--Notification--
logo

MAXISPORT Čerin

Komentarji

• 0 |-10+10
    53cm mi ustreza kot ata na mamo :)
    St. nizje / visje bi bil le kompromis. Za slednjega bi se odlocil le pod pogojem, da bi bila cena res ugodna. Za ca 3k pa mora biti velikost v nulo.
  • 0 |-10+10
    @Aljaz_A: 53cm mi ustreza kot ata na mamo :)
    St. nizje / visje bi bil le kompromis. Za slednjega bi se odlocil le pod pogojem, da bi bila cena res ugodna. Za ca 3k pa mora biti velikost v nulo.

V resnici je bil tudi meni na prvi pogled majhen. Nastavili smo ga po prejšnjem kolesu (dogma) in zadeva špila v nulo. Tudi naslednji je enake velikosti. Predlagam ti, da kolo preizkusiš pred nakupom. Pa ni nujno da moje.

• 0 |-10+10
    Zadnjo Dogmo sem imel 53 velikost. Visina sedeza 75.5cm, konica sedeza - osovina 7cm, fajfa 11cm, spacer 1cm.
    Pri 51.5 bi spredaj imel prevec spacerjev.
  • 0 |-10+10
    @Aljaz_A: Zadnjo Dogmo sem imel 53 velikost. Visina sedeza 75.5cm, konica sedeza - osovina 7cm, fajfa 11cm, spacer 1cm.
    Pri 51.5 bi spredaj imel prevec spacerjev.

Moja fajfa je 12cm, brez spacerjev, sedež-osovina 11cm. Višina sedeža 74.5.

• 0 |-10+10
    @CKR.SI:
    @Aljaz_A: Sem videl, 54 velikost. Iscem 53 velikost, temnega z crno sedezno oporo :)

Moj je velikosti 51.5. Visok sem 178cm.

To ti je premajhen; fantje vozijo sedaj npr 185-190 velikost XL (56-57); nwm kaj to delate potem pa zgledate kot Shrek na kolesu.

• 0 |-10+10
    @thaking:
    @CKR.SI:
    @Aljaz_A: Sem videl, 54 velikost. Iscem 53 velikost, temnega z crno sedezno oporo :)

Moj je velikosti 51.5. Visok sem 178cm.

To ti je premajhen; fantje vozijo sedaj npr 185-190 velikost XL (56-57); nwm kaj to delate potem pa zgledate kot Shrek na kolesu.

Jaz se počutim in vozim odlično. Avto naj le bo velik, kolo pa mi mora biti prav. Noge imam dolge kolikor jih imam in da bi mi bingljale po luftu bi bilo brez pomena, ali pa bi moral imeti zelo spuščen sedež. Sedež je nekje na nevtralni poziciji in fajfa ravno prav dolga. Za povrhu pa mi je tudi kar se togosti tiče ljubši manjši okvir. 

• 0 |-10+10
    Tudi sam bi lahko izbral st. manjsi okvir, sedez bi bil pomaknjen rahlo nazaj, za 1cm daljsa fajfa in bi bilo ok. Razlika med 51.5 in 53cm je pa prav v dolzini Head Tuba, kar naredi dejansko razliko med okvirjema. Razlika v sami dolzini znasa 1.5cm, kar v mojem primeru pomeni fajfa z 0-1cm spacerja ali 1.5 -2.5cm spacerjev pri velikosti 51.5cm.
    Visinska razlika sedez-krmilo pri visini 177cm znasa blizu 11cm.
  • 0 |-10+10
    @Aljaz_A: Tudi sam bi lahko izbral st. manjsi okvir, sedez bi bil pomaknjen rahlo nazaj, za 1cm daljsa fajfa in bi bilo ok. Razlika med 51.5 in 53cm je pa prav v dolzini Head Tuba, kar naredi dejansko razliko med okvirjema. Razlika v sami dolzini znasa 1.5cm, kar v mojem primeru pomeni fajfa z 0-1cm spacerja ali 1.5 -2.5cm spacerjev pri velikosti 51.5cm.
    Visinska razlika sedez-krmilo pri visini 177cm znasa blizu 11cm.

Ti le kupi tako da boš zadovoljen. V primeru, da želiš preizkusiti mojo nastavitev pa se lahko dogovoriva. Brez kakršnih koli obveznosti.

• 0 |-10+10
    Hvala!

Cakam @maxisport, ce bo dal crne stucne v njihove rabljene okvirje :)
  • 0 |-10+10

@Aljaz_A, prosimo, da se za več informacij oglasite v trgovini Maxisport ali na telefonski številki 01/547-65-00 oz. na elektronski naslov trgovina@maxisport.si

• 0 |-10+10
    @maxisport

Kakor bom sluzbeno v okolici, se zagotovo oglasim. Tudi nekaj denarja bom vzel seboj, nikdar se ne ve.

lp
  • 1 |-10+11

Živjo, oglašamo se z nekaj novostmi in akcijami. Prva novost letos je, da imamo za preizkusit in prodat sedeže Berk. V nekaj mesecih smo prejeli izvrsten odziv saj so glede na svojo nizko težo zelo udobni. Preizkusi in se prepričaj!

uploaded

Kot druga zanimivost je AKCIJA Fulcrum Racing Zero C17. Najboljši iz razreda alu obročev pri Fulcrumu. Preverjeno odziven, lahek in zelo trpežen! Sedaj še po super ceni!

uploaded

In tretja akcija so pedala Look, ki so za sezono 2017 dobila prenovo s ceno smo šli pa še nižje oz. ostali tam kot lansko leto!

uploaded

Za konec bi se pa še radi zahvalili vsem strankam in obiskovalcem naše FB strani saj smo pred kratkim dosegli 6000 všečkov, HVALA!!!

uploaded

Veliko kilometrov na kolesu vam želi ekipa Maxisport Čerin!

• 0 |-10+10

Prihaja nova ura Garmin Forerunner 935XT. Rezervacije za prvo pošiljko že pobiramo.
    Več na: www.maxisport.si/catalogsearc h/result/index/?q=935 &znamka=625

uploaded

• 0 |-10+10

Pinarello Gan S + Garmin Edge 520 gratis samo v času Dirke po Italiji 2017!

***Velja na kolesa iz zaloge. Na kolo vam priznamo -15% popust.

uploaded

• 2 |-10+12

boste malo pogledali kodo vaše strani, ker moj Kaspersky pravi da me ne spusti več gor, ker naj bi  nekdo sledil vaše uporabnike.

uploaded

• 0 |-10+10
    @Tecumseh:

boste malo pogledali kodo vaše strani, ker moj Kaspersky pravi da me ne spusti več gor, ker naj bi  nekdo sledil vaše uporabnike.

uploaded

Hvala, preverjamo.

• 0 |-10+10

uploaded

Continental 4000s2 v paru samo za 65,00€ v dimenzijah 700x23 ter 700x25 na zalogi!

• 0 |-10+10

Campagnolo je predstavil disc zavore --- >

www.campagnolo.com/WW/en/Camp yWorld/Product/campagnolo_disc _brake_project

Ter novi Centaur.

www.campagnolo.com/WW/en/Camp yWorld/Product/campagnolo_pres ents_centaur_groupset 

Vse novosti bodo na voljo v sredini poletja 2017. Več informacij pa v kratkem. Za vsa vprašanja smo vam na voljo. 

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10

uploaded

uploaded

***Trajno znižanje*** 
    Kolo Scott Foil 20 L 2016 za 2339,00€
    Kolo Scott Foil 30 M 2016 za 1949,00€
    Do razprodaje po trajno "zamrznjeni" ceni!
    Več pa tukaj: www.maxisport.si/catalogsearc h/result/index/?q=foil &znamka=207

PS.: Spletni ceni se bosta v kratkem osvežili :)

• 0 |-10+10

Samo ta petek 19.5 in soboto 20.5 na FESTIVALU NAKUPOV in ZABAVE -20% na vse čelade iz zaloge. Tisti, ki kupujete preko spleta bo akcija potekala še celo nedeljo se pravi do 21.5 :)

uploaded

• 0 |-10+10

Danes se začne FESTIVAL NAKUPOV IN ZABAVE in pri nas vam nudimo vse čelade iz zaloge z -20% popustom. Poteka do nedelje 21.5.17

Se vidimo :)

• 1 |-10+11
    @maxisport:

Danes se začne FESTIVAL NAKUPOV IN ZABAVE in pri nas vam nudimo vse čelade iz zaloge z -20% popustom. Poteka do nedelje 21.5.17

Se vidimo :)

Smo se videli kul

• 0 |-10+10
    @maxisport:

Samo ta petek 19.5 in soboto 20.5 na FESTIVALU NAKUPOV in ZABAVE -20% na vse čelade iz zaloge. Tisti, ki kupujete preko spleta bo akcija potekala še celo nedeljo se pravi do 21.5 :)

uploaded

***AKCIJA KOLESARSKE ČELADE IZ ZALOGE*** Poteka FESTIVAL NAKUPOV in ZABAVE v BTCju in vam zato še danes 21.5.2017 priznamo za vse nakupe preko spleta -20% na vse čelade iz zaloge.

• 0 |-10+10
    @maxisport:
    @maxisport:

uploaded

***AKCIJA KOLESARSKE ČELADE IZ ZALOGE*** Poteka FESTIVAL NAKUPOV in ZABAVE v BTCju in vam zato še danes 21.5.2017 priznamo za vse nakupe preko spleta -20% na vse čelade iz zaloge.

www.bicikel.com/mali_oglasi/1 6069/celada.html

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Kolesarski sedež giant
    Prodam sedež kateri je bil uporabljen samo 2x nato pa zamenjan z drugim. Dolžina približno 27cm in širina okoli 16cm. Povezavo do oglasa <- klikni
    Cena: 20,00 EUR
  • Prodajam
    Okvir Scott Genius 10, karbon HMX, 26"
    Novi okvirji, velikost S in M, za 26" kolesa Hod zadaj 150mm, remote lock out v ceni. 041 725 573
    Cena: 450,00 EUR
  • Prodajam
    Profile Design Aeria T2 - kronometer krmilo
    Ugodno prodam rabljeno kronometer karbonsko krmilo Profile Design Aeria T2.   Več o krmilu: www.bike24.com/p245935.html  
    Cena: 380,00 EUR
  • Prodajam
    Bell Meteor II - kronometer čelada
    Prodam novo kronometer čelado Bell Meteor 2 - velikost S.
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarska čelada Las Victory Limited - (53-59cm)
    Več na bolhi :)www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/celade-ostala-zascitna-oprem a/kolesarska-celada-las-victor y-limited-53-59cm--1316881992. html
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarska LED luč (zele močna, tudi nočna)
    Prodam nov (še nerabljena) kolesarsko LED luč/reflektor namenjen tudi za nočno vožnjo, vodotesen z max. 5000 lumnov (2x LEDice: XML U2 LED). Primeren tako za MTB kot cestno kolo.Poleg še adapter ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Kolesarske rokavice (Sky)
    Prodam nove kolesarske rokavice znamke Sky-Adidas "Tour de France" edition, velikosti XL (primerno za cca 180-195cm - odvisno seveda od roke) z kakovostnim paddingom in blaženjem med vožnjo; hkra ...
  • Prodajam
    Kolesarski dres (Rapha Sky)
    Prodam nov kakovostni (ne poceni kitajska kopija) dres moštva Sky, velikosti XL (primeren za moškega 180-195 cm). Kvalitetna gel-pena v hlačnicah ter filtracija iz kakovostnega materiala (več na ...
  • Prodajam
    Sedež Concept
    Prodam nov Concept (vzet iz Focus specialke) sedež, širine 135mm, primeren za cestno kolo ali treking kolo. Gre za izredno udoben in trpežen sedež, oblikovno kot Fizik.Info: ZS(slika)
  • Prodajam
    Colnago
    Prodam kolo Colnago dream oprema Chorus 11p (kaseta več kombinacij), št. okvirja 58 (180-190) Obroči na sliki niso vključeni (ksiriyum elite so) tel 070 800-234
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Lepa tura
  • Sramota na DP Pesnica 2017
  • Po enem letu

Oglas 300x250

• Kupim
    Giant TCR advanced karbonsko vilico
    Zdravo !Ker so mi moderatorji izbrisali post v izbi "Kolesa in oprema", objavljam tule oglas.Kupim morda tudi alternativo, ki bi pasala na okvir kolesa. Detajle moram še pogledat, preferenčno bi ...
  • Kupim
    Čelada
    Kronometer čelada
  • Kupim
    Cestno kolo - okvir
    Kupim karbonski okvir za cestno kolo. Velikost 56/58. Cena do cca. 500 EUR.Ponudbe na ZS.   

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih