--Notification--

logo

Powermeter

Komentarji

• 0 |-10+10

Pozdravljeni, da si še jaz malo sposodim to temo. 
    V kratkem imam v planu kupiti powermeter. 
    Zaenkrat se najbolj nagibam k Stages Ultegra. 
    Sem pa na netu zasledil tudi nekaj novega (cycling.favero.com/assioma). Gledam verzijo samo za levo stran.  Ve kdo kaj o tem, oz. če kdo ve za kaka mnenja o tem powermetru? je cca 100€ cenejši od stagesa.

• 0 |-10+10

Poglej tudi za 4iii enako kot stages.

• 0 |-10+10
    @Neejc1:

Sem pa na netu zasledil tudi nekaj novega (cycling.favero.com/assioma). Gledam verzijo samo za levo stran.  Ve kdo kaj o tem, oz. če kdo ve za kaka mnenja o tem powermetru? je cca 100€ cenejši od stagesa.

Stagesa ne kupuj, nerealni podatki, problemi z komunikacijo v hladnem vremenu.... morem priznati, da takih težav, kot sem jih imel z stagesom,,,,totalna katastrofa, v glavnem,kupi si zadevo , ki meri navor in ne na potisk oz. ukrivljanje materiala, jaz sem nekaj € dodal in sem vzel Rotor, pa še v SLOVENIJI solidno imaš podporo....  mežik

• 0 |-10+10
    @Neejc1:

Zanimivo. Ker Favero ima tudi bePRO pedala. Ali pa je sedaj to eno in isto? Zgleda enako.

• 0 |-10+10
    Kot je napisal že Pantani... ne kupuj powermetra Stages ker ima kar nekaj težav, peak power meri totalno nerealno. Priporočam ti da še primakneš nekaj € in kupiš power2max z alu gonilko FSA. Komplet stane 690€, pa še za kak popust se da dogovoriti. Power2max dela odlično.To je samo moj predlog, da neboš kupoval dvakrat ;)
  • 0 |-10+10

Ima kdo pri nas PowerPod za 299€? Izkušnje?

Lp
    Igor

• 0 |-10+10
    @thaking:

Stages je katastrofa. 

• 0 |-10+10

Jaz imam Stages 2 generacije s karbonsko gonilko na MTB in nimam nobenih težav... Vse dela BP in podatki so točni.

• 0 |-10+10
    @versnik:
    @thaking:

Stages je katastrofa. 

Zakaj že ? Če je za Frooma dober je tudi za amaterje

• 0 |-10+10
    @Pantani:
    @Neejc1:

Stagesa ne kupuj, nerealni podatki, problemi z komunikacijo v hladnem vremenu.... morem priznati, da takih težav, kot sem jih imel z stagesom,,,,totalna katastrofa, v glavnem,kupi si zadevo , ki meri navor in ne na potisk oz. ukrivljanje materiala, jaz sem nekaj € dodal in sem vzel Rotor, pa še v SLOVENIJI solidno imaš podporo....  mežik

A ni rotor tko 1500€ ? kar je skoraj 3x več kot stages -> ne moreš dajati v isti koš

• 0 |-10+10

Če pogledaš na Stravi vožnjo za nazaj ti dobro pokaže watte....tko za prvi filing, pa še zastonj je....

• 2 |-10+12
    @jabulari:

Če pogledaš na Stravi vožnjo za nazaj ti dobro pokaže watte....tko za prvi filing, pa še zastonj je....

Tisti "estimation" je popolnoma nerealen in bolj ali manj brezpredmeten. Namen power metra v večji meri ni analiza po vožnji, ampak med.

• 0 |-10+10
    @thaking:
    @Pantani:
    @Neejc1:

A ni rotor tko 1500€ ? kar je skoraj 3x več kot stages -> ne moreš dajati v isti koš

Rotor INPOWER FLOW je prodajna cena nekje 950-970€, če se dobro zdilaš, se ga da dobiti tudi dosti ugodneje.

Verjemi, da ga Froome vozi samo zaradi sponzorjev, treninge pa dela z drugačnim wattmetrom.

• 0 |-10+10
    @Pantani:

Verjemi, da ga Froome vozi samo zaradi sponzorjev, treninge pa dela z drugačnim wattmetrom.

A poj ma na dirki dva gor? Stages sam zaradi sponzorjev in enga "tapravga".

• 0 |-10+10

ja in pol skor računa, kolk mata odstopanja med sabo zato ga pa tok piga na klancihsmeh.

Šalo na stran, moje izkušnje s Stagesom so zadovoljive, le baterijo žre nenormalno. Menjava je potrebna na manj kot dva meseca.

• 0 |-10+10

Jaz si lastim dva in oba delujeta brez vsake težave. Meritve so konsitentne....

Meni zdrži kvalitetna baterija dobrega pol leta. Na leto cca 4000 km. Pred tem sem imež že dva Powermetra. Merilnike moči uporabljam že več kot desetletje, tako, da nekaj izkušenj z njimi sem si nabral.

Ps. edina pomonkljivost, ki je vredna omembe je pokrovček baterije. V prvih izvedbah so se radi odlomili zobci. Zadne izvedbe te težave nimajo več.

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10

Kaj pa tole? 

www.bikeradar.com/road/news/a rticle/fsa-powerbox-powerbox-m eters-48202/

@Pantani:
    @thaking:
    @Pantani:
    @Neejc1:

Rotor INPOWER FLOW je prodajna cena nekje 950-970€, če se dobro zdilaš, se ga da dobiti tudi dosti ugodneje.

Imaš kakšen kontakt ? Kaj je prednost pred ostalimi, npr. zgornji link od FSA, kjer gre Power2Max ?

• 0 |-10+10
    @thaking:
    @jabulari:

Tisti "estimation" je popolnoma nerealen in bolj ali manj brezpredmeten. Namen power metra v večji meri ni analiza po vožnji, ampak med.

Meni se ne zdi nerealen, zakaj?!....o.k. res je najbolj pomembno med vožnjo, čeprav se analiza dela po vožbnji,baje.....in če tega ne znaš potem ti tudi power meter ne pomaga.tko pravijo.Je pa pri stravi v igri čista fizika in ne vem zakaj ne bi pokazala pravilne moči kot praviš

• 0 |-10+10
    @jabulari:
    @thaking:
    @jabulari:

Meni se ne zdi nerealen, zakaj?!....o.k. res je najbolj pomembno med vožnjo, čeprav se analiza dela po vožbnji,baje.....in če tega ne znaš potem ti tudi power meter ne pomaga.tko pravijo.Je pa pri stravi v igri čista fizika in ne vem zakaj ne bi pokazala pravilne moči kot praviš

www.youtube.com/watch?v=7vG8Z 906rPo

Pri konstantni vožnji je res da približen (ne upoštevajoče vetra), ampak pri razgibani vožnji pa se vseeno ne more primerjati z dejanskim PM.

Kar se analize tiče, je res, da lahko kasneje opraviš kao tudi na Stravi, ampak kako boš pa točno vedel na kateri coni treniraš med samo vožnjo. Še posebej ko imaš kake stranske dejavnike, npr. veter in ni dejanskega občutka o moči, ki jo prenašaš na pedala. To sam dobro vem, saj sem novopečen na PM (ca. pol leta).

• 0 |-10+10

SRM in P2M...to je to!

• 0 |-10+10

Nekateri ste pred časom spraševali o Assiomi. So nam ga poslali v test. Prvi vtisi so super.

www.kineziolog.si/test-favero -assioma/  

• 0 |-10+10

nevem jst ne bi spreminjal pozicije pedal za cel cm 

• 0 |-10+10
    @kineziolog:

Nekateri ste pred časom spraševali o Assiomi. So nam ga poslali v test. Prvi vtisi so super.

In ko se pedalo znuca, kaj pa potem? Nakup novih? Me zanima, ker se mi zdi, da se samo senzorja/valjška, ne da zamenjati oz. namontirati na druga pedala. Drag hec. 

• 0 |-10+10
    @SODROVC:
    @kineziolog:

In ko se pedalo znuca, kaj pa potem? Nakup novih? Me zanima, ker se mi zdi, da se samo senzorja/valjška, ne da zamenjati oz. namontirati na druga pedala. Drag hec. 

Potem moraš kupiti novo pedalo, ki stane 60 evrov (levo ali desno), v kompletu torej 120 evrov.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • GONILKA Shimano Dura Ace FC-R9100

GONILKA Shimano Dura Ace FC-R9100

Prodam gonilko Shimano Dura Ace FC-R9100, 2x11, kompakt 50-34, dolžina gonilke 172,5 mm, rabljena 6 mesecev. Lahko skupaj s Stages Power L - Shimano Dura-Ace R9100 - 172.5mm.Cena kompleta 850,00 (...)

Cena: 350,00 EUR
  • Stages Power L - Shimano Dura-Ace R9100 - 172.5mm

Stages Power L - Shimano Dura-Ace R9100 - 172.5mm

Prodam Stages power meter  L - Shimano Dura-Ace R9100 - 172.5mm, star 6. mesecev.

Cena: 525,00 EUR
  • KCNC Jockey Wheel System

KCNC Jockey Wheel System

Prodam KCNC Jockey Wheel System, komatibilen za Shimano 10-/11-speed Dura Ace in 10-/11-speed Ultegra, kot nov rabljen 3. mesece. (slika) (slika) (slika) (slika)  

Cena: 50,00 EUR
  • PRODAM FSA ENERGY COMPACT - KRMILNA OPORA IN KRMILO

PRODAM FSA ENERGY COMPACT - KRMILNA OPORA IN KRMILO

Prodam popolnoma nove komponente za cestno kolo FSA, vzete iz novega kolesa:- Krmilo FSA ENERGY COMPACT, diameter 31.8mm, širina krmila 420 (aluminij).....70,00 EUR- Krmilna opora  FSA ENERGY, OS(...)

Cena: Po dogovoru
  • KOLESARSKI ČEVLJI GIRO PRIVATEER R MTB

KOLESARSKI ČEVLJI GIRO PRIVATEER R MTB

Prodam kolesarske čevlje GIRO PRIVATEER R MTB, uporabljene samo dvakrat, številka 42 (za nogo 41). Kot nove. (slika) (slika) (slika)

Cena: 90,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• kenz76 je ocenil +1
    Eko sklad v koraku s časom
  • SODROVC je ocenil +1
    Menjava Shimano blokejev
  • SODROVC je ocenil +1
    Menjava Shimano blokejev
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Forum bicikel.com
  • Forum bicikel.com
  • Forum bicikel.com

Oglas 300x250

• Prodajam
    GONILKA Shimano Dura Ace FC-R9100
    Prodam gonilko Shimano Dura Ace FC-R9100, 2x11, kompakt 50-34, dolžina gonilke 172,5 mm, rabljena 6 mesecev. Lahko skupaj s Stages Power L - Shimano Dura-Ace R9100 - 172.5mm.Cena kompleta 850,00 (...)
    Cena: 350,00 EUR
  • Prodajam
    Stages Power L - Shimano Dura-Ace R9100 - 172.5mm
    Prodam Stages power meter  L - Shimano Dura-Ace R9100 - 172.5mm, star 6. mesecev.
    Cena: 525,00 EUR
  • Prodajam
    KCNC Jockey Wheel System
    Prodam KCNC Jockey Wheel System, komatibilen za Shimano 10-/11-speed Dura Ace in 10-/11-speed Ultegra, kot nov rabljen 3. mesece. (slika) (slika) (slika) (slika)  
    Cena: 50,00 EUR
  • Podarjam
    P: absoluteBLACK verižniki, ovalni
    absoluteBLACK, oval, 52-36, za Ultegra 6800 ali Dura-Ace 9000.Voženi 500km. Prodajam ker nimam več cestnega kolesa. (slika)
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih