--Notification--

logo

Rakitna in motoristi

Komentarji

• 1 |-10+11
    @oschti:
    @nanisimi:
    @kawasaki: www.youtube.com/watch?v=tNRDJ NCT-WQ

tole je bolš, če bi mel pr nas tok policajev v akciji :)

www.youtube.com/watch?v=2UsV7 nbI2QA

Brezposelnost bi se zmanjšala, pa "mogoče" bi ratal red na cestah; bi, ob zelo velikih kaznih. Danes če bi imel armbrusta zraven, bi še en bmf iz Šenčurja čez Storžič kaže jezik  Ampak, da imajo pa ameriški policaji BMW-je??? Konec Harley tradicije?

še mal pa bo zima in bodo šli motoristi spat, pol bo pa spet "naša" cesta mežik

BMW je le BMW 

• 0 |-10+10

Končno prihajajo k nam enostavne, poceni in zelo učinkovite rešitve, ki so na razvitem zahodu že stalnica.

• 0 |-10+10
    @Sinyard:

Končno prihajajo k nam enostavne, poceni in zelo učinkovite rešitve, ki so na razvitem zahodu že stalnica.

Da se ti besede pozlatijo 

• 0 |-10+10

Te nove oznake zmanjšujejo hitrost tudi kolesarjem, saj po njih trese, če so vlažne, so pa verjetno še spolzke.

Je pa zanimiv občutek, ko ti zožajo pas in misliš, da te bodo vodile kar iz ceste. Tako malo nenaravno se mi je bilo spuščati ob oznakah, ampak verjetno bodo vseeno malo zmanjšale hitrosti motoristov.  

• 0 |-10+10
    @Therion:

Privoščiti smrt nekomu nikakor ni etično in ne moralno. Tudi takšnim, ki so šli mimo zakona kot tale motorist. Prav tako pa dretje in nadiranja ter vsemogoči vzvodi tudi niso etični. Ob tem maratoncu svetujem, da pogleda in obnovi svoje znanje SSKJ www.fran.si/iskanje?All=brezo braznost &IsAdvanced=True kako se kakšna stvar napiše, ter, da bo v vsem svoje vznosu ob tem tudi kaj tehtnega.

Pravi se je oglasil. Bo treba poleg SSKJ pogledati tudi slovnico in pravopis.

• 0 |-10+10

In kakšno je stanje na Rakitni letos?

• 0 |-10+10

...kretenov ne manjka ...

• 0 |-10+10

A tiste črte sploh kaj pomagajo?

• 0 |-10+10
    @LeQuack:

A tiste črte sploh kaj pomagajo?

bil danes gor, 5 ali 6 motorjev in policija v kibli se vozi gor pa dol...  vse laufa umirjeno...

črte pa so moteče, če je suho te mal zruka, po mokrem pa itak vse drsi

edino polagat pa ne morejo več, tud s kolesom ne nasmeh

• 0 |-10+10
    @bradaman:

Samo da si ti bolj počasen...
    in kam naj grejo..si se kdaj povprašal?
  • 1 |-10+11
    @ken:
    @bradaman:

Samo da si ti bolj počasen...
    in kam naj grejo..si se kdaj povprašal?

Grobnik? K da bi si en model kupu formulo 1 potem se pa po obvoznici 250km/h vozu. Kam naj pa gre?
    Sej malo se hecam, ker hehe, sej ne da sm jz ravno prava oseba za to komentirat, sploh glede na to da se ravno odpravljam na MTB po gozdnih poteh :D Tam se tudi ne sme presenečen Pa neredko se vozim vzporedno, v sredo do krof runde v Črnučah občasno ne hodim na kolesarsko, ker sem prevečkrat tam doživel defekt, pa še ni mi všeč da me odbija na tistih valovih od pločnika, v četrtek se pa do Sotra peljem čez celo mesto in priznam, da kdaj pa kdaj gre tudi čez 25km/h na kolesarski, hkrati pa zelo grdo gledam kolesarje(in jih občasno še ogovorim), ki se vozijo v napačno smer. Priznam, kriminalec sem.nedolžen Samo je bolj verjetno, da bo nekoga ubil tisti motorist, ki se vozi 120 čez ovinke, kot nek kolesar, ki je tako ali tako že dovolj ogrožen v prometu, tudi če na cesti ni dirkačev(ki mislijo da so Valentino Rossi) in voznikov, ki jih je 15 minut nazaj razpizdil šef.

• 0 |-10+10

@grobnik

Vseeno kaj ti odgovorim, si že povedal svoje, kam ti pamet seže!!!!!

• 1 |-10+11

So se debili par let vozakali po crnem kali gor pa dol.. medtem ko sem jaz sel v nedeljo iz rizane do socerba me je ena in ista skupina ene 4x skoraj zbila ker so prehitevali na 10cm od kolesarja.. pred socerbom mi je dopizdlo.. poklical 113.. se cez pol ure spuscam nazaj proti kopru.. pri unem barcku lepo policija pise kazni tistim debilom.. pa se to.. cez par ur proti veceru se je pa na spodnjem ovinku pred rizano en stresu preko reke v gozd.. za mene so motoristi nic drugega kot darovalci organov.. 

• 0 |-10+10
    @mark_b93:

Grobnik? K da bi si en model kupu formulo 1 potem se pa po obvoznici 250km/h vozu. Kam naj pa gre?
    Sej malo se hecam, ker hehe, sej ne da sm jz ravno prava oseba za to komentirat, sploh glede na to da se ravno odpravljam na MTB po gozdnih poteh :D Tam se tudi ne sme presenečen Pa neredko se vozim vzporedno, v sredo do krof runde v Črnučah občasno ne hodim na kolesarsko, ker sem prevečkrat tam doživel defekt, pa še ni mi všeč da me odbija na tistih valovih od pločnika, v četrtek se pa do Sotra peljem čez celo mesto in priznam, da kdaj pa kdaj gre tudi čez 25km/h na kolesarski, hkrati pa zelo grdo gledam kolesarje(in jih občasno še ogovorim), ki se vozijo v napačno smer. Priznam, kriminalec sem.nedolžen Samo je bolj verjetno, da bo nekoga ubil tisti motorist, ki se vozi 120 čez ovinke, kot nek kolesar, ki je tako ali tako že dovolj ogrožen v prometu, tudi če na cesti ni dirkačev(ki mislijo da so Valentino Rossi) in voznikov, ki jih je 15 minut nazaj razpizdil šef.

meni se zdi da omejitev 25 na kolesarskih ne obstaja več.

• 0 |-10+10
    @bradaman:

@grobnik

Vseeno kaj ti odgovorim, si že povedal svoje, kam ti pamet seže!!!!!

Na grmado z njim! smeh

• 0 |-10+10
    @mark:
    @mark_b93:

..........da kdaj pa kdaj gre tudi čez 25km/h na kolesarski, hkrati pa zelo grdo gledam kolesarje(in jih občasno še ogovorim), ki se vozijo v napačno smer. 

meni se zdi da omejitev 25 na kolesarskih ne obstaja več.

......so še izjeme

uploaded

Ta kolesarska bila asfaltirana pred dvemi leti, ob izgradnji viadukta v Grobelnem. Je v dolžini enega km. Pa vedno ko se peljem po njej je prazna.

• 0 |-10+10

a kolesarska bila asfaltirana pred dvemi leti,.....

Dvojina gospod. Dvojina!

• 1 |-10+11

ti si pa vejico pozabu  dvojina, gospod...

presenečen 

me pa zmoti, ce je za kolesarje naj bo za kolesarje in pesce, ne pa za lastnike zemljisc in traktorje in kombajne, pol te pa glih tak zbije 

• 0 |-10+10
    @gorann3:

ti si pa vejico pozabu  dvojina, gospod...

presenečen 

Ha,ha. Ta je pa dobra.

• 0 |-10+10

Glede na youtube kjer imaš posnetke motoristov in voženj na Rakitno jih te talne označbe očitno kaj dosti ne zmotijo pri divjanju, vsaj po moje občutku.

• 0 |-10+10
    @LeQuack:

Glede na youtube kjer imaš posnetke motoristov in voženj na Rakitno jih te talne označbe očitno kaj dosti ne zmotijo pri divjanju, vsaj po moje občutku.

Danes ni bilo sile!smeh

• 0 |-10+10

Nedelja je dan za kretene ?

• 0 |-10+10

ja gledali bodo motogp in pol gasa na ceste se ubijat.. raje se izogibaj raznim rakitna, crni kal, crnivec, jezersko

• 0 |-10+10
    @ckr.si.:
    @LeQuack:

Danes ni bilo sile!smeh

Pa ne da jih je dež zmotil?

• 0 |-10+10
    @LeQuack:
    @ckr.si.:
    @LeQuack:

Danes ni bilo sile!smeh

Pa ne da jih je dež zmotil?

Ne, ker v petek je bilo sončno. Kako pa se domačini vozijo v dežju po tistih drsalnicah bi bilo pa zanimivo slišati.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Krmilo in krmilna opora PRO Vibe 7s

Krmilo in krmilna opora PRO Vibe 7s

Prodam krmilo in krmilno oporo PRO Vibe 7s !   Komplet je malo rabljen (3 mesece). Prodajam, ker mi žal ne ustreza širina krmila.   Krmilo PRO Vibe 7s kompakt Material: Alu 7050 Širina: 40 cm (c-(...)

Cena: 25,00 EUR
  • Cervelo R3 (51)

Cervelo R3 (51)

(slika) Pocket Rocket (slika)  NAPRODAJ (slika) (slika)  Odlicno ohranjen okvir in komponente. (slika)  Nikoli pocen, lepljen ali kakrsnekoli poskodbe na okvirju. Nekaj vidnih praskic in znakov (...)

Cena: 700,00 EUR
  • Fuji Newest 1.0

Fuji Newest 1.0

Prodam tripla, moško kolo, ki sem ga vozila ženska, zato ženski sedež. Shimano Tiagra, aluminijast okvir, karbonske vilice. Redno servisiran Maxišport Čerin. V vseh letih prevoženih cca 3000 kilo(...)

Cena: 452,00 EUR
  • AVID ELIXIR zavorne ploščice-obloge

AVID ELIXIR zavorne ploščice-obloge

Prodajam nove odlične  organske zavorne ploščice za Avid Elixir CR, Elixir R, Elixir in Sram XX, proizvajalca Clarks ( ne Kitajc). Naročil sem si žal napačne.  LJ

Cena: 9,00 EUR
  • Prodam plašč Continental Race King 29x2.0

Prodam plašč Continental Race King 29x2.0

Prodam nov plašč Continental Race King 29x2.0Cena 20 EURPrevzem Ljubljana

Cena: 20,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• Nikita je ocenil +1
    Primož Roglič: Seveda sem razočaran
  • MihaMedica je ocenil +1
    Tour de France 2017
  • copi je ocenil +1
    Tour de France 2017
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Tour de France 2017
  • Tour de France 2017
  • Scott- Foil ali Addict

Oglas 300x250

• Prodajam
    Krmilo in krmilna opora PRO Vibe 7s
    Prodam krmilo in krmilno oporo PRO Vibe 7s !   Komplet je malo rabljen (3 mesece). Prodajam, ker mi žal ne ustreza širina krmila.   Krmilo PRO Vibe 7s kompakt Material: Alu 7050 Širina: 40 cm (c-(...)
    Cena: 25,00 EUR
  • Prodajam
    Cervelo R3 (51)
    (slika) Pocket Rocket (slika)  NAPRODAJ (slika) (slika)  Odlicno ohranjen okvir in komponente. (slika)  Nikoli pocen, lepljen ali kakrsnekoli poskodbe na okvirju. Nekaj vidnih praskic in znakov (...)
    Cena: 700,00 EUR
  • Prodajam
    Fuji Newest 1.0
    Prodam tripla, moško kolo, ki sem ga vozila ženska, zato ženski sedež. Shimano Tiagra, aluminijast okvir, karbonske vilice. Redno servisiran Maxišport Čerin. V vseh letih prevoženih cca 3000 kilo(...)
    Cena: 452,00 EUR
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Kupim
    29'' wheelset
    Pozdravljeni,Kupim nov ali malo rabljen 29'' wheelset za Trail/AM:- 21 do 26mm notranje širine obroča- IS6 pritrditev rotorja- spredaj 15/100mm- zadaj 12/142mm- račna: Sram XD- material: alu ali (...)
  • Kupim
    MTB Vilico 26"
    Kupim vilico za 26" kolo z diski :) POnudbe lahko na telefon 040646188 ali email puhek1@gmail.com
  • Kupim
    Pony 2 dolgi
    Kupim okvir PONY 2 , dolgi , to je Poni z izvedenim zadnjim prtljažnikom v samem okvirju , s ćim več delov in brez koles . Takšen okvir na sliki , barva ni važna niti njena ohranjenost . (slika) (...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih