Autosaved at 100a a00ada

Naključen izdelek

Kolesarska jakna z dolgimi rokavi

80 € Redna cena:
70 € BC naročnik

Žensko treking kolo

Komentarji

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Loeffler WS dolge kolesarske hlače + Gore Road WS galoše
    Prodajam izključno, ker okrevam po operaciji,Nekaj za poznavalce, vrhunske dolge WS kolesarske hlače avstrijskega proizvajalca Loeffler (celotna proizvodnja je v Avstriji), velikost M oz. 50 (min ...
    Cena: 120,00 EUR
  • Prodajam
    Selle Italia Flite Titanium sedež
    Sedež Selle Italia Flite Titanium, popoln sedež, NOV, ZADNJA CENA 80 € (edina razlika s prikazanim spodaj je, da ima moj srebre nosilce - titanium) (slika) (slika)
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    Elektrostimulator Compex Mi-Sport
    Prodam dva tedna rabljen Compex Mi-sport (skoraj nerabljen) (kupljen maja), elektrode skoraj nerabljene, sama naprava pa seveda tudi. Kontakt: zardne_19@hotmail.com ali 031/772446 Andraž
    Cena: 450,00 EUR
  • Prodajam
    COLNAGO W.C.2015
    Ciklokros kolo, kupljeno oktobra 2014 v Vebu, prevoženo 100 km ugodno naprodaj.Oprema Shimano 105, 11 redna, št.okvirja 50, kar je primerno za višino 168 - 174 cm.Kolo je v garanciji in nima še n ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Scott Foil Contessa- Ženski- Ultegra 6800 2x11, POPOLNOMA NOVO
    Prodaja se popolnoma novo kolo Scott FOIL Contessa- ŽENSKI, velikost 52 (S, za 162-172cm) z naslednjimi komponentami: Okvir: Scott Foil Contessa, velikost 52, HMF carbon Grupa: Shimano Ultegra 68 ...
  • Prodajam
    Enduro kolo TREK ex fuel 8
    Kolega prodaja enduro kolo TREK ex fuel 8 vilice in zadnji amortizer FOXgonilka pa peste shimano XT in SLXGume WTBKolo ravno z servisa  
  • Prodajam
    Galoše Vermac
    Prodam praktično nove (enkrat nošene) galoše Vermac. Velikost M – za št. čevljev 40-41.  
    Cena: 18,00 EUR
  • Kupim
    MAVIC KSYRIUM SLR WTS
    Kupim malo vožene lepo ohranjene obroče MAVIC KSYRIUM SLR WTS 013-014 črne mat barve poltabular račna SHIMANO-SRAM.Inf.040 635 078 Vlado. 
  • Prodajam
    cestno kolo Felt F4 Team
    vse info nawww.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-felt-team-58- 1297021710.html 
    Cena: 1.000,00 EUR
  • Prodajam
    Prodam:COLNAGO-Aluminium Dream!
    Prodam starejšo aluminij specialko z jeklenimi vilicami in devet redno Ultegro. Za vse informacije sem dosegljiv samo na GSM:+386 31 819 234... na ZS,SMSe in e-maile ne odgovarjam.   (slika) ( ...
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• plesavc je ocenil +1
    Umag v znamenju padcev in Marka Kumpa
  • Boss je ocenil +1
    CAAD10 2015 ali Allez Expert 2015
  • karuso je ocenil +1
    Pomladanske klasike 2015
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• ŠENTJURSKA runda
  • Pomladanske klasike 2015
  • Je to mogoče?

Oglas 300x250

• Prodajam
    Loeffler WS dolge kolesarske hlače + Gore Road WS galoše
    Prodajam izključno, ker okrevam po operaciji,Nekaj za poznavalce, vrhunske dolge WS kolesarske hlače avstrijskega proizvajalca Loeffler (celotna proizvodnja je v Avstriji), velikost M oz. 50 (min ...
    Cena: 120,00 EUR
  • Prodajam
    Selle Italia Flite Titanium sedež
    Sedež Selle Italia Flite Titanium, popoln sedež, NOV, ZADNJA CENA 80 € (edina razlika s prikazanim spodaj je, da ima moj srebre nosilce - titanium) (slika) (slika)
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    Elektrostimulator Compex Mi-Sport
    Prodam dva tedna rabljen Compex Mi-sport (skoraj nerabljen) (kupljen maja), elektrode skoraj nerabljene, sama naprava pa seveda tudi. Kontakt: zardne_19@hotmail.com ali 031/772446 Andraž
    Cena: 450,00 EUR
  • Podarjam
    Kolesarski dopust
    Brezplačni kolesarski dopust za  štiri+1 osebe v srednji Dalmaciji- Knin od .10 6 2015 dalje , do 6.11  . Organizirate si lahko kolesarjenje in kopanje vsak dan na morju - Šibenik, Vodice, Solari ...
  • Podarjam
    kolesarki čevlji
    Ob nakupu kolesa: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/cestno-kolo-27-prestav-12 79104044.html PODARIM kolesarske čevlje Shimano RO76, voženi/nošeni cca 500 km, št ...
  • Podarjam
    Fizik Arione cx
    Prodam ali menjam (za črnega), Fizik arione cx z karbonskimi vodili.Sedež je zelo malo rabljen. Dejanske slike lahko pošljem na mail. Cena 80 eur Več na PM 
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih