--Notification--

logo

MAXISPORT Čerin

Komentarji

• 0 |-10+10

Tudi mene zanima če bodo kakšni popusti na cunje?

• 0 |-10+10
    @_skot_:

Zanima me, če bo tudi popust na Assos?

Bo tudi.

• 0 |-10+10
    @Bugo:

Kakšna bo cena wheelseta Bora One 35 ali 50 disc tubular v soboto ?

1525,43€

• 0 |-10+10
    @Extra:

Tudi mene zanima če bodo kakšni popusti na cunje?

Na ves tekstil bo -20%.

• 0 |-10+10

Če bo na Assos tud pol je nekaj narobe.

• 0 |-10+10
    @Anquetil.J:

Če bo na Assos tud pol je nekaj narobe.

Pa ne,da bi ti kupoval na razprodajah.smeh

• 0 |-10+10
    Na razprodajah je prenizek popust. V predprodaji samo.
  • 2 |-10+12

Spoštovani kader trgovine Čerin..

To, da že nekaj časa ne veljate za najbolj (če sploh) flexibilno trgovino, nas ve že kar nekaj.

To, da so marsikateri artikli povsod drugje cenejši tudi že vemo. Oziroma povedano drugače - drugje znajo prisluhniti vprašanju / prošnji po popustu ... Akademskih 5% na člane je pri vas že pač malo preveč zarjavela zgodba...

Kar bi pa Vam svetoval, je pa sledeče:

1) Ni potrebno organizirati pompa o jesenskih dneh, ker je sobotni event izgledal kot čisto popolnoma normalen delovni dan. Popust na cunje lahko ( seveda če želite) date kadarkoli.

2) Razmislite o možnosti popusta na artikle, ki jih nimate na zalogi in jih je stranka pripravljena plačati v prednaročilu. Saj veste, prodan artikel vnaprej, brez zaloge si verjetno zasluži pozornost?

3) Razmislite o zgornjem zapisu glede cene Bore one. Tubular pač ne more biti ( in nikjer ni)  enake cene kot klinčer!

in 4) NAJBOLJ POMEMBNA točka...

povezana s točko 3...ne oglašujte cene obročev, katere ne morete zagotoviti !

Stranka si vzame svoj čas in denar, se oglasi pri vas in odide brez nakupa, ker ste jo pač zavedli !!

Pa da ne bo izpadlo ,da ne poznate primera... Bora one klinčer disk wheelset!

Niti je niste imeli na zalogi, še manj pa ste sposobni zagotoviti omenjeno ceno!

Zavajanje ? Najbrž napaka, kajne? =)

Kako priročen izgovor... zagotovo se vrnem k vam...

• 2 |-10+12
    @Bike4834:

Spoštovani kader trgovine Čerin..

To, da že nekaj časa ne veljate za najbolj (če sploh) flexibilno trgovino, nas ve že kar nekaj.

To, da so marsikateri artikli povsod drugje cenejši tudi že vemo. Oziroma povedano drugače - drugje znajo prisluhniti vprašanju / prošnji po popustu ... Akademskih 5% na člane je pri vas že pač malo preveč zarjavela zgodba...

Kar bi pa Vam svetoval, je pa sledeče:

1) Ni potrebno organizirati pompa o jesenskih dneh, ker je sobotni event izgledal kot čisto popolnoma normalen delovni dan. Popust na cunje lahko ( seveda če želite) date kadarkoli.

2) Razmislite o možnosti popusta na artikle, ki jih nimate na zalogi in jih je stranka pripravljena plačati v prednaročilu. Saj veste, prodan artikel vnaprej, brez zaloge si verjetno zasluži pozornost?

3) Razmislite o zgornjem zapisu glede cene Bore one. Tubular pač ne more biti ( in nikjer ni)  enake cene kot klinčer!

in 4) NAJBOLJ POMEMBNA točka...

povezana s točko 3...ne oglašujte cene obročev, katere ne morete zagotoviti !

Stranka si vzame svoj čas in denar, se oglasi pri vas in odide brez nakupa, ker ste jo pač zavedli !!

Pa da ne bo izpadlo ,da ne poznate primera... Bora one klinčer disk wheelset!

Niti je niste imeli na zalogi, še manj pa ste sposobni zagotoviti omenjeno ceno!

Zavajanje ? Najbrž napaka, kajne? =)

Kako priročen izgovor... zagotovo se vrnem k vam...

Glede obročev je bila napaka moja (Anže) in se vam opravičujem, ker ste zapravili svoj čas in ste se pripeljali do nas. Obroče glede na to da je prišlo do napake iz naše strani seveda moramo zagotoviti po ceni, ki sem vam jo napisal. Če se vam ta odgovor zdi pozitiven mi pišite na anze@trgovina.si in se bova vse dogovorila.

Pri ostalih točkah pa mislim, da je škoda zgubljati preveč besed, ker imamo dosti artiklov, ki jih ponujamo po konkurenčnih cenah.

Upam, da se še vidimo!

• 1 |-10+11

Glede na to, da smo v času globalne trgovine, kjer je blago od vsepovsod dobavljivo v roku treh dni, bi morale biti cene v trgovinah primerljive s tujino, kar pa v večini ne drži. Verjetno bi marsikateri trgovec več prodal, če bi imel že v osnovi konkurenčne cene tako pa se je treba za vsako stvar cenkat. Sam delam sicer v drugi branži a se prilagajamo in veliko pripeljemo iz tujine, da smo lahko konkurenčni. Če bi vztrajali na priporočenih cenah nas že zdavnaj ne bi bilo več na trgu.

• 1 |-10+11

Nazadnje sem pri čerinu kupoval shimano spd sl blokerje in presenečenu ugotovil, da sploh niso dragi(v primerjavo z drugimi slovenskimi trgovinami). Stanejo 20e, medtem ko je v Extremevital možakar za njih hotel 26e. Sm ga že skoraj vprašati, če je padel na glavo. Isti blokerji so seveda v tujini 13-14e, v Decathlonu nasproti Koloseja pa 15e, veb company 24e. Kupil sem nato pri Čerinu, ker Decathlon ni imel na zalogi, pa tudi mudilo se mi je in nisem mogel čakati niti par dni, da bi prišli iz tujine. Prav tako ko sem pred časom kupoval garmin 520 so bili pravzaprav najcenejši v Sloveniji. Tako da vsaj za te izdelke lahko rečem, da jih imajo po zelo konkurenčnih cenah. 

• 1 |-10+11
    @mark_b93:

Nazadnje sem pri čerinu kupoval shimano spd sl blokerje in presenečenu ugotovil, da sploh niso dragi(v primerjavo z drugimi slovenskimi trgovinami). Stanejo 20e, medtem ko je v Extremevital možakar za njih hotel 26e. Sm ga že skoraj vprašati, če je padel na glavo. Isti blokerji so seveda v tujini 13-14e, v Decathlonu nasproti Koloseja pa 15e, veb company 24e. Kupil sem nato pri Čerinu, ker Decathlon ni imel na zalogi, pa tudi mudilo se mi je in nisem mogel čakati niti par dni, da bi prišli iz tujine. Prav tako ko sem pred časom kupoval garmin 520 so bili pravzaprav najcenejši v Sloveniji. Tako da vsaj za te izdelke lahko rečem, da jih imajo po zelo konkurenčnih cenah. 

saj to je pa to .. so sicer cenješi, amapk moraš potem plačat še 5-10€ za poštnino, ali so najcnejši ppa nimajo na zalogi , itd. Tako je lahko biti najcenejši.

• 0 |-10+10

maxisport.si/novice/drivochal lenge/

Sodelujte tudi vi! Prvi trije bodo lepo nagrajeni! Več pa na zgornji povezavi.

• 0 |-10+10
    @mark_b93:

pri artiklu za 20€ se poštnina iz tujine pozna.

Pri ostalih artiklih večje vrednosti je pa pač tujina v 99% cenejša!

Gre za to, da naši trgovci raje ne prodajo ( govorim splošno o trgovinah), kot pa da ponudijo enako ( ali vsaj približno enako) ceno kot jo ima konkurenca... Primerov lahko naštejem kar nekaj..

In tega pristopa ne razumem...

• 0 |-10+10
    @fuego:

Sam delam sicer v drugi branži a se prilagajamo in veliko pripeljemo iz tujine, da smo lahko konkurenčni. Če bi vztrajali na priporočenih cenah nas že zdavnaj ne bi bilo več na trgu.

+1

In po vrhu vsega ti še dopovedujejo, da je artikel že tko znižan in koliko je prvotna cena... ne slišijo pa, da je njihova cena še vedno dražja od cene drugod...

ampak eni vidijo samo koliko so na koncu dobili popusta - ne pa kakšna je končna cena glede na konkurenco...

Ovčke je treba pač striči...

• 1 |-10+11

Ne razumem?? Še vedno ti ostane net + miška pa klikaj iz tujine!
    Ne vem zakaj tak big deal, če v SLO nekdo prodaja nekaj po višji ceni... Boli te...

• 2 |-10+12
    @nemelk:

Ne razumem?? Še vedno ti ostane net + miška pa klikaj iz tujine!
    Ne vem zakaj tak big deal, če v SLO nekdo prodaja nekaj po višji ceni... Boli te...

Ma to se jaz tudi sprašujem,kaj imajo toliko za govorit,če ima kak prodajalec pri nas višjo ceno kot v tujini,kdo ga sili,da mora pri njem kupit.

Vsi gledajo,da bi prišparal kak evro,ne vpraša pa se nihče,da treba tudi poštnino plačat,kar še ni nek velik problem,ko pa treba kaj reklamirat in nazaj poslat pa lahko ta strošek naraste.

Glejte glede Čerina pa je tak,res ima cene višje kot drugje,ampak kdo pravi,da morate tam kupovat.Pri Čerinu kupujejo ljudje,ki nimajo problema z denarjem in ne težijo za 5°%ne popuste.

K Čerinu greš,ko ima kak popust,kupiš stvar in je problem rešen,če pa še je stvar kje cenejša pa jo kupiš tam,čist preprosto.

Sam mislim kupit tele obroče,če mi jih bo Čerin prodal po tej ceni jih bom sigurno kupil pri njem,tisti nekaj evrov,ki bi jh prišparal,če bi kupoval prek neta raje pustim pri našem prodajalcu,ker slučajno,če pride do kake reklamacije mi bo sigurno požrlo man živcev kot,če bi moral potem probleme urejat prek kakega internetnega ponudnika.

Tako fantje,izbira je veliko bilo kje in lahko vsak kupuje kje mu paše,šinfat in pljuvat po kakem prodajalcu pa tudi tu ni treba.Noben ne sili nikogar,da mora kter kupovat pri določenem prodajalcu.kul

• 0 |-10+10

Kar se tiče reklamacij v tujini...sem že enkrat naročil napačno številko čevljev in jih potem brez stroškov vrnil. Prav tako so mi brez problema rešili reklamacijo za Mavica hrvati...zato pa so mednarodne garancije...morate vedet, da večino naših prodajalcev kupuje na trgu kot vsi ostali...
    Včasih so reklamacije iz tujine celo hitreje rešene. Edina razlika je, da lahko pri nakupu v Sloveniji greš osebno težit, če nekaj ni urejeno v doglednem času. Pa ko smo že ravno pri tistih z debelejšo denarnico...iz lastnih izkušenj lahko povem, da te ti še bolj stiskajo za popust.
    Pa kar se trgovin tiče...bolj kot ne skoraj vsi prodajalci preusmerjajo stranke na internet...Big bang, Hervis, Tomas Sport....čez par let bomo tako kupovali bolj kot ne vse razen hrane preko interneta in boš potem dvignil v poslovalnici. Nemci so se že navadili in zaposlujejo ljudi, ki znajo srbo-hrvaško, ker imajo ogromno kupcev iz balkana...V Celju imamo npr. 3 prodajalce Scotta...in pri vsakem boš dobil različno ceno. Ko sem letos kupoval 29 colerja sem šel v vse 3 in na koncu kupil, kjer sem dobil najboljšo ceno in ta je bila v najmanjši družinski trgovinici, kjer sta se oče in sin naučila kako se obdrži stranke. Čeprav nimata največje ponudbe se vedno maksimalno potrudita za svoje stranke. Ko pridem kaj kupovat mi niti ni treba več vprašat za popust ampak ga avtomatsko dobim. Najdražje vedno plačajo tisti, ki se jim mudi....

• 0 |-10+10
    Ma to se jaz tudi sprašujem,kaj imajo toliko za govorit,če ima kak prodajalec pri nas višjo ceno kot v tujini,kdo ga sili,da mora pri njem kupit.

Vsi gledajo,da bi prišparal kak evro,ne vpraša pa se nihče,da treba tudi poštnino plačat,kar še ni nek velik problem,ko pa treba kaj reklamirat in nazaj poslat pa lahko ta strošek naraste.

Glejte glede Čerina pa je tak,res ima cene višje kot drugje,ampak kdo pravi,da morate tam kupovat.Pri Čerinu kupujejo ljudje,ki nimajo problema z denarjem in ne težijo za 5°%ne popuste.

K Čerinu greš,ko ima kak popust,kupiš stvar in je problem rešen,če pa še je stvar kje cenejša pa jo kupiš tam,čist preprosto.

Sam mislim kupit tele obroče,če mi jih bo Čerin prodal po tej ceni jih bom sigurno kupil pri njem,tisti nekaj evrov,ki bi jh prišparal,če bi kupoval prek neta raje pustim pri našem prodajalcu,ker slučajno,če pride do kake reklamacije mi bo sigurno požrlo man živcev kot,če bi moral potem probleme urejat prek kakega internetnega ponudnika.

Tako fantje,izbira je veliko bilo kje in lahko vsak kupuje kje mu paše,šinfat in pljuvat po kakem prodajalcu pa tudi tu ni treba.Noben ne sili nikogar,da mora kter kupovat pri določenem prodajalcu.kul

TREBA je govorit na glas, ker le tako lahko kdo napreduje oz prisluhne kaj mu KUPCI govorijo ! Od nas živi, ne mi od njega!

Kar se reklamacije tiče: popolnoma NIČ ti ne pomaga če je prodajalec tukaj, če je proizvajalec ***** ( primer Shimana v Sloveniji iz Dolenjske!) Reklamacijo rešuje po uradni poti tako kot bi jo sam na bike24 recimo...

Konkreten primer ko te glih Bore zanimajo:

www.bike24.com/1.php?content= 8;product=239133;menu=1000,4, 1 23,30

Zakaj Slovenskiuvoznik  za Campagnolo ponuja feltne znižane  iz 2.117,09 €  na 1.719,00 €  pri čemer je na netu že 60€ ceneje (prvi E-klik ki sem ga naredil).  In ko bi ga vprašal če jih uredi za enako ceno, vemo kakšen bi bil odgovor.

Da ne govorim če jih ni na zalogi...vnaprej bi stranka plačala... vnaprej prodan artikel... ampak žal ne gre=) torej roma 1600€ pač drugam...

Če si lahko kdo tako poslovanje privošči, potem pa prav...

• 0 |-10+10
    @Bugo:

TREBA je govorit na glas, ker le tako lahko kdo napreduje oz prisluhne kaj mu KUPCI govorijo ! Od nas živi, ne mi od njega!

Kar se reklamacije tiče: popolnoma NIČ ti ne pomaga če je prodajalec tukaj, če je proizvajalec ***** ( primer Shimana v Sloveniji iz Dolenjske!) Reklamacijo rešuje po uradni poti tako kot bi jo sam na bike24 recimo...

Zakaj Slovenskiuvoznik  za Campagnolo ponuja feltne znižane  iz 2.117,09 €  na 1.719,00 €  pri čemer je na netu že 60€ ceneje (prvi E-klik ki sem ga naredil).  In ko bi ga vprašal če jih uredi za enako ceno, vemo kakšen bi bil odgovor.

Da ne govorim če jih ni na zalogi...vnaprej bi stranka plačala... vnaprej prodan artikel... ampak žal ne gre=) torej roma 1600€ pač drugam...

Vsakemu svoje. Eni pač radi kupujejo v trgovinah, da primejo blago in zaradi izkušnje same. Imaš pa prav da vračanje blaga v tujino res ni neka blazna znanost, sploh danes ko so vračila večinoma brezplačna, komplicirajo pa nikoli ne. Jaz sem pač tak da kupim tam kjer je ceneje in prva stvar, ki jo naredim, je to da pogledam na bikesy.co.uk. Ta specifični Campagnolo obroč je recimo 1550€ na evanscycles in probikekit.co.uk. Na koncu dneva pa se vsak odloči sam kje bo kupil.

Se pa nima smisla ukvarjati s tem po kaki ceni prodajajo slovenske trgovine. Če ti ne paše cena pač kupiš v tujini in v slovenske trgovino sploh ne zahajas. Tako delam jaz, razen takrat ko se mi zalomi in nujno kakšno stvar potrebujem. Ampak tudi zadnjič ko sem kupil tiste 40% dražje a še vedno pri 20e najcenejše v SLO spd sl blokerje sem nemudoma ko sem prišel domov kupil še ene iz tujine, da jih imam za rezervo, zraven pa dodal še eno verigo, tako da je bila brezplačna poštnina. To so tako ali tako stvari, ki bi jih že v osnovi moral imeti na rezervi. 

• 0 |-10+10

Pri tujih straneh, morate še upoštevat razliko v davku :) pa tudi komu ga plačaš ?? nedolžen

• 0 |-10+10

Iz lastnih izkušenj imamo tako mnenje, blago, ki se ga da kupiti v SLO(oz. je na zalogi) se da pri nas kupiti ceneje.

• 0 |-10+10
    @gregor12345:

Pri tujih straneh, morate še upoštevat razliko v davku :) pa tudi komu ga plačaš ?? nedolžen

A si ti sploh že kdaj naročal iz tujine? Ko se prijaviš npr. v bike24 je avtomatsko višja cena, ker imajo Nemci 19% DDV.

• 0 |-10+10
    @Bugo:

Mislim da se motiš, ko domnevaš, da je krivda na strani trgovca. Krivda je na strani proizvajalca, ki ne more (oz. noče) postaviti cenovne politike, ki bi zaščitila trgovce in uvoznike na manjših trgih.
    Dejstvo je, da je v veliko primerih nabavna cena slovenskega trgovca višja od prodajne cene nemškega internetnega prodajalca (ki pa seveda proda več kot vsi slovenski trgovci skupaj). Potrošnika te težave seveda ne zanimajo in kupuje vedno več preko interneta v tujini, slovenskim trgovcem pa počasi in vztrajno promet pada.
    To je splošna in najbolj pogosta situacija v sloveniji.
    Pri Čerinu je malce drugače, ker se je verjetno že zdavnaj odločil, da bo prodajal znamke višjega cenovnega razreda, se tako pozicioniral na trgu in pridobil stranke, ki so manj odprte za internetne nakupe v tujini. Seveda ima enake težave kot ostali, ampak v manjšem obsegu tudi zato, ker proizvajalci znamk koles, ki jih on prodaja, bolje obvladujejo cene on- in off-line...

• 0 |-10+10
    @fuego:
    @gregor12345:

A si ti sploh že kdaj naročal iz tujine? Ko se prijaviš npr. v bike24 je avtomatsko višja cena, ker imajo Nemci 19% DDV.

Kolikor mi je znano je samo bike24 taka trgovina, kjer ti preračunajo v naš davek. Drugje tega nisem zasledil. Pa bike24 sploh ni poceni trgovina, imaš malo morje drugih. Sam v večini uporabljam angleške, ker so še bolj prijazni glede stroškov dostave. Od cca. 60 EUR dalje jih ni...

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Cestno kolo Scott Addict RC

Cestno kolo Scott Addict RC

Prodam odlično ohranjeno cestno kolo Scott Addict RC, letnik 2013, 1.lastnik, velikost 56 ( L ). Oprema je Shimano Ultegra 10 redna.Več na :www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/ces(...)

Cena: 880,00 EUR
  • Zračnica Continental Race 28 ( 700C ), 80mm ventil

Zračnica Continental Race 28 ( 700C ), 80mm ventil

Prodam 3 nove in zapakirane zračnice Continental, 80mm dolg Presta ventil. Cena posamezne zračnice je 5 €. Možen prevzem v Kočevju oz.po dogovoru ali po pošti.

Cena: 5,00 EUR
  • čelada MAVIC Plasma SLR

čelada MAVIC Plasma SLR

Prodam leto dni rabljeno čelado Mavic Plasma SLR,atraktivnega videza,rumene barve... Velikost čelade je M (54-59) Prodaja se skupaj z original zaščitno vrečo,primerno za hranjenje,original škatl(...)

Cena: Po dogovoru
  • Kolesarski čevlji Scott Road Pro

Kolesarski čevlji Scott Road Pro

Prodam nove kolesarske čevlje znamke Scott, model Road Pro, št. 42, črne barve.    

Cena: 75,00 EUR
  • Zavorne gumice Mavic Exalith (2kom)

Zavorne gumice Mavic Exalith (2kom)

Prodam nove zavorne gumice Mavic Exalith (2 kom). Zraven dam še komplet malo rabljenih Swiss Stop-ovih (identični).

Cena: 20,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Iščemo dostavljavce s kolesom!
  • Iščemo dostavljavce s kolesom!
  • Garmin edge 510 ali edge 520

Oglas 300x250

• Prodajam
    Cestno kolo Scott Addict RC
    Prodam odlično ohranjeno cestno kolo Scott Addict RC, letnik 2013, 1.lastnik, velikost 56 ( L ). Oprema je Shimano Ultegra 10 redna.Več na :www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/ces(...)
    Cena: 880,00 EUR
  • Prodajam
    Zračnica Continental Race 28 ( 700C ), 80mm ventil
    Prodam 3 nove in zapakirane zračnice Continental, 80mm dolg Presta ventil. Cena posamezne zračnice je 5 €. Možen prevzem v Kočevju oz.po dogovoru ali po pošti.
    Cena: 5,00 EUR
  • Prodajam
    čelada MAVIC Plasma SLR
    Prodam leto dni rabljeno čelado Mavic Plasma SLR,atraktivnega videza,rumene barve... Velikost čelade je M (54-59) Prodaja se skupaj z original zaščitno vrečo,primerno za hranjenje,original škatl(...)
    Cena: Po dogovoru
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Kupim
    kupim 11 redno grupo
    Kupim 11 redno grupo za cestno kolo. Ponudbe na ZS ali 031 311 675.
  • Kupim
    cestno krmilo Syncros
    Kupim alu cestno krmilo Syncros širine 42 cm.   Krmilo naj bo s kolesa Scott Foil letnik 2013 - 2015, z napisi v rdeči, beli ali sivi (črni) barvi.
  • Kupim
    Cannondale starejše, brez vzmetenja
    Zdravo,Moj dobri stari Rog ga razpada :( zato iščem starejše cannondale kolo, brez vzmetenja. Visok sem 182, okvir naj bo primerne velikosti.moj mail: sampejmo@gmail.comLP,M

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih