--Notification--

logo

Metek runda

Komentarji

• 0 |-10+10

tud jaz, pa čeprav imam norišnico v službi

• 0 |-10+10
    Na žalost me ne bo služba ima sestanek.
  • 0 |-10+10

Žal sem bil tudi jaz zadržan tako, da diska ni bilo :). Sem pa prišel na kratko analizo na kateri pa sem bil kralj pobega :). Glede na izkušnje iz prejšnjih let se bosta odpeljala še dva Metka na katerih pa verjamem, da bom prisoten tako jaz kot predsednik pa še kdo, ki mora izpolniti minimalno kvoto za prisotnost na zaključku :).

• 0 |-10+10
    Z vsem spoštovanjem g. Smit, smem zvedeti kakšna je minimalna udeležba za udeležbo na zaključni analizi leta?
  • 0 |-10+10
    @Redblack: Z vsem spoštovanjem g. Smit, smem zvedeti kakšna je minimalna udeležba za udeležbo na zaključni analizi leta?

Najmanj kar lahko narediš je, da se en krog odpeljeva skupaj. Pri najboljši volji se ne spomnim kolikokrat sem bil letos na tej trasi. Za dirke v prvi kategoriji pa sem "prekratek".smeh

• 0 |-10+10

Brez zamere, ampk sej ne veste zakaj gre...

• 0 |-10+10

Možakarji, ali danes kdo pride?

• 0 |-10+10
    Moja malenkost pride
  • 0 |-10+10

Pridemmežik

• 0 |-10+10
    Tudi
  • 0 |-10+10

Močna disko grupa. Bo prou pasal se vozt u izi z disko grupo.

PRIDEM

• 1 |-10+11
    Delam, delam k Zamorc, dobro vozite!
  • 0 |-10+10
    @Smit:

... Glede na izkušnje iz prejšnjih let se bosta odpeljala še dva Metka na katerih pa verjamem, da bom prisoten tako jaz kot predsednik pa še kdo, ki mora izpolniti minimalno kvoto za prisotnost na zaključku :).

a potem jaz, ki letos nisem odpeljal niti ENEGA metka ne smem pridet na zaključek...? presenečen

Pa me tudi na zadnjih dveh zagotovo ne bo... Tudi če bi čas dopuščal, namreč nisem sposoben odpeljat niti približka disko tempa... zapečateno

• 0 |-10+10
    @Cestar:
    @Smit:

... Glede na izkušnje iz prejšnjih let se bosta odpeljala še dva Metka na katerih pa verjamem, da bom prisoten tako jaz kot predsednik pa še kdo, ki mora izpolniti minimalno kvoto za prisotnost na zaključku :).

a potem jaz, ki letos nisem odpeljal niti ENEGA metka ne smem pridet na zaključek...? presenečen

Pa me tudi na zadnjih dveh zagotovo ne bo... Tudi če bi čas dopuščal, namreč nisem sposoben odpeljat niti približka disko tempa... zapečateno

Lahko pa sedeva za sosednjo mizo in z distance komunicirava z "metki". Saj ne bo zamere.smeh

• 0 |-10+10

METKI

Jutri ob 10.15 pri Podkvi Moste gremo na Krim - mtb.

Vabljeni

• 0 |-10+10

Škoda jutri imam že nekaj drugega v planu bi se pa z veseljem pridružil naslednjo nedeljo če boste ponovno šli.

lp 

• 0 |-10+10

Vabljeni ste seveda tudi vsi, ki niste "municijozni"mežik Odpravljamo se namreč na izlet, če le ne pride kaj vmes.zarečeni kruh

• 0 |-10+10

A gre kdo v nedeljo na ogled zaključne dirke v Podsmreki?

• 0 |-10+10
    @kkrenker:

A gre kdo v nedeljo na ogled zaključne dirke v Podsmreki?

Običajno smo šli, če je le bilo suho vreme. Morda bi lahko pred tem naredili en krog čez Šentjošt?smeh

• 0 |-10+10

Jaz bi šel in pred tem še kaj odpeljal. Dirka je ob 12:00?

• 0 |-10+10
    Dirka je ob 14h
  • 0 |-10+10
    @kkrenker: Dirka je ob 14h

Pokaži kje piše. Pa naj kda nekdo predlog kdaj štartamo mi, kam gremo in kje se dobimo.

• 0 |-10+10
    @djkakush:

Pokaži kje piše. Pa naj kda nekdo predlog kdaj štartamo mi, kam gremo in kje se dobimo.

uploaded

• 0 |-10+10
    @nanisimi:
    @djkakush:

uploaded

Danke kul

• 0 |-10+10

Kdor želi, se lahko pridruži jutri (nedelja) ob 11:25 pri Kovaču. Trasa 60km, 900vm z zaključkom v Podsmreki, kjer si bomo ogledali še tekmo.

www.strava.com/routes/6855128

lp 

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo

Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo

Kolo je bilo kupljeno 12/2016, velikost 58, vozeno na 2 mtb maratonih in na par treningih(cca.600km). Oprema je sram x0 eagle, obroci pa so karbonski roval control in tubless ready. Prodam zaradi(...)

Cena: 2.200,00 EUR
  • P: 20 kosov opreme, oblačil, čevljev med 3 in 30 evri

P: 20 kosov opreme, oblačil, čevljev med 3 in 30 evri

Praznenje polic z opremo, ki je v večini primerov nič ali zelo malo rabljena. Preden jo zavržem, jo ponudim po simbolični ceni.Cena je končna, razen če kdo vzame več/vse! (slika) Kontakt samo na (...)

Cena: Po dogovoru
  • P: Sedež Selle Italia SLR XC

P: Sedež Selle Italia SLR XC

Prodajam sedež, vzet z novega kolesa, vožen max 10x. Okvir nato prebarvan in zelena ne paše več. (slika)

Cena: 60,00 EUR
  • P: absoluteBLACK verižniki, ovalni

P: absoluteBLACK verižniki, ovalni

absoluteBLACK, oval, 52-36, za Ultegra 6800 ali Dura-Ace 9000.Voženi 500km. Prodajam ker nimam več cestnega kolesa. (slika)

Cena: 85,00 EUR
  • Mavic Cosmic Carbone SL / SLS / PRO

Mavic Cosmic Carbone SL / SLS / PRO

Kupim cestne obroče Mavic Cosmic Carbone SL / SLS / PRO ipd. !   Obroči naj bodo novi ali malo rabljeni. Račna Shimano.

Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• nakup novega cestnega kolesa
  • nakup novega cestnega kolesa
  • Forum bicikel.com

Oglas 300x250

• Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih