--Notification--

logo

Istrska hiša za kolesarje

Komentarji

• 0 |-10+10

Fausto,hvala za razglednico in super slogan.Imaš v dobrem vikend s tvojo boljšo polovico in pomladkom ,če ga imaš .

uploaded

V uporabo dobite kolesa v ozadju, ti pa moraš za kazen gonit ta neuničljivi traktor.Že tri leta ga goni moj sosed( 90-105 kg).

Ko sem sedaj malo bolje pogledal pozicijo fajfe me je kar zvilo.Toda tip res goni s to pozicijo!!!

• 0 |-10+10
    Aero traktor pač:)
    Ne razsipaj z zahvalami...saj je samo razglednica...ker ne vem kaj boš ponudil, če ti nekdo naredi plakat ali pa koledar:)
  • 0 |-10+10
    @FAUSTO:

Gravel razglednica

uploaded

CAVALCARE QUALSIASI MA NON OVUNQUE

Prvič se mi je zgodilo da v italijanščini zveni slabše kot v angleščini.

To mi je stric google prevedu,zna kdo  kaj bolje?

• 0 |-10+10
    @bojči:
    @FAUSTO:

Gravel razglednica

uploaded

CAVALCARE QUALSIASI MA NON OVUNQUE

Prvič se mi je zgodilo da v italijanščini zveni slabše kot v angleščini.

To mi je stric google prevedu,zna kdo  kaj bolje?

mogoče

Pedala qualsiasi cosa ma non ovunque.

Tukaj www.lifeintravel.it/50-aforis mi-viaggio-in-bicicletta.html je še cel kup modrih misli. Ena ljubših mi je tale Quella della bici è l'unica catena che ti rende libero oz. Veriga kolesa je edina, ki te osvobodi ;)

• 0 |-10+10

Ali pa tale: :)

Miglior casa ciclistica non avete mai sentito nella vostra vita

• 0 |-10+10
    @FAUSTO:

Ali pa tale: :)

Miglior casa ciclistica non avete mai sentito nella vostra vita

Kaj je to tudi v googlščini?

• 0 |-10+10

Ne vem zakaj, a beseda TRAVOLGENTE mi je zelo melodična,sexi ...

Se jo da kako uporabiti v sloganu.

Dejmo primorci,dajte kak glas od sebe. Da se ne bodo samo smrekarji matrali s to lepo italijanščino.

Pa naj mi tisti gor od Črnega Kala ne zamerijo.

• 0 |-10+10

Frank Zappa... the best band you never heard in your life

Najboljša kolesarska hiša v kateri še nikoli niste bili

• 0 |-10+10

no zaj se pa pressovci med samo dajete....

• 1 |-10+11

Evo,hiša ta teden dobi tudi ogrevanje za pozimi in pomlad in tudi tretja soba je zrihtana.Skupaj 6 oseb,25 eu po čeladi.

Sprejemam rezervacije 041 550 101 bojči

• 0 |-10+10

Danes idealen dan za kolesarje.Pri hiši ob 13,30h namerjeno 14,5 Celzija.nasmehkul

• 1 |-10+11
    @bojči:

Danes idealen dan za kolesarje.Pri hiši ob 13,30h namerjeno 14,5 Celzija.nasmehkulbbbb

uploaded

Bi bilo bolje ,da bi se pripeljal z Wilierjem,kot pa z Fiatom.In pa raje odpeljal rundo kot pa,da sem barval stole in mizi ter slikaril.                                                                              Res pa je,da je bila svetloba izjemna tudi za to drugo.

• 1 |-10+11
    Zakaj tečnariš z dviganjem teme in to večkrat na dan. Si pa res en brezveznik. Daj raje kaj napiši, daj gor še kakšno novo sliko, malo zmotiviraj ljudi, ne pa, da kar nekaj klikaš. Pokaži malo več ustvarjalnosti.
  • 0 |-10+10

Alora,mi je končno uspelo dat  spet eno sliko gor(s pomočjo najstnika).Kolesa že čakajo pomlad in kolesarje.

• 0 |-10+10
    @bojči:

Alora,mi je končno uspelo dat  spet eno sliko gor(s pomočjo najstnika).Kolesa že čakajo pomlad in kolesarje.

Putana,ni slike zraven.

• 0 |-10+10

• -1 |-11+10

Izgleda z novo sliko danes ne bo nič!?!!

• 0 |-10+10

uploaded

• 0 |-10+10

Končno mi je uspelo s sliko!Kolesa že čakajo pomlad in kolesarjekul

• 0 |-10+10

Taka lepa hiša...kaj kolesa si pa dobil na dražbi? :)

• 0 |-10+10
    @fuego:

Tipicno slovensko...

Bravo Bojci. Enkratna istrska hisa, lepo si zrihtal. Za vse kontinentalce, ki jih karkoli moti, pa si verjetno lahko s seboj prinesejo, vkljucno s kolesi, meglo ali pa svoj severni zrak...
  • 0 |-10+10
    @biemsi:
    @fuego:

Tipicno slovensko...

Bravo Bojci. Enkratna istrska hisa, lepo si zrihtal. Za vse kontinentalce, ki jih karkoli moti, pa si verjetno lahko s seboj prinesejo, vkljucno s kolesi, meglo ali pa svoj severni zrak...

Itak, da slovensko saj nisem čeh....smeh
    Glede na to da je nočitev 150€ bi pričakoval več....

• 0 |-10+10

Najbrž se nismo dobro razumeli,ali pa nisem na AIRBNB pravilno vtipkal.Cena ni 150 eu po osebi v zadregiampak za celo hišo,to je za 6 oseb(25 eu po osebi).kul

Mogoče čez par let,pa še to v polni sezoni.

• 1 |-10+11
    @fuego:

Kolesa niso z dražbe ampak so vsa kupljena nova,sicer že precej let nazaj.

Zeleno je od sosedovega sina,temno plavo je sosedino,svetlo plavo je hčerino .Vsa tri skupaj nimajo 100 kmv zadregi.Tako kot je ta hiša samozadostna in ima elektriko na sončne celice,voda je kapnica in ima bio čistilno napravo,tako sem v smislu trajnostnega turizma(namesto nakupa novih) pač ta (ne nova)kolesa ponudil na izposojo. 

Seveda pa je vsem resnim kolesarjem jasno,da so ta kolesa namenjena občasnim kolesarjem,saj imajo "profi rekreativci"svoja kolesa.

Edino ta rdeči SCOTT je bil v začetku leta 2010 kupljen rabljen in mi je služil celo zimo pri nabiranju baze za tisto leto.Če me spomin ne vara je potem septembra na Vršič šlo pod 39 minutami.

Alora,če Vas je šest kolesarjev vljudno vabljeni.Do 15.maja je še nekaj prostih terminov.

Za dodatno motivacijo ponudim še vsakemu kolesarju enkrat na dan zastonj sladoled v nasi "SLADOLEDARNI" v bližnjem Kopru.

www.tripadvisor.com/Restauran t_Review-g312722-d8022262-Revi ews-Sladoledarna_Ice_Cream_Par lor_Homemade_Ice_Cream-Koper_S lovenian_Istria_Slovenian.html

SLOVENIAN ISTRIA  SMALL TUSCANY

• 0 |-10+10

Danes aktiviral zunanji solarni tuš,tople vode na pretek.Hišica v idilični okolici čaka šest kolesarjev ali tekačev , ki gredo morebiti na sobotni Istrskikulmaraton.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Felt B2 Pro, XL, ugodno

Felt B2 Pro, XL, ugodno

Top Crono/TT s karbonskim krmilom (Frameset v vrednosti 5.599€- dokazilo račun) S tem kolesom je g. Baloh postavil svetovne rekorde:  "Mestece pri Bresci Montichiari ima zaprti velodrom in tam je(...)

Cena: 2.100,00 EUR
  • GIANT XTC, 29" - ugodno

GIANT XTC, 29" - ugodno

Praktično nov, atraktiven 29-er Velikost XL 20"/180-192cm lahek, poliran alu okvir Oprema Deore, SLX zraven dam flat pedala  

Cena: 699,00 EUR
  • Kaseta 105

Kaseta 105

Prodam novo, nerabljeno kaseto Shimano 105 CS 5800, 11-28T

Cena: 25,00 EUR
  • Sestavitev cestnega kolesa

Sestavitev cestnega kolesa

Iščem nekoga iz Celja ali okolice za ugodno sestavo kolesa.   Potrebna je namestitev opreme na okvir in ureditev nastavitev. Gre za 11 redno Shimano 105.    

• P: plašč Continental Race King 29x2.00

P: plašč Continental Race King 29x2.00

Prodam nov plašč Continental Race King 29x2.00.Cena 20 EUR

Cena: 20,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• MihaMedica je ocenil +1
    DP cestno Kranj 2017
  • ZigaK je ocenil +1
    DP cestno Kranj 2017
  • ZigaK je ocenil +1
    DP cestno Kranj 2017
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• DP cestno Kranj 2017
  • Cestno kolo Rose
  • DP cestno Kranj 2017

Oglas 300x250

• Prodajam
    Felt B2 Pro, XL, ugodno
    Top Crono/TT s karbonskim krmilom (Frameset v vrednosti 5.599€- dokazilo račun) S tem kolesom je g. Baloh postavil svetovne rekorde:  "Mestece pri Bresci Montichiari ima zaprti velodrom in tam je(...)
    Cena: 2.100,00 EUR
  • Prodajam
    GIANT XTC, 29" - ugodno
    Praktično nov, atraktiven 29-er Velikost XL 20"/180-192cm lahek, poliran alu okvir Oprema Deore, SLX zraven dam flat pedala  
    Cena: 699,00 EUR
  • Prodajam
    Kaseta 105
    Prodam novo, nerabljeno kaseto Shimano 105 CS 5800, 11-28T
    Cena: 25,00 EUR
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Kupim
    Sestavitev cestnega kolesa
    Iščem nekoga iz Celja ali okolice za ugodno sestavo kolesa.   Potrebna je namestitev opreme na okvir in ureditev nastavitev. Gre za 11 redno Shimano 105.    
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti/prodati ljubitelju. Vesel bom dresa od kateregakoli kluba in hvaležen vsake informacije.(...)
  • Kupim
    Cestno kolo
    Kupujem cestno kolo. Velikost L/XL (višina 186 cm) Karbon. Oprema shimano 105/ ultegra. Cena: do 1.300 EUR. Ponudbe prosim na ZS. Hvala!

Vroče strani

Seznam vseh

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih