--Notification--
logo

rokavčki in nogavčki CRAFT

Komentarji

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Zakon vormerji!
    Vreden več kot pa stanejo.
    Bl, ki jih pereš boljši so!
  • 0 |-10+10
    Do katere temperature so ok?8-11?Ali se jih lahko uporablja tudi v hladnejšem vremenu?
  • 0 |-10+10
    fausto-bolj jo peglaš boljša je :D
  • 0 |-10+10
    Upam da so res tako kvalitetni :)
  • 0 |-10+10
    Sem danes sprobal prav te nogavčnike, kupil v promontani. Temperatura 1 stopnija, 2 uri na kolesu. Nogavčniki so res topli, zeblo me v noge ni nič, medtem ko me je v roke in trup precej prezeblo.

Priporočam
  • 0 |-10+10
    Jimam doma rokavčke in nogavčke,sam še probat moram,sam žal ne še :(((
  • 0 |-10+10
    Nogavčke mam doma in so super - vredne svojega denarja
  • 0 |-10+10

Kako je z velikostjo nogavčkov če jo fališ ? Imam 190cm/93kg, še kar močna stegna, zdaj se bojim vzeti samo XL, če vzamem XXL se pa spet bojim, da ne bi viselo zapečateno Kakšna ideja kje bi vsaj kakšne približne mere lahko dobil, ker tako na pamet ne vem če bi šlo, oziroma ali je zadeva dovolj prilagodljiva/raztegljiva ?

p.s. Za kakšne temperature se to gre oziroma ali so večje razlike med njimi ? Bi jih imel gor  za kolesarjenje ko je cca 8 stopinj in piha, me je zadnjič pošteno srbelo, sem bil tistega dne edini golonogi kolesar v zadregi

• 0 |-10+10
    Jaz jih imam gor tudi pozimi. Niso craftovi. Nima veze, ce je nula, ali manj, na poletne bib hlace. Razen, kadar piha, pa da je samo par stopinj nad nulo.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    dura ace RD-9000-SS 11S
    Prodajam nov zadnji menjalnik dura ace RD-9000 11 prestav.
    Cena: 100,00 EUR
  • Prodajam
    Lazer Tardiz
    Prodajam čelado za kronometer znake Lazer model tardiz, velikost L. Nošena je bila samo okoli 10, na dirkah.
  • Prodajam
    NENOŠENA ČELADA Z NAPISMO GIRO-25 EUR!!
      Prodam nikoli nošeno kolesarsko čelado z napisom Giro livestrong. čelada je zelo lepa, udobna,lahka in zračna. Vredno nakupa!   več inf. na zs ali 040 796 192           ...
    Cena: 25,00 EUR
  • Prodajam
    KOLESARSKI ROKAVČNIKI
    PRODAM NOVE KOLESARSKE ROKAVČNIKE, ČRNE.ROKAVČNIKI NIMAJO ŠIVA IN SO DOBRO RAZTEGLJIVI.CENA: 7 EUR. ČE KUPIŠ DVA PARA JE CENA 6 EUR PO KOMADU. VEČ INFORMACIJ NA 040 796 192 ALI ZS.
    Cena: 7,00 EUR
  • Prodajam
    karbonski obroči SHIMANO DURA ACE C35
    Prodam obroče DURA ACE C35, na zadnjem obroču je popolnoma nov tubular Continental SPRINTER. Obroči so odlično ohranjeni. Priložim zavorne obolge. Več info na ZS ali 031 311 675
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    kolesarski sedež MOST CATOPUMA
    Prodam sedez most catopuma prakticno nov. Sedez je bil vzet iz novega kolesa Pinarello dogma. Vec info na ZS.
  • Prodajam
    kolesarski čevlji DMT VISION2 47
    Prodam kolesarske čevlje DMT VISION2 številka 47, dobro ohranjeni. Več info na ZS.
    Cena: 29,00 EUR
  • Prodajam
    Apartmaji v Istri, dobro izhodišče za cestne in MTB ture
    V Maju in Juniju oddajamo apartmaje na vzhodni strani istre, točneje v vasici Drenje (blizu Labina in Rabca). V bližini je zelo veliko pohodniških, predvsem pa kolesarskih poti, ki so označene (v ...
  • Prodajam
    Ženski kolesarski čevlji DMT 40
    Prodam dobro ohranjene ženske kolesarske čevlje številke 40. Primerne za nogo 38-3960eurOgled Ljubljanawww.bolha.com/rekreacija-spor 299835283.html 
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    Nosilec krmila Cannondale C3 - 110mm (fajfa) (NOVO)
    Prodam nosilec krmila (fajfa) znamke Cannondale C3. Dolžina je 110mm. Kot je 6°. Nosilec je kot NOV, saj je bil vožen le nekaj km, da se je ugotovilo, da je predolg za moje mere. Razlog prodaje j ...
    Cena: 20,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• areh je ocenil +1
    DIRKA PO SLOVENIJI 2016
  • Maj_ex je ocenil +1
    DIRKA PO SLOVENIJI 2016
  • markopr je ocenil +1
    DIRKA PO SLOVENIJI 2016
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• CE 'easy' runda
  • DIRKA PO SLOVENIJI 2016
  • odpoved kronometra

Oglas 300x250

• Prodajam
    dura ace RD-9000-SS 11S
    Prodajam nov zadnji menjalnik dura ace RD-9000 11 prestav.
  • Prodajam
    Lazer Tardiz
    Prodajam čelado za kronometer znake Lazer model tardiz, velikost L. Nošena je bila samo okoli 10, na dirkah.
  • Prodajam
    NENOŠENA ČELADA Z NAPISMO GIRO-25 EUR!!
      Prodam nikoli nošeno kolesarsko čelado z napisom Giro livestrong. čelada je zelo lepa, udobna,lahka in zračna. Vredno nakupa!   več inf. na zs ali 040 796 192           ...
    Cena: 25,00 EUR
  • Podarjam
    Time ATAC XC 8
    Podarjam desno pedalo Time ATAC XC 8 s pripadajočimi blokeji in šraufi.
  • Podarjam
    Drese za kolo, XL, podarim
    Podarim nekaj dresov za kolo, so čisti in lepo ohranjeni (Maratona dles Dolomites,...), velikost XL (jaz 191/89).   Lahko pa kompenzacija za 6-pack ;-)   Prevzem v Trzinu. Informacije na 041-626- ...
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Žal zaradi počene vodovodne cevi in neimetja časa za novo postavitev cevi v kopalnici , dopust kot je opisan spodaj, ni mogoć. Voda je zaenkrat zaprta , bo pa mogoče samo prespati eno noč. Poprav ...
  • Kupim
    K: Zadnji obroč - tubular
    Kupim zadnji obroč višine 50, še raje 60mm.Tubular, karbon, z 11r SH/Sram račno. Morebitne ponudbe na zs. 
  • Kupim
    Garmin edge osnovni nosilec
    Kupim osnovni nosilec za Garmin edge za na fajfo. Ponudbe na: matej.lovsin99@gmail.com
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti/prodati ljubitelju. Vesel bom dresa od kateregakoli kluba in hvaležen vsake informacije. ...

Vroče strani

Seznam vseh
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih