Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Kolesarski dres BC lila

40 € Redna cena:
35 € BC naročnik

Lošinj - družinsko kolesarjenje

Komentarji

• 0 |-10+10
    Smo familija z dvema mulcoma starima 12 in 10 let. Razmišljamo o kolesarjenju po Lošinju. Stacionirani bi bili v Velem ali Malem Lošinju, potem pa bi radi delali dnevne ture 30-40 km ali kakšnega več. Gre za rekreativno kolesarjenje. Za primerjavo, v Poreču gremo turo do Višnjana in podobno. Ali je na Lošinju kaj primernega za nas?

Hvala za nasvete.
  • 0 |-10+10
    cel lošinj se da prekolesarit, ceste so dokaj dobre, (pre)strmih klancev v bistvu ni.
    če vas zanima tere, pa tudi ne moreš felit, vsega je dost

tako da ni ovir ;)
  • 0 |-10+10
    So ovire-asvaltirana cesta je ozka in prometna(v sezoni) za družinsko kolesarjenje!
    lPA
  • 0 |-10+10
    Mali lošinj ni za družinsko kolesarjenje, okoli po obali je preveč pešcev in tekačev ,drugje je preveč prometa . Jaz sem prekolesaril cel Cres in najbolj znosno je proti letališču in nazaj , sam je hudič do tja pridit s kolesom , jaz z otrokim tam ne bi hotel kolesarit . Pa sam sem hodil v začetku junija , da ne govorim kako je avgusta . Najde se pa tudi kakšna stranska cesta , je pa kr hrib tudi več kot 15 % klanci
    Lepo je v Osorju in od tam proti Punta križu je malo gor dol. V glavnem ni fajn za kolesarje .
  • 0 |-10+10
    Upoštevajte kar je napisala presna. Preverjeno, drži!
  • 0 |-10+10
    +1 za zadnja dva komentarja. Zadnjič bil pred enim letom - glavna cesta je kar prometna; dober predlog od Osorja proti Punta Križi - cesta precej ozka!
  • 0 |-10+10
    Berlingo je napisal:
    Smo familija z dvema mulcoma starima 12 in 10 let. Razmišljamo o kolesarjenju po Lošinju. Stacionirani bi bili v Velem ali Malem Lošinju, potem pa bi radi delali dnevne ture 30-40 km ali kakšnega več. Gre za rekreativno kolesarjenje. Za primerjavo, v Poreču gremo turo do Višnjana in podobno. Ali je na Lošinju kaj primernega za nas?

Hvala za nasvete.

Nisem napisal še pomembnega podatka.
    Tam bomo zadnje dni aprila. To verjetno spremeni dejstva o gneči ali pač ne?
  • 0 |-10+10
    To so "prvomajski" prazniki. Ni tako hudo kot poleti, ampak bo tudi povečan promet. Pač pazljiv je treba biti. Včasih se ful bojimo prometnih cest, nevarnost pa lahko preži na zabačeni gozdni cesti (Jure R.!)
    lPA
  • 0 |-10+10
    Moj predlog, za vaš tip kolesarjenja je bolj primeren otok Krk,kjer obstaja tudi kolesarska steza.
  • 0 |-10+10
    PAJDO
    hvala za nasvet. Nekako sem imel v spominu, da je Krk precej bolj razgiban (hribovit) kot Lošinj in zato manj primeren za bicikliranje. Res pa je, da ne enega ne drugega ne poznam kaj dosti.

Morda ima kdo predlog za kolesarjenje še kje drugje?!

Rab, Pag?
    Morda Istra, okolica Rovinja?

V Istri okoli Poreča smo že precej prekolesarili, tudi okrog Premanture in Medulina.
  • 0 |-10+10
    Oglašam se glede družinskega kolesarjanja.
    Mislim,da v začetku maja ne bi bil problem.Jaz sem se lani vozil vsak dan v juliju
    zjutri med 7 in 10 pa ni takega problema,je pa dosti razgibano.
    lp . srečno
  • 0 |-10+10
    V času turistične sezone za otroke neprimeren, veliko avtomobilov, ni stranskih poti.

Možnost peš na Televrin, še boljš z gorcem, samo ne za otroke.

lp
  • 0 |-10+10
    Glavna cesta Lošinj- Osor je široka-obnovljena, razen 2-3 kilometrov Osor-Nerezine in ni nobenega problema kolesarit.
    Potem ostane če nekaj krajših tur, v Čikat, Veli Lošinj, Artatore
    Ostaja še ena bolj ozka cesta do zaliva Mrtvaška proti otoku Iloviku. Z gorskim kolesom greš lahko tudi v zaliv Liski in Zabodarski. Imaš pa veliko peš poti.
    Na Cresu je več možnosti za kolesarit.
    Za 1.majske praznike ni gužve , tako da kar brez skrbi. Jaz veliko prekolesarim po Cresu in malo tudi po Lošinju tudi v glavni sezoni, štartam pa iz Martinščice.
    Še zemljevid za lažjo predstavo
    asvaltne ceste so z belo barvo http://www.tz-malilosinj. hr/KartaOtoka.aspx
    ht tp://www.tzg-cres.hr/h/h_karta .htm
  • 0 |-10+10
    Gorsko ali cestno kolo? Oziroma asfalt ali makedam in poti?
    Če makedam ni problem se mi zdi Krk veliko bojši od Cresa in Lošinja. Na Cresu se moraš skoraj vedno vračati po isti poti, pa klanci so po spominu hujši kot na Krku.

Rab - polotoka Lopar in Kalifront- lepo, neprometno, senca
  • 0 |-10+10
    Lošinj sam ni primeren za družinsko kolesarjenje . Zelo lepa pa je od od Prozina do mesta Lošinj ki pelje skozi celi Cres in Lošinj, razgibana gor-dol ,ampak še enkrat verjemi z družino se tam ne boš nakolesaril saj je omembe vredna samo opisana glavna cesta .
  • 0 |-10+10
    janja je napisal:
    Gorsko ali cestno kolo? Oziroma asfalt ali makedam in poti?
    Če makedam ni problem se mi zdi Krk veliko bojši od Cresa in Lošinja. Na Cresu se moraš skoraj vedno vračati po isti poti, pa klanci so po spominu hujši kot na Krku.

Rab - polotoka Lopar in Kalifront- lepo, neprometno, senca

Vozimo treking bicikle, torej nam nek soliden makadam ni ovira.
  • 0 |-10+10
    Hvala vsem ki ste prispevali odgovore. Očitno bo kolesarjenje po Lošinju moralo počakati, da predvsem še malo zrasteta naša dva, kot sem že omenil, 12 in 10 letnik.

Bom raje odprl novo temo za drugo področje.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Dres Sky team
    Prodam dres sky v črni barvi in sicer komplet majica plus hlačke kratkih rokavov z naramnicami velikosti L....info na zs...cena dost ugodna ker mi je dres prevelik.
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Čevlji SPECIALIZED, št. 39 samo 40€
    Čevlji cestni NOVI! št. 39 1. Rdeče-rumeni 2. črno-rdeči Redna cena 110.95€ dam za samo 39€ NOVI, nenošeni!!! ter drugi novi in rabljeni, različne št. Lp
    Cena: 39,00 EUR
  • Prodajam
    Red Bull, XL, praktično novo!
    Red Bull, Made in Japan! Velikost XL/59: 188-200cm Prevoženih 660km, praktično novo! Oprema Campa Chorus 11R Obroči Moena Karbonski! - poltubular - NOVI! ali drugi...   na voljo tudi: www.bolha.c ...
    Cena: 1.750,00 EUR
  • Prodajam
    Zipp SUB-9 disk + Powertap (MERILEC MOČI)
    Več na: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/zip p-sub-9-disk-powertap-merilec- moci--1291895641.html
  • Prodajam
    O'symetric 42-52 verižnika
    Prodam verižnika O'symetric Standard 42-52 Black Edition 130BCD. Ljubiteljsko voženi, odlično ohranjeni (pribl. 2000km).Cena 180€.Zraven priložim račun.www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstv ...
    Cena: 180,00 EUR
  • Prodajam
    Northwave Extreme Tech 3S NOVE
      Prodajam nove, neuporabljene cestne šprintarice Northwave Extreme Tech 3S,številke 45. CENA NI ZADNJA!  
    Cena: 100,00 EUR
  • Prodajam
    TLAČILKA z nastavki še zapakirano
    naprodaj je tlačilka z nastavki več na bolha.com :www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/zracnice-tlacilke/pumpa-tlac ilka-z-nastavki-ugodno-prodam- 1295379752.html?ac ...
  • Prodajam
    KOLESARSKE NOGAVICE različni modeli
    Naprodaj so kolesarske nogavice , več različnih modelov od S do L velikostislike na bolha.com :www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/celade-ostala-zascitna-oprem a/kol ...
  • Prodajam
    WHEELSET račna:SHIMANO/SRAM in CAMPAGNOLO400 eur
    VEČ NA BOLHA.COM :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-opre m a/ostala-kolesarska-oprema/wh e elset-obroci-obrocniki-feltne - kolesarski-obroci-rabljeno-12 9 4439468 ...
  • Prodajam
    KOŠARICA ZA BIDON NOSILEC ZA BIDON BIDONHALTER ELITE
    več na bolha.com :   www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/kos arica-za-bidon-nosilec-za-bido n-bidonhalter-elite-1295049876 .html?aclct=141 ...
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• majcka je ocenil +1
    Lepa tura
  • slavko1 je ocenil +1
    Slavkotov brlog
  • hipi je ocenil +1
    Lepa tura
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Lepa tura
  • CE runda
  • CE 'easy' runda

Oglas 300x250

• Prodajam
    Dres Sky team
    Prodam dres sky v črni barvi in sicer komplet majica plus hlačke kratkih rokavov z naramnicami velikosti L....info na zs...cena dost ugodna ker mi je dres prevelik.
  • Prodajam
    Čevlji SPECIALIZED, št. 39 samo 40€
    Čevlji cestni NOVI! št. 39 1. Rdeče-rumeni 2. črno-rdeči Redna cena 110.95€ dam za samo 39€ NOVI, nenošeni!!! ter drugi novi in rabljeni, različne št. Lp
    Cena: 39,00 EUR
  • Prodajam
    Red Bull, XL, praktično novo!
    Red Bull, Made in Japan! Velikost XL/59: 188-200cm Prevoženih 660km, praktično novo! Oprema Campa Chorus 11R Obroči Moena Karbonski! - poltubular - NOVI! ali drugi...   na voljo tudi: www.bolha.c ...
    Cena: 1.750,00 EUR
  • Podarjam
    kolesarki čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...
  • Podarjam
    UKRADENO KOLO MERIDA CROSS
    Včeraj zvečer, 29.9.2014, so mi med 19:00 in 20:00 v Ljubljani na Tržaški ukradli kolo, Merido CROSSWAY TFS 500-D. Star je 2 leti in pol, ima nekaj opreme (tačka, torbica, rogove z orodjem). Kdor ...
  • Podarjam
    Obroče zonda
    Prodam obroče Campagnolo Zonda. Prvi obroč je poškodovan, zadnji pa odličen. Račna campagnolo.Cena 120 eur. Več na PM.  
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih