...
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Saj veste patenti, zadrga, gumbi in seveda narejeni by BZ :) Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti ljubitelju. Vesel bom dresa ...
  • Kupim
    KUPIM 8 ali 9 redno grupo za cestno kolo
    Kupim 8 ali 9 redno grupo za cestno kolo: - Shimano Dura Ace / Ultegra - Campagnolo Record / Chorus / Athena   ponudbe na pm.   lp
  • Kupim
    Zadnje pesto za cestno kolo
    Kupim zanje pesto z shimano račno 10oz11 redno (cestno). Če komu slučajno leži kjro doma.
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih