--Notification--
logo

procyclingstats.com

Komentarji

• 0 |-10+10

Nova in odlična stran za podrobno spremljanje dirk:

www.procyclingstats.com/index .php

Dirke vseh kategorij, ažurni rezultati, profili, štartne liste, koledarji, statistike kolesarjev in ekip....

Vse na enem mestu, res odlično!

• 0 |-10+10

Odlično - je že med priljubljenimi!

Mimogrede - lahko spremljamo tudi rezultate dirke "Coppi e Bartali", kjer nastopa Adria Mobile (z Rogličem - trenutno na 91.mestu).
    Še link: www.procyclingstats.com/race. php?id=126249

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Fondriest TF2 Campagnolo Record
    Prodam cestno kolo Fondriest TF2 letnik 2010. Vožen 5 sezon po cca 3000km. Vrhunski!Lepo ohranjen in redno vzdrževan, brez poškodb ali prask. Padcev ni bilo. Oprema: Campagnolo Record compact 50/ ...
    Cena: 1.000,00 EUR
  • Prodajam
    Fondriest Tf3
    Prodam cestno kolo Fondriest TF3 letnik 2012 Grupa komplet Campagnolo Athena 11 Sedez selle italia Slr kevlar Obroci Fulcrum R1 Velikost 48 od cca 165-175cm Nove gume Continental Gp4000 Odl ...
    Cena: 1.500,00 EUR
  • Prodajam
    kolesarska čelada poc
    ugodno prodam popolnoma novo čelado veliokosti 54-61cm v beli barvi   prodajam ker sem jo dobil za darilo in mi nekako ne paše   lahko pošljem po pošti
    Cena: 110,00 EUR
  • Prodajam
    Zobnik verižnik SRAM XX1 36T 76mm Alu
    Prodam samo 1x (res!!) vožen zobnik XX1, X-Sync na 36 zob. Zobnik mi je rahlo korodiral, kot se vidi na sliki, samo estetska napaka, ki se verjetno da odpraviti s kakšno polirno pasto. Je kot nov ...
    Cena: 43,00 EUR
  • Prodajam
    Zavorne obloge Shimano R55C3
    Prodam malo rabljene zavorne obloge Shimano R55C3 za karbonske obroče.   www.rosebikes.de/artikel/shim ano-r55c3-bremsgummis-fuer-car bonfelgen/aid:526044?searchque ry=shimano%20gummis   Proda ...
    Cena: 10,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarski sedež San marco Concor
    Prodam Kolesarski sedež San marco Concor odlično ohranjen.Cena 30 eur.KoroškaKontakt samo preko gsm!!!
    Cena: 30,00 EUR
  • Prodajam
    Obesek za kljuce - cestno kolo
    Prodam obesek za kljuce - cestno kolo.Cena 3 EUR.V primeru nakazila na TRR jaz placam postnino. 
    Cena: 3,00 EUR
  • Prodajam
    2 x Michelin Lithion 2 (700x25C) + 2 x zračnica Michelin A1.
    Prodam komplet 2 x Michelin Lithion 2 (700x25C) + 2 x zračnica Michelin A1. m.bolha.com/rekreacija-sport/ aclct=1460996748
    Cena: 45,00 EUR
  • Prodajam
    PINARELLO DOGMA 60.1
    Pinarello dogma 60.1, letnik 2011, velikost 57,5 XL, oprema dura ace 7900 10redna, obroči dura ace c35. Kolo je odlično ohranjeno-BREZ PRASKE! Več info na ZS ali 031 311 675.
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    kolesarski sedež MOST CATOPUMA
    Prodam sedez most catopuma prakticno nov. Sedez je bil vzet iz novega kolesa Pinarello dogma. Vec info na ZS.
    Cena: Po dogovoru
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• SODROVC je ocenil +1
    karbon vs aluminij
  • oschti je ocenil +1
    Tour de France 2016
  • bobo je ocenil +1
    Tour de France 2016
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Tour de France 2016
  • Nakup vzdržljivostne specialke
  • GarancijaGiant

Oglas 300x250

• Prodajam
    Fondriest TF2 Campagnolo Record
    Prodam cestno kolo Fondriest TF2 letnik 2010. Vožen 5 sezon po cca 3000km. Vrhunski!Lepo ohranjen in redno vzdrževan, brez poškodb ali prask. Padcev ni bilo. Oprema: Campagnolo Record compact 50/ ...
    Cena: 1.000,00 EUR
  • Prodajam
    Fondriest Tf3
    Prodam cestno kolo Fondriest TF3 letnik 2012 Grupa komplet Campagnolo Athena 11 Sedez selle italia Slr kevlar Obroci Fulcrum R1 Velikost 48 od cca 165-175cm Nove gume Continental Gp4000 Odl ...
    Cena: 1.500,00 EUR
  • Prodajam
    kolesarska čelada poc
    ugodno prodam popolnoma novo čelado veliokosti 54-61cm v beli barvi   prodajam ker sem jo dobil za darilo in mi nekako ne paše   lahko pošljem po pošti
    Cena: 110,00 EUR
  • Podarjam
    babno polje
    v SLOVENSKI SIBIRIJI na notranjskem brezplačna prenočišča za kolesarje ( 6 ležišč ) 041337589
  • Podarjam
    Time ATAC XC 8
    Podarjam desno pedalo Time ATAC XC 8 s pripadajočimi blokeji in šraufi.
  • Podarjam
    Drese za kolo, XL, podarim
    Podarim nekaj dresov za kolo, so čisti in lepo ohranjeni (Maratona dles Dolomites,...), velikost XL (jaz 191/89).   Lahko pa kompenzacija za 6-pack ;-)   Prevzem v Trzinu. Informacije na 041-626- ...

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih