--Notification--

logo

Biciklistika

Komentarji

• 1 |-10+11

image

... just as the cycling writer Paul Fournel once wrote that “to look good is to already go fast”, Cromwell abides by a similar motto: “Even if you’re not riding well, as long as you look good then people will think you’re just having a bad day,” she says. “But if you look bad, and you’re riding badly, people will think you’re just bad."

image

• 1 |-10+11

Iz tega članka lahko človek sklepa, da kolesarite zaradi tega kaj drugi mislijo o vas in ne zaradi lastnega užitka.....

• 0 |-10+10

@fuego

nisi razumel...nisi....

• 0 |-10+10

Seveda. Razumeti, sklepati se da na mnogo nacinov. Na siroko ali na ozko. Lahko razumemo holisticno, kjer je vsak kamencek vedenja del vesolja. Lahko pa vsako stvar destiliramo, vzamemo iz konteksta (vesolja, haha, seveda, spet), jo tako lazje analiziramo in razumemo, kakor nam trenutno ustreza. Destilati so clovekova najljubsa droga. ;)

• 0 |-10+10

saj pravim....zemlja je v očeh mnogih še vedno ravna plošča .... smeh

• 0 |-10+10

nadaljujem z istimi barvami...

image

PFP, national champ

www.canyon.com/en/experience/ news/article.html?id=3569

• 0 |-10+10
    Lepimi barvami....
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    Uporabljam.....sicer samo zadnjo...
  • 1 |-10+11

Verjamem da si bolj viden z lučmi tudi preko dneva, ampak pri nas je problem kulture voznikov. Tudi, če imaš luč, boš zbit, ker večina šoferjev razmišlja v smeri: "kaj ta kur*c kolesarski dela na cesti ravno sedaj, ko se jaz peljem po cesti ....".

• 0 |-10+10

V sredo me je na odseku Kromberk-Ajševica tovornjakar stisnil preko roba ceste. Vozniki za njim niso niti "mrdnili". V križišču sem vse dohitel in prehitel in tovornjakarju pokazal na tablico in potem še kretnjo, kako kličem po telefonu. Potem me je spet prehitel, ampak je pa počakal, da je imel prosto iz nasprotne strani.
    Sem pa videl, da nekateri uporabljajo tudi preko dneva utripajočo belo lučko, ampak kaj, ko je večna kolesarjev zbitih od zadaj. Kadar pa rem na pot z opremo za doljše ture (pestnodinamo in B&M lučjo), potem jo imam prižgano tudi čez dan.

• 0 |-10+10

drugačnost je lepa čednost!?!? .... mar ne.....

uploaded

premium-cycling.com/

• 0 |-10+10

O, taka pedala in Shimano karbonske čevlje zanje pa še imam doma! škoda, ker so mi čevlji postali premajhni... 

• 0 |-10+10

image

AMS at night

• 2 |-10+12

Ride hills

To say the San Francisco Grand Prix was hard was a definite understatement.  Pros zig-zagging up the climbs just to try and finish...

ouch.

La Trouée d'Arenberg, también conocida como Tranchée de Wallers-Arenberg, es un tramo de carretera de adoquines célebre por albergar anualmente la clásica ciclista París-Roubaix. Wikipedia

1988 Paris Roubaix

VeloDramatic - Paris Roubaix 2011

• 0 |-10+10
    @BraneK

Lepo te je spet prebrat
  • 2 |-10+12

• 0 |-10+10

• 0 |-10+10

o takšni sproščenosti pa nič....

uploaded

grinduro.com/scotland/get-sto ked/

• 0 |-10+10

še vedno NIČ....katastrofa...

• 0 |-10+10

Valentin goduje! mežik

• 0 |-10+10

mislim da še mam nekje podobno karirasto srajcko .... kul

• 0 |-10+10
    @ken:

Valentin goduje! mežik

Ka to je zdej že grunge moda na kolesu? :) To je zdaj kao odštekano? :) Ne vem zakaj proizvajalci toliko delajo na novih materialih, ki odvajajo švic, če pa lahko daš gor navadno bombažno majco, s katero si prejšnji dan šel na koncert od Pearl Jam...:)

• 0 |-10+10

uploaded

kr malo so se mi orosile oči....romantika?.....Vedno. ...idealist?.....Vedno....

• 0 |-10+10

uploaded

uploaded

tule pa kr poskoči srček v zadregi

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • pedala

pedala

Prodajam pedala shimano dura-ace. Pedala so nova.

Cena: 60,00 EUR
  • sedež

sedež

Prodajam sedež specialized Toupe Pro črne barve  širina 130mm/ teža 154g  sedež ni nič rablje je nov.

Cena: 120,00 EUR
  • Garmin

Garmin

Prodajam nosilec za garmine vseh vrst. 

Cena: 40,00 EUR
  • Continental Competition 25mm tubular

Continental Competition 25mm tubular

Prodam dva nova tubularja Continetal Competition 25mm in lepilo za lepljenje tubularjev Schvalbe. Cena je za en komad. Lepilo je 8eur.

Cena: 65,00 EUR
  • Klesarski čevlji Sidi Dragon 3

Klesarski čevlji Sidi Dragon 3

Prodam rabljene kolesarske čevlje Sidi Dragon 3, št. 46 za nogo 44/45. Prodajam jih, ker so mi premajhni. Odlični čevlji s karbosnkim podplatom. Za dodatne informacije pokličite na tel.št. 031-74(...)

Cena: 80,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Vreme Ljubljana
  • Vreme Ljubljana
  • Menjava Shimano blokejev

Oglas 300x250

• Prodajam
    pedala
    Prodajam pedala shimano dura-ace. Pedala so nova.
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    sedež
    Prodajam sedež specialized Toupe Pro črne barve  širina 130mm/ teža 154g  sedež ni nič rablje je nov.
    Cena: 120,00 EUR
  • Prodajam
    Garmin
    Prodajam nosilec za garmine vseh vrst. 
    Cena: 40,00 EUR
  • Podarjam
    P: absoluteBLACK verižniki, ovalni
    absoluteBLACK, oval, 52-36, za Ultegra 6800 ali Dura-Ace 9000.Voženi 500km. Prodajam ker nimam več cestnega kolesa. (slika)
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih