--Notification--

logo

Čelada

Komentarji

• 0 |-10+10
    @Jaromir:

če te ne moti barva...
    www.bike24.com/1.php?content= 8;navigation=1;menu=1000,5,70 ; product=71207

fenomenalna čelada. Super sistem pripenjana.

Hvala za super link, ampak si je ne upam naročiti ne da bi jo probal na glavi. Jih imajo kje prinas?

• 0 |-10+10
    @cky2k:

dexi27: www.bike24.com/1.php?content= 13&search=giro+pads

Hvala!

• 0 |-10+10
    @KOŠPAC:
    @Jaromir:

če te ne moti barva...
    www.bike24.com/1.php?content= 8;navigation=1;menu=1000,5,70 ; product=71207

fenomenalna čelada. Super sistem pripenjana.

Hvala za super link, ampak si je ne upam naročiti ne da bi jo probal na glavi. Jih imajo kje prinas?

Nisem jih še zasledil.Jaz sem svojo tudi naročil brez da bi jo poskusil. In sedek k ata na mamo. Pa jo ne hvalim zaradi imiđa, zato ker so jo SKY-evci vozili ...res je dobra, pa sem že marsikatero poskusil. 

• 0 |-10+10

ve kdo kje bi se dobilo pr nas KASK čelade?al pa kšn dobr link?nasmeh

• 0 |-10+10
    @kroxy:

ve kdo kje bi se dobilo pr nas KASK čelade?al pa kšn dobr link?nasmeh

Cult-več kot kolesarska trgovina Facebook. Če gledaš slikce je po 29.12.2013

• 1 |-10+11
    @dexi27:
    @cky2k:

Hvala!

Šel sem probo na Lavrico in jo potem naročil na Bike24, prišla po treh dneh, res je superca. Še enkrat hvala za tvoj link!!

uploaded

• 0 |-10+10
    @KOŠPAC:
    @dexi27:
    @cky2k:

Hvala!

Šel sem probo na Lavrico in jo potem naročil na Bike24, prišla po treh dneh, res je superca. Še enkrat hvala za tvoj link!!

uploaded

in res si jo dobil poceni. Redna je 200€ plus.

• 4 |-10+14

Tudi v trgovini Cult na Lavrici smo veseli da smo vam lahko pomagali.

LP

• 0 |-10+10
    @Adventure:

Tudi v trgovini Cult na Lavrici smo veseli da smo vam lahko pomagali.

LP

jebat ga, sami smo hotli EU in Schengen mežik

• 0 |-10+10

Tako je!
    Upam, da bomo lahko kljub temu še dolgo kolesarkam in kolesarjem nudili naše storitve.
    Pa nismo jezni če se kje pokaže priložnost, kdo kaj dobi ceneje nasmeh.

Drugače je pa KASK s svojimi modeli res zadel. Posebaj z Mojito in Vertigo in pa za tiste ki vozite kronometer ali triatlon z Bambino.

Osnovna prednost je "fit". Čelade imajo izjemen sistem nastavljanja in kalup paše res večini. Jaz imam širšo glavo in sem s težko muko našel pravo čelado, ko sem probal KASK je bilo problemov konec.

Je pa čelada, ki jo je kupil KOŠPAC iz posebne Grand tour serije in je zato tudi v barvah pikčaste majice za gorske cilje.

Vsekakor dober nakup. Upam da nikoli ne bo v "uporabi".

Vsi, ki bi radi preizkusili KASK vabljeni v trgovino CULT na Lavrici.

Srečno vožnjo!
    R

• 0 |-10+10
    Ali kdo uporablja čelado northwave...
    Malo sem imel tole v mislih:
    www.bike24.de/1.php?content=8 ;product=88971;menu=1000,5,70
  • 0 |-10+10
    @baktiv: Ali kdo uporablja čelado northwave...
    Malo sem imel tole v mislih:
    www.bike24.de/1.php?content=8 ;product=88971;menu=1000,5,70
    tole sem jaz imel (dokler nismo na dirki v italiji salte delal) ;) solidna čelada, velik lukenj,udobna.. nasplosno mi je kr uredu, edini minus mi je bil da ne mores očal zatakniti v sprednji del čelade ker ima luknje razporejene drugace kot ostale celade, ce me razumes kaj hocem povedat...
  • 0 |-10+10
    Razumem:)
    Odlocil sem se za celado kask mojito, kupil v akciji na eni francoski strani....
  • 0 |-10+10

Se dobi pri nas čelada znamke ekoi ?

• 3 |-10+13
    @KOŠPAC:
    @dexi27:
    @cky2k:

Hvala!

uploaded

Tipičen primer žida...takšne preizkuševalce bi morali v trgovinah s kolom po glavi...proba v trgovini, naroči po netu.
    In po vsej verjetnosti pol še pametuje kako je v tujini ceneje....zakaj že?
  • 1 |-10+11
    @TEX:

Se dobi pri nas čelada znamke ekoi ?

Narocil direkt na njihovi spletni strani. V dveh dneh bilo dostavljeno.
  • 0 |-10+10

Jaz  pa  sem  naročil  Catlike  Whisper  Plus  Deluxe  2016. Tudi  do  sedaj  sem  imel  čelado  te  znamke  in  sem  bil  zelo  zadovoljen  z  njo, zato  sem  zdaj  naročil  letnik  2016.

• 0 |-10+10
    Kupujem novo celado... vem da je to nehvalezna tema za preko neta, pa vseeno...

V ozji izbor dal 3 razlicne modele, cena tam-tam, rabim malo nasveta; ali pa ce kdo od vas uporablja katero izmed nastetih.

Vse 3 sem seveda imel na glavi.

Torej; rudy project rush (najdrazja), giro trinity (najcenejsa) ter bell draft (tu stejem za plus , da ima edina od nastetih MIPS sistem ter mrezico proti insektom).

Dilema; mips sistem ? Da / brezveze?

Mrezica proti insektom? Sem mislil, da je samoumevjo, da jo ima vsaka celada, pa kot kaze ni... do zdaj sem vozil staro Alpinino z to mrezico, niti nisem razmisljal, da je kdaj nebi bilo.. skratka, bi vas odsotnost mrezice odvrnila od nakuoa in ali bi prosotnost MIPSa bil zadosten razlog za nakup.

Na glavi mi vse 3 delujejo tam-tam, mogoce r.project najbolje, bell najslabse... ampak, minimalne razlike.

Hvala za pomoc, lp
  • 0 |-10+10

Odkar sem fasu čebelo v čelado in reva ni znala ven in sam zaradi panike skoraj povzročil nesrečo, čelada brez mrežice zame no way. Imam rudy project ravno zaradi mrežice in to, da je zato malo bolj toplo v glavo pač vzamem v zakup. Definitivno je brez mrežice zračenje veliko boljše.

• 0 |-10+10
    Brutalna čelada(vem da ni v tvojem izboru) .....:)

http://www.wiggle.com/kask-mojito-road-helmet-2012/
  • 0 |-10+10

Specialized Evade:

image

image

• 0 |-10+10
    Kupil rudy project rush... najbolje mi je sedla na glavo, ceprav cca25eur drazja od Giro ter tam-tam z bell z MIPS-om.

upam , da ne bom pogresal mrezice proti mrcesu. In predvsem, da bom cez par let rekel isto kot zdaj za zdajsnjo alpino staro 5 let... "pojma nimam a je varna, najbrz je"☺
  • 0 |-10+10

Zdravo.

V končni izbor sta se uvrstili asa.si/trgovina/alpina-panoma -city-3/ in www.uvex-sports.com/en/cyclin g/cycling-helmets/uvex-city-i - vo-white-green-mat/. Pri izbiri sem bil najprej pozoren, da ima vgrajeno LED lučko, kasneje pa še na število zračnih odprtin, certifikate, način zategovalnega mehanizma itd.

Tile dve sta v enakem cenovnem rangu (OK, razlike je ca. 5 evrov).

Katera od omenjenih se vam zdi kvalitetnejša in zakaj?

P.s.: Potrebujem čelado za treking kolesarjenje. V hribovitem svetu sem tako malo, da MTB odpade, po drugi strani pa tudi nisem nek cestni dirkač s specialko, da bi potreboval popolno aerodinamiko.

• 0 |-10+10
    @slitkx:

Zdravo.

V končni izbor sta se uvrstili asa.si/trgovina/alpina-panoma -city-3/ in www.uvex-sports.com/en/cyclin g/cycling-helmets/uvex-city-i - vo-white-green-mat/. Pri izbiri sem bil najprej pozoren, da ima vgrajeno LED lučko, kasneje pa še na število zračnih odprtin, certifikate, način zategovalnega mehanizma itd.

Tile dve sta v enakem cenovnem rangu (OK, razlike je ca. 5 evrov).

Katera od omenjenih se vam zdi kvalitetnejša in zakaj?

P.s.: Potrebujem čelado za treking kolesarjenje. V hribovitem svetu sem tako malo, da MTB odpade, po drugi strani pa tudi nisem nek cestni dirkač s specialko, da bi potreboval popolno aerodinamiko.

Čelade so vse enako kvalitetne!!kul

• 0 |-10+10

Odločil sem se za Alpino.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody

Oglas 300x250

• Prodajam
    Nahrbtnik
    Prodam kol. nahrbtnik. Je rabljen.
    Cena: 10,00 EUR
  • Prodajam
    Anorak
    Prodam anorak dolgi rokav(WATER RESISTANT). Vel. XXL. Malo nošen.
    Cena: 15,00 EUR
  • Prodajam
    Verižnik 10 redni
    Prodam posamezne dele verižnika(12-13-25),za 10 redno Campagnolo. So rabljeni.
    Cena: 6,00 EUR
Prikaži večplusNova objava
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Kupim
    Campagnolo Record 10v ročke
    Iščem Campagnolo Record 10 redne ergopower ročke. Gumice na ročkah ni panike, če so že malo obrabljene, bi bilo pa fino, da je vse ostalo v čim lepšem stanju.
  • Kupim
    sedež Syncros
    Če se komu slučajno doma valja sedež Syncros (model 2012-2014), ga kupim !   V barvah: črna, bela, siva, oranžna, zelena, bela. Sedež naj bo nov ali rabljen, vendar lepo ohranjen. Nekaj primerov (...)
  • Kupim
    Syncros sedež
    Če se komu slučajno doma valja sedež Syncros (model 2012-2014), ga kupim !   V barvah: črna, bela, siva, oranžna, zelena, bela. Sedež naj bo nov ali rabljen, vendar lepo ohranjen. Nekaj primerov(...)

Vroče strani

Seznam vseh

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih