--Notification--

logo

20.Kolesarski maraton Tišina

Komentarji

• 0 |-10+10
    @Maj_ex:

ok.

Poglej, če te je beseda "butasto" prizadela, se ti opravičujem. Moj namen seveda ni bil, da žalim... ampak enostavno ne razumem, da pač to "trmoglavo" trdiš glede starosti.

Seveda so izjeme... vsaj pred leti je "plenil" glede nekega profesionalnega pristopa, miselnosti podobne tvoji Stara Kost oz. Lorencin... pa nekako mislim, ker se kaj dosti več nikjer ne pojavlja, da so tudi njega leta pritisnila. Tako pač je... narava ima svoj  zakon in to je več ali manj tudi edini zakon, katerega ne moremo spremeniti.

• 0 |-10+10

Pa še kako se pojavlja, v temah, kjer se deli znanje za treninge, ki so pogoj za dobre dirke/tekme.
    Očitno jih ne bereš ... 

• 0 |-10+10
    @Maj_ex:

Pa še kako se pojavlja, v temah, kjer se deli znanje za treninge, ki so pogoj za dobre dirke/tekme.
    Očitno jih ne bereš ... 

... za tiste teme vem... jih pa res berem bolj malo, ker se enostavno ne vidim notri zaradi starosti, drugačnega gledanja na kolesarstvo. Jaz "treniram" tako, da se enostavno peljem... tri, štiri, pet ur, koliko znese, pač znese, če imam s sabo fotoaparat vmes fotografiram, tudi kakšno pivce vmes... seveda to ni trening zate, niti ga ne bo priporočal Stara Kost, he, he...

Glede njega sem bolj mislil na fizično pojavljanje na maratonih ali kakšnih rundah. Mislim, da ta fizična vnema pri njem pojenjuje... On je velik strokovnjak za kolesarstvo in še marsikaj, kar spada in ne spada ravno čisto zraven... in na naše, bolj pa vaše, veselje prezentira to znanje tudi na tem forumu.

A ti včeraj nisi vozil? Malo napiši, kako ti gledaš na dejstvo, da se ljudje več ali manj takoj porazgubijo po maratonu in se odpravijo domov? Pred leti smo veliko dlje časa posedali, več nas je bilo ipd... Tu bi se morali nekateri organizatorji zamisliti oz. probati nekaj drugače delati... kajti taki maratoni se bolj organizirajo zaradi množičnosti, kakor za nekaj deset takih, kateri pridete dirkat. Moje mnenje!

• 0 |-10+10

Lahko za kregarijo odpreta svojo temo ?

Organizatorja bi prosil za poročilo po maratonu.
    Število udeležencev po trasah ipd.

• 0 |-10+10
    @SHad:

Maš prav.

• 0 |-10+10
    @Maj_ex:
    @SHad:

Maš prav.

Nima prav! Če mu ni do branja, naj ne bere!

Sicer pa... o čem se midva kregava? Bolj se nagibam k mnenju... da malo bolj "ostro" debatirava?

• 0 |-10+10
    @SHad:

Organizatorja bi prosil za poročilo po maratonu.
    Število udeležencev po trasah ipd.

Na 101 km 75 udeležencev, na 41 km 86 udeležencev, na 17 km 42 udeležencev.

Padci: 0.

Odstop: 1 na najdaljši progi ( po 65 km), imel je gumidefekt, potem pa vozniku metle-kombija povedal, da ne more verjeti, da je v Prekmurju toliko hribov in mu je dovolj.

Najhitrejši: na 101 km 17 letni Žiga Horvat (povprečje na 101 km in čez 1000 višincev 38 km/h).

• 0 |-10+10

In naj povem,
    da je imel Kovit (uporabnik na Bicikel.com) pri 48 letih povprečje na velikem maratonu 35,5 kmh.

• 0 |-10+10
    @lujzh:

...Odstop: 1 na najdaljši progi ( po 65 km), imel je gumidefekt, potem pa vozniku metle-kombija povedal, da ne more verjeti, da je v Prekmurju toliko hribov in mu je dovolj.

... tale je izgleda šprical zemljiepis... vsaj, ko so ga kaj učili o Goričkem?

Meni ni jasno... če se malo pogleda zemljevid se točno vidi, da je skoraj v rani črti ravno na višini Puconcev pa preko Mure do nekje Križevec, Ljutomera. Vse ostalo v Pomurju je hribovito, madona. In veliko z kar solidnimi klanci, kateri res niso dolgi nekaj kilometrov, okrog 500 m pa jih je kar veliko.

Res... vsako leto na vsakem maratonu se najde eden, dva, včaih več, kateri enostavno mislijo, da je Pomurje bog speglal in da je ravno, he, he... In potem sledi... navdušenje, razočaranje... kakor pri kom?

• 1 |-10+11
    @Maj_ex:

In naj povem,
    da je imel Kovit (uporabnik na Bicikel.com) pri 48 letih povprečje na velikem maratonu 35,5 kmh.

A saj bo drugo leto še malo bolje...zdaj ko poznam progo se ne bom usral v tisti kucl na 40 km. nasmeh

• 0 |-10+10
    @kovit:
    @Maj_ex:

In naj povem,

A saj bo drugo leto še malo bolje...zdaj ko poznam progo se ne bom usral v tisti kucl na 40 km. nasmeh

Malce sem risal... drugo ne more biti kot vzpon pri Kapfensteinu... no... Kovitu je to kucl, mene pa to že solidno zaustavi... jok

Je pa ta kucl malce tudi jeba, čeprav nikjer kaj prida strm, pa še solidno ovinkast je, torej je zajeban, ker po tistem ostrem ovinku in ko že misliš, da si gor (cesta gre mislim da narahlo celo navzdol nekaj metrov), za naslednjim ovinkom spet gre za nekaj stopinj gor... in če nimaš oz. si potrošil kar precej sape do takrat...?

• 0 |-10+10
    @Nikita:
    @kovit:
    @Maj_ex:

In naj povem,

Malce sem risal... drugo ne more biti kot vzpon pri Kapfensteinu... no... Kovitu je to kucl, mene pa to že solidno zaustavi...

Je pa ta kucl malce tudi jeba, čeprav nikjer kaj prida strm, pa še solidno ovinkast je, torej je zajeban, ker po tistem ostrem ovinku in ko že misliš, da si gor (cesta gre mislim da narahlo celo navzdol nekaj metrov), za naslednjim ovinkom spet gre za nekaj stopinj gor... in če nimaš oz. si potrošil kar precej sape do takrat...?

Ja lepo me je zajebal ker sem gledal cesto naprej , nisem vedel da se na sredini klanca zavije v desno  in se cesta skoraj poravna.

• 0 |-10+10
    @kovit:
    @Nikita:
    @kovit:
    @Maj_ex:

In naj povem,

Malce sem risal... drugo ne more biti kot vzpon pri Kapfensteinu... no... Kovitu je to kucl, mene pa to že solidno zaustavi...

Ja lepo me je zajebal ker sem gledal cesto naprej , nisem vedel da se na sredini klanca zavije v desno  in se cesta skoraj poravna.

... he, he... če bi se zaletel naprej bi čez čas prišel do mislim da celo 14% klančka za gradom... nato pa 7, 8 km več al manj navzdol do Fehringa... tam na pivo, pa okoli do Jennersdorfa in gor na isto cesto, na katero ste prispeli pri Minihof-Liebau

• 0 |-10+10

nato pa 7, 8 km več al manj navzdol do Fehringa... tam na pivo....
    Recimo takole nekako v tem stilu in prosim organizatorja da drugo leto organizira takole spremstvo spredaj: www.youtube.com/watch?v=iO7_F q56g2c 

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    @migaj:

www.bikemap.net/en/route/3568 690-tisinski-41/

Napaka, proga gre do Satahovec in šele potem na glavno cesto M. Sobota-Tišina.

• 0 |-10+10

moja napaka? nasmeh
    Je sedaj proga ok? -lahko jo še popravim.

• 0 |-10+10
    @migaj:

moja napaka? nasmeh
    Je sedaj proga kolikor toliko ok (cca 48km, 70hm) -lahko jo še popravim.

Ups, zdaj pa moja napakav zadregi (se opravičujem), proga v Murskih Črncih zavije levo na glavno cesto M. Sobota-Tišina, tako, da je nekaj km krajša kot tvoja zadnja verzija.

• -1 |-11+10
    @lujzh:
    @migaj:

moja napaka? nasmeh
    Je sedaj proga kolikor toliko ok (cca 48km, 70hm) -lahko jo še popravim.

Ups, zdaj pa moja napakav zadregi (se opravičujem), proga v Murskih Črncih zavije levo na glavno cesto M. Sobota-Tišina, tako, da je nekaj km krajša kot tvoja zadnja verzija.

Ja, lepo da ne veš ali proge, ali pa si tako zaletavo nenatančen?

Provociram? Tudi morda? Sicer pri tebi itak nič ne pade na plodna tla... tako je pač z narcisoidi!

In tak potem začne z vikom in krikom... če se jih kaj kritizira!

• 1 |-10+11
    Daj Truplo/Nikita, zdaj se pa res smiri no.
  • 0 |-10+10
    @Maj_ex: Daj Truplo/Nikita, zdaj se pa res smiri no.

Po tistem, ko si pravilno ugotovil, da nobenemu to ne koristi... je "on" nadaljeva na sobotainfo s pozivom meni, naj si poiščem pomoč ali kaj takega... ne vem, če je on ravno poklican oz. izšolan za to zvrst medicine, da ugotavlja, kdo je normalen ali ne...? Če je... ne vem, čemu to še ni ugotovil pri sebi oz. bi kar potem sklepal, da ravno neki uspešen zdravnik ne more biti!

Tako, da poziv usmeri tudi njemu... da boš korekten in nevtralen... kakor hočeš biti, samo ne vem, če si ravno iskren!

• 0 |-10+10
    :)
  • 1 |-10+11
    @Maj_ex:

Očitno jih ne bereš ... 

www.tekac.si/novice/10700/na_ .html

Če se ne motim, je "stari" državni prvak na 21-ko v svoji kategoriji

navedba je bolj namenjana Truplu, ki navaja, da je Lorencin "aut"

• 0 |-10+10
    @april:
    @Maj_ex:

Očitno jih ne bereš ... 

www.tekac.si/novice/10700/na_ .html

Če se ne motim, je "stari" državni prvak na 21-ko v svoji kategoriji

navedba je bolj namenjana Truplu, ki navaja, da je Lorencin "aut"

... pa saj je po svoje out. Več ali manj samo teče... kakor je napisano. Vseh športov pa tudi ne morem spremljati oz. nekih po letih veteranov, kateri se pač preusmerijo.

Seveda pa to ne spremeni dejstva, da je izreden poznavalec kolesarstva, prehrane, treningov... kar mu seveda sedaj tudi koristi pri teku.

Zakaj pa se je tako preusmeril... ne vem, ko sem še kaj slišal, bil znjim sem imel vedno občutek, da bo kolesaril do smrti, kakor se temu pravi.

• 0 |-10+10
    Ima kdo gps posnetek letošnje daljše proge? Na njihovi strani vidim, da bo nekoliko krajša kot po navadi...

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • CAMPAGNOLO SHAMAL MILLE

CAMPAGNOLO SHAMAL MILLE

Prodam obroče CAMPAGNOLO SHAMAL MILLE, račna shimano/sram ali campagnolo, gume continental attack. Obroči so ODLIČNO ohranjeni, zraven dodam še originalne torbe ter zavorne obloge. Možna menjava (...)

Cena: Po dogovoru
  • Zobnik verižnik SRAM XX1 36T 76mm Alu

Zobnik verižnik SRAM XX1 36T 76mm Alu

Prodam samo 1x (res!!) vožen zobnik XX1, X-Sync na 36 zob. Zobnik mi je rahlo korodiral, kot se vidi na sliki, samo estetska napaka, ki se verjetno da odpraviti s kakšno polirno pasto. Je kot nov(...)

Cena: 43,00 EUR
  • Nova čelada CATLIKE Sakana S/M

Nova čelada CATLIKE Sakana S/M

Prodam novo čelado CATLIKE (Španija) model Sakana, velikost SM (51-53 cm), rdeče barve, dobljene kot nagrado.  Test: road.cc/content/review/35014- catlike-sakana-helmet www.bikeinn.com/bike/catli(...)

Cena: 73,00 EUR
  • Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44

Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44

Prodam zelo malo rabljene, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44. So belo črne barve, kot na sliki.

Cena: 150,00 EUR
  • SIDI Laser carbon cestni kol. čevlji št. 43

SIDI Laser carbon cestni kol. čevlji št. 43

Prodam zelo malo rabljene, popolnoma brezhibne, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi LASER, s karbonskim podplatom, vel. 43. So bele barve, kot na sliki. Cena novih v trgovini je 249 EUR.

Cena: 130,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• TEX je ocenil +1
    Prenočitev
  • task je ocenil +1
    Nežidersko jezero • Dunaj • Bratislava
  • 46 je ocenil +1
    Orbea z vsegorskim e-kolesom!
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Nežidersko jezero • Dunaj • Bratislava
  • SEALPS
  • Kaj je bila danes za ena dirka

Oglas 300x250

• Prodajam
    CAMPAGNOLO SHAMAL MILLE
    Prodam obroče CAMPAGNOLO SHAMAL MILLE, račna shimano/sram ali campagnolo, gume continental attack. Obroči so ODLIČNO ohranjeni, zraven dodam še originalne torbe ter zavorne obloge. Možna menjava (...)
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Zobnik verižnik SRAM XX1 36T 76mm Alu
    Prodam samo 1x (res!!) vožen zobnik XX1, X-Sync na 36 zob. Zobnik mi je rahlo korodiral, kot se vidi na sliki, samo estetska napaka, ki se verjetno da odpraviti s kakšno polirno pasto. Je kot nov(...)
    Cena: 43,00 EUR
  • Prodajam
    Nova čelada CATLIKE Sakana S/M
    Prodam novo čelado CATLIKE (Španija) model Sakana, velikost SM (51-53 cm), rdeče barve, dobljene kot nagrado.  Test: road.cc/content/review/35014- catlike-sakana-helmet www.bikeinn.com/bike/catli(...)
    Cena: 73,00 EUR
  • Podarjam
    DMT cestni čevlji
    Podarim dobro ohranjene čevlje za cestno kolo, št.43, z rdečimi Look Keo blokerji ter malce dodelano peto, podlat karbon. Prevzem lasten v Mengšu oz. po dogovoru
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Kupim
    MTB Hardtail 29er velikost 21" (XL)
    Kupim-iščem karbonski MTB hardtail 29er v velikosti 21" (xl), s ceno do okrog 1000eur.
  • Kupim
    specialized tamarc
    kupim specialized tamarc v barvnih kombinaciji kot je na spodnjih sliki Velikost ovkvirja 58. Lahko je tudi sl5 z podobno barvno kombinacijo.
  • Kupim
    Mavic Ksyrium SLS, PRO SL
    Kupim obroce Mavic Ksyrium SLS, PRO SL, SR ipd.!Clincher, Shimano...ne Exalith.Obroci naj bodo novi ali malo rabljeni!

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih