--Notification--

logo

Campagnola Shamal ali Bullet ultra 50 ali Kavitec obroči

Komentarji

• 3 |-10+13
    V glavnem, da zaključim. Sem imel že dosti branja forumov, review-je v itd... Šel gledati tele bora one in jih vzel,kot novi, na koncu mi je še dal nižjo ceno, gor so še pravzaprav skoraj novi tubularji, vredni več kot 100€ če gledam pri Čerinu, tako da to je to. :)
  • 0 |-10+10
    pravilno

pa si vsaj preveril kje, kjer se spoznajo, ce je vse v redu z njimi
  • 0 |-10+10
    Bil z mano kolega, ki je vozil že par karbonskih obročev, preden jih začnem voziti,jih nesem še servisirat (pesta,centriranje) in pa zmerit nateznost naper.
  • 0 |-10+10

Mavic ksyirium ! :)

• 0 |-10+10

a mi lohk en zelo po domače pove, a je kakšna opazna razlika med ALU obroči za 200 EUR ali 1000 EUR...denimo med Campa Ksyriun Vs Shamal Mille...vsi govorijo o nekih odzivnostih itd...veliko vozim, pa se mi zdi da je to krneki.

• 0 |-10+10
    @Leclerc:

a mi lohk en zelo po domače pove, a je kakšna opazna razlika med ALU obroči za 200 EUR ali 1000 EUR...denimo med Campa Ksyriun Vs Shamal Mille...vsi govorijo o nekih odzivnostih itd...veliko vozim, pa se mi zdi da je to krneki.

Skoda tudi 200€ dajat za obroč, alu je le alu...dobis ze kaj za cca 100€...To kar govorijo, da so bolj odzivni, lazji, bolj togi se tako ali tako ne pozna na vožnji...mežik

Ksyrium je Mavic...

• 2 |-10+12
    @cH3r0:
    @Leclerc:

Skoda tudi 200€ dajat za obroč, alu je le alu...dobis ze kaj za cca 100€...To kar govorijo, da so bolj odzivni, lazji, bolj togi se tako ali tako ne pozna na vožnji...mežik

Ksyrium je Mavic...

Če se tako nič ne pozna, zakaj potem ne vozite jeklenih specialk z nizkoprofilnimi obroči na 32 špic?

• 1 |-10+11
    @cH3r0:
    @Leclerc:

Ksyrium je Mavic...

Če se nič ne pozna, za 100 ojrov dobiš že ceu kolo, ne sam alu feltne! zapečateno

• 0 |-10+10

mislil sem Khamsin, se opravičujem...skratka moja teza je, da je ALU obroč za 100/200 ali pa za 1000 EUR isti pes (tudi pri teži je le malenkostna razlika)...pa me popravite, če se motim. Drgač imam pa tudi ALU obroče na 36 špic s katerimi sem prevozil pol evrope, resda s prtljago, tako da to ni primerljivo.

• 1 |-10+11
    Se opravičujem, ampak govoriti da ni razlike med alu obročem za 100eur ali pa 1000eur je totalna bedarija. Verjetno si si se vozil po telovadnici??
  • 0 |-10+10
    @BANANI: Se opravičujem, ampak govoriti da ni razlike med alu obročem za 100eur ali pa 1000eur je totalna bedarija. Verjetno si si se vozil po telovadnici??
    Alu obroč blizu 1000€ ranga fulcrum 0 poseka mnogo karbon obročev tudi dražjih.
  • 0 |-10+10
    @Leclerc:

Če nisi kondicijsko zelo dobro prpravljen je isti KU...!Oziroma deset sekund - na deset kilometerski klanec gor dol...

• 0 |-10+10

Ko presedlaš s Khasmina s 30TPI plašči na obroče a la Zonda (daleč od tisočaka) s 120TPI plašči imaš občutek, da ti bo bicikel pobegnil ispod riti. Ali pa zadnji menjalnik zamenjaš za Dura Ace, če misliš, da bo hasnilo..... 

• 0 |-10+10
    @BANANI: Se opravičujem, ampak govoriti da ni razlike med alu obročem za 100eur ali pa 1000eur je totalna bedarija. Verjetno si si se vozil po telovadnici??

Hm? Kako naj vem kako dobri (Shamal ultra) so moji obroči, če ne vem koliko so mi jih računali? Ne bi se pritožil, če bi stali stotaka.mežik
    Če se ne motim imajo vsi s katerimi se družim dražjo robo.jok

• 0 |-10+10
    @ckr.si.:

Hm? Kako naj vem kako dobri (Shamal ultra) so moji obroči, če ne vem koliko so mi jih računali? Ne bi se pritožil, če bi stali stotaka.mežik

Če si zadovoljen s tem kar imaš in se pelješ udobno, ti le furaj to dalje. Ti imaš to kar imaš, drugi spet kar jim paše...in če jim paše imet obroče za jurja, jim pač paše. Kakor pri alu kot pri karbonu je treba delat, vrtet, da se premikaš.

Povezana slika

Povezana slika

• 0 |-10+10

Ckr dej nehi provocirat. Na tvoj bajk bi pasali tudi kaki "lepši" obroči, ampak Ti že veš zakaj imaš natakjene samo Shamalke za 800eur ane?

• 0 |-10+10
    @oschti:
    @ckr.si.:

Če si zadovoljen s tem kar imaš in se pelješ udobno, ti le furaj to dalje. Ti imaš to kar imaš, drugi spet kar jim paše...in če jim paše imet obroče za jurja, jim pač paše. Kakor pri alu kot pri karbonu je treba delat, vrtet, da se premikaš.

Spet stara zgodba... Človek ki si lahko privošči, ali pa nekdo ki se veliko vozi in pozna razlike in ne da samo misli da jih pozna ne bo vozil obročev za 100eur. Isto kot pri gumah. Pa se ti vozi na kitajcu za 5eur. Po mokri cesti naprimer.

• 0 |-10+10
    @BANANI:

Ckr dej nehi provocirat. Na tvoj bajk bi pasali tudi kaki "lepši" obroči, ampak Ti že veš zakaj imaš natakjene samo Shamalke za 800eur ane?

Uf, a tako draga je ta reč?!presenečen Jaz sem pa mislil, da sem dober kolesar. Sedaj pa ugotavljam, da me verjetno obroči rešujejo.zarečeni kruh

• 0 |-10+10

Hvala tistim z dobronamernimi odgovori...ocenjujem, da se mi za svojih cca. 7-8kkm letnih rekreativnih km ne splača investirat v boljše obroče, za tekmovalce pa verjamem da je to drugače...
    ŠE TO: res beda kulture nekaterih komentarjev (opažam tudi pri drugih postih), če hočeš nekaj normalno vprašat.  

• 0 |-10+10
    @Leclerc:

Hvala tistim z dobronamernimi odgovori...ocenjujem, da se mi za svojih cca. 7-8kkm letnih rekreativnih km ne splača investirat v boljše obroče, za tekmovalce pa verjamem da je to drugače...
    ŠE TO: res beda kulture nekaterih komentarjev (opažam tudi pri drugih postih), če hočeš nekaj normalno vprašat.  

Saj si lahko bolj konkreten. Tvoje razmišljanje, da so cene obročev postavljene kar tja v tri dni.....!
    Jaz sem starokopiten in sem kupil malce boljše alu obroče, ki so (običajno) po nekaj letih uporabe še vedno kot novi. Pred temi, ki jih imam sedaj sem imel Euruse. Koliko so zdržali pa ne boš verjel.

• 0 |-10+10

Tudi jaz mislim da nisi dojel bistva. Praviš da narediš 7- 8 kkm letno kar je relativno zelo veliko in potem rečeš da so alu obroči za 150eur ok?? Moja izkušnja iz začetka cestnega kolesarjenja je bila da sem Mavic Axium na leto centriral 3 X , potem pa na novem kolesu Fulcrum R1 v treh letih nikoli... No, ko sem kupoval visokoprofilne obroče nisem več pomislil na neke noname znamke ampak kupil preverjeno kvaliteto in ni mi žal. Pa da ti povem da se veliko bolje še vedno počutim na starih R1 . Naj ti zgoraj omenjeni gospod le pove koliko km je naredil z Eurisi. 
    Da povzamem , Tvoja ocena je po mojem mnenju povsem zgrešena.

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    @Leclerc:

7-8.000 na sezono spet ni tako malo. In mogoče si lahko kje sposodiš set obročnikov da vidiš v čem sploh je poanta karbonskih fency šmenci

Pelješ se z vsakimi  - užitek pa je lahko drugačen 

• 2 |-10+12
    Mah, bistvo je v tem, da visoke, karbonske feltne lepo pojejo.... ;-)
  • 1 |-10+11

Nekaterim je to pomembno drugim ne. Meni recimo je - zvok je odvisen tudi od pnevmatik

Zato se proba in vidiš

Plus visokoprofilnih glede na alu : zvok, togost, in lepši tek pri višjih hitrostih. 

Pri dobrih alu je vodljivost in zaviranje boljša v večini primerov.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • TESTNO KOLO FOCUS MARES CX ULTEGRA

TESTNO KOLO FOCUS MARES CX ULTEGRA

PRODAM CAYOCLROSS FOCUS MARES CX ULTEGRA 2017 VELIKOST XL (182-188) PREVOŽENIH 1000 KMPREDNJI IN ZADNJI MENJALNIK SHIMANO ULTEGRAGONOLKA SHIMANO ULTEGRA 46-36 175MMZADNJA KASETA: SHIMANO ULTEGRA (...)

Cena: 2.100,00 EUR
  • Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo

Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo

Kolo je bilo kupljeno 12/2016, velikost 58, vozeno na 2 mtb maratonih in na par treningih(cca.600km). Oprema je sram x0 eagle, obroci pa so karbonski roval control in tubless ready. Prodam zaradi(...)

Cena: 2.200,00 EUR
  • P: 20 kosov opreme, oblačil, čevljev med 3 in 30 evri

P: 20 kosov opreme, oblačil, čevljev med 3 in 30 evri

Praznenje polic z opremo, ki je v večini primerov nič ali zelo malo rabljena. Preden jo zavržem, jo ponudim po simbolični ceni.Cena je končna, razen če kdo vzame več/vse! (slika) Kontakt samo na (...)

Cena: Po dogovoru
  • P: Sedež Selle Italia SLR XC

P: Sedež Selle Italia SLR XC

Prodajam sedež, vzet z novega kolesa, vožen max 10x. Okvir nato prebarvan in zelena ne paše več. (slika)

Cena: 60,00 EUR
  • P: absoluteBLACK verižniki, ovalni

P: absoluteBLACK verižniki, ovalni

absoluteBLACK, oval, 52-36, za Ultegra 6800 ali Dura-Ace 9000.Voženi 500km. Prodajam ker nimam več cestnega kolesa. (slika)

Cena: 85,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• nakup novega cestnega kolesa
  • nakup novega cestnega kolesa
  • Forum bicikel.com

Oglas 300x250

• Prodajam
    TESTNO KOLO FOCUS MARES CX ULTEGRA
    PRODAM CAYOCLROSS FOCUS MARES CX ULTEGRA 2017 VELIKOST XL (182-188) PREVOŽENIH 1000 KMPREDNJI IN ZADNJI MENJALNIK SHIMANO ULTEGRAGONOLKA SHIMANO ULTEGRA 46-36 175MMZADNJA KASETA: SHIMANO ULTEGRA (...)
    Cena: 2.100,00 EUR
  • Prodajam
    Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo
    Kolo je bilo kupljeno 12/2016, velikost 58, vozeno na 2 mtb maratonih in na par treningih(cca.600km). Oprema je sram x0 eagle, obroci pa so karbonski roval control in tubless ready. Prodam zaradi(...)
    Cena: 2.200,00 EUR
  • Prodajam
    P: 20 kosov opreme, oblačil, čevljev med 3 in 30 evri
    Praznenje polic z opremo, ki je v večini primerov nič ali zelo malo rabljena. Preden jo zavržem, jo ponudim po simbolični ceni.Cena je končna, razen če kdo vzame več/vse! (slika) Kontakt samo na (...)
    Cena: Po dogovoru
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih