Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Kolesarski dres BC črn - siv napis

40 € Redna cena:
35 € BC naročnik

2. EKO Maraton Maribor 17.9.2011

Komentarji

• 0 |-10+10
    Organizacija u nulo.
    Maraton se po tem gotovo ob bok lahko postavi maratonu Franji.
    Ciljni prostor pa je precej lepši.
  • 0 |-10+10
    fotr je napisal:
    Organizacija u nulo.

Po čednih mladenkah jo prekaša.
  • 0 |-10+10
    TEX je napisal:
    fotr je napisal:
    Organizacija u nulo.

+1 :lol:
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Nagrad po kategorijah ni oziroma jih ne bo ?
  • 0 |-10+10
    Skyman je napisal:
    Lepa in super organizirana dirka! Prav ponosem sem, da sem Mariborčan :) Samo še cesto z Ribnice "zrihtajo" :!:
    Dolžan sem VELIKO zahvalo kolesarju, ki mi je tik pred gorskim ciljem na Ribnici pomagal z magnezijem. Ne vem zakaj, ampak včeraj sem imel ogromne težave z prav nenormalno bolečimi krči, ki so me začeli napadat na Radeljskem prehodu. In to v obeh nogah :twisted: Kaj takšnega še nisem doživel. Pa imam letos kar nekaj km in težkih preizkušenj v nogah. Res ne vem kaj sem narobe naredil. Ampak predal se pa nisem :D Se vidimo naslednje leto.

sva že dva ponosna, pa dva s krči :(
    super je bilo organizirano, še taki detajli, kot so wc-ji na štartu niso manjkali...
  • 0 |-10+10
    TEX je napisal:
    fotr je napisal:
    Organizacija u nulo.

Nič drugega,kot samo strinjat z napisanim! ORGANIZATORJI-VEČ PA NI!!! ODLIČNO!!!
    Ima pa preverjeno informacijo za vse tiste,ki jim ni asfalt ok na spustu.Naslednje leto bo na novo položen,vzdolž celotnega spusta vam bodo hostese metale cvetje-odišavljeno seveda! Bo to ok???
  • 0 |-10+10
    Osebno sem nad organizacijo NAVDUŠEN, kot sem bil tudi na 1.EKO-tu kljub dežju... Redko imamo možnost tekmovati pod takimi pogoji in predvsem tako zavarovano progo...
    Tisto o cestah je za mene osebno nepomembno, ker pač so take kot so in me silijo k zbrani in premišljeni vožnji .... (tudi spomladanske klasike v Franciji, Belgiji in na Nizozemskem vodijo kolesarje po kruto slabih poteh.... pa nas to še bolj pritegne)...
    ... torej še malo pa 3.EKO maraton.... :D
  • 0 |-10+10
    Invader: "Ima pa preverjeno informacijo za vse tiste,ki jim ni asfalt ok na spustu.Naslednje leto bo na novo položen,vzdolž celotnega spusta vam bodo hostese metale cvetje-odišavljeno seveda! Bo to ok??? "

Ta sarkazem je bedasti ! Prepričan sem, da kritike ne letijo na organizatorja, ki se je zelo trudil iskati zanimivo progo in le najboljše ceste. To pa je v SLO znanstvena fantastika. Krivda je drugje, pri lokalni in državni oblasti, oz. njihovih kradljivih in nesposobnih javnih službah . Njim so namenjene kritike.
    Po takem asfaltu se vozim le izjemoma, EKO je bil taka izjema. Če ne bi živel ob avstrijski meji, zanesljivo ne bi vozil specialke.
  • 0 |-10+10
    čeprav me ni bilo na maratonu zaradi službenih zadev bom rekel samo eno in sicer:če bi v Sloveniji imeli vsepovsod tako dobre oz odlične organizatorje,kot so v Mariboru oz Eko maratonu bi postali svetovna meka maratonov preprosto kapo dol pred organizatorji,ki se dejansko trudijo predvsem in edino za VAS kolesarji in to je za spoštovati!!!!Kar tako naprej dragi organizatorji Štajerci smo zakon :D
  • 0 |-10+10
    Tudi jst sem bil navdušen nad organizacijo in predvsem lepoto pokrajine, res prekrasni konci ;).
  • 0 |-10+10
    aphilar je napisal:
    Osebno sem nad organizacijo NAVDUŠEN, kot sem bil tudi na 1.EKO-tu kljub dežju... Redko imamo možnost tekmovati pod takimi pogoji in predvsem tako zavarovano progo...
    Tisto o cestah je za mene osebno nepomembno, ker pač so take kot so in me silijo k zbrani in premišljeni vožnji .... (tudi spomladanske klasike v Franciji, Belgiji in na Nizozemskem vodijo kolesarje po kruto slabih poteh.... pa nas to še bolj pritegne)...

No,to sem hotel povedat z BEDASTIM sarkazmom! Za vse je bilo enako! Zakaj Kopše,Tekavec in ostali ne gušijo zaradi ceste! Preprosto,če si dober te nič ne moti,oz prilagodiš se,kot ti praviš! Hvala ti,še je upanje...
  • 0 |-10+10
    Men je bila poleg vsega na cilju in ob njem všeč predvsem proga.Že dolžina je ta prava ( 114 ), da bi bla daljša je zdaj za jesen mal preveč . Prvih 50 km lepa cesta , od začetka par hupserjev , v Avstriji nekje prvi selektivni klanček , do prvega resnega klanca tudi kar lepa povprečna ( 37 ) . Po prvem prelazu in naprej po naših cestah pa kot na belgijskih klasikah , malo slabša cesta , klanci proti koncu kar zašiljeni in pa hitri spusti po ponekod slabi cesti. Da je vsega po malem tudi prijeten makadam. Na koncu ravnina in priprava za sprint.Jaz že en čas ne šprintam več :D
    Skratka špica od maratona . :D :D
  • 0 |-10+10
    Vse pohvale organizatorjem. Zelo dobro organiziran maraton: od startnociljnega prostora, spremljevalnih vozil, odrepčevalnic ...
    Start je bil super, smo hitro prišli do Kamnice.
    Proga zelo zanimiva, velik izziv. Potrebno se je znati peljat po vseh vrstah podlage. Kako hitro/varno/nevarno se boš pa peljal, se pa tako in tako vsak sam odloči glede na svoje spretnosti:)
    Se vdimo na tretjem eko maratonu:)
  • 0 |-10+10
    Sem se našel na cilju, super fotke.....morda bi predlagal merjenje časa na krajši trasi tudi za 3. ekomaraton, po želji, kdor pač želi morda:)
  • 0 |-10+10

absolutno moški

absolutno ženske

najhitrejši na 2.Eko Maratonu Maribor

več slik na uradni strani maratona http://www.ekomaraton.si
  • 0 |-10+10
    Verjetno še ne vesta, ampak dobila sta 150 evrov! Ali pa, če ju ujamejo zaradi neprijave davčni, nekaj tisočakov kazni?

Tako, da je deljenje tega drobiža čisto brez veze. Če že talajo denar na navadni rekreativni prireditvi, potem naj dajo npr. vsakemu dva jurja!

Moje mnenje!
  • 0 |-10+10
    Zanimivo, da Adrie ni niti v rezultatih, Ajda pa pobira nagrade... (skupna jim je Elite licenca).
  • 0 |-10+10
    ....potrebuješ očala. Jaz jih vidim v rezultatih :D
  • 0 |-10+10
    nogav1ca je napisal:
    Zanimivo, da Adrie ni niti v rezultatih, Ajda pa pobira nagrade... (skupna jim je Elite licenca).

....potrebuješ očala.
    Jaz jih vidim v rezultatih :D
    Poglej nižje od 21 mesta :D .
  • 0 |-10+10
    Hvala.
    :ups: Sem prevec nahitro pogledal rezultate, moja napaka. Potem pa me ne moti, da pobira nagrade.
  • 0 |-10+10
    Invader je napisal:
    aphilar je napisal:

No,to sem hotel povedat z BEDASTIM sarkazmom! Za vse je bilo enako! Zakaj Kopše,Tekavec in ostali ne gušijo zaradi ceste! Preprosto,če si dober te nič ne moti,oz prilagodiš se,kot ti praviš! Hvala ti,še je upanje...

Potem moraš pač napisati kot je napisal Aphilar, le za lastno osebo, torej za sebe in se ne norčevati iz mnenj ostalih. Tudi vsi ostali so se prilagodili, imajo pa pravico do svojega mnenja.
    Za mene je cesta z Ribnice ena velika katastrofa, a ne po krivdi organizatorja in ne glede na mnenja udeležencev svetovnih amaterskih prvenstev. Sam sem jih tam dol poslal veliko in velikokrat v PM ! Kar nekaj jih je popravljalo kolo ( flikalo ), vsi so se mi smilili in hudo sem se bal, da naslednji bom tudi sam. A kako si naj tam menjam tubular ? Mnogi, ki tudi sodelujemo, nismo ravno tehniki in nimamo ne znanja, ne tehničnih možnosti, da bi si po vožnji po tako slabi cesti, naredili generalko na kolesu. Obljubim pa, da se bom potrudil in se vpisal v tečaj popravljanja in servisiranja.
  • 0 |-10+10
    Danes ne spregledati v Večerovi prilogi Namig, vse o 2. Eko maratonu, rezultati, reportaže, fotoutrunki,... ;)

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    matej31 je napisal:
    DJZIZI je napisal:
    Vsaka vam čast,to pa je res bila organizacija tipi-top,od trase,redarov,označb,zapora. ...bravo,drugo leto spet!!!Ceste so bile ok,mogoče se meni zdi,ker sem MTB-ker :D
    Aja enemu sem pumpo v Ribnici na vzponu posodo,pa............. :D

Zdravo ,mislim da si jo men posodu, tak da najlepša ti hvala,drgač pa a mi lah daš tvojo številko, da te pokličem ter, da ti jo vrnem in še enkrat "hvala ti"

Sem ti poslal mobi na pm. ;)

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Obroči Shimano RS80 C50 poltubular, kot novi!
    Prodam, omenjene visoke karbonske obroče obroče vožene 500km skoraj kot nove v odličnem stanju. Zraven obročev dodam tudi pnevmatike continental gp 4000 s, hitre zapenjalce in po želji tudi torbe ...
    Cena: 650,00 EUR
  • Prodajam
    NOSILEC BIDONA BONTRAGER XXX FUL CARBON
    PRODAM NOSILCE BIDONOV BONTRAGER XXX FUL CARBON (TEŽA SAMO 16g). V ČRNO-BELI BARVNI KOMBINACIJI ALI MAT ČRNI BARVI Z BELIM NAPISOM. PRI NAKUPU DVEH CENA 55€
    Cena: 30,00 EUR
  • Prodajam
    Očala Tifosi Podium + optični nastavek
    Prodam nova očala Tifosi Podium Metallic Silver. Očala so nova v škatli. Komplet vsebuje: okvir očal, 3x šipce (prozorne, rdeče, črne), optični nastavek, krpico in škatlo za shranjevanje. www.bi ...
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    kolesarska majica Craft, XL
    Po polovični ceni (redna cena 50€) prodam novo kolesarsko majico Craft Active, velikosti XL, modre barve. Majica je elastična in se ergonomsko prilega za popolno svobodo gibanja, z zadrgo na spre ...
    Cena: 25,00 EUR
  • Prodajam
    Čelada za kronometer
    Prodam čelado za kronometer Specialized, letnik 2012, velikost M/L (55-61cm).    
    Cena: 110,00 EUR
  • Prodajam
    UGODNO -cestno kolo
    cestno kolo 27 prestav-www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-in -treking-kolesa/cestno-kolo-27 -prestav-1279104044.htmlob nakupu podarim kolesarske čevlje (za nogo 45)www.b ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Kaseta 9-redna
    kaseta  9 redna 12 -25 Shimano, nova, nerabljena
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Crono čelada Las - nova
    Las: - nova, nerabljena! črno-belo-rdeča - samo 110€ poleg sivega vizirja je v škatli še vreča + dodatni rumen vizir     Lp   ptt lahko gratis?    
    Cena: 110,00 EUR
  • Prodajam
    Frameset SW Tarmac SL3 Saxo Bank, XL
    Original Saxo Bank! Kapitalni Frameset je odkupljen nov/nevožen od ekipe Saxo Bank v Nemčiji! in doslej vožen ca. 8000km XL: 184-194cm Barve: perla bela-metalic modra-karbon KOT NOVO - BREZ PRASK ...
    Cena: 1.100,00 EUR
  • Prodajam
    SEDEŽ SPECIALIZED PHENOM SL
    Prodam nov nerabljen sedež za cestno kolo Specialized Phenom Sl body geometry. Školjka ojačana s karbonom, cevi iz titana. Širina sedeža 130mm.
    Cena: 90,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Pokaži kaj imaš oblečeno
  • Pokaži kaj imaš oblečeno
  • Maraton Franja 2014

Oglas 300x250

• Prodajam
    Obroči Shimano RS80 C50 poltubular, kot novi!
    Prodam, omenjene visoke karbonske obroče obroče vožene 500km skoraj kot nove v odličnem stanju. Zraven obročev dodam tudi pnevmatike continental gp 4000 s, hitre zapenjalce in po želji tudi torbe ...
    Cena: 650,00 EUR
  • Prodajam
    NOSILEC BIDONA BONTRAGER XXX FUL CARBON
    PRODAM NOSILCE BIDONOV BONTRAGER XXX FUL CARBON (TEŽA SAMO 16g). V ČRNO-BELI BARVNI KOMBINACIJI ALI MAT ČRNI BARVI Z BELIM NAPISOM. PRI NAKUPU DVEH CENA 55€
    Cena: 30,00 EUR
  • Prodajam
    Očala Tifosi Podium + optični nastavek
    Prodam nova očala Tifosi Podium Metallic Silver. Očala so nova v škatli. Komplet vsebuje: okvir očal, 3x šipce (prozorne, rdeče, črne), optični nastavek, krpico in škatlo za shranjevanje. www.bi ...
    Cena: 50,00 EUR
  • Podarjam
    Podarjam star sedež Selle SMP Stratos
    Podarjam star rabljen sedež Selle SMP Stratos, ogrodje (nosilci in plastični del sedeža) je v celoti in odlično ohranjeno, zgornji del (usnje in podloga) pa je razpadel in če se komu da renovirat ...
  • Podarjam
    kolesarki čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...
  • Podarjam
    PODARJAM
    Tole je rubrika PODARJAM ,ne pa  IŠČEM , UKRADENO  ali PRODAJAM !

Anketa

Kolo med dopustom
št. glasov: 340

- pustim doma. [72]
- najamem kjer se to da. [4]
- je reden del prtljage. [210]
- moram pustiti doma. [54]
Arhiv anket
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih