Autosaved at 100a a00ada

rokavčki in nogavčki CRAFT

Komentarji

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Zakon vormerji!
    Vreden več kot pa stanejo.
    Bl, ki jih pereš boljši so!
  • 0 |-10+10
    Do katere temperature so ok?8-11?Ali se jih lahko uporablja tudi v hladnejšem vremenu?
  • 0 |-10+10
    fausto-bolj jo peglaš boljša je :D
  • 0 |-10+10
    Upam da so res tako kvalitetni :)
  • 0 |-10+10
    Sem danes sprobal prav te nogavčnike, kupil v promontani. Temperatura 1 stopnija, 2 uri na kolesu. Nogavčniki so res topli, zeblo me v noge ni nič, medtem ko me je v roke in trup precej prezeblo.

Priporočam
  • 0 |-10+10
    Jimam doma rokavčke in nogavčke,sam še probat moram,sam žal ne še :(((
  • 0 |-10+10
    Nogavčke mam doma in so super - vredne svojega denarja
  • 0 |-10+10

Kako je z velikostjo nogavčkov če jo fališ ? Imam 190cm/93kg, še kar močna stegna, zdaj se bojim vzeti samo XL, če vzamem XXL se pa spet bojim, da ne bi viselo zapečateno Kakšna ideja kje bi vsaj kakšne približne mere lahko dobil, ker tako na pamet ne vem če bi šlo, oziroma ali je zadeva dovolj prilagodljiva/raztegljiva ?

p.s. Za kakšne temperature se to gre oziroma ali so večje razlike med njimi ? Bi jih imel gor  za kolesarjenje ko je cca 8 stopinj in piha, me je zadnjič pošteno srbelo, sem bil tistega dne edini golonogi kolesar v zadregi

• 0 |-10+10
    Jaz jih imam gor tudi pozimi. Niso craftovi. Nima veze, ce je nula, ali manj, na poletne bib hlace. Razen, kadar piha, pa da je samo par stopinj nad nulo.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Kolesarske hlače CRAFT - dolge, L3 protection, S
    Prodam dolge kolesarske hlače znamke Craft, velikos S. Imajo Craft L3 protection. Hlače so podložene. Nikoli uporabljene, nošene zgolj 1x za probo velikosti v trgovini. Prevzem možen v Kranju, p ...
    Cena: 45,00 EUR
  • Prodajam
    Šprintarice LAKE CX402
    Prodam rabljene šprintarice LAKE, model CX402. Čevlji so mi služili kot rezervni na dirkah. Velikost čevljev je 43 (dolžina noge 270 - 273mm). Črne barve, vožene cca 1500km. Na podplatu se vidijo ...
    Cena: 220,00 EUR
  • Prodajam
    Fizik Aliante R1
    Prodam kolesarski sedež Fizik Aliante R1, črne barve. Sedež je nov, zapakiran. 
  • Prodajam
    Shimano
    Prodam verižnik Shimano DURA-ACE cs7900 (12-30) desetredni.
    Cena: 30,00 EUR
  • Prodajam
    GAERNE
    Prodam čevlje;GAERNE; št. 44. Mob. 041 597767( za nogo št. 43)
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Ridley Orion
    Ridley Orion karbon.Letnik oktober 2012. Velikost xxs (45cm). Oprema Shimano 105, verižnik sredaj50-34, zadaj 12-25. Kolo voženo pri triatlonu, lepo ohranjeno. Tel. 041 502-196 .Za vel. 150-165cm ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    CUBE LTD
    Kolo malo voženo. Letnik 2013, oprema SLX, XT. Velikost L
  • Prodajam
    Prodam očala SALICE
    Živjo,Prodajam malo rabljena očala SALICE italjanskega proizvajalca ... Očala so brez prask kakor se vidi na slikah. V kompletu so modre leče(izjemno dobra barva za sončne dni), ter prozorne bele ...
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    Prodam Rudy Project Sterling čelado
    Živjo, prodajam Rudy Project Sterling čelado (belo/modre) barve velikosti Small/Medium!Čelada je brez praske nikoli poškodovana!Cena je 70evrov!Več na ZS ali spodnji email... 
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    apartmaje na slovenski obali bližina Portoroža
    Na mirni lokaciji oddamo več apartmajev primernih za 2 do 5 oseb. V celoti opremljeni. V bližini veliko kolesarskih poti. Okolica primerna za dolge treninge.
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Lepa tura
  • Lepa tura
  • Lepa tura

Oglas 300x250

• Prodajam
    Kolesarske hlače CRAFT - dolge, L3 protection, S
    Prodam dolge kolesarske hlače znamke Craft, velikos S. Imajo Craft L3 protection. Hlače so podložene. Nikoli uporabljene, nošene zgolj 1x za probo velikosti v trgovini. Prevzem možen v Kranju, p ...
    Cena: 45,00 EUR
  • Prodajam
    Šprintarice LAKE CX402
    Prodam rabljene šprintarice LAKE, model CX402. Čevlji so mi služili kot rezervni na dirkah. Velikost čevljev je 43 (dolžina noge 270 - 273mm). Črne barve, vožene cca 1500km. Na podplatu se vidijo ...
  • Prodajam
    Fizik Aliante R1
    Prodam kolesarski sedež Fizik Aliante R1, črne barve. Sedež je nov, zapakiran. 
  • Podarjam
    Time ATAC XC 8
    Podarjam desno pedalo Time ATAC XC 8 s pripadajočimi blokeji in šraufi.
  • Podarjam
    Drese za kolo, XL, podarim
    Podarim nekaj dresov za kolo, so čisti in lepo ohranjeni (Maratona dles Dolomites,...), velikost XL (jaz 191/89).   Lahko pa kompenzacija za 6-pack ;-)   Prevzem v Trzinu. Informacije na 041-626- ...
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin , na samem robu nacionalnega parka KRKA , že od 15 04. 2015 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopan ...
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti/prodati ljubitelju. Vesel bom dresa od kateregakoli kluba in hvaležen vsake informacije. ...
  • Kupim
    obroči Mavic Cosmic Carbone
    Kupim obroče Mavic Cosmic Carbone SL, SLS, SLR, SR, Premium ipd.   tip: clincher račna: Shimano   www.rosebikes.de/artikel/mavi c-cosmic-carbone-28700-c-rennr ad-laufradsatz/aid:568243   Obroči ...
  • Kupim
    SEDEŽNA OPORA FSA K FORCE
    Kupim sedežno oporo FSA K FORCE 27.2 SB25 D350 MM in mtb krmilo FSA K FORCE ALI SLK FLAT 31.8 MM D685MM.
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih