--Notification--

logo

Doping in ergogena sredstva

Komentarji

• 0 |-10+10
    @fopa:

Doping je prisoten v vecini sportov. Sploh na profi ravni. S temi razkritji za nazaj naredijo vec skode kot koristi.

Zakaj je več škode kot koristi za nazaj? Se potem tudi za "gospodarstvenika leta" naredi več škode kot koristi, ko čez leta ugotovijo, da je bil nepošten?

Pojdite v avlo GZS, na veliki steni so plošče z imeni gospodarstvenikov za izjemne zasluge ... Kar nekaj njih je trenutno v čuzi (Zidar, Tovšak, Kordež ...).

Prav je, da je določeno obdobje za nazaj, ko se krivce lahko obtoži, pa čeprav potem trpi duša oboževalca dotičnega neodločen

• 0 |-10+10

To ti misneš na tiste zidarje tovšake in kordeže, ki jih videvamo pri Žabarju na kosilu v separeju ??nasmeh
    Dvojna merila..ali eni in drugi.
    Kaj je dobila P.Majdič na olimpijadi  ob očitni napaki organizatorja pri zagotavljanju varnosti? In kdo je o tem odločal? 
    Problem so ljudje, ki ploskajo vplivnežem, in ob tem čakajo na "svojo" priložnost...ti ostanejo..predolgo.

• 2 |-10+12

@crni2 - Ne podpiram dopinga. Je pa prisoten, to je dejstvo. Vzamimo primer Armstrongovega krizanja. Je v kolesarstvu zarari razkritja kaj manj dopinga? Ne verjamem.

Ne gre za to da trpijo duse obozevalcev. Ta isti ljudje, ki so sportnike kovali v zvezde med uspehi jih potem pljuvajo na vse kriplje. To se mi zdi sprevrzeno.

• 1 |-10+11

www.youtube.com/watch?v=kltbx 8KgIxI
    Ajde, ko pa se nihče ne ojunači..mežik  Klasika
    Mogoče še kdo z boljšo verzijo ?

• 0 |-10+10
    @ckr.si.:

Doping je super zadeva, ker za svoj neuspeh lahko iščemo izgovor v nepoštenem ravnanju nasprotnika.mežik
    Tisti, ki pa so na dopingu to počnejo preventivno.nedolžen

Ja, jaz sem se dopingiral, ampak kolega se je pa še bolj, zato je bil boljši. (je vedno treba zašpecat boljše). zarečeni kruh

• 0 |-10+10
    @ken:

www.youtube.com/watch?v=kltbx 8KgIxI
    Ajde, ko pa se nihče ne ojunači..mežik  Klasika
    Mogoče še kdo z boljšo verzijo ?

ta film je že pred časom nekdo prilepil tukaj gor

fmovies.is/film/icarus.7wm67/ 0olrjk

• 0 |-10+10
    So probal odpret tole? ;)
  • 0 |-10+10
    @ken: So probal odpret tole? ;)

So.

• 1 |-10+11

Da si ne bo slučajno kdo mislil, da so problem samo Rusi, tako kot je prikazano v tem dokumentarcu. Problem je tudi v Američanih in ostalih. Vsi so vedeli, kdo nudi podporo dopingu in takoj so te znali napotiti k pravemu človeku. Velika verjetnost sicer je, da niso točno vedeli, kako se dopingirajo, ampak to je že drugo vprašanje. Zato se mi gabijo ti ameriški znanstveniki, ki so prikazani v dokumentarcu in ki so "kao" pošteni v smislu "naši se pa ne dopingirajo". Se, enako kot Rusi, samo boli jih, da so bili Rusi pri tem zelo iznajdljivi in so imeli podporo celotne države oz. njenega vrha, Ameri oz. drugi pa pač ne. Ali pa, pa niso bili tako prebrisani. V končni fazi ni pomembno. Še najbolj pomenljiva pa je izjava v začetku dokumentarca, ko ameriški znanstvenik (ne vem točno kateri, mislim pa, da je bil eden vodilnih na anti-doping programu) v kamero pove: "I do not wish to proceed as it could harm my reputation". V prevodu: "Ne želem sodelovati, ker bi lahko škodilo mojemu ugledu". Se pravi ga moti do, da bi se ujel v past in ne dejstvo, da izvaja nekaj, kar je strogo prepovedano. Pohvalno, ni kaj...

• 0 |-10+10
    Ne zavidam jim..enim ne drugim..
    Škoda pa za Šport, ki "naj" bi veljal za privilegij in zgled poštenja za mladi rod..

Idealist Jaz pač :)
  • 0 |-10+10
    @Lopata:

Da si ne bo slučajno kdo mislil, da so problem samo Rusi, tako kot je prikazano v tem dokumentarcu. Problem je tudi v Američanih in ostalih. Vsi so vedeli, kdo nudi podporo dopingu in takoj so te znali napotiti k pravemu človeku. Velika verjetnost sicer je, da niso točno vedeli, kako se dopingirajo, ampak to je že drugo vprašanje. Zato se mi gabijo ti ameriški znanstveniki, ki so prikazani v dokumentarcu in ki so "kao" pošteni v smislu "naši se pa ne dopingirajo". Se, enako kot Rusi, samo boli jih, da so bili Rusi pri tem zelo iznajdljivi in so imeli podporo celotne države oz. njenega vrha, Ameri oz. drugi pa pač ne. Ali pa, pa niso bili tako prebrisani. V končni fazi ni pomembno. Še najbolj pomenljiva pa je izjava v začetku dokumentarca, ko ameriški znanstvenik (ne vem točno kateri, mislim pa, da je bil eden vodilnih na anti-doping programu) v kamero pove: "I do not wish to proceed as it could harm my reputation". V prevodu: "Ne želem sodelovati, ker bi lahko škodilo mojemu ugledu". Se pravi ga moti do, da bi se ujel v past in ne dejstvo, da izvaja nekaj, kar je strogo prepovedano. Pohvalno, ni kaj...

Če sem prav razumel gospod ni želel sodelovati v eksperimentu.mežik

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10

se mi je zdelo da bo kr vse vtihnilo....

• 0 |-10+10
    @n3o:

A še ima smisel komentirat, ko pa se se na primeru Sky vidi, da zakoni veljajo le za večino navadnih smrtnikov, bogati s epa tem lepo ognejo...kao da pripravljajo obrambo. Obrambo my ass.

• 0 |-10+10
    @n3o:

Med slovenskimi amaterji se to ne dogaja :-)
  • 0 |-10+10
    Mhmmm
  • 0 |-10+10
    @copi:
    @n3o:

"Čisti ko suza"...hahaha...malo morgen...pr nas greš po doping kr v lekarno...cold3...par eurčkov in gasa na tekmi...le bolezen mehurja morš imet, če te pokličejo scat smeh   Če pri nas ni dopinga, potem doping v ostalem svetu ne obstaja.

• 1 |-10+11

www.cyclingnews.com/news/chri s-froomes-salbutamol-case-repo rtedly-heading-to-uci-anti-dop ing-tribunal/

Ampak jutri vseeno štarta v Španiji.. Samo čakam, da ga bo kdo od gledalcev potegnil s kolesa..

• 0 |-10+10
    Će gre on..gre tudi Sky..!? ;)
  • 0 |-10+10
    @oschti:
    @copi:
    @n3o:

"Čisti ko suza"...hahaha...malo morgen...pr nas greš po doping kr v lekarno...cold3...par eurčkov in gasa na tekmi...le bolezen mehurja morš imet, če te pokličejo scat smeh   Če pri nas ni dopinga, potem doping v ostalem svetu ne obstaja.

Pa Ventolin ti v lekarni tudi ponudijo, če si kolesar. Tak, vaški, ker za take je vseeno, če ga uporabijo. Ker nikomur ne škodijo s svojimi dejanji. Sem kar pogledal, ko mi je bil ponujen. presenečen

• 0 |-10+10

en angleski medij, rouleur.cc, pise zelo previdno :)

Rarely will the Ruta del Sol have received the kind of attention it can expect this week. The reason? The appearance on the start list of one Christopher Froome. 

With plenty of opportunities for more far flung, lower profile season starts, it might seem like a perverse, to the point of statement-making, choice to begin in the central European timezone, at one of the few races Eurosport has managed to squeeze into its currently snow sports-packed schedule. 

Froome has indeed started the past two seasons Down Under, so it’s easy to imagine he might have done so again, but he’s no stranger to the hills of Andalucía either. He won the overall title there three years ago, and finished fiftieth in 2011. 

Still, while it might be coincidence that he’s put himself within a short haul hop of hundreds of European journalists while an adverse analytical finding for twice the permitted level of salbutamol hangs over him, it also fits with Froome and Team Sky’s apparent intention to present themselves as having done nothing wrong, and who therefore have nothing to hide. 

Whatever their legal strategy, and whatever the eventual outcome, in the court of public opinion they are fully committed to that defence. Which is also why he hasn’t, can’t and won’t “self-suspend”, as more than a few - including UCI President David Lappartient - have called upon him to do. 

To concede even 25.4 millimeters would be surely taken as an absolute admission of culpability - that an error might have been made, that a line could have been crossed. When the rider’s future - and arguably that of the team itself - is on the line, giving an inch is as good as a mile.

us3.campaign-archive.com/?u=d ad5b5234f5f13853274f7479 &id=879d1f4176 &e=cbb150f3d9

• 0 |-10+10
    @ken:

www.thelocal.it/20180208/ital ian-cycling-doping-linas-rums a s-altopack-eppela
    Family affairs..neodločen

video
    www.youtube.com/watch?time_co ntinue=4 &v=1XJF8R94pUw

• 2 |-10+12
    @Stelvio:

www.cyclingnews.com/news/chri s-froomes-salbutamol-case-rep o rtedly-heading-to-uci-anti-do p ing-tribunal/

Ampak jutri vseeno štarta v Španiji.. Samo čakam, da ga bo kdo od gledalcev potegnil s kolesa..

Prav zanimivo, da je šele prot večeru prišel dol in se s tem "ognil" skupne konference pred štartom. A na Tour-u in Giro bo prišel kr zjutraj in kuj na štart??? Če je čist in je blo vse ok, ja zakaj pa se potem ogiba skupnih srečanj s prireditelji??? Ja ja, tk je to ko vest zapeče...Je bil Discovery in šel v pozabo, sedaj je tu je Sky...kje pa piše, da bo večno na prestolu? Kakor je potonil Disco tako bo tudi Sky, le malo bo trajalo. Ja nč, upam le da prireditelji Gira prepovedo nastop "mister gentlemana". Gentleman my ass...

• 0 |-10+10
    Fora je drugje..

Vsi ti fantje v peletonu bi lahko odkrito povedali g.Frumu da je p...
    Pa mu ne..ker so.. kar so.!! Na ta naćin tudi sebi kopljejo jamo ,ki je vsak dan globlja.
    Nekdo se pa smeji..."grohotom".. bi rekel moj prjatu.!! :(
  • 1 |-10+11
    @ken: Fora je drugje..

Vsi ti fantje v peletonu bi lahko odkrito povedali g.Frumu da je p...
    Pa mu ne..ker so.. kar so.!! Na ta naćin tudi sebi kopljejo jamo ,ki je vsak dan globlja.
    Nekdo se pa smeji..."grohotom".. bi rekel moj prjatu.!! :(

Birds of a fether flock together!nedolžen

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Mavic Cosmic Carbone SL / SLS / PRO

Mavic Cosmic Carbone SL / SLS / PRO

Kupim cestne obroče Mavic Cosmic Carbone SL / SLS / PRO ipd. !   Obroči naj bodo novi ali malo rabljeni. Račna Shimano.

• CamelBak bidoni

CamelBak bidoni

Prodam vrhunske bidone CamelBak podium chill (izolirani) 700ml. Cena enega novega je 16€ (komplet 64€). Rabljeni so le enkrat na dirki.NORA CENA 30€ ZA KOMPLET!!(slika) Telefon_‎041575389  (...)

Cena: 30,00 EUR
  • Kolo Wilier Izoard

Kolo Wilier Izoard

Kolo je velikosti M oz. 53 cm okvir v celoti karbonski. Oprema komplet Compagnolo Centauer (menjalnika, gonilka, zavore, prestavne ročke). Obroči fullcrom 5, prestavne ročke tudi karbonske. Vse o(...)

Cena: 950,00 EUR
  • Gonilka Ultegra 6800 nova leva

Gonilka Ultegra 6800 nova leva

Zapakirana Ultegra 6800, leva gonilka ,172,5 , nova, sem iz Ljubljane

Cena: 50,00 EUR
  • Shimano,Ultegra 6800, verižnik 34

Shimano,Ultegra 6800, verižnik 34

Čakal na Rotor Qring, narejenih 80 km na valarjih, nov verižnik, sem iz Ljubljane

Cena: 25,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Jani Brajkovič
  • Jani Brajkovič
  • Forum bicikel.com

Oglas 300x250

• Prodajam
    CamelBak bidoni
    Prodam vrhunske bidone CamelBak podium chill (izolirani) 700ml. Cena enega novega je 16€ (komplet 64€). Rabljeni so le enkrat na dirki.NORA CENA 30€ ZA KOMPLET!!(slika) Telefon_‎041575389  (...)
    Cena: 30,00 EUR
  • Prodajam
    Kolo Wilier Izoard
    Kolo je velikosti M oz. 53 cm okvir v celoti karbonski. Oprema komplet Compagnolo Centauer (menjalnika, gonilka, zavore, prestavne ročke). Obroči fullcrom 5, prestavne ročke tudi karbonske. Vse o(...)
    Cena: 950,00 EUR
  • Prodajam
    Gonilka Ultegra 6800 nova leva
    Zapakirana Ultegra 6800, leva gonilka ,172,5 , nova, sem iz Ljubljane
    Cena: 50,00 EUR
  • Podarjam
    P: absoluteBLACK verižniki, ovalni
    absoluteBLACK, oval, 52-36, za Ultegra 6800 ali Dura-Ace 9000.Voženi 500km. Prodajam ker nimam več cestnega kolesa. (slika)
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih