--Notification--

logo

Metek runda

Komentarji

• 0 |-10+10
    @Bugo:

Kdaj se gre na Žagarca izpred Kopača?

16:30h ali 17h ?

Od Kovača ob 17h.

• 1 |-10+11
    @CKR.SI:
    @Bugo:

Kdaj se gre na Žagarca izpred Kopača?

16:30h ali 17h ?

Od Kovača ob 17h.

Štart smo malenkost prestavili in po tem to razliko nadoknadili po poti.kul Dosežen je bil nov najboljši čas v hitri hoji od Kovača do Žagarskega vrha.mežik
    Manjkali pa so nekateri od rednih udeležencev. Verjetno zgolj slučajno.zarečeni kruh

• 0 |-10+10

Ne zavajaj - eni smo moral ob tvoji hitri hoji tečt, da smo držal tempo =) 

• 1 |-10+11
    @Bugo:

To seveda (mojamežik) pravila dopuščajo! Hodi se toliko kolikor kdo zmore, ostalo se pač malce poteče. Tisti, ki tečejo od samega začetka in skoraj ves čas do cilja so špilferderberji.mežikOni  trenirajo tek! Tega pa (moja) pravila ne tolerirajo. Hitra hoja navkreber in tek nista isto.smehToliko kolikor zmorem jaz lahko natrenira vsak, ki ima takšno željo.smeh

• 2 |-10+12
    Hodiš- tečeš kar ti srce poželi, vsak zase ve zakaj se takšnjih rund udeležuje, meni je fajn družba in to je bistvo!
  • 0 |-10+10
    @CKR.SI:
    @Bugo:

To seveda (mojamežik) pravila dopuščajo! Hodi se toliko kolikor kdo zmore, ostalo se pač malce poteče. Tisti, ki tečejo od samega začetka in skoraj ves čas do cilja so špilferderberji.mežikOni  trenirajo tek! Tega pa (moja) pravila ne tolerirajo. Hitra hoja navkreber in tek nista isto.smehToliko kolikor zmorem jaz lahko natrenira vsak, ki ima takšno željo.smeh

Ne morem, da se nebi javil. Žal sem bil včeraj zadržan in kot kaže glede na komentarje na Stravi, nas bo na zimskem Metku kmalu toliko kot na klasičnem kolesarskem.
    Glede pravil hitrega vzpona je pa tako, da je potrebno do vrha priti v čim krajšem času po določeni trasi brez uporabe prevoznih sredstev, pa naj bo to tek, hoja, plazenje, hopsanje itd. Tudi tehnični pripomočki so dovoljeni :), kot so pohodne palice, svetlobna telesa - baterije, čelke itd.
    Si pa lahko na Stravi vsak izbere tudi v kakšnem režimu bo šel (RUN, HIKE ...) in bo imel rezultat zabeležen v svojem režimu. Segmenti zimskega Metka so na stravi v režimu RUN (prevod verjetno ni potreben).

• 0 |-10+10
    @Redblack: Hodiš- tečeš kar ti srce poželi, vsak zase ve zakaj se takšnjih rund udeležuje, meni je fajn družba in to je bistvo!

Saj meni je resnično vseeno kako vsak posameznik opravi s tem krogom. Jaz ga vedno navzgor odhodim in občasno navzdol odtečem. Tekel bi lahko cel krog brez težav, vendar mislim, da več odnesem s hitro hojo.
    Ko smo šli prvič gor smo imeli 7min. slabši čas kot včeraj. To je velika razlika in se bo še povečala.zarečeni kruh 

• 1 |-10+11

Je bilo zanimivo, čeprav se ne spomnim, kdaj so me nazadnje tace tako bolele kot me danes. v zadregi Če bo bolečina minila, se še pridružim. kul 

• 0 |-10+10
    @djkakush:

Je bilo zanimivo, čeprav se ne spomnim, kdaj so me nazadnje tace tako bolele kot me danes. v zadregi Če bo bolečina minila, se še pridružim. kul 

Kr pjd zraven, da skuriš "kislo mleko" v mišicah, sicer bo jutri še huje; da ne boš hodil po stopnicah u rikverc.

• 1 |-10+11

Naj dodam nekaj, tekme v gorskem teku so predvsem v klanec nekateri udeleženci hitro hodijo,drugi tečejo bistven je končni rezultat.Mogoče tisti,ki hitro hodi in mu to paše doseže boljši čas in obratno velja za tekače.Tko,da mislim da je edino pravilo,pravilo,da ni pravil a tečeš,hodiš kombiniraš nima veze.
    Jast velikokrat kombiniram vso srečo pri zimskem metku.lp 

• 0 |-10+10

Čestitke vsem za včerajšnji rekordni vzpon Metka na Žagarski vrh (kar 6 osebnih rekordov na prvih 10 mestih generalne razvrstitve, vključno z rekordom trase v ženski in moški konkurenci). Čestitke gospodični T. saj je na 4. mestu generalne lestvice in so jo včeraj uspeli prehiteti le trije od devetih "kerlcov".
    PS
    Verjetno je bilo doseženih celo 8. osebnih rekordov, vendar žal za dva nimam podatkov objavljenih na Stravi :(. 

• 0 |-10+10

Smith in Kalanke sta mi všeč. Tečem ker nisem prestar. 29:28, pa vi kalkulirajte Stravo kolikor hočete.....

Moral bom pa predlagati uvedbo kategorij do 35  in nad 35 let od včeraj rabim malo popusta.jok

Mi je pa bila všeč udeležba, prvič tudi deklca z odličnim časom.

Anže triarlonec z absolutnim dosedanjim rekordom.  Super, sedaj bom imel vsaj s kom teči, oziroma koga loviti.

Še Jasminko Jelovšek povabimo, da boste fantje malo zardevali, kot ste včeraj pri Tamari...

Jaz bom šel naslednjič hrbtno, in bo samo tako veljalo.....bova s CKR-jem imela vsak svojo disciplino...

• 0 |-10+10
    @blesavi:

Smith in Kalanke sta mi všeč. Tečem ker nisem prestar. 29:28, pa vi kalkulirajte Stravo kolikor hočete.....

Moral bom pa predlagati uvedbo kategorij do 35  in nad 35 let od včeraj rabim malo popusta.jok

Mi je pa bila všeč udeležba, prvič tudi deklca z odličnim časom.

Anže triarlonec z absolutnim dosedanjim rekordom.  Super, sedaj bom imel vsaj s kom teči, oziroma koga loviti.

Še Jasminko Jelovšek povabimo, da boste fantje malo zardevali, kot ste včeraj pri Tamari...

Jaz bom šel naslednjič hrbtno, in bo samo tako veljalo.....bova s CKR-jem imela vsak svojo disciplino...

CKR.SI ne zna teči in si pomaga z malce hitrejšo hojo. Garmin Vivoactive mu je izmeril čas vzpona 39:23.9 . Toliko o disciplinah. Kako se kdo dokoplje do pira po končanem treningu (tekmi?) je meni vseeno. Včeraj ni nihče hotel stopicljati z menoj, tako, da sem to počel sam. Ko pa me bo kdorkoli nažgal za tri minute pri mojem načinu gibanja na tej trasi se bom pa resno zamislil in verjetno spremenil pristop.mežik

P.S
    Tudi pri manjši razliki!!kul Ne glede na starostno razliko.smeh

• 0 |-10+10

Ne nabijajte preveč a ni važno druženje in to da se uživa v naravi in se za tisti čas odklopiš pol pa na analizi spiješ pir al dva z isto misločimi. Just for fun

• 0 |-10+10
    @kalanke:

Ne nabijajte preveč a ni važno druženje in to da se uživa v naravi in se za tisti čas odklopiš pol pa na analizi spiješ pir al dva z isto misločimi. Just for fun

Enako misleči imajo toliko od narave kot nagačen fazan na polički v gostilni.smeh S tem, da on niti piva ni deležen.mežik

• 0 |-10+10

fantje mal se umirte s temi ciframi da ne bo komu še prišlo...

• 0 |-10+10
    @Francelj:

fantje mal se umirte s temi ciframi da ne bo komu še prišlo...

Tudi to se dogaja! Ne samo da komu pride, šlo je že tudi čez!zarečeni kruh

• 0 |-10+10

smehsmehsmeh

• 0 |-10+10

Franček, kjer je dim je tudi ogenj!

• 1 |-10+11
    @Redblack:

Franček, kjer je dim je tudi ogenj!

Kakor bi Mariborčani rekli; čuj te, kjer je dim tam je radar. smeh

• 0 |-10+10

Zimski Metek v polnem teku. Fantje in punca se ne hecajo niti na trasi niti na analizi :).
    Da vas vse spomnim, danes ob 19:00 v gostilni Kovač analiza pretekle kolesarske sezone :). 

• 0 |-10+10

Komaj čakam kul

• 0 |-10+10
    @Smit:

...Si pa lahko na Stravi vsak izbere tudi v kakšnem režimu bo šel (RUN, HIKE ...) in bo imel rezultat zabeležen v svojem režimu. Segmenti zimskega Metka so na stravi v režimu RUN (prevod verjetno ni potreben).

Ne provociram;

ampak,...

Js recimo po različnih poteh okoli Žagarja - IZKLJUČNO hodim, (za skupno samostatistiko) na Stravi pa imam shranjeno pod RUN in ne pod HIKE!

Zakaj?

Ker strava beleži SKUPNO statistiko samo za: Kolo, tek in plavanje...

za ostale aktivnosti pa ne...

Če bi mi kje kazalo koliko sem skupno prehodil (HIKE) se izbire RUN ne bi posluževal...

• 0 |-10+10
    @Cestar:
    @Smit:

...Si pa lahko na Stravi vsak izbere tudi v kakšnem režimu bo šel (RUN, HIKE ...) in bo imel rezultat zabeležen v svojem režimu. Segmenti zimskega Metka so na stravi v režimu RUN (prevod verjetno ni potreben).

Ne provociram;

ampak,...

Js recimo po različnih poteh okoli Žagarja - IZKLJUČNO hodim, (za skupno samostatistiko) na Stravi pa imam shranjeno pod RUN in ne pod HIKE!

Zakaj?

Ker strava beleži SKUPNO statistiko samo za: Kolo, tek in plavanje...

za ostale aktivnosti pa ne...

Če bi mi kje kazalo koliko sem skupno prehodil (HIKE) se izbire RUN ne bi posluževal...

Jaz imam na Iphonu opcijo hike, ki pa je ne vklapljam, ker v tem primeru nimam primerjave s tistimi, ki tečejo celo ali samo del trase.mežik

Kdor želi se mi lahko jutri ob devetih pridruži na vzponu do Jarškega doma na Mali planini. Tempo za 1:30.

• 0 |-10+10
    V soboto vabljeni na izlet. Start velocafe sadinja vas ob 12ih.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo

Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo

Kolo je bilo kupljeno 12/2016, velikost 58, vozeno na 2 mtb maratonih in na par treningih(cca.600km). Oprema je sram x0 eagle, obroci pa so karbonski roval control in tubless ready. Prodam zaradi(...)

Cena: 2.200,00 EUR
  • P: 20 kosov opreme, oblačil, čevljev med 3 in 30 evri

P: 20 kosov opreme, oblačil, čevljev med 3 in 30 evri

Praznenje polic z opremo, ki je v večini primerov nič ali zelo malo rabljena. Preden jo zavržem, jo ponudim po simbolični ceni.Cena je končna, razen če kdo vzame več/vse! (slika) Kontakt samo na (...)

Cena: Po dogovoru
  • P: Sedež Selle Italia SLR XC

P: Sedež Selle Italia SLR XC

Prodajam sedež, vzet z novega kolesa, vožen max 10x. Okvir nato prebarvan in zelena ne paše več. (slika)

Cena: 60,00 EUR
  • P: absoluteBLACK verižniki, ovalni

P: absoluteBLACK verižniki, ovalni

absoluteBLACK, oval, 52-36, za Ultegra 6800 ali Dura-Ace 9000.Voženi 500km. Prodajam ker nimam več cestnega kolesa. (slika)

Cena: 85,00 EUR
  • Mavic Cosmic Carbone SL / SLS / PRO

Mavic Cosmic Carbone SL / SLS / PRO

Kupim cestne obroče Mavic Cosmic Carbone SL / SLS / PRO ipd. !   Obroči naj bodo novi ali malo rabljeni. Račna Shimano.

Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• nakup novega cestnega kolesa
  • nakup novega cestnega kolesa
  • Forum bicikel.com

Oglas 300x250

• Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih