Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Kapa

12.52 € Redna cena:
10.44 € BC naročnik

LADIES RUNDA

Komentarji

• 0 |-10+10
    Ladies, a se vidimo danes?? :-)
  • 0 |-10+10
    Jaz sam tolko. 1.29.58 h za 45km. 30km/h pop.
  • 0 |-10+10
    Dobil si svojo temo, pust ženske pri miru
  • 0 |-10+10
    Čestitke Lucy za super pretečeni maraton, čestitke tudi vsem ostalim damam ki ste (in smo) se udeležile kateregakoli teka na LJ maratonu!
  • 0 |-10+10
    No, jesen-zima 2011/12 sredinih rund Ladies se je začela! Kar 12 punc in fantov nas je včeraj začelo zimsko vadbo spinninga v prostorih mengeške Harmonije. Zelo lepo je tam in bili smo zelo zadovoljni.
    Hvala Martini, ki je vse zrihtala. Sem že malo pozabila, kako je spinning supeeeeeeeer! Ena ura čistega filtriranja, slabo ven, dobro not. :)
    Upam, da se imate tudi druge spinning skupine, v katerih ste Ladies, tako fajn!
  • 0 |-10+10
    Lucy je napisal:
    No, jesen-zima 2011/12 sredinih rund Ladies se je začela! Kar 12 punc in fantov nas je včeraj začelo zimsko vadbo spinninga v prostorih mengeške Harmonije. Zelo lepo je tam in bili smo zelo zadovoljni.
    Hvala Martini, ki je vse zrihtala. Sem že malo pozabila, kako je spinning supeeeeeeeer! Ena ura čistega filtriranja, slabo ven, dobro not. :)
    Upam, da se imate tudi druge spinning skupine, v katerih ste Ladies, tako fajn!

Mene zanima , če je za to vadbo potreben kolesarski dres-hlače ali trenirka, kolk stane , kdaj je vadba in če je še kakšno kolo prosto.
  • 0 |-10+10
    Evo Maratonac nekaj odgovorov se najde na slikcah :

Slike govorijo

Tole je pa naš mučitelj Aleš

:P Klikni na sliko - povečaj in poglej v ogledalo :mrgreen:
  • 0 |-10+10
    Tudi jaz se zahvaljujem Martini in tehničnemu za organizacijo in za slikce, imeli smo se "mučno" lepo, vaditelj nas je poskušal izmučiti in nas tudi je, pa vseeno ne toliko da ne bi mogli na koncu še "počvekati", končno pravi zaključek vadbe.. se vidimi v sredo
  • 0 |-10+10
    Men je tole blazno všeč, ker mi glavnina ne more spi..it in sem zmeraj v vodilni skupini. A se bi lohka tkole tud kakšen brevet vozu ?
  • 0 |-10+10
    Men je tole lazno všeč, ker mi glavnina ne more spi..it in sem zmeraj v vodilni skupini. A se bi lohka tkole tud kakšen brevet vozu ?
  • 0 |-10+10
    Prišel bo kmalu čas, ko pride tista naša LADIES sreda, ko bomo hitele na zborno mesto..
    Pa sva s sotrpinko odšle firbčne preverit, če je ta trasa še taka kot je bila..
    Hja...kilometri so bili enaki...
    brzina je bila zimska,
    veter je imel večjo brzino kot midve na števcih..
    pot se nama je zdela nekam hribovita .... :(
    a nasmeh ni manjkal na koncu.

Torej LADIES...kmalu bo tista sreda....se vidimo
    in upam, da se cesta do takrat malo zravna .. :D .

Še v slikci... iz te januarske LADIES ture
    na spodnji povezavi..

LADIES runda JANURJA
  • 0 |-10+10
    Poglej, poglej kdo se je zbudil ...
    ... in že trening .... pohvalno!
  • 0 |-10+10
    kvj dj to porka mdona babe :P lj kaksn sonce je vzun, hitr postat kaksne slike ^^ ajmo ajmo dajmo :D razmigajmo riti :P.

Lp Jure ^^
  • 0 |-10+10
    sh4rk je napisal:
    kvj dj to porka mdona babe :P lj kaksn sonce je vzun, hitr postat kaksne slike ^^ ajmo ajmo dajmo :D razmigajmo riti :P.

Lp Jure ^^

Ljubček, stisni si na desni rokici pestko,poglej si nohtke dvigni sredinček in evo ti babe :twisted:
  • 0 |-10+10
    faza je napisal:
    sh4rk je napisal:

Lp Jure ^^

Ljubček, stisni si na desni rokici pestko,poglej si nohtke dvigni sredinček in evo ti babe :twisted:

Fazo za predsednika!!! Nasmejal me je do solz... :)
  • 0 |-10+10
    faza je napisal:
    sh4rk je napisal:

Lp Jure ^^

Haha :D jao cist nesramna :P hec hec ^^ no me veseli da se še zmeraj nasmejani obrazi potikajo okoli :) no upam da se spet cim prej srečamo na cest ^^tko kt smo se lansko leto skor vsak tedn :P hehe.

Lp Jure
  • 1 |-10+11

Kolesarkin zelo ljub stavek; Draga, kolo imaš poservisirano, čaka, da ga pelješ na cesto.

Pa upam, da tole tudi čimveč moških prebere. ;) Pustite se razvajati, ne le danes, vsak dan. ;)

• 0 |-10+10

A se runda slučajno začne že to sredo? v zadregi 

• 1 |-10+11

Irmaex runda se naj bi začela v Aprilu, trenutno pa lep del ladies nabira km po Truplekovi deželi mežik

• 0 |-10+10

Želim vam lep in uspešen začetek. Mene pa ne boste videle do julija meseca , ker imam letos službo samo popoldne. Ko bodo pa šolske počitnice,  se pa znamo zopet srečati.

• 0 |-10+10

Maratonko nc skrbet jim bom jst druzbo delov :P.

• 0 |-10+10

A jutri začnemo al kako? :)

• 0 |-10+10

Če se ne motim, začnemo jutri ob 16:30. kul

• 1 |-10+11

Če jutri (4. april) ne bo dežja, bo letos prva babja runda. Ob 16.30 na standardnem mestu.

• 0 |-10+10

Pridem..v zadregi

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Fizik TA:KE podsedežna torbica
    Prodam Fizik TA:KE podsedežno torbico. Torbica je kombtibilna s sedeži Fizik, kateri imajo integriran nastavek za namestitev torbice. Torbica je kot nova, nič udarjena oz. podrajsana. Zraven pril ...
    Cena: 25,00 EUR
  • Prodajam
    Trenažer/valji
    Doma izdelani valji, zelo trpežni, skoraj nič uporabljani. (prodaja kolesa) Sestavljeni iz delov z industrijskimi standardi. 041 22 13 13
    Cena: 59,00 EUR
  • Prodajam
    Sedež selle italia SLR
    Prodam dobro ohranjen sedež ker mi leži v omari.
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    specialized Tarmac
    Prodam ohranjeno kolo specialized tarmac s shimano 105 opremo. Velikost je 56.
    Cena: 940,00 EUR
  • Prodajam
    Wilier Izoard XP, M
    Wilier Izoard XP, Letnik 2013 Velikost M; 174-180cm Oprema Campagnolo Veloce Krmilo Ritchey Compact 42 Opora krmila/sedeža Ritchey Top gonilka Intox Carbon spider SL (ca.480g) Sedež San Marco Con ...
    Cena: 950,00 EUR
  • Prodajam
    Top okvir Wilier Zero 7, M
    Top Framest Wiler Zero 7, 2014 Dejanska teža le 740g! Velikost M; 172-180cm Top tube 530mm; Seat tube 515mm Head tube 140mm Malo vožen, kot nov, brez praske Možna sestava z novima grupama Shiman ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Karbonski vilici za MTB
    Obe sta fiksni za disk zavore! 1. NOVA Scott LTD, nikoli montirana za 26, 27,5 in 29-er, ultra lahka - 460g 2. Boardman, vožena ca. 500km, kot nova, brez praske!  
    Cena: 290,00 EUR
  • Prodajam
    PINARELLO DOGMA 60.1
    Prodajam karbonski okvir PINARELLO DOGMA 60.1 velikost 57,5, prodaja se okvir, vilica ter sedežna opora. Lahko tudi z opremo DURA ACE. Brez praske. Cena po dogovoru. Več info na 031 311 675.
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    SIDI
    Ugodno prodam: SIDI ZEPHYR  SILVER SIDI ZETA      BLACK   šprintarice so nove in nikoli rabljene manjkajo jim samo izmenljive petke številka je 42 cena je po kom več slik www.bolha.com/rekreacija ...
  • Prodajam
    Obroči DT Swiss RR1600
    Prodam omenjene obroče, vožene max. 1000km. Obroči so kupljeni 08/2013. Obroči imajo možnost namestitve tubless pnevmatik, pesta so DT 340, napere so DT Swiss aero, zapenjalci DT Swiss RWS. Račna ...
    Cena: 260,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Dan Mladosti- 24.05 Kumrovec
  • Lepa tura
  • Giro 2015

Oglas 300x250

• Prodajam
    Fizik TA:KE podsedežna torbica
    Prodam Fizik TA:KE podsedežno torbico. Torbica je kombtibilna s sedeži Fizik, kateri imajo integriran nastavek za namestitev torbice. Torbica je kot nova, nič udarjena oz. podrajsana. Zraven pril ...
    Cena: 25,00 EUR
  • Prodajam
    Trenažer/valji
    Doma izdelani valji, zelo trpežni, skoraj nič uporabljani. (prodaja kolesa) Sestavljeni iz delov z industrijskimi standardi. 041 22 13 13
    Cena: 59,00 EUR
  • Prodajam
    Sedež selle italia SLR
    Prodam dobro ohranjen sedež ker mi leži v omari.
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin , na samem robu nacionalnega parka KRKA , že od 15 04. 2015 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopan ...
  • Podarjam
    kolesarski čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...
  • Podarjam
    pedala time xen poškodovana
    Če sličajno gdo potrebuje kak rezervn del od starejših spd pedal time xen. Pedala so stara 5 let in so blila takrat ta najbl osnovna. Zlomu sm levo pedalo. desno in blokerji še uporabni, ravno ta ...
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih