--Notification--

logo

Biciklistika

Komentarji

• 0 |-10+10

Glede na to, da je *sir*, je izpadel butelj.

• 0 |-10+10

image

• 1 |-10+11

Kolesarji celjskega Aera sredi 80-ih:

image

• 0 |-10+10

Pri sveti maši:

uploaded

• 0 |-10+10

Rocket Espresso, skupaj s Špecijem sponzor A.I.I. za RHK:

uploaded

Jest sam še kofe pijem cel dan.

• 0 |-10+10
    Čist pretiravaš...! ;)
    Pa ne s kofetom
  • 0 |-10+10
    Nekaj se Mu razložil pa se je zamislil(kako se to ne setih u 40 godina rada), no od zdej naprej bo drugače
  • 0 |-10+10
    @Anquetil.J:

Pri sveti maši:

uploaded

@Ken....

pa se ni naš Anquetil Jr. malo praveč opicanil za Daria....

...hecno zgleda on v porhasti srajci...Jr. pa vpedenan v 0...srajčka....sako....salon arji :-)

@Anquetill....

....pa ne me Prosim Anquetil narobe razumet....

• 0 |-10+10
    Nisem mislil na pretiravanje v smeri oblačenja...Dario je Umetnik..premal vemo, da bi lahko govorili, kako mora bit on oblečen...In seveda... prav je ko se je A. odločil da ga obišče, in tako tudi nam pokazal neko posebno sliko,  ki jo živi Dario...
    Je pa vprašanje če to tuki sploh koga zanima..;)
  • 0 |-10+10
    @ken:

Nisem mislil na pretiravanje v smeri oblačenja..nasmeh.

Dario je Umetnik..premal vemo, da bi lahko govorili, kako mora bit on oblečen...

In seveda... prav je ko se je A. odločil da ga obišče, in tako tudi nam pokazal neko posebno sliko,  ki jo živi Dario...mežik

uploaded

tako CaffeMakino imel bi tudi jaz kul poslikave so majstorske....

...ja Darijev svet je drugačen...in zelo zelo prav je tako...

• 0 |-10+10
    @Anquetil.J: Nekaj se Mu razložil pa se je zamislil(kako se to ne setih u 40 godina rada), no od zdej naprej bo drugače

Si se ustavil na poti v Milano? Kako je bilo na Red Hook Crit, maybe?

• 0 |-10+10
    Bil sem samo pri njem na obisku v sklopu razstave, ki jo je imel v Veroni. Pol je bil še after pri njem(brez fotk seveda).
    Decembra pa mega žur v delavnici...
  • 0 |-10+10

image

Lahko bi dal tudi v slab dan za kolesarje. mežik

• 0 |-10+10

Valeriano Falsini with his Bianchi

DMA : theCHIVE

Spring sprint training in Montana! Photo from The Spoke Shop.

• 0 |-10+10

The Toolbox

image

Koncno ena skatla z orodjem za vse grupe. Da lahko brez SRAMu poskrbimo za podezelski Campagnolo in ribiski Shimano. ;)

• 2 |-10+12

uploaded

V penziji, čaka na enkrat letno vožnjo smeh

• 2 |-10+12

Nice to finally have real Team Sky bikes available to the public..nasmeh

• 0 |-10+10

S tem lahko zmaguje Toure ... kaže jezik

• 0 |-10+10

@Ken

grdo?

• 0 |-10+10

Ma nebi rekel...Zadnjih cca 10 let , ko opazujem hernijske metek rundaše in njihovo guncanje na zicu, mi je ta elektro scena pravi balzam za oči...še stare mame imajo lepo kadenco, pa kaka koli je že..bo pa ego trip na udaru , to pa ...oz. kot "tule" opažam...je ŽE..in to zelo!! zapečateno

• 0 |-10+10

bistvo te teme....

uploaded

there are still lessons to be learned...remember that...

• 0 |-10+10
    @ken:

Ma nebi rekel...Zadnjih cca 10 let , ko opazujem hernijske metek rundaše in njihovo guncanje na zicu, mi je ta elektro scena pravi balzam za oči...še stare mame imajo lepo kadenco, pa kaka koli je že..bo pa ego trip na udaru , to pa ...oz. kot "tule" opažam...je ŽE..in to zelo!! zapečateno

od "..." dalje se vse strinjam....še posebej z "tullllle" zarečeni kruh

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10

odgovor je v čeladi....

uploaded

zapečatenozapečateno

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • POC-original

POC-original

prodam popolnoma nova očala POC.   cena novih 235.    

Cena: 140,00 EUR
  • fulcrum zero

fulcrum zero

prodam odlično ohranjene obroče, vožene eno sezono na maratonih sprednji obroč je nov, menjhan pod garancijo.račna 11 zobniki 11-27-redni ultegra   +nove gume

Cena: 430,00 EUR
  • potovalna torba za kolo

potovalna torba za kolo

prodam torbo za kolo, kot nova, enkrat rabljena. primerna za transport kolesa z letalom.. zelo kvalitetna torba, v njej se kolo ne poškoduje v torbo gre raztavljen kolo in lahko še eni dodatni ob(...)

Cena: 105,00 EUR
  • CX/ Gravel bicikl Rose PRO DX Cross

CX/ Gravel  bicikl Rose PRO DX  Cross

Prodajem CX /Gravel bicikl Rose model PRO DX Cross velicina S , tt520mm,za visinu vozaca /vozacice 165-175 rama je alu .vrlo atraktivna .polirani varovi ,robusne cijevi.cable routing .disk kocnic(...)

Cena: 850,00 EUR
  • Kaseta campagnolo corus 25-11

Kaseta campagnolo corus 25-11

Prodam malo vozeno kaseto

Cena: 50,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

Oglas 300x250

• Prodajam
    POC-original
    prodam popolnoma nova očala POC.   cena novih 235.    
    Cena: 140,00 EUR
  • Prodajam
    fulcrum zero
    prodam odlično ohranjene obroče, vožene eno sezono na maratonih sprednji obroč je nov, menjhan pod garancijo.račna 11 zobniki 11-27-redni ultegra   +nove gume
    Cena: 430,00 EUR
  • Prodajam
    potovalna torba za kolo
    prodam torbo za kolo, kot nova, enkrat rabljena. primerna za transport kolesa z letalom.. zelo kvalitetna torba, v njej se kolo ne poškoduje v torbo gre raztavljen kolo in lahko še eni dodatni ob(...)
    Cena: 105,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Kupim
    cestno krmilo Syncros
    Kupim alu cestno krmilo Syncros, kompakt oblike in širine 42 cm!   Krmilo naj bo s kolesa Scott Foil letnik 2013 - 2015, z napisi v rdeči, beli ali sivi (črni) barvi.
  • Kupim
    kupim 11 redno grupo
    Kupim 11 redno grupo za cestno kolo. Ponudbe na ZS ali 031 311 675.
  • Kupim
    Cannondale starejše, brez vzmetenja
    Zdravo,Moj dobri stari Rog ga razpada :( zato iščem starejše cannondale kolo, brez vzmetenja. Visok sem 182, okvir naj bo primerne velikosti.moj mail: sampejmo@gmail.comLP,M

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih