--Notification--
logo

LADIES RUNDA

Komentarji

• 0 |-10+10
    Jaz sam tolko. 1.29.58 h za 45km. 30km/h pop.
  • 0 |-10+10
    Dobil si svojo temo, pust ženske pri miru
  • 0 |-10+10
    Čestitke Lucy za super pretečeni maraton, čestitke tudi vsem ostalim damam ki ste (in smo) se udeležile kateregakoli teka na LJ maratonu!
  • 0 |-10+10
    No, jesen-zima 2011/12 sredinih rund Ladies se je začela! Kar 12 punc in fantov nas je včeraj začelo zimsko vadbo spinninga v prostorih mengeške Harmonije. Zelo lepo je tam in bili smo zelo zadovoljni.
    Hvala Martini, ki je vse zrihtala. Sem že malo pozabila, kako je spinning supeeeeeeeer! Ena ura čistega filtriranja, slabo ven, dobro not. :)
    Upam, da se imate tudi druge spinning skupine, v katerih ste Ladies, tako fajn!
  • 0 |-10+10
    Lucy je napisal:
    No, jesen-zima 2011/12 sredinih rund Ladies se je začela! Kar 12 punc in fantov nas je včeraj začelo zimsko vadbo spinninga v prostorih mengeške Harmonije. Zelo lepo je tam in bili smo zelo zadovoljni.
    Hvala Martini, ki je vse zrihtala. Sem že malo pozabila, kako je spinning supeeeeeeeer! Ena ura čistega filtriranja, slabo ven, dobro not. :)
    Upam, da se imate tudi druge spinning skupine, v katerih ste Ladies, tako fajn!

Mene zanima , če je za to vadbo potreben kolesarski dres-hlače ali trenirka, kolk stane , kdaj je vadba in če je še kakšno kolo prosto.
  • 0 |-10+10
    Evo Maratonac nekaj odgovorov se najde na slikcah :

Slike govorijo

Tole je pa naš mučitelj Aleš

:P Klikni na sliko - povečaj in poglej v ogledalo :mrgreen:
  • 0 |-10+10
    Tudi jaz se zahvaljujem Martini in tehničnemu za organizacijo in za slikce, imeli smo se "mučno" lepo, vaditelj nas je poskušal izmučiti in nas tudi je, pa vseeno ne toliko da ne bi mogli na koncu še "počvekati", končno pravi zaključek vadbe.. se vidimi v sredo
  • 0 |-10+10
    Men je tole blazno všeč, ker mi glavnina ne more spi..it in sem zmeraj v vodilni skupini. A se bi lohka tkole tud kakšen brevet vozu ?
  • 0 |-10+10
    Men je tole lazno všeč, ker mi glavnina ne more spi..it in sem zmeraj v vodilni skupini. A se bi lohka tkole tud kakšen brevet vozu ?
  • 0 |-10+10
    Prišel bo kmalu čas, ko pride tista naša LADIES sreda, ko bomo hitele na zborno mesto..
    Pa sva s sotrpinko odšle firbčne preverit, če je ta trasa še taka kot je bila..
    Hja...kilometri so bili enaki...
    brzina je bila zimska,
    veter je imel večjo brzino kot midve na števcih..
    pot se nama je zdela nekam hribovita .... :(
    a nasmeh ni manjkal na koncu.

Torej LADIES...kmalu bo tista sreda....se vidimo
    in upam, da se cesta do takrat malo zravna .. :D .

Še v slikci... iz te januarske LADIES ture
    na spodnji povezavi..

LADIES runda JANURJA
  • 0 |-10+10
    Poglej, poglej kdo se je zbudil ...
    ... in že trening .... pohvalno!
  • 0 |-10+10
    kvj dj to porka mdona babe :P lj kaksn sonce je vzun, hitr postat kaksne slike ^^ ajmo ajmo dajmo :D razmigajmo riti :P.

Lp Jure ^^
  • 0 |-10+10
    sh4rk je napisal:
    kvj dj to porka mdona babe :P lj kaksn sonce je vzun, hitr postat kaksne slike ^^ ajmo ajmo dajmo :D razmigajmo riti :P.

Lp Jure ^^

Ljubček, stisni si na desni rokici pestko,poglej si nohtke dvigni sredinček in evo ti babe :twisted:
  • 0 |-10+10
    faza je napisal:
    sh4rk je napisal:

Lp Jure ^^

Ljubček, stisni si na desni rokici pestko,poglej si nohtke dvigni sredinček in evo ti babe :twisted:

Fazo za predsednika!!! Nasmejal me je do solz... :)
  • 0 |-10+10
    faza je napisal:
    sh4rk je napisal:

Lp Jure ^^

Haha :D jao cist nesramna :P hec hec ^^ no me veseli da se še zmeraj nasmejani obrazi potikajo okoli :) no upam da se spet cim prej srečamo na cest ^^tko kt smo se lansko leto skor vsak tedn :P hehe.

Lp Jure
  • 1 |-10+11

Kolesarkin zelo ljub stavek; Draga, kolo imaš poservisirano, čaka, da ga pelješ na cesto.

Pa upam, da tole tudi čimveč moških prebere. ;) Pustite se razvajati, ne le danes, vsak dan. ;)

• 0 |-10+10

A se runda slučajno začne že to sredo? v zadregi 

• 1 |-10+11

Irmaex runda se naj bi začela v Aprilu, trenutno pa lep del ladies nabira km po Truplekovi deželi mežik

• 0 |-10+10

Želim vam lep in uspešen začetek. Mene pa ne boste videle do julija meseca , ker imam letos službo samo popoldne. Ko bodo pa šolske počitnice,  se pa znamo zopet srečati.

• 0 |-10+10

Maratonko nc skrbet jim bom jst druzbo delov :P.

• 0 |-10+10

A jutri začnemo al kako? :)

• 0 |-10+10

Če se ne motim, začnemo jutri ob 16:30. kul

• 1 |-10+11

Če jutri (4. april) ne bo dežja, bo letos prva babja runda. Ob 16.30 na standardnem mestu.

• 0 |-10+10

Pridem..v zadregi

• 1 |-10+11

A se vam lahk pridružim:) Sicer nisem punca samo iščem družbo za kolo:P

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Obroči FSA Energy + Schwalbe one gume
    Prodam obroče FSA Energy, cca 500km, cca 1660 gramov, shimano 11 redna račna, gume Schwalbe one 25mm-skoraj nove. sem iz lj slike: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a ...
    Cena: 190,00 EUR
  • Prodajam
    Karbonski obroči Mavic Cosmic SL- Dark
    Prodam odlično ohranjene karbonske obroče Mavic Cosmic SL-Dark, Campagnolo  račna, 11 redni zobnik 12-15, nove gume Veloflex Corsa 23.
    Cena: 500,00 EUR
  • Prodajam
    Kona Tanuki
    Prodam 2013 letnik in zelo malo voženo kolo Kona Tanuki. velikost okvirja je 21" (sam sem velik 190cm in je velikost ok)specifikacija kolesa na linku2013.konaworld.com/bike.cfm?c ontent=tanukive ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Frameset Trek Madone 5.9
    Frameset Trek Madone 5.9 UCI, črno-bel mat, velikost 56 za 175-185, vilica s krmilnim ležajem, integrirane zavore, sedežna opora 0,5+dodatna 2,5 offset, lako tudi sedež, fajfa, krmilo, okvir je l ...
  • Prodajam
    Campagnolo Bora One 35 Dark
    Prodam cestne tubular obroče Campagnolo Bora One 35 Dark, campa račna, kupljeni konec leta 2013, novi nevoženi z Continental gatorskin 22mm prilepljeni s Tufo trakom, zapenjalci, transportne torb ...
  • Prodajam
    PRODAM FSA ENERGY COMPACT - KRMILNA OPORA IN KRMILO
    Prodam popolnoma nove komponente za cestno kolo FSA, vzete iz novega kolesa:- Krmilo FSA ENERGY COMPACT, diameter 31.8mm, širina krmila 420 (aluminij).....70,00 EUR- Krmilna opora  FSA ENERGY, OS ...
  • Prodajam
    KOLESARSKE ČEVLJE GAERNE G MYTHOS PLUS
    Prodam rabljene kolesarske čevlje Gaerne G Mythos Plus, številka 42 (za nogo 41). Čevlji so lepo ohranjeni in imajo karbonske podplate.Tel. št.: 041 693 198 (slika) (slika)  
  • Prodajam
    Sram xg-1190 kaseta
    Prodam kaseto, izredno lahka, prevoženih ima cca 1800km. 11-redna,11-26T. Možnost menjave za slabšo kaseto+doplačilo, ker mi primanjkuje kaset in denarja. 
    Cena: 130,00 EUR
  • Prodajam
    Cannondale Super Six Evo, M - ugodno!
    za zahtevnega kolesarja: Cannondale Super Six Evo 2015, ca. 2000km, brezhibno in brez praske! Velikost M/54: 170-180 Grupa Sram Red 2x11r Gonilka Cannondale Holowgram Si Sedež Bontrager Evoke Kar ...
    Cena: 2.100,00 EUR
  • Prodajam
    DMT TT, 43
    Novi, karbonski. r. cena 199€
    Cena: 120,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• sigix je ocenil +1
    Prudhomme: Zmanjšati število kolesarjev na ekipo
  • oschti je ocenil +1
    Tour de France 2016
  • oschti je ocenil +1
    Tour de France 2016
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• CE 'easy' runda
  • Tour de France 2016
  • Biciklistika

Oglas 300x250

• Prodajam
    Obroči FSA Energy + Schwalbe one gume
    Prodam obroče FSA Energy, cca 500km, cca 1660 gramov, shimano 11 redna račna, gume Schwalbe one 25mm-skoraj nove. sem iz lj slike: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a ...
    Cena: 190,00 EUR
  • Prodajam
    Karbonski obroči Mavic Cosmic SL- Dark
    Prodam odlično ohranjene karbonske obroče Mavic Cosmic SL-Dark, Campagnolo  račna, 11 redni zobnik 12-15, nove gume Veloflex Corsa 23.
    Cena: 500,00 EUR
  • Prodajam
    Kona Tanuki
    Prodam 2013 letnik in zelo malo voženo kolo Kona Tanuki. velikost okvirja je 21" (sam sem velik 190cm in je velikost ok)specifikacija kolesa na linku2013.konaworld.com/bike.cfm?c ontent=tanukive ...
  • Podarjam
    babno polje
    v SLOVENSKI SIBIRIJI na notranjskem brezplačna prenočišča za kolesarje ( 6 ležišč ) 041337589
  • Podarjam
    Time ATAC XC 8
    Podarjam desno pedalo Time ATAC XC 8 s pripadajočimi blokeji in šraufi.
  • Podarjam
    Drese za kolo, XL, podarim
    Podarim nekaj dresov za kolo, so čisti in lepo ohranjeni (Maratona dles Dolomites,...), velikost XL (jaz 191/89).   Lahko pa kompenzacija za 6-pack ;-)   Prevzem v Trzinu. Informacije na 041-626- ...
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti/prodati ljubitelju. Vesel bom dresa od kateregakoli kluba in hvaležen vsake informacije. ...
  • Kupim
    krmilna oporo 100mm
    Kupujem  krmilno oporo 100mm ali menjam za tole 120mm (klik)
  • Kupim
    Kupim Ridley Noah Fast
    Kupim cestno kolo Ridley noah fast.Velikost okvirja 56 ali M.

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih