--Notification--

logo

Powermeter

Komentarji

• 0 |-10+10

Pozdravljeni, da si še jaz malo sposodim to temo. 
    V kratkem imam v planu kupiti powermeter. 
    Zaenkrat se najbolj nagibam k Stages Ultegra. 
    Sem pa na netu zasledil tudi nekaj novega (cycling.favero.com/assioma). Gledam verzijo samo za levo stran.  Ve kdo kaj o tem, oz. če kdo ve za kaka mnenja o tem powermetru? je cca 100€ cenejši od stagesa.

• 0 |-10+10

Poglej tudi za 4iii enako kot stages.

• 0 |-10+10
    @Neejc1:

Sem pa na netu zasledil tudi nekaj novega (cycling.favero.com/assioma). Gledam verzijo samo za levo stran.  Ve kdo kaj o tem, oz. če kdo ve za kaka mnenja o tem powermetru? je cca 100€ cenejši od stagesa.

Stagesa ne kupuj, nerealni podatki, problemi z komunikacijo v hladnem vremenu.... morem priznati, da takih težav, kot sem jih imel z stagesom,,,,totalna katastrofa, v glavnem,kupi si zadevo , ki meri navor in ne na potisk oz. ukrivljanje materiala, jaz sem nekaj € dodal in sem vzel Rotor, pa še v SLOVENIJI solidno imaš podporo....  mežik

• 0 |-10+10
    @Neejc1:

Zanimivo. Ker Favero ima tudi bePRO pedala. Ali pa je sedaj to eno in isto? Zgleda enako.

• 0 |-10+10
    Kot je napisal že Pantani... ne kupuj powermetra Stages ker ima kar nekaj težav, peak power meri totalno nerealno. Priporočam ti da še primakneš nekaj € in kupiš power2max z alu gonilko FSA. Komplet stane 690€, pa še za kak popust se da dogovoriti. Power2max dela odlično.To je samo moj predlog, da neboš kupoval dvakrat ;)
  • 0 |-10+10

Ima kdo pri nas PowerPod za 299€? Izkušnje?

Lp
    Igor

• 0 |-10+10
    @thaking:

Stages je katastrofa. 

• 0 |-10+10

Jaz imam Stages 2 generacije s karbonsko gonilko na MTB in nimam nobenih težav... Vse dela BP in podatki so točni.

• 0 |-10+10
    @versnik:
    @thaking:

Stages je katastrofa. 

Zakaj že ? Če je za Frooma dober je tudi za amaterje

• 0 |-10+10
    @Pantani:
    @Neejc1:

Stagesa ne kupuj, nerealni podatki, problemi z komunikacijo v hladnem vremenu.... morem priznati, da takih težav, kot sem jih imel z stagesom,,,,totalna katastrofa, v glavnem,kupi si zadevo , ki meri navor in ne na potisk oz. ukrivljanje materiala, jaz sem nekaj € dodal in sem vzel Rotor, pa še v SLOVENIJI solidno imaš podporo....  mežik

A ni rotor tko 1500€ ? kar je skoraj 3x več kot stages -> ne moreš dajati v isti koš

• 0 |-10+10

Če pogledaš na Stravi vožnjo za nazaj ti dobro pokaže watte....tko za prvi filing, pa še zastonj je....

• 2 |-10+12
    @jabulari:

Če pogledaš na Stravi vožnjo za nazaj ti dobro pokaže watte....tko za prvi filing, pa še zastonj je....

Tisti "estimation" je popolnoma nerealen in bolj ali manj brezpredmeten. Namen power metra v večji meri ni analiza po vožnji, ampak med.

• 0 |-10+10
    @thaking:
    @Pantani:
    @Neejc1:

A ni rotor tko 1500€ ? kar je skoraj 3x več kot stages -> ne moreš dajati v isti koš

Rotor INPOWER FLOW je prodajna cena nekje 950-970€, če se dobro zdilaš, se ga da dobiti tudi dosti ugodneje.

Verjemi, da ga Froome vozi samo zaradi sponzorjev, treninge pa dela z drugačnim wattmetrom.

• 0 |-10+10
    @Pantani:

Verjemi, da ga Froome vozi samo zaradi sponzorjev, treninge pa dela z drugačnim wattmetrom.

A poj ma na dirki dva gor? Stages sam zaradi sponzorjev in enga "tapravga".

• 0 |-10+10

ja in pol skor računa, kolk mata odstopanja med sabo zato ga pa tok piga na klancihsmeh.

Šalo na stran, moje izkušnje s Stagesom so zadovoljive, le baterijo žre nenormalno. Menjava je potrebna na manj kot dva meseca.

• 0 |-10+10

Jaz si lastim dva in oba delujeta brez vsake težave. Meritve so konsitentne....

Meni zdrži kvalitetna baterija dobrega pol leta. Na leto cca 4000 km. Pred tem sem imež že dva Powermetra. Merilnike moči uporabljam že več kot desetletje, tako, da nekaj izkušenj z njimi sem si nabral.

Ps. edina pomonkljivost, ki je vredna omembe je pokrovček baterije. V prvih izvedbah so se radi odlomili zobci. Zadne izvedbe te težave nimajo več.

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10

Kaj pa tole? 

www.bikeradar.com/road/news/a rticle/fsa-powerbox-powerbox-m eters-48202/

@Pantani:
    @thaking:
    @Pantani:
    @Neejc1:

Rotor INPOWER FLOW je prodajna cena nekje 950-970€, če se dobro zdilaš, se ga da dobiti tudi dosti ugodneje.

Imaš kakšen kontakt ? Kaj je prednost pred ostalimi, npr. zgornji link od FSA, kjer gre Power2Max ?

• 0 |-10+10
    @thaking:
    @jabulari:

Tisti "estimation" je popolnoma nerealen in bolj ali manj brezpredmeten. Namen power metra v večji meri ni analiza po vožnji, ampak med.

Meni se ne zdi nerealen, zakaj?!....o.k. res je najbolj pomembno med vožnjo, čeprav se analiza dela po vožbnji,baje.....in če tega ne znaš potem ti tudi power meter ne pomaga.tko pravijo.Je pa pri stravi v igri čista fizika in ne vem zakaj ne bi pokazala pravilne moči kot praviš

• 0 |-10+10
    @jabulari:
    @thaking:
    @jabulari:

Meni se ne zdi nerealen, zakaj?!....o.k. res je najbolj pomembno med vožnjo, čeprav se analiza dela po vožbnji,baje.....in če tega ne znaš potem ti tudi power meter ne pomaga.tko pravijo.Je pa pri stravi v igri čista fizika in ne vem zakaj ne bi pokazala pravilne moči kot praviš

www.youtube.com/watch?v=7vG8Z 906rPo

Pri konstantni vožnji je res da približen (ne upoštevajoče vetra), ampak pri razgibani vožnji pa se vseeno ne more primerjati z dejanskim PM.

Kar se analize tiče, je res, da lahko kasneje opraviš kao tudi na Stravi, ampak kako boš pa točno vedel na kateri coni treniraš med samo vožnjo. Še posebej ko imaš kake stranske dejavnike, npr. veter in ni dejanskega občutka o moči, ki jo prenašaš na pedala. To sam dobro vem, saj sem novopečen na PM (ca. pol leta).

• 0 |-10+10

SRM in P2M...to je to!

• 0 |-10+10

Nekateri ste pred časom spraševali o Assiomi. So nam ga poslali v test. Prvi vtisi so super.

www.kineziolog.si/test-favero -assioma/  

• 0 |-10+10

nevem jst ne bi spreminjal pozicije pedal za cel cm 

• 0 |-10+10
    @kineziolog:

Nekateri ste pred časom spraševali o Assiomi. So nam ga poslali v test. Prvi vtisi so super.

In ko se pedalo znuca, kaj pa potem? Nakup novih? Me zanima, ker se mi zdi, da se samo senzorja/valjška, ne da zamenjati oz. namontirati na druga pedala. Drag hec. 

• 0 |-10+10
    @SODROVC:
    @kineziolog:

In ko se pedalo znuca, kaj pa potem? Nakup novih? Me zanima, ker se mi zdi, da se samo senzorja/valjška, ne da zamenjati oz. namontirati na druga pedala. Drag hec. 

Potem moraš kupiti novo pedalo, ki stane 60 evrov (levo ali desno), v kompletu torej 120 evrov.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Garmin Vector 2

Garmin Vector 2

-Prodam power meter garmin vector 2, ki meri moč v pedalih. Enostavna namestitev, robustnost in natančnost. Pedala redno servisirana, očiščena in namazana. Zraven priložim vso opremo in dve dodat(...)

Cena: Po dogovoru
  • Fuji Transonic SL

Fuji Transonic SL

Prodam odlično ohranjeno cestno kolo Fuji Transonic, velikosti 58(za višino 182-196cm). Ima skupino Sram Red 22 z Dura Ace zavorami in karbonske obroče Oval. Kolo brez pedal in nosilcev bidona te(...)

Cena: 2.750,00 EUR
  • Specialized allez E5

Specialized allez E5

Prodam cestno kolo Specialized Allez elite E5 (barve Peter Sagan) Kolo je staro oz. voženo 5 mesece in je kot novo (manj kot 800km). Velikost kolesa je 58, oprema,shimano tiagra 2017 (2*10 presta(...)

Cena: 600,00 EUR
  • Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo

Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo

Kolo je bilo kupljeno 12/2016, vozeno na 2 mtb maratonih in na par treningih(cca.600km). Oprema je sram x0 eagle, obroci pa so karbonski roval control in tubless ready. Prodam zaradi nakupa cestn(...)

Cena: 2.200,00 EUR
  • SHIMANO blading kit TL BT03

SHIMANO blading kit TL BT03

Prodam nov zapakiran Shimano prezračevalni set za disk zavore  (SHIMANO blading kit TL BT03)  za 30 eur info 041 887600

Cena: 30,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Iščemo dostavljavce s kolesom!
  • Aero vsestransko cestno kolo
  • Biciklistika

Oglas 300x250

• Prodajam
    Garmin Vector 2
    -Prodam power meter garmin vector 2, ki meri moč v pedalih. Enostavna namestitev, robustnost in natančnost. Pedala redno servisirana, očiščena in namazana. Zraven priložim vso opremo in dve dodat(...)
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Fuji Transonic SL
    Prodam odlično ohranjeno cestno kolo Fuji Transonic, velikosti 58(za višino 182-196cm). Ima skupino Sram Red 22 z Dura Ace zavorami in karbonske obroče Oval. Kolo brez pedal in nosilcev bidona te(...)
    Cena: 2.750,00 EUR
  • Prodajam
    Specialized allez E5
    Prodam cestno kolo Specialized Allez elite E5 (barve Peter Sagan) Kolo je staro oz. voženo 5 mesece in je kot novo (manj kot 800km). Velikost kolesa je 58, oprema,shimano tiagra 2017 (2*10 presta(...)
    Cena: 600,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Kupim
    kupim 11 redno grupo
    Kupim 11 redno grupo za cestno kolo. Ponudbe na ZS ali 031 311 675.
  • Kupim
    cestno krmilo Syncros
    Kupim alu cestno krmilo Syncros širine 42 cm.   Krmilo naj bo s kolesa Scott Foil letnik 2013 - 2015, z napisi v rdeči, beli ali sivi (črni) barvi.
  • Kupim
    Cannondale starejše, brez vzmetenja
    Zdravo,Moj dobri stari Rog ga razpada :( zato iščem starejše cannondale kolo, brez vzmetenja. Visok sem 182, okvir naj bo primerne velikosti.moj mail: sampejmo@gmail.comLP,M

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih