--Notification--

logo

Kolesarske knjige.

Komentarji

• 0 |-10+10

Ali pa recimo tale;

www.goodreads.com/book/show/2 0762908-najve-ji-kolesarski-vz poni-v-evropi

sem jo pred časom posodil in že komaj čakam da jo dobim nazaj... zapečateno

• 0 |-10+10

Posodil in pozabil, komu? :)

• 0 |-10+10
    @Cestar:

Ali pa recimo tale;

www.goodreads.com/book/show/2 0762908-najve-ji-kolesarski-v z poni-v-evropi

sem jo pred časom posodil in že komaj čakam da jo dobim nazaj... zapečateno

Hvala za info o knjigi, že rezervirana in jutri v domači knjižnici  nasmeh

• 0 |-10+10
    @kamencek:

Posodil in pozabil, komu? :)

kako si vedel, da sem pozabil? Res je bil to slučaj... smeh

Komu? Bratu... zapečateno

• 1 |-10+11

Nisem vedel, sklepal sem, ker se meni dogaja isto - posodim, potem pozabim, da sem posodil, in kar je najhuje, ne morem se spomnit, komu.

Odkar sem ostal brez nekaj meni ljubih in dragocenih knjig, si pišem listke - naslov knjige, kdaj in h komu je šla.

• 0 |-10+10

@kamencek: Prebral sem rdeco lanterno. Istocasno sem imel izposojeno tudi knjigo Pomocnik in le-to sem prebral na en mah, res je odlicna. Priporocam!!!

Rdeca lanterna pa me je pustila precej hladnega. Je zanimiva in drugacna, nekaj poglavij in zgodb je res zabavnih in te potegne...ampak kot celota pa ne deluje. Vsaj zame ni. Ti pa vseeno priporocam, da jo poskusas prebrat, ker kot sem rekel, nekaj poglavij in zgodb je res zanimivih.

• 0 |-10+10

image

če koga zanima za simbolično ceno se naj javi na PM, je v ang

• 0 |-10+10

@Mathew_30, najlepša hvala za mnenje in priporočilo, definitivno preberem tudi Pomočnika, ko mi pride v roke.

Jaz sem recimo Hamiltonovo "Skrivno dirko" prebral na mah, enako tudi McDougallovo "Rojeni za tek" in Jurekovo "Jej in teci".

No, če naštetih knjig ne želi nihče prodat, bi jih vsaj posodil, da preberem, v zameno pa ponudim te tri, ki sem jih naštel?

Še mesec dni imam do odhoda na dopust, ni mi, da bi zdajle pljunil stotaka za te knjige v zadregi

• 0 |-10+10
    Imam Rdečo lanterno, prebral na dopustu... Prodam ali še raje, menjam za kako drugo kolesarsko knjigo
  • 0 |-10+10

@arto, imaš ZS.

• 0 |-10+10

Pravkar sem prebral knjigo Jureta Robiča in Tomaža Kovšce "Samo človek sem".

Če bi jo kdo bral, prodam za 4€.

Nova, samo enkrat prebrana, še vedno kot s police vzeta.

• 0 |-10+10
    Imam rdečo lanterno, skrivno dirko, dve uri resnice, ce rabis kaj od tega.
  • 0 |-10+10

@big.G, imaš ZS.

• 0 |-10+10

Še naprej iščem, če ima kdo:

- Klub rumene majice

- Dirka po Italiji

- Pomočnik

- Artur

- Dve uri resnice

• 0 |-10+10

Sedaj zopet iščem nekaj knjig. Niso ravno kolesarske...v primeru da jih kdo ima in so lepo ohranjene jih odkupim:
    -Tomaž Humar - Ni nemogočih poti (druga izdaja/2010)
    -zgodba človeškega telesa - Daniel E. Lieberman
    -čarobno črevesje - Giulia Anders
    -minka gantar - ko imajo hormoni žur
    -kruh na zagovoru - william davis
    -paleorecept - robb wolf
    -scott jurek - jej in teci.. (ali ktero drugo o tekačih in ultramaratoncih)...

se priporočam! ;)
    -

• 0 |-10+10

Imam Tek, moja norost od Mravljeta PDF verzijo, če te zanima.

Lp

• 0 |-10+10

hvala, sem jo že prebral ;)

• 0 |-10+10
    @john_p:

Lp

Mene!

• 0 |-10+10

Obstaja zares veliko knjig na temo kolesarjenja, od nasvetov za trening prek potopisov do biografij, res pa je, da so večinoma v tujih jezikih (angl, spa, ita, nem). Niti niso tako nedosegljive (med 10 in 20 eur na amazonu oz.  bookdepositoryju). Sam se najbolj navdušujem nas avtobiografijami. Spodaj je seznam tistih, ki jih še nisem prebral, jih pa imam na "radarju". Izmed teh, ki sem jih, pa so:

Chris Froome, Bradley Wiggins, Christophe Bassons, David Millar, Paul Kimmage, Sean Kelly, Jacques Anquetill, Stephen Roche, Nicholas Roche, Cadel Evans, Vicenzo Nibali, Danilo di Luca, Geraint Thomas, Rob Hayles, Mark Cavendish, Bjarne Riis, Udo Bölts:

George Hincapie: The loyal lieutenant   

Fallen Angel: The Passion of Fausto Coppi    t  

Bad Blood: The Secret Life of the Tour de France    -

Willy Voet: Breaking the Chain : Drugs and Cycling - The True Story

Philippe Gilbert: My Year in Top Gear

Michael Barry: Shadows on the Road: Life at the Heart of the Peloton, from US Postal to Team Sky   

Jeff Connor: Wide Eyed and Legless 

Tim Krabbe: The Rider 

Slaying the badger/Greg LeMond vs. Bernard Hinault

Jan Ullrich:The Man. the Myth. the Truth

Shut Up, Legs!: My Wild Ride On and Off the Bike/Jens Voigt

We were young and carefree / Laurent Fignon – Tomorrow we ride – Jean Bobet   Memories of the peloton – Bernard Hinault

One way road: The autobiography of Robbie McEwen

Stuart O'Grady: Battle Scars

Sean Yates: It's All About the Bike: My Autobiography

Indurain: A Tempered Passion ali Indurain - Alasdair Fotheringham

Positively False: The Real Story of How I Won the Tour de France

by Floyd Landis and Loren Mooney

Thomas Dekker – Unter Profis

Der Schweiß der Götter: Die Geschichte des Radsports

Andrea Noè. Una vita da gregario. Ricordi e consigli di un ciclista appassionato.                       

• 0 |-10+10

Jure robič- sem samo človek, ter  športni gen imate pri felixu v merkatorju šiška za 10 in 14€ akcije, sem ravno učerja opazil... obe super knjigi!

• 0 |-10+10

Na razpolago je knjiga Cestovni biciklizam (Joe Friel).

Če koga zanima ....

• 1 |-10+11
    @Lopata:
    @john_p:

Lp

Mene!

Prilagam link do Dropboxa: 
    www.dropbox.com/s/7ar6e6be72s kdd1/Du%C5%A1an%20Mravlje%20Te k%2C%20moja%20norost.pdf?dl=0

Upam, da deluje.  

Lp

• 0 |-10+10
    @john_p:
    @Lopata:
    @john_p:

Lp

Mene!

Prilagam link do Dropboxa: 
    www.dropbox.com/s/7ar6e6be72s kdd1/Du%C5%A1an%20Mravlje%20T e k%2C%20moja%20norost.pdf?dl=0

Upam, da deluje.  

Lp

Hvala.

• 1 |-10+11
    @nejchy:

Sedaj zopet iščem nekaj knjig. Niso ravno kolesarske...v primeru da jih kdo ima in so lepo ohranjene jih odkupim:
    -Tomaž Humar - Ni nemogočih poti (druga izdaja/2010)
    -zgodba človeškega telesa - Daniel E. Lieberman
    -čarobno črevesje - Giulia Anders
    -minka gantar - ko imajo hormoni žur
    -kruh na zagovoru - william davis
    -paleorecept - robb wolf
    -scott jurek - jej in teci.. (ali ktero drugo o tekačih in ultramaratoncih)...

se priporočam! ;)
    -

Tele o teku imaš v knjižnici Scott Jurek, Dean Karnazes 2 od Rupla mlajšega, 1 v sostorilstvu z Videmškom in Gombačem, pa McDougal (Rojeni za tek)...

• 0 |-10+10

Imam Domestique (Pomočnik) v ang jeziku, če kdo rabi za ugodno ceno.

Zanima pa me knjiga od Danilo Di Lucca... verjetno niti (še) ni prevedeno v ang.(?)

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • P: set verižnikov Ultegra 53/39

P: set verižnikov Ultegra 53/39

Živjo,prodam nov set (nerabljen, vzet iz novega kolesa) verižnikov z vijaki Ultegra 6800 53/39. BCD 110. Cena 90€ oz. po dogovoru. Prevzem Kranj ali pošta Slovenije.lp

Cena: 90,00 EUR
  • OKVIR SCOTT ADDICT RC (NOV!) M (54)

OKVIR SCOTT ADDICT RC (NOV!)  M (54)

Prodam naslovni okvir,ki je popolnoma nov,s pripadajočo vilico in objemko za sedežno oporo....dobil sem ga za nagrado.Velikost 54.Več inf.  041 410 731.

Cena: 570,00 EUR
  • Specialized allez E5

Specialized allez E5

Prodam cestno kolo Specialized Allez elite E5 (replica Peter Sagan)   Kolo je staro oz. voženo 4 mesece in je kot novo (manj kot 800km). Velikost kolesa je 58, oprema,shimano tiagra 2017 (2*10 pr(...)

Cena: 650,00 EUR
  • Karbonski obroči

Karbonski obroči

Prodam karbonske obroče višine 50mm skupaj s tabularji continental competition...račna za shimano sram....vec info na zs....

Cena: 480,00 EUR
  • Kaseta campagnolo corus 25-11

Kaseta campagnolo corus 25-11

Prodam malo vozeno kaseto

Cena: 50,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• Lopata je ocenil +1
    Lepe kolesarke
  • Pinocio je ocenil +1
    Luči na kolesu
  • mihowc je ocenil +1
    Luči na kolesu
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Jani Brajkovič
  • MAXISPORT Čerin
  • MAXISPORT Čerin

Oglas 300x250

• Prodajam
    P: set verižnikov Ultegra 53/39
    Živjo,prodam nov set (nerabljen, vzet iz novega kolesa) verižnikov z vijaki Ultegra 6800 53/39. BCD 110. Cena 90€ oz. po dogovoru. Prevzem Kranj ali pošta Slovenije.lp
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    OKVIR SCOTT ADDICT RC (NOV!) M (54)
    Prodam naslovni okvir,ki je popolnoma nov,s pripadajočo vilico in objemko za sedežno oporo....dobil sem ga za nagrado.Velikost 54.Več inf.  041 410 731.
    Cena: 570,00 EUR
  • Prodajam
    Specialized allez E5
    Prodam cestno kolo Specialized Allez elite E5 (replica Peter Sagan)   Kolo je staro oz. voženo 4 mesece in je kot novo (manj kot 800km). Velikost kolesa je 58, oprema,shimano tiagra 2017 (2*10 pr(...)
    Cena: 650,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih