--Notification--

logo

GarancijaGiant

Komentarji

• 0 |-10+10

Zdravo, 

Lansko leto sem kupil novega gianta (cestaka). Pred 30 min sem z njim padel. Uspel mi je epski padec čez balanco in to ne na trening vožnji..nope, po nekaj tisoč kilometrih mi še ni uspel niti en padec, sedaj pa sem padel pri vožnji  10km/h iz trgovine z vrečko. Seveda je bila ta vrečka problem :P Če bi imel večjo vrečko, potem se to sploh ne bi zgodilo, ampak danes sem vzel eno malo bombažno vrečkico in v tej vrečki je bila ena mala steklenica, cca 700ml in glih to steklenico sem uspel zagozdit med špice... Mislim, da sem malenkost skrivil eno špico (zonda), vilice pa so počile na eni strani. Pa me zanima, če mam kolo v garanciji in pridem s počeno vilico, mi jo lahko zamenjajo ? Da še vas prašam tle, predno grem gledat garancijski list...

• 0 |-10+10

..da ni garancija samo na okvir, vilica pa ne spada pod okvir.

• 0 |-10+10

Nihče ti ne da garancije na poškodbe take vrste. Če je nekaj udarilo v okvir/vilico je logično, da ni garancije......drugo je, če jim ti prodaš kakšno drugo zgodbo pa ti uspe.

• 0 |-10+10

Mogoče se lahko zmeni za kak popust za nov okvir. Firme raje s popustom nadomestnega dajo, kot da se na drugo znamko šalta (oz. vilico). 

• 0 |-10+10

Berku naj gre, da mu ga porihta, razen če je nova vilica cenejša kot popravilo.

• 0 |-10+10

Kdo je ta Berk ? Katero novo vilico mi priporočate za giant tcr advanced 1 ? V primeru, da ne dobim od gianta.. 

• 0 |-10+10

Pri nobeni fizični poškodbi ne moreš uveljavljat garancije. A če maš karambol bi tut garancijo uveljavljal? Garancija vedno krije poškodbe, ki so nastale pri normalni uporabi izdelka.

• 0 |-10+10

dej bodi malo realen, če bi bil ti trgovec/proizvajalec bi v takem primeru vrnil denar (oz. dal breplačno nadomestni del)?? Takšnih/podobnih primerov je kar nekaj in verjemi da ne vračajo kar tako , če ti uspe dobiti kakšen konkreten popust na vlico
    bodi srečen.

Vsaka šola nekaj stane. 

• 0 |-10+10
    @airpir:

dej bodi malo realen, če bi bil ti trgovec/proizvajalec bi v takem primeru vrnil denar (oz. dal breplačno nadomestni del)?? Takšnih/podobnih primerov je kar nekaj in verjemi da ne vračajo kar tako , če ti uspe dobiti kakšen konkreten popust na vlico
    bodi srečen.

Vsaka šola nekaj stane. 

Nikjer nisem reku, da želim kogarkoli nategniti. Seveda se ne bom šel pričkati za eno vilico. Ampak vožnja iz trgovine se mi zdi čist normalna uporaba ;) :P ;););) 

• -1 |-11+10

nisem napisal da želiš kogarkoli nategniti ampak kaj lahko pričakuješ..., pri "normalni" uporabi je praktično nemogoče, da je z okvirjem karkoli narobe, zato lahko dajo te kao neomejene garancije

• 0 |-10+10
    @byteminister:
    @airpir:

bodi srečen.

Vsaka šola nekaj stane. 

Nikjer nisem reku, da želim kogarkoli nategniti. Seveda se ne bom šel pričkati za eno vilico. Ampak vožnja iz trgovine se mi zdi čist normalna uporaba ;) :P ;););) 

Malo offtopic.... kaj v ovinek je pa šlo, kadar nisi kako vrečo tiščal v vilice? 

• 0 |-10+10
    @byteminister:
    @airpir:

bodi srečen.

Vsaka šola nekaj stane. 

Sediš za prenosnim računalnikom in piješ pivo... steklenica ti pade in polomi tipkovnico.
    Boš uveljavljal garancijo? 

• 0 |-10+10
    Itaq, saj je normalno da za računalnikom piješ pivo ;)
  • 0 |-10+10

ktm1001, šlo ja, zelo dobro. Me pa kar preseneti kako malo rabiš, da karbon počiš.. Moja druga specialka bo verjetno  železnina KONA Honky Tonk :)

• 0 |-10+10

Ali pa več ne boš vozil vrečk na specialki...

• 0 |-10+10

bi si za tak prevoz omislil "paktregar" ali košaricosmeh

• 1 |-10+11

Iz mojih izkušenj ti vilice, ki je počila zaradi padca, za novo vilico ne bodo ponudili. Znaki padca se vidijo, v to sem prepričan.

byteminister  tvoj primer je klasičen primer padca in kot tak ga bodo obravnavali v "crash replacement warranty".

Po mojem bodo celoten okvir vključno s poškodovano vilico poslali v Giant HQ za Evropo ali pa ga bodo pregledali na servisu. Nato ti bodo povedali oceno škode, riziko. Če je samo vilica poškodovana, ti bodo novo vilico ponudili po nekoliko znižani cene nove. Plačaj , zamenjaj vilico in ne se sekirat.

• 0 |-10+10

...po tvoje lahko vsak ki je lastnik avtomobila in ima sedaj min 2 in recimo max 7 let garancije, vsak karambol prijavi pod reklamacijo/garancijo. A si mogoče želel povedati, da bi tak padec vilica morala preživeti in gre za napako v materialu/izdelavi?  Obakrat NO-GO

• 0 |-10+10
    @byteminister:

Kdo je ta Berk ? Katero novo vilico mi priporočate za giant tcr advanced 1 ? V primeru, da ne dobim od gianta.. 

Nič več, je rekel bye bye

• 1 |-10+11
    @performer:
    @byteminister:

Nič več, je rekel bye bye

Res je. Berka so nekateri zarukani specialkarji tolk zdrkal, da se s popravili karbona ne želi več ukvarjati. Škoda!

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Specialized allez E5

Specialized allez E5

Prodam cestno kolo Specialized Allez elite E5 (barve Peter Sagan) Kolo je staro oz. voženo 5 mesece in je kot novo (manj kot 800km). Velikost kolesa je 58, oprema,shimano tiagra 2017 (2*10 presta(...)

Cena: 620,00 EUR
  • kupim 11 redno grupo

kupim 11 redno grupo

Kupim 11 redno grupo za cestno kolo. Ponudbe na ZS ali 031 311 675.

• MAVIC COSMIC ELITE

MAVIC COSMIC ELITE

Prodam obroče Mavic Cosmic Elite s skoraj novimi gumami. Račna Shimano za 8,9 ali 10 redne zobnike.   Prodam z ceno po dogovoru. Sprejemam resne ponudbe glede cene v ZS.

Cena: Po dogovoru
  • cestni kolesarski čevlji Mavic Zxellium

cestni kolesarski čevlji Mavic Zxellium

Prodam cestne kolesarske čevlje Mavic Zxellium ! Čevlji so lepo ohranjeni, nepoškodovani. Nosim običajno obutev št. 44-45. EU 45 1/3, UK 10.5, US 11 Energy Full Carbon outsole Ergo Lite upper TPU(...)

Cena: 30,00 EUR
  • kolesarska čelada MET ESTRO

kolesarska čelada MET ESTRO

Prodam kolesarsko čelado MET Estro ! Čelada je lepo ohranjena, nepoškodovana. V slabšem stanju so le notranje blazinice. Na čeladi so dodatno dodani odsevni elementi. Izdelava: Integral In-moldin(...)

Cena: 10,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Iščemo dostavljavce s kolesom!
  • Biciklistika
  • Shimano pedala PD-R540

Oglas 300x250

• Prodajam
    Specialized allez E5
    Prodam cestno kolo Specialized Allez elite E5 (barve Peter Sagan) Kolo je staro oz. voženo 5 mesece in je kot novo (manj kot 800km). Velikost kolesa je 58, oprema,shimano tiagra 2017 (2*10 presta(...)
    Cena: 620,00 EUR
  • Prodajam
    MAVIC COSMIC ELITE
    Prodam obroče Mavic Cosmic Elite s skoraj novimi gumami. Račna Shimano za 8,9 ali 10 redne zobnike.   Prodam z ceno po dogovoru. Sprejemam resne ponudbe glede cene v ZS.
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    cestni kolesarski čevlji Mavic Zxellium
    Prodam cestne kolesarske čevlje Mavic Zxellium ! Čevlji so lepo ohranjeni, nepoškodovani. Nosim običajno obutev št. 44-45. EU 45 1/3, UK 10.5, US 11 Energy Full Carbon outsole Ergo Lite upper TPU(...)
    Cena: 30,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Kupim
    kupim 11 redno grupo
    Kupim 11 redno grupo za cestno kolo. Ponudbe na ZS ali 031 311 675.
  • Kupim
    cestno krmilo Syncros
    Kupim alu cestno krmilo Syncros širine 42 cm.   Krmilo naj bo s kolesa Scott Foil letnik 2013 - 2015, z napisi v rdeči, beli ali sivi (črni) barvi.
  • Kupim
    Cannondale starejše, brez vzmetenja
    Zdravo,Moj dobri stari Rog ga razpada :( zato iščem starejše cannondale kolo, brez vzmetenja. Visok sem 182, okvir naj bo primerne velikosti.moj mail: sampejmo@gmail.comLP,M

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih