--Notification--
logo

rokavčki in nogavčki CRAFT

Komentarji

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Zakon vormerji!
    Vreden več kot pa stanejo.
    Bl, ki jih pereš boljši so!
  • 0 |-10+10
    Do katere temperature so ok?8-11?Ali se jih lahko uporablja tudi v hladnejšem vremenu?
  • 0 |-10+10
    fausto-bolj jo peglaš boljša je :D
  • 0 |-10+10
    Upam da so res tako kvalitetni :)
  • 0 |-10+10
    Sem danes sprobal prav te nogavčnike, kupil v promontani. Temperatura 1 stopnija, 2 uri na kolesu. Nogavčniki so res topli, zeblo me v noge ni nič, medtem ko me je v roke in trup precej prezeblo.

Priporočam
  • 0 |-10+10
    Jimam doma rokavčke in nogavčke,sam še probat moram,sam žal ne še :(((
  • 0 |-10+10
    Nogavčke mam doma in so super - vredne svojega denarja
  • 0 |-10+10

Kako je z velikostjo nogavčkov če jo fališ ? Imam 190cm/93kg, še kar močna stegna, zdaj se bojim vzeti samo XL, če vzamem XXL se pa spet bojim, da ne bi viselo zapečateno Kakšna ideja kje bi vsaj kakšne približne mere lahko dobil, ker tako na pamet ne vem če bi šlo, oziroma ali je zadeva dovolj prilagodljiva/raztegljiva ?

p.s. Za kakšne temperature se to gre oziroma ali so večje razlike med njimi ? Bi jih imel gor  za kolesarjenje ko je cca 8 stopinj in piha, me je zadnjič pošteno srbelo, sem bil tistega dne edini golonogi kolesar v zadregi

• 0 |-10+10
    Jaz jih imam gor tudi pozimi. Niso craftovi. Nima veze, ce je nula, ali manj, na poletne bib hlace. Razen, kadar piha, pa da je samo par stopinj nad nulo.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Garmin pas srčnega utripa
    Prodam pas srčnega utripa za Garmin. Združljiv z vsemi ANT+ napravami. Ima možnost menjave baterije.
    Cena: 20,00 EUR
  • Prodajam
    Scott Foil Team Issue 2015 IAM CYCLING, NOVO
    Prodaja se popolnoma novo kolo Scott Foil TEAM ISSUE 2015 IAM CYCLING, velikost 54 (M, za 170-182cm) z naslednjimi komponentami: Okvir: Scott Foil Team Issue, HMX Carbon, velikost 54 (najboljši S ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Ugodno prodam k. sedež Selle Italia SLR, opori krmila in Shimano 105 verižnik!
    Sedež: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/okvirji-rezervni-deli/ugodno -prodam-kolesarski-sedez-selle -italia-slr--1305844047.htmlOpori krmila: www.bolha.com/rekre ...
  • Kupim
    VODILA / NOSILEC SEDEŽA
    KUPIM VODILA SEDEŽA CAMPAGNOLO KOT SO NA SLIKI.
  • Prodajam
    cestno dirkalno kolo Battaglin
    Prodam dobro ohranjeno cestno kolo Battaglin:-jeklen okvir velikost 58cm-prvotna barva World Champion 1987-lani menjane komponente v vrednosti 170€ (seti obročev, verižnik, veriga, plašči)-prodaj ...
    Cena: 270,00 EUR
  • Prodajam
    Zavorne gumice Mavic Exalith (2kom)
    Prodam nove zavorne gumice Mavic Exalith (2 kom). Zraven dam še par Swiss Stop-ovih (identični, malo rabljeni).
  • Prodajam
    Sedež Selle Italia X1
    Prodam rabljen sedež Selle Italia, model X1 (143mm). Sedež ima eno manjšo prasko. Vzet je iz gorskega kolesa.
  • Prodajam
    PEDALA Shimano SPD-M545 (kombinirana)
    Prodam praktično nova pedala Shimano SPD (kombinirana) z blokeji (nove ploščice).
    Cena: 35,00 EUR
  • Prodajam
    Hitna zajam zajmodavac Ovdje (primjenjuje)
    Trebate li financijsku pomoc? dajemo brzo gotovinu na pojedinca i organizacije. ako zainteresirani kontaktirajte nas putem ( antelmo45@outlook.com ili financials.populiser.com ) i ispunjavaju zah ...
  • Prodajam
    Scott Genius 29
    Prodam 29 colsko gorsko kolo Scott Genius 900 SL, v velikosti L z naslednjo opremo:- Okvir SCOTT Genius 900 SL 29er (modelno leto 2013) v celoti iz karbona, vkljucno z nihajko- prestave Sram XX1 ...
    Cena: 3.000,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Tour de France 2016
  • Tour de France 2016
  • kako nastaviš števec

Oglas 300x250

• Podarjam
    babno polje
    v SLOVENSKI SIBIRIJI na notranjskem brezplačna prenočišča za kolesarje ( 6 ležišč ) 041337589
  • Podarjam
    Time ATAC XC 8
    Podarjam desno pedalo Time ATAC XC 8 s pripadajočimi blokeji in šraufi.
  • Podarjam
    Drese za kolo, XL, podarim
    Podarim nekaj dresov za kolo, so čisti in lepo ohranjeni (Maratona dles Dolomites,...), velikost XL (jaz 191/89).   Lahko pa kompenzacija za 6-pack ;-)   Prevzem v Trzinu. Informacije na 041-626- ...

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih