--Notification--

logo

Kolesarske knjige.

Komentarji

• 0 |-10+10

Pozdravljeni. Sem iskal, ampak nisem našel nobene podobne teme. 
    Torej, iščem ideje za dobre kolesarske knjige, ker me takšna tematika precej zanima, pa bi čez "off season" rad kaj dobrega prebral. Sicer sem precej vešč angleščine, ampak bi vseeno raje takšne s slovenskim prevodom, ali celo slovenske. Bi naredu izjemo z kako angleško, ampak mora biti res dobra, ker če me ne "potegne" potem jo kar preletim.

Prebral sem že obe knjigi od Armstronga, Tyler hamilton - skrivna dirka, to pa je to iz kolesarske zvrsti.  Sem pa nasplošno kar precej športen tip in me tudi tematika z raznoraznimi "substanacami" zanima. Rad bi prebral tudi "Run, Swim, Throw, Cheat: The science behind drugs in sport", pa ne najdem slovenskega prevoda? 

No, če je kdo kaj dobrega prebral in priporoča, prosim za predloge. Hvala

Lp 

• 0 |-10+10

Ti bom jaz dal nekaj odličnih že predelanih izvedb za pokušino. Ti sporočim za dan ,dva  , samo bo engliš.

Tale je ze ena.
     www.amazon.co.uk/Hunger-Sean- Kelly-The-Autobiography/dp/095 6781438

• 0 |-10+10
    Imaš tudi odlično knjigo Grege Hočevarja - Ustvarjen za gibanje. Ampak je bolj v stilu run-swim-cycle, pa predvsem brez cheat! Ker ne vem, če te "substance" in razkrivanja njihove uporabe ravno koristijo kolesarstvu... Se pa ta tematika seveda odlično prodaja.
  • 0 |-10+10

Pa se katero izmed teh knjig da dejansko dobit v knjižnjici, ali bo treba vse nabavit? 

• 0 |-10+10
    @big.G:

Pa se katero izmed teh knjig da dejansko dobit v knjižnjici, ali bo treba vse nabavit? 

www.cobiss.si/

• 0 |-10+10

Odkupim naslednje dobro ohranjene knjige:

-Grega Hočevar: Ustvarjen za gibanje

-Marko Baloh: Nedokonana zgodba

-Joe Friel: biblijo triatlona (v nemškem jeziku če že)..

Tako da če se komu doma na njih nabira prah, jih odkupim za neko normalno ceno.. in sevede preberem :)

Zakaj si jih samo ne sposodimv knjižnici?

Ker nisem še nikoli nobene knjige prebrau takoj.. ponavadi mi stojijo po več tednov, ali mesecev predno se lotim kakšnega dela, pa tudi potem berem ponavadi po delih :) Iz tega razloga knjižnice odpadejo ;)

• 0 |-10+10

Grega Hočevar: ustvarjen zA gibanje že imam oz. je rezervirana ;)

Iščem še Nedokončano zgodbo, ter Biblijo triatlona (nemško verzijo)...

• 0 |-10+10

Iščem samo še biblijo triatlona :) lp

• 0 |-10+10

Izkoristim tole temo in vprašam:

Je že kdo prebral katero od teh knjig in jo je pripravljen prodati?

- Klub rumene majice

- Dirka po Italiji

- Rdeča laterna

• 0 |-10+10

Ali pa recimo tale;

www.goodreads.com/book/show/2 0762908-najve-ji-kolesarski-vz poni-v-evropi

sem jo pred časom posodil in že komaj čakam da jo dobim nazaj... zapečateno

• 0 |-10+10

Posodil in pozabil, komu? :)

• 0 |-10+10
    @Cestar:

Ali pa recimo tale;

www.goodreads.com/book/show/2 0762908-najve-ji-kolesarski-v z poni-v-evropi

sem jo pred časom posodil in že komaj čakam da jo dobim nazaj... zapečateno

Hvala za info o knjigi, že rezervirana in jutri v domači knjižnici  nasmeh

• 0 |-10+10
    @kamencek:

Posodil in pozabil, komu? :)

kako si vedel, da sem pozabil? Res je bil to slučaj... smeh

Komu? Bratu... zapečateno

• 1 |-10+11

Nisem vedel, sklepal sem, ker se meni dogaja isto - posodim, potem pozabim, da sem posodil, in kar je najhuje, ne morem se spomnit, komu.

Odkar sem ostal brez nekaj meni ljubih in dragocenih knjig, si pišem listke - naslov knjige, kdaj in h komu je šla.

• 0 |-10+10

@kamencek: Prebral sem rdeco lanterno. Istocasno sem imel izposojeno tudi knjigo Pomocnik in le-to sem prebral na en mah, res je odlicna. Priporocam!!!

Rdeca lanterna pa me je pustila precej hladnega. Je zanimiva in drugacna, nekaj poglavij in zgodb je res zabavnih in te potegne...ampak kot celota pa ne deluje. Vsaj zame ni. Ti pa vseeno priporocam, da jo poskusas prebrat, ker kot sem rekel, nekaj poglavij in zgodb je res zanimivih.

• 0 |-10+10

image

če koga zanima za simbolično ceno se naj javi na PM, je v ang

• 0 |-10+10

@Mathew_30, najlepša hvala za mnenje in priporočilo, definitivno preberem tudi Pomočnika, ko mi pride v roke.

Jaz sem recimo Hamiltonovo "Skrivno dirko" prebral na mah, enako tudi McDougallovo "Rojeni za tek" in Jurekovo "Jej in teci".

No, če naštetih knjig ne želi nihče prodat, bi jih vsaj posodil, da preberem, v zameno pa ponudim te tri, ki sem jih naštel?

Še mesec dni imam do odhoda na dopust, ni mi, da bi zdajle pljunil stotaka za te knjige v zadregi

• 0 |-10+10
    Imam Rdečo lanterno, prebral na dopustu... Prodam ali še raje, menjam za kako drugo kolesarsko knjigo
  • 0 |-10+10

@arto, imaš ZS.

• 0 |-10+10

Pravkar sem prebral knjigo Jureta Robiča in Tomaža Kovšce "Samo človek sem".

Če bi jo kdo bral, prodam za 4€.

Nova, samo enkrat prebrana, še vedno kot s police vzeta.

• 0 |-10+10
    Imam rdečo lanterno, skrivno dirko, dve uri resnice, ce rabis kaj od tega.
  • 0 |-10+10

@big.G, imaš ZS.

• 0 |-10+10

Še naprej iščem, če ima kdo:

- Klub rumene majice

- Dirka po Italiji

- Pomočnik

- Artur

- Dve uri resnice

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Sprednji obroč Reynolds aero 58

Sprednji obroč Reynolds aero 58

Prodam povsem nov sprednji obroč Reynolds aero 58 www.canyon.com/en-si/accessor ies/?category=10411(Polna cena 950€,sedaj je v akciji za 750€) Z vso pripadajočo opremo (zavorne gumice,hitri zapen(...)

Cena: 350,00 EUR
  • Cestni obroči

Cestni obroči

Prodam nove rekreativne obroče za cestno kolo AXIS SPORT z račno shimano/sram 2*10 zraven so tudi hitri zapenjalci Obroči so bili vzeti iz novega kolesa in niso voženi.

Cena: 90,00 EUR
  • Scott Spark 700 Ultimate Di2 XTR, L

Scott Spark 700 Ultimate Di2 XTR, L

Prodam malo rabljeno kolo Scott Spark 700 Di2 Ultimate XTR. Prevoženih cca 50km. Kupljen konec leta 2016. Velikost L Kot novo, brez praske! Karbonski rogovi, spd pedala.   Cena novega je bila 11.(...)

Cena: 6.000,00 EUR
  • Scott Scale 710, M , model 2016

Scott Scale 710, M , model 2016

Nova kolesa, model 2016 Carbon HMF okvir, oprema komplet XT

Cena: 1.900,00 EUR
  • Scott Solace 15 disc

Scott Solace 15 disc

Prodam karbonsko cestno kolo Scott Solace 15 disc ! Kupljen oktober 2016. Kot nov, prevoženih 500 km. Račun in garancija (5 let).Prodam zaradi pomanjkanja časa.   Specifikacije: velikost: L /56 o(...)

Cena: 1.800,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• swaak je ocenil +1
    Bianchi intenso ali infinito
  • matejS je ocenil +1
    Bianchi intenso ali infinito
  • skirca je ocenil +1
    Z SPECIALKO NA VRŠIČ
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Nasveti za izgubo nepotrebne mišične mase

Oglas 300x250

• Prodajam
    Sprednji obroč Reynolds aero 58
    Prodam povsem nov sprednji obroč Reynolds aero 58 www.canyon.com/en-si/accessor ies/?category=10411(Polna cena 950€,sedaj je v akciji za 750€) Z vso pripadajočo opremo (zavorne gumice,hitri zapen(...)
    Cena: 350,00 EUR
  • Prodajam
    Cestni obroči
    Prodam nove rekreativne obroče za cestno kolo AXIS SPORT z račno shimano/sram 2*10 zraven so tudi hitri zapenjalci Obroči so bili vzeti iz novega kolesa in niso voženi.
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    Scott Spark 700 Ultimate Di2 XTR, L
    Prodam malo rabljeno kolo Scott Spark 700 Di2 Ultimate XTR. Prevoženih cca 50km. Kupljen konec leta 2016. Velikost L Kot novo, brez praske! Karbonski rogovi, spd pedala.   Cena novega je bila 11.(...)
    Cena: 6.000,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih