--Notification--

logo

Metek runda

Komentarji

• 0 |-10+10
    @Smit:
    @djkakush:

Zdaj ko se je kolesarski metek zaključil me zanima, ali je že kaj novega glede datuma prednovoletnega druženja?

Datum zaključka je petek 25.11.2016 od 19:00 dalje v gostilni Kovač.
    Metki pa ste vabljeni tudi to soboto 5.11.2016 v "Velo Cafe" v Podlipoglavu na uradno otvoritev.
    Kolesarska družba zagotovljena. 

a to je tam k vsako leto 2 lokala zaprejo? 

• 0 |-10+10
    @Jaromir:
    @Smit:
    @djkakush:

Zdaj ko se je kolesarski metek zaključil me zanima, ali je že kaj novega glede datuma prednovoletnega druženja?

Metki pa ste vabljeni tudi to soboto 5.11.2016 v "Velo Cafe" v Podlipoglavu na uradno otvoritev.

Zapre se vedno isti lokal, le najemniki se menjajo.mežikTokratn(a)i trdi, da bo obstal. Glede na koncept mu celo lahko uspe.kul

• 0 |-10+10
    @CKR.SI:
    @Jaromir:
    @Smit:
    @djkakush:

Zapre se vedno isti lokal, le najemniki se menjajo.mežikTokratn(a)i trdi, da bo obstal. Glede na koncept mu celo lahko uspe.kul

mhm. Se bojim da bo to  "just another success story". 

• 0 |-10+10

Da ne pozabite, danes se začne zimska "Metek runda". Kot rečeno vzpon od gostilne Kovač preko Češnjic in Zagradišča na Žagarski vrh in nazaj. Preteklo leto se je na koncu hodilo (teklo) cca 35 min do vrha. Razdalja v eno smer je 5km z 380m višincev. Današnji tempo za disko je predviden 45 - 50 min do vrha. Prilagam še traso. Ker je tema obvezno imejte seboj čelke (lučke).

www.strava.com/activities/758 272799?utm_content=4758945 &utm_medium=email &utm_source=ride_share

• 1 |-10+11

Za prvič je bilo več kot lepo.smeh
    Kdor je manjkal ga je polomil. Vsak naslednji krog bo težji in do analize tečen!mežik

• 0 |-10+10

Kot je že CKR napisal je blo fajn in vsakič bo šlo bolje. Startal nas je pet, en je takoj potegnu in odtekel celo traso (do vrha malo pod 31 min "žal ni na stravi :)" ), drugi je z hudim tempom počasi pustil disko trojko zadaj (do vrha cca 43min), ki je s solidnem še pogovornim tempom in časom 46min prišla do vrha.
    Spust pa kot je potrebno varno in počasi. Analiza kot se za Metke spodobi :). 

• 0 |-10+10

Presneto, tole moram pa res probat.

• 0 |-10+10
    @BANANI:

...Gor malo višje na Žagarju te ni bilo .
    Baje si skregan z oskrbnico ... 

Včeraj sem (ko so "pristreljali" gor) dobil občutek, da ne samo on... zapečateno

• 0 |-10+10
    @Smit:

Kot je že CKR napisal je blo fajn in vsakič bo šlo bolje. Startal nas je pet, en je takoj potegnu in odtekel celo traso (do vrha malo pod 31 min "žal ni na stravi :)" ), drugi je z hudim tempom počasi pustil disko trojko zadaj (do vrha cca 43min), ki je s solidnem še pogovornim tempom in časom 46min prišla do vrha.

Joj kok grdo. Prvo eden, pol pa še drug. Naslednjič bo un, pa tist.....

Eden, je pa za sedaj, res le eden....

Strava je pa tako ali tako ena, una, tista gulfiva kača...

Tile četrtki so mi všeč...

• 0 |-10+10
    @blesavi:
    @Smit:

Joj kok grdo. Prvo eden, pol pa še drug. Naslednjič bo un, pa tist.....

Eden, je pa za sedaj, res le eden....

Strava je pa tako ali tako ena, una, tista gulfiva kača...

Tile četrtki so mi všeč...

Včeraj si imel srečo, da nisi utegnil na Nanos. mežik
    Več o tem pa ob malinovcu!presenečen Strava je ku.ba!smeh

• 0 |-10+10

Sam po pameti, da se nebi že do, zaključne žurke skurl bi reku počas pa ziher.Uživejte moram mal natrenirat za diskota
    lp 

• 0 |-10+10

Vsi, ki se boste udeležili zaključka letne sezone (25.11.2016 od 19:00 dalje) mi prosim to sporočite na: metek.runda@gmail.com, prosim, da ob prijavi napišete še želje glede hrane. Prijave zbiram do 19.11.2016.

• 0 |-10+10

Kdaj se gre na Žagarca izpred Kopača?

16:30h ali 17h ?

• 0 |-10+10
    @Bugo:

Od Kovača ob 17h.

• 1 |-10+11
    @CKR.SI:
    @Bugo:

Od Kovača ob 17h.

Štart smo malenkost prestavili in po tem to razliko nadoknadili po poti.kul Dosežen je bil nov najboljši čas v hitri hoji od Kovača do Žagarskega vrha.mežik
    Manjkali pa so nekateri od rednih udeležencev. Verjetno zgolj slučajno.zarečeni kruh

• 0 |-10+10

Ne zavajaj - eni smo moral ob tvoji hitri hoji tečt, da smo držal tempo =) 

• 1 |-10+11
    @Bugo:

To seveda (mojamežik) pravila dopuščajo! Hodi se toliko kolikor kdo zmore, ostalo se pač malce poteče. Tisti, ki tečejo od samega začetka in skoraj ves čas do cilja so špilferderberji.mežikOni  trenirajo tek! Tega pa (moja) pravila ne tolerirajo. Hitra hoja navkreber in tek nista isto.smehToliko kolikor zmorem jaz lahko natrenira vsak, ki ima takšno željo.smeh

• 2 |-10+12
    Hodiš- tečeš kar ti srce poželi, vsak zase ve zakaj se takšnjih rund udeležuje, meni je fajn družba in to je bistvo!
  • 0 |-10+10
    @CKR.SI:
    @Bugo:

To seveda (mojamežik) pravila dopuščajo! Hodi se toliko kolikor kdo zmore, ostalo se pač malce poteče. Tisti, ki tečejo od samega začetka in skoraj ves čas do cilja so špilferderberji.mežikOni  trenirajo tek! Tega pa (moja) pravila ne tolerirajo. Hitra hoja navkreber in tek nista isto.smehToliko kolikor zmorem jaz lahko natrenira vsak, ki ima takšno željo.smeh

Ne morem, da se nebi javil. Žal sem bil včeraj zadržan in kot kaže glede na komentarje na Stravi, nas bo na zimskem Metku kmalu toliko kot na klasičnem kolesarskem.
    Glede pravil hitrega vzpona je pa tako, da je potrebno do vrha priti v čim krajšem času po določeni trasi brez uporabe prevoznih sredstev, pa naj bo to tek, hoja, plazenje, hopsanje itd. Tudi tehnični pripomočki so dovoljeni :), kot so pohodne palice, svetlobna telesa - baterije, čelke itd.
    Si pa lahko na Stravi vsak izbere tudi v kakšnem režimu bo šel (RUN, HIKE ...) in bo imel rezultat zabeležen v svojem režimu. Segmenti zimskega Metka so na stravi v režimu RUN (prevod verjetno ni potreben).

• 0 |-10+10
    @Redblack: Hodiš- tečeš kar ti srce poželi, vsak zase ve zakaj se takšnjih rund udeležuje, meni je fajn družba in to je bistvo!

Saj meni je resnično vseeno kako vsak posameznik opravi s tem krogom. Jaz ga vedno navzgor odhodim in občasno navzdol odtečem. Tekel bi lahko cel krog brez težav, vendar mislim, da več odnesem s hitro hojo.
    Ko smo šli prvič gor smo imeli 7min. slabši čas kot včeraj. To je velika razlika in se bo še povečala.zarečeni kruh 

• 1 |-10+11

Je bilo zanimivo, čeprav se ne spomnim, kdaj so me nazadnje tace tako bolele kot me danes. v zadregi Če bo bolečina minila, se še pridružim. kul 

• 0 |-10+10
    @djkakush:

Je bilo zanimivo, čeprav se ne spomnim, kdaj so me nazadnje tace tako bolele kot me danes. v zadregi Če bo bolečina minila, se še pridružim. kul 

Kr pjd zraven, da skuriš "kislo mleko" v mišicah, sicer bo jutri še huje; da ne boš hodil po stopnicah u rikverc.

• 1 |-10+11

Naj dodam nekaj, tekme v gorskem teku so predvsem v klanec nekateri udeleženci hitro hodijo,drugi tečejo bistven je končni rezultat.Mogoče tisti,ki hitro hodi in mu to paše doseže boljši čas in obratno velja za tekače.Tko,da mislim da je edino pravilo,pravilo,da ni pravil a tečeš,hodiš kombiniraš nima veze.
    Jast velikokrat kombiniram vso srečo pri zimskem metku.lp 

• 0 |-10+10

Čestitke vsem za včerajšnji rekordni vzpon Metka na Žagarski vrh (kar 6 osebnih rekordov na prvih 10 mestih generalne razvrstitve, vključno z rekordom trase v ženski in moški konkurenci). Čestitke gospodični T. saj je na 4. mestu generalne lestvice in so jo včeraj uspeli prehiteti le trije od devetih "kerlcov".
    PS
    Verjetno je bilo doseženih celo 8. osebnih rekordov, vendar žal za dva nimam podatkov objavljenih na Stravi :(. 

• 0 |-10+10

Smith in Kalanke sta mi všeč. Tečem ker nisem prestar. 29:28, pa vi kalkulirajte Stravo kolikor hočete.....

Moral bom pa predlagati uvedbo kategorij do 35  in nad 35 let od včeraj rabim malo popusta.jok

Mi je pa bila všeč udeležba, prvič tudi deklca z odličnim časom.

Anže triarlonec z absolutnim dosedanjim rekordom.  Super, sedaj bom imel vsaj s kom teči, oziroma koga loviti.

Še Jasminko Jelovšek povabimo, da boste fantje malo zardevali, kot ste včeraj pri Tamari...

Jaz bom šel naslednjič hrbtno, in bo samo tako veljalo.....bova s CKR-jem imela vsak svojo disciplino...

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Scott Solace 15 Disc

Scott Solace 15 Disc

Prodam karbonsko cestno kolo Scott Solace 15 Disc ! Kupljen oktober 2016. Kot nov, prevoženih 500 km v letu 2016. Letošnje leto (2017) nevoženo. Račun in garancija (5 let). Prodam zaradi neustrez(...)

Cena: 1.550,00 EUR
  • cestni obroči Syncros RP2.0 Disc

cestni obroči Syncros RP2.0 Disc

Prodam cestne obroče Syncros RP2.0 Disc ! Obroči so brezhibni in nepoškodovani. Prevoženih 500 km. Obroč: Alloy Clincher Disc Rim, 24mm width, 24h Napere: DT Aero, DT Aero Comp 2-cross, 24 front (...)

Cena: Po dogovoru
  • Scott Spark RC 900 WC, PRO, COMP

Scott Spark RC 900 WC, PRO, COMP

Na zalogi modeli 2018,  WC, PRO in Comp

• Continental RaceKing 2.2

Continental RaceKing 2.2

Prodam dve novi (nemontirani) pnevmatiki Continental RaceKing 2.2.Cena velja za komplet. Več info na ZS ali 051-688-040

Cena: 30,00 EUR
  • Fabric Scoop Shallow Pro sedež,črn

Fabric Scoop Shallow Pro sedež,črn

Prodajam Fabric Scoop Shallow Pro sedež,sedež malo vožen brez znakov uporabe, karbonska vodila....teža:198g  info:www.bike24.com/p2117867.html   INFO :030 440 266

Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• -BLAŽ- je ocenil +1
    Camino s kolesom iz Slovenije
  • SODROVC je ocenil +1
    Biciklistika
  • SODROVC je ocenil +1
    Katere led luci
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Camino s kolesom iz Slovenije
  • Biciklistika
  • Katere led luci

Oglas 300x250

• Prodajam
    Scott Solace 15 Disc
    Prodam karbonsko cestno kolo Scott Solace 15 Disc ! Kupljen oktober 2016. Kot nov, prevoženih 500 km v letu 2016. Letošnje leto (2017) nevoženo. Račun in garancija (5 let). Prodam zaradi neustrez(...)
    Cena: 1.550,00 EUR
  • Prodajam
    cestni obroči Syncros RP2.0 Disc
    Prodam cestne obroče Syncros RP2.0 Disc ! Obroči so brezhibni in nepoškodovani. Prevoženih 500 km. Obroč: Alloy Clincher Disc Rim, 24mm width, 24h Napere: DT Aero, DT Aero Comp 2-cross, 24 front (...)
  • Prodajam
    Scott Spark RC 900 WC, PRO, COMP
    Na zalogi modeli 2018,  WC, PRO in Comp
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih