--Notification--

logo

MAXISPORT Čerin

Komentarji

• 0 |-10+10
    @pek123:

vprasanje? Pri vas kupil vec kot odlicne hlace ALE lasnkega avgusta. Danes sem po pranju zasledil da se mi na hlacah pri riti zacel materjal "muckat" (neznam drugace objasnit). Sklepam da bodo hlace pocasi na tistem predelu postale prosojne. Sem vedno pazil kako oblacim in slacim, tudi pri pranju smo vedno prali kot je treba. Je pa res da sm s hlacami naredil preko 10.000km. Je to normalna obraba ali?
    So pa hlace odlicne in so primerljive z assos ce ne boljse. Sploh vlozek je super

Glede na kilometre bi rekel, da so hlače dali čez svojo življensko dobo. Namreč življenska doba hlač je nekje od 5 do 10 tisoč km. 

• 0 |-10+10
    ***POSEBNA PONUDBA*** Samo to soboto Scott kolesa iz zaloge letnika 2016 in 2017! Scott Aspect 920 2017 že za 622,30€!

Povezava do kolesa:
    maxisport.si/scott-aspect-920 -2017.html

Za več informacij nas lahko pokličete na 01/547 65 00

• 0 |-10+10

maxisport.si/jesenski-dan-odp rtih-vrat

Samo to soboto vsi izdelki iz zaloge po znižanih cenah!!!

• 0 |-10+10

Živjo

Kaj pa imate na zalogi od cestnih wheelsetov na diske ( Fulcrum in Campa) in bo znižano ?

Kolikšen bo % ?

• 0 |-10+10

Pozdrav,

in če ni na zalogi, kako je s prednaročilom? Je v prednaročilu kaj boljša cena od redne cene?

• 0 |-10+10
    @Bugo:

Živjo

Kaj pa imate na zalogi od cestnih wheelsetov na diske ( Fulcrum in Campa) in bo znižano ?

Kolikšen bo % ?

Trenutno imamo na zalogi:
    Zonda Disc
    Bora One Disc
    Racing 4 carbon disc
    Racing 5 disc

• 0 |-10+10
    @bradaman:

Pozdrav,

in če ni na zalogi, kako je s prednaročilom? Je v prednaročilu kaj boljša cena od redne cene?

Odvisno od artikla. Za nekatere bodo pogoji enaki. 

• 0 |-10+10

Konkretno me zanima za Bora One Disc klinčer, cena v soboto?

• -1 |-11+10
    @bradaman:

Konkretno me zanima za Bora One Disc klinčer, cena v soboto?

Cena bo 1525,43€.

• 0 |-10+10
    Kaksna bo cena za zonde c17 v soboto?
  • 0 |-10+10
    @tepihar: Kaksna bo cena za zonde c17 v soboto?

393,94€.

• 0 |-10+10

Zanima me, če bo tudi popust na Assos?

• 0 |-10+10

Kakšna bo cena wheelseta Bora One 35 ali 50 disc tubular v soboto ?

• 0 |-10+10

Tudi mene zanima če bodo kakšni popusti na cunje?

• 0 |-10+10
    @_skot_:

Zanima me, če bo tudi popust na Assos?

Bo tudi.

• 0 |-10+10
    @Bugo:

Kakšna bo cena wheelseta Bora One 35 ali 50 disc tubular v soboto ?

1525,43€

• 0 |-10+10
    @Extra:

Tudi mene zanima če bodo kakšni popusti na cunje?

Na ves tekstil bo -20%.

• 0 |-10+10

Če bo na Assos tud pol je nekaj narobe.

• 0 |-10+10
    @Anquetil.J:

Če bo na Assos tud pol je nekaj narobe.

Pa ne,da bi ti kupoval na razprodajah.smeh

• 0 |-10+10
    Na razprodajah je prenizek popust. V predprodaji samo.
  • 2 |-10+12

Spoštovani kader trgovine Čerin..

To, da že nekaj časa ne veljate za najbolj (če sploh) flexibilno trgovino, nas ve že kar nekaj.

To, da so marsikateri artikli povsod drugje cenejši tudi že vemo. Oziroma povedano drugače - drugje znajo prisluhniti vprašanju / prošnji po popustu ... Akademskih 5% na člane je pri vas že pač malo preveč zarjavela zgodba...

Kar bi pa Vam svetoval, je pa sledeče:

1) Ni potrebno organizirati pompa o jesenskih dneh, ker je sobotni event izgledal kot čisto popolnoma normalen delovni dan. Popust na cunje lahko ( seveda če želite) date kadarkoli.

2) Razmislite o možnosti popusta na artikle, ki jih nimate na zalogi in jih je stranka pripravljena plačati v prednaročilu. Saj veste, prodan artikel vnaprej, brez zaloge si verjetno zasluži pozornost?

3) Razmislite o zgornjem zapisu glede cene Bore one. Tubular pač ne more biti ( in nikjer ni)  enake cene kot klinčer!

in 4) NAJBOLJ POMEMBNA točka...

povezana s točko 3...ne oglašujte cene obročev, katere ne morete zagotoviti !

Stranka si vzame svoj čas in denar, se oglasi pri vas in odide brez nakupa, ker ste jo pač zavedli !!

Pa da ne bo izpadlo ,da ne poznate primera... Bora one klinčer disk wheelset!

Niti je niste imeli na zalogi, še manj pa ste sposobni zagotoviti omenjeno ceno!

Zavajanje ? Najbrž napaka, kajne? =)

Kako priročen izgovor... zagotovo se vrnem k vam...

• 2 |-10+12
    @Bike4834:

Spoštovani kader trgovine Čerin..

To, da že nekaj časa ne veljate za najbolj (če sploh) flexibilno trgovino, nas ve že kar nekaj.

To, da so marsikateri artikli povsod drugje cenejši tudi že vemo. Oziroma povedano drugače - drugje znajo prisluhniti vprašanju / prošnji po popustu ... Akademskih 5% na člane je pri vas že pač malo preveč zarjavela zgodba...

Kar bi pa Vam svetoval, je pa sledeče:

1) Ni potrebno organizirati pompa o jesenskih dneh, ker je sobotni event izgledal kot čisto popolnoma normalen delovni dan. Popust na cunje lahko ( seveda če želite) date kadarkoli.

2) Razmislite o možnosti popusta na artikle, ki jih nimate na zalogi in jih je stranka pripravljena plačati v prednaročilu. Saj veste, prodan artikel vnaprej, brez zaloge si verjetno zasluži pozornost?

3) Razmislite o zgornjem zapisu glede cene Bore one. Tubular pač ne more biti ( in nikjer ni)  enake cene kot klinčer!

in 4) NAJBOLJ POMEMBNA točka...

povezana s točko 3...ne oglašujte cene obročev, katere ne morete zagotoviti !

Stranka si vzame svoj čas in denar, se oglasi pri vas in odide brez nakupa, ker ste jo pač zavedli !!

Pa da ne bo izpadlo ,da ne poznate primera... Bora one klinčer disk wheelset!

Niti je niste imeli na zalogi, še manj pa ste sposobni zagotoviti omenjeno ceno!

Zavajanje ? Najbrž napaka, kajne? =)

Kako priročen izgovor... zagotovo se vrnem k vam...

Glede obročev je bila napaka moja (Anže) in se vam opravičujem, ker ste zapravili svoj čas in ste se pripeljali do nas. Obroče glede na to da je prišlo do napake iz naše strani seveda moramo zagotoviti po ceni, ki sem vam jo napisal. Če se vam ta odgovor zdi pozitiven mi pišite na anze@trgovina.si in se bova vse dogovorila.

Pri ostalih točkah pa mislim, da je škoda zgubljati preveč besed, ker imamo dosti artiklov, ki jih ponujamo po konkurenčnih cenah.

Upam, da se še vidimo!

• 1 |-10+11

Glede na to, da smo v času globalne trgovine, kjer je blago od vsepovsod dobavljivo v roku treh dni, bi morale biti cene v trgovinah primerljive s tujino, kar pa v večini ne drži. Verjetno bi marsikateri trgovec več prodal, če bi imel že v osnovi konkurenčne cene tako pa se je treba za vsako stvar cenkat. Sam delam sicer v drugi branži a se prilagajamo in veliko pripeljemo iz tujine, da smo lahko konkurenčni. Če bi vztrajali na priporočenih cenah nas že zdavnaj ne bi bilo več na trgu.

• 1 |-10+11

Nazadnje sem pri čerinu kupoval shimano spd sl blokerje in presenečenu ugotovil, da sploh niso dragi(v primerjavo z drugimi slovenskimi trgovinami). Stanejo 20e, medtem ko je v Extremevital možakar za njih hotel 26e. Sm ga že skoraj vprašati, če je padel na glavo. Isti blokerji so seveda v tujini 13-14e, v Decathlonu nasproti Koloseja pa 15e, veb company 24e. Kupil sem nato pri Čerinu, ker Decathlon ni imel na zalogi, pa tudi mudilo se mi je in nisem mogel čakati niti par dni, da bi prišli iz tujine. Prav tako ko sem pred časom kupoval garmin 520 so bili pravzaprav najcenejši v Sloveniji. Tako da vsaj za te izdelke lahko rečem, da jih imajo po zelo konkurenčnih cenah. 

• 1 |-10+11
    @mark_b93:

Nazadnje sem pri čerinu kupoval shimano spd sl blokerje in presenečenu ugotovil, da sploh niso dragi(v primerjavo z drugimi slovenskimi trgovinami). Stanejo 20e, medtem ko je v Extremevital možakar za njih hotel 26e. Sm ga že skoraj vprašati, če je padel na glavo. Isti blokerji so seveda v tujini 13-14e, v Decathlonu nasproti Koloseja pa 15e, veb company 24e. Kupil sem nato pri Čerinu, ker Decathlon ni imel na zalogi, pa tudi mudilo se mi je in nisem mogel čakati niti par dni, da bi prišli iz tujine. Prav tako ko sem pred časom kupoval garmin 520 so bili pravzaprav najcenejši v Sloveniji. Tako da vsaj za te izdelke lahko rečem, da jih imajo po zelo konkurenčnih cenah. 

saj to je pa to .. so sicer cenješi, amapk moraš potem plačat še 5-10€ za poštnino, ali so najcnejši ppa nimajo na zalogi , itd. Tako je lahko biti najcenejši.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Kolesarski sedež Selle Italia Flite Gel Flow Ti316

Kolesarski sedež Selle Italia Flite Gel Flow Ti316

Prodam srednje ohranjen sedež Selle Italia Flite, teža 240g, dimenzije 280x130.Možen prevzem v Kočevju oz.po dogovoru ( LJ, NM ) ali po pošti.

Cena: 25,00 EUR
  • Obroči GIANT PR-2

Obroči GIANT PR-2

Prodam obroče za cestno kolo ( set koles, wheelset ) Giant PR-2, letnik 2016 ( račun ), spredaj 24, zadaj 28 špic ( SAPIM Race ). Obroči so zelo dobro ohranjeni in niso dosti voženi, imajo 1500km(...)

Cena: 130,00 EUR
  • TESTNO KOLO FOCUS MARES CX ULTEGRA

TESTNO KOLO FOCUS MARES CX ULTEGRA

PRODAM CAYOCLROSS FOCUS MARES CX ULTEGRA 2017 VELIKOST XL (182-188) PREVOŽENIH 1000 KMPREDNJI IN ZADNJI MENJALNIK SHIMANO ULTEGRAGONOLKA SHIMANO ULTEGRA 46-36 175MMZADNJA KASETA: SHIMANO ULTEGRA (...)

Cena: 2.100,00 EUR
  • Gonilka FSA Gossamer PRO ABS BB386EVO

Gonilka FSA Gossamer PRO ABS BB386EVO

Prodajam gonilko FSA Gossamer PRO ABS BB386EVO, kompakt (50x34),dolžina gonilke 172,5mm rabljeno 2 meseca, večinoma na trenažerju. Skoraj brez sledi obrabe. Prodaja se izključno zaradi nakupa pow(...)

Cena: 100,00 EUR
  • Specialized Turbo Kenevo Expert 6fattie 2018

Specialized Turbo Kenevo Expert 6fattie 2018

Na zalogi M in L

Cena: Po dogovoru
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• copi je ocenil +1
    Menjava Shimano blokejev
  • presna je ocenil +1
    Vreme Ljubljana
  • StaraKost je ocenil +1
    Vreme Ljubljana
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Vreme Ljubljana
  • Menjava Shimano blokejev
  • Menjava Shimano blokejev

Oglas 300x250

• Prodajam
    Kolesarski sedež Selle Italia Flite Gel Flow Ti316
    Prodam srednje ohranjen sedež Selle Italia Flite, teža 240g, dimenzije 280x130.Možen prevzem v Kočevju oz.po dogovoru ( LJ, NM ) ali po pošti.
    Cena: 25,00 EUR
  • Prodajam
    Obroči GIANT PR-2
    Prodam obroče za cestno kolo ( set koles, wheelset ) Giant PR-2, letnik 2016 ( račun ), spredaj 24, zadaj 28 špic ( SAPIM Race ). Obroči so zelo dobro ohranjeni in niso dosti voženi, imajo 1500km(...)
    Cena: 130,00 EUR
  • Prodajam
    TESTNO KOLO FOCUS MARES CX ULTEGRA
    PRODAM CAYOCLROSS FOCUS MARES CX ULTEGRA 2017 VELIKOST XL (182-188) PREVOŽENIH 1000 KMPREDNJI IN ZADNJI MENJALNIK SHIMANO ULTEGRAGONOLKA SHIMANO ULTEGRA 46-36 175MMZADNJA KASETA: SHIMANO ULTEGRA (...)
    Cena: 2.100,00 EUR
  • Podarjam
    P: absoluteBLACK verižniki, ovalni
    absoluteBLACK, oval, 52-36, za Ultegra 6800 ali Dura-Ace 9000.Voženi 500km. Prodajam ker nimam več cestnega kolesa. (slika)
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih