--Notification--
logo

Edge 520 ali Polar M450 in potreba po dodatnem senzorju hitrosti

Komentarji

• 0 |-10+10

Pozdrav vsem,

lani novembra kupil V650 z senzorjem hitrosti in kadence. Zadnji mesec, kadenca ne dela, naklona ne meri tak, da nisem zadovoljen pretirano, ga bo treba na servis peljat.

• 0 |-10+10

Še to,

non stop problemi z polar flow sync, ne zažene da ga j......

• 0 |-10+10

No, men dela normalno. nasmeh 
    Jaz pri Polar Flow-u uporabljal tole taktiko - najprej zalaufam program, nato priključim V650, potem pa ga prižem. In dela, nikoli problemov. 

Jaz ga imam sedaj drugo sezono, se je v tem času kar dobro nadgradil SW, tako da je sedaj že vreden svojega denarja.  

• 0 |-10+10
    @mirani:

Še to,

non stop problemi z polar flow sync, ne zažene da ga j......

Odstrani PolarFlow s PC in še enkat poinštaliraj. Če ne gre, poglej v antivirus program, da ni zablokiran; men ga je kr tk za brezveze iz čizga mira zablokiru. Nardu reinstall in sedaj špila. Ma pa tud M450 svoje finte; okoli speed limit opcije. 

• 0 |-10+10

Hvala obema za info., bom probal zalaufat zadevo.

• 0 |-10+10

Ubral taktiko rs1975 in... dela, hvala še enkrat.

• 0 |-10+10
    Zdravo,

Hvala vsem za mnenja. No, po prebranem in po pogovoru se s parimi sem se na koncu ugotovil za eno tretjo cenejšo alternativo za 110€ in sicer VDO M6. Ima čisto vse kar imata omenjena, le pač brez GPS in povezljivosti na znane aplikacije, česar pa pravzaprav ne potrebujem.
  • 0 |-10+10
    Malo si bom izposodil temo...
    Imam polar M450 ... dela bp, super števec! Če si kdo lasti ta števec bi ga prosil za pojasnilo okoli funkcije (prikaza) VAM in sicer med treningom lahko vidim le "lap VAM" in me zanima ali se kje lahko vidi trenutni VAM. In pa, kaj pomeni lap VAM?
    V navodilih ni nič podrobnih pojasnil...

Hvala!
  • 0 |-10+10

Lap VAM je po mojih izkušnjah VAM vmesnega časa. Če ne delaš vmesnih časov je VAM celotne ture. Poenostavljeno kaže VAM od zadnjega stiska rdečega gumba.

Drugače bi tudi jaz pohvalil M450, ki ga imam od marca. Edino škoda, ker ne moreš videti VAM vrednosti v Polar Flow, razen če sam še nisem odkril te funkcije. Bi bilo uporabno dostopati do tega podatka v analizi.

• 0 |-10+10
    Hvala Wersuvius,

Se pravi,če hočem na nekem klancu vidit VAM, na začetku klanca stisnem start gumb (lap) in mi pol od takrat naprej kaže povprečje vam...
    Ja čudno da ni tega v flow...je pa podatek na stravi, če imaš sinhronizirano..
    L.p.
  • 0 |-10+10

konec koncev sta oba produkta 'ista' le par minimal razlik sam sem mnenja doker nimaš powermetra ni potrebe dajat 300+eur za garmina , polar čisto dovolj .

drugo lastna izkušnja s garminom je bila bol kot ne negativna , pri polarju sem pas menjal 1x do sedaj pri garminu pa 3-4x ..

• 0 |-10+10

Točno tako kot si napisal :)

Gledam VAM na Stravi, kot si rekel, ampak mi je bilo v PolarProTreinerju 5 bilo prej veliko bolj všeč, ko si lahko VAM videl za vsak interval/klanec, kjerkoli si si postavil vmesne čase, celo dodajal si jih lahko naknado. Tako mi malo manjka primerjava po VAM glede na stare rezultate, ki jih nimam v Stravi.

• 0 |-10+10

Ma ja, sej po moje je to eden važnejših podatkov, ki ga bodo upam (pod pritiskom uporabnikov) kmalu omogočili ..

• 0 |-10+10

Tudi jaz imam vprašanje glede števca POLAR M450 Zaradi želje po prikazu naklona ceste sem dokupil in montiral senzor hitrosti in kadence kot mi je bilo naročeno! Senzorja sem sinhroniziral! Kadenco mi normalno prikazuje,naklona pa žal še vedno ni na nobenem od zaslonov! Možni vzroki so...? 

• 0 |-10+10

Ali ti prikazije naklon kot "--" ali nikjer ne najdes zaslona, ki to prikazuje? Ko sem jaz dodal senzor hitrosti (in kadence) sem si v Polar Flow (web app) definiral lastne nastavitve zaslonov, kjer sem dodal naklon.

• 0 |-10+10
    @mali1968:

Tudi jaz imam vprašanje glede števca POLAR M450 Zaradi želje po prikazu naklona ceste sem dokupil in montiral senzor hitrosti in kadence kot mi je bilo naročeno! Senzorja sem sinhroniziral! Kadenco mi normalno prikazuje,naklona pa žal še vedno ni na nobenem od zaslonov! Možni vzroki so...? 

Tako kot je povedal matejS .... pojdi v polar flow in pod svojim imenom klikneš na "sport profiles"
    potem pa edit .... itd 

• 0 |-10+10

Rečeno ,storjenosmeh ,najlepša hvala za pomoč,obema ! LP   Marko

• 0 |-10+10

Še vedno težave z M 450...Na ekran sem zdaj dodal,prikaz naklona,vendar mi zdaj pri vklopu števca za začetek vožnje po kratkem času števec zablokira z zapisom "something went wrong" in ponudi kot edino opcijo resetiranje števca??? in še vprašanje,vedno po vklopu zahteva sinhronizacijo senzorjev,je to res potrebno ali se da tudi to nastaviti? 

• 0 |-10+10

Sam podobnega problema nisem imel. Mogoče lahko poiskusiš ponovno nastaviti/spremeniti svoje nastavitve kaj ti prikazuje. Meni je edinokrat želel na novo sinhronizacijo senzorjev po tem, ko je namestil posodobitev programske opreme.

• 0 |-10+10

Sem se spomnil da je na začetku nekaj kompliciral in sem enostavno odtranil vse povezane senzorje v nastavitvah števca in jih ponovno sinhroniziral.

• 0 |-10+10
    Pozdravljeni. Sem nov na forumu. Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tukaj vprašal.
    Recimo, če nabavim samo senzorje brez števca za HR, kadenco in hitrost, od Polarja m450, ali bi potem to delovalo preko BT na android telefonu s Stravo ali katero dugo aplikacijo?
  • 0 |-10+10

Ce telefon podpira Bluetooth LE, potem bo. Poglej (priporocam) Wahoo senzorje.

• 0 |-10+10

Ja, telefon podpira Bluetooth LE.

Polar H7+CAD+SPD me pride okrog 120€. Wahoo senzorji so pa cenovno nekje isto, oziroma celo dražje od Polarja, sem pa na netu našel zelo malo informacij o teh senzorjih.

Kako se pa kaj v praksi obnese kombinacija s senzorji in telefonom glede uporabnosti? Ali so kakšne težave z povezljivostjo? Se mi zdi, da bolj resni rekretativci ne uporabljajo pogosto te kombinacije. Ali se motim?

Meni se zdi ta možnost bolj primerna, ker imaš eno napravo manj. Telefon itak vedno imaš s sabo in ga med vožnjo pač uporabiš kot števec, pa še cenovno ugodnje me pride. Ali pa bom na koncu vseeno kupil še števec :D ?

• 0 |-10+10

Obujam tole temo. Tudi sam sem si po dolgih sedmih letih zaželel zamenjati polarja cs 400 s čim novejšim in bolj sofisticiranim. Kako se kaj po teh letih na tržišču obnese M450, pri extremu ga imajo za 154€. Vidim da je potrebno dokupti še senzro za hitrost in kadenco.

• 0 |-10+10

ČE si se že odločil za Polarja glej še tuje spletne strani. Ga dobiš že za 120 EUR z HR...

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44
    Prodam zelo malo rabljene, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44. So belo črne barve, kot na sliki.
    Cena: 180,00 EUR
  • Prodajam
    SIDI Laser carbon cestni kol. čevlji št. 43
    Prodam zelo malo rabljene, popolnoma brezhibne, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi LASER, s karbonskim podplatom, vel. 43. So bele barve, kot na sliki. Cena novih v trgovini je 249 EUR.
    Cena: 130,00 EUR
  • Prodajam
    SIDI Eagle 5 - PRO MTB kol. čevlji
    Prodam ohranjene, nič strgane ali kakor koli drugače poškodovane MTB kolesarske čevlje Sidi EAGLE 5 - PRO, črne barve,  vel. 45 M.
    Cena: 100,00 EUR
  • Kupim
    Cestno kolo - okvir
    Kupim karbonski okvir za cestno kolo. Velikost 56/58. Cena do cca. 500 EUR.Ponudbe na ZS.   
  • Prodajam
    SIDI COMFORT FIT INSOLE SIDI VLOŽKI ZA ŠPRINTARICE ZA KOLO
    Naprodaj so omenjeni vložki za šprintarice Sidi comfort fit insole št.43 odvzeti iz šprintaric dolžina 27 cm Visoko kvalitetni vložki se prilagodijo podplatu Anibakterijsko cena na spletu 18,35 ...
    Cena: 11,00 EUR
  • Prodajam
    BIDONI
    Naprodaj je nekaj kolesarskih bidonov kvalitetni nekateri tudi BPA free cena enega bidona : 500ml cena 2€ 750ml cena 2,50€ v odličnem stanju mail : pozitivni007@gmail.com
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    NOV Karbonski okvir Merida XL
    Merida Scultura Evo Team! Zelo lahek okvir XL/60-62: 192-205cm NOVO! Atraktivno - Ugodno! Možna sestava, bike fitting...
    Cena: 550,00 EUR
  • Prodajam
    Gume Bontrager RL3
    Kvalitetne gume za MTB Bontrager RL3 Mere 2,35x29" 70€/par  (r.c. 119.80)  
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    Wilier 101, 565mm, kot nov
    Wlier 101, 46Ton,  z dokumeti o izvoru, A2U Dekl. velikost XL  a realna bolj L/Top-Tube 565mm; 175-183cm Okvir brez praske! ima 4500km Grupa Ultegra 6700 ima 820km Gonilka Compact 50/34/172,5mm ...
    Cena: 1.690,00 EUR
  • Prodajam
    Fondriest tf3 1.2
    Prodam odlično ohranjeno kolo fondriest tf3 1.2 z opremo campagnolo centaur carbon, velikost M (za višino od 172 do 183cm). Redno servisirano. Integrirano krmilo cinelli ram2 (vrednost samo te je ...
    Cena: 1.950,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• LC-triathlete
  • Hujšanje s kolesom - pomoč!
  • Kolesarski števec

Oglas 300x250

• Prodajam
    Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44
    Prodam zelo malo rabljene, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44. So belo črne barve, kot na sliki.
    Cena: 180,00 EUR
  • Prodajam
    SIDI Laser carbon cestni kol. čevlji št. 43
    Prodam zelo malo rabljene, popolnoma brezhibne, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi LASER, s karbonskim podplatom, vel. 43. So bele barve, kot na sliki. Cena novih v trgovini je 249 EUR.
    Cena: 130,00 EUR
  • Prodajam
    SIDI Eagle 5 - PRO MTB kol. čevlji
    Prodam ohranjene, nič strgane ali kakor koli drugače poškodovane MTB kolesarske čevlje Sidi EAGLE 5 - PRO, črne barve,  vel. 45 M.
    Cena: 100,00 EUR
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    
  • Podarjam
    Okvir Pinarello Dogma 2
    Kolega prodaja vrhunski okvir Pinarello Dogma 2 Sky Team. Okvir je originalen, velikost 58, lepo ohranjen in malo vožen. Cena: 1000 eur.Več slik in kontakt na PM. 

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih