--Notification--
logo

Kolesarski števec

Komentarji

• 0 |-10+10
    @CKR.SI:
    @vambomzepokazu:

Strava višinci lažejo tudi za cca. 30%.

In, ko te procente odšteješ dobiš približno pravi podatek. mežik

Ja, ampak je samo približen. Ni TOČEN!!! In tudi ne laže Strava vedno za 30%. Pa če imaš uro, ki ti približno pokaže da je čas nekje med 9 in 10 uro? Ali pa, da ti tvoj žičnat števec pokaže, da se pelješ med 25 in 30 km/h. Saj v bistvu je vse približno....nič ni 100%. Vseeno pa bolj točno kot višinci na Stravi. nasmeh

Drugače kogar ne moti, potem je vseeno.....mene pač moti.

• 3 |-10+13

Ko takole berem tale ep ne morem verjet kaj vse preberem... pa zakaj si kupujete te reči , če nimate pojma kako se to uporablja?

Vsak števec bi moral imet možnost vpogleda v prevožene kilometre, višince , vo2 max, laktatni prag...

Jaz imam uro Fenix 3 in ko grem pod statistiko mi pokaže vse podatke se pravi, prevoženo razdaljo, vzpon... Ura izračuna vo2 max, glede na podatke predvidi v kolikšnem času bi moral pretečt določeno razdaljo, če bi šel na kakšno tekmo...

Ura meri razdaljo z ANT+ senzorji ali brez senzorjev preko GPS-a...

I kakšna je prednost GPS-a? Lahko uporabljaš števec za več koles hkrati in ne rabiš imet na kolesih senzorjev, če želiš meriti samo hitrost brez kadence. Sam na gorcu ne rabim podatka o kadenci zato uporabljam merjenje hitrosti samo preko GPS-a... je pa res da GPS ni najbolj natančen v gozdu, ker se izgublja signal. In če si že kupiš napravo, ki ima GPS, zakaj si potem ne bi uvozil gpx od neke trase, ki jo je nekdo prevozil. Lepo uvoziš in se na neznanem terenu voziš brez problema, navigacija ti kaže kje moraš it. Včasih so gorski vodiči morali uporabljati karte, kompas itd. sedaj se lahko z GPS napravo brez problema giblješ tudi v megli. 

V glavnem na teh napravah je ogromno podatkov... si je pa treba vzet čas in vse skupaj naštudirat. Tudi pameten telefon je treba znat uporabljat, si naložit prave aplikacije..in GPS števec je neke vrste računalnik, ki ga je treba nastavit. Če tega ne znaš poišči koga, ki zna. 

• 0 |-10+10
    @vambomzepokazu:
    @CKR.SI:
    @vambomzepokazu:

Strava višinci lažejo tudi za cca. 30%.

In, ko te procente odšteješ dobiš približno pravi podatek. mežik

Ja, ampak je samo približen. Ni TOČEN!!! In tudi ne laže Strava vedno za 30%. Pa če imaš uro, ki ti približno pokaže da je čas nekje med 9 in 10 uro? Ali pa, da ti tvoj žičnat števec pokaže, da se pelješ med 25 in 30 km/h. Saj v bistvu je vse približno....nič ni 100%. Vseeno pa bolj točno kot višinci na Stravi. nasmeh

Drugače kogar ne moti, potem je vseeno.....mene pač moti.

Jaz si malce pomagam še z Vivoactive uro.

• 1 |-10+11

Fuego - saj se strinjam s tabo, v megli je GPS super - oziroma (skoraj) enako uporaben, kot če megle ni (kar za ostale pripomočke ne velja), a GPS + papirnat zemljevid je na neznanem terenu še vedno zmagovalna kombinacija.

Odpade vsaj pogosto zumiranje karte na GPS, pač majhen zaslon, da o občasni nenatančnosti GPS ne bi ...

• 0 |-10+10

Zakaj točno imam občutek, da se zdi, kot da brez GPS ne veste, kje vozite in brez višinomera kot da bi prevozili kakšno drugačno višino, kot ste v resnico jo? So podatki res takega pomena, da vam spremenijo način treninga, ko jih analizirate na vse možne načine?

• 1 |-10+11

Brez GPSa mi živeti ni.

• 0 |-10+10
    @Periglej:

Zakaj točno imam občutek, da se zdi, kot da brez GPS ne veste, kje vozite in brez višinomera kot da bi prevozili kakšno drugačno višino, kot ste v resnico jo? So podatki res takega pomena, da vam spremenijo način treninga, ko jih analizirate na vse možne načine?

v tem času je to skoraj "potrebno".  Se tudi sprašujem kako smo se v preteklosti, ko ni bilo telefonov dogovarjali za srečanja... Takrat smo se prilagajali danim razmeram, kot se sedaj trenutnim. Mi to žleli ali ne.

Samo zamisli si kaj vse bo še na teh področjih prinesla prihodnost.

• 1 |-10+11
    @Ban:

Brez GPSa mi živeti ni.

Točno tako.

Se vozim po brevetih, po Istri, Hrvaški,itd.

Naložim progo xx.GPS ali xx.TCX grem na brevet in furam.

Naložim progo Istra Granfondo in odpeljem progo ne da bi se zgubil.

Narišem progo z Ride with GPS presnamem na 1000 in teram.

Nikita. Men števec zdrži približno 5-6 ur z navigacijo. Pa ne šparam.

Sem ga pa v letu in pol polnil vsaj 250x.

Za dolge fure (15-20 ur) imam (powerbank 20€-10.000mAh) dodatno baterijo v torbici pred krmilom. Kabeljček in dela preko zwanzig Stunden.

• 0 |-10+10
    @eustahija:

@truplo za mojo odločitev za Garmina potrebujem tvojo "kritično"oceno.smeh

@sodrovc si me postavil v resen dvom glede nabave nove igrače.

Mislim, da pri vsej  novejši tehnologiji kupujemo najnovejše zmogljive aparature ( tv, računalnik, telefoni, pralni stroj....), ki jih potem večina izkoristi manj kot 50%. Smo kot otroci, ki želimo novo igračo in se nekaj časa igramo in hitro naveličamo. Potem je zgolj še en sicer zmogljiv a malo izrabljen  pripomoček.

Ne vem kaj točno misliš... vseeno, če ti ni žal nekih 100 do 150 eur... si kupi nekaj najnovejšega, kajti tekom dni, mesecev... boš verjetno imel željo, da izkoriščaš aparaturo čimveč... Če kupiš kaj poceni kar ti sicer za leto dni ponudi vse, kar rabiš, potem pa...? Prodaš staro krepko pod ceno, pa še nove zadeve se moraš učiti na novo.

Kakor sedaj izgleda... bom z uro zadovoljen. Neka evidenca o višincih bo na računalniku po mojem tudi na Garmin Connectu, nekaj bom, če bo treba, imel v excellu, kjer se še kar solidno znajdem in jo tudi tebi priporočam!

Kako že pravi tisti pregovor... nisem tako bogat, da bi .... kupoval?

P.s.: Če se odločiš za nakup ali te že prej zanima... vse opcije sem prepisal v tabelo, kjer je tudi prikazano zelo pregledno, kako sem se odločil pri kreiranju menujev za tri kolesa. Da malo pregleda sem že poslal Sodrovcu, če želiš to imeti tudi ti, ali pa kdo drug... mi javite e-maile.

• 0 |-10+10
    @fuego:

Ko takole berem tale ep ne morem verjet kaj vse preberem... pa zakaj si kupujete te reči , če nimate pojma kako se to uporablja?

Vsak števec bi moral imet možnost vpogleda v prevožene kilometre, višince , vo2 max, laktatni prag...

Jaz imam uro Fenix 3 in ko grem pod statistiko mi pokaže vse podatke se pravi, prevoženo razdaljo, vzpon... Ura izračuna vo2 max, glede na podatke predvidi v kolikšnem času bi moral pretečt določeno razdaljo, če bi šel na kakšno tekmo...

Ura meri razdaljo z ANT+ senzorji ali brez senzorjev preko GPS-a...

I kakšna je prednost GPS-a? Lahko uporabljaš števec za več koles hkrati in ne rabiš imet na kolesih senzorjev, če želiš meriti samo hitrost brez kadence. Sam na gorcu ne rabim podatka o kadenci zato uporabljam merjenje hitrosti samo preko GPS-a... je pa res da GPS ni najbolj natančen v gozdu, ker se izgublja signal. In če si že kupiš napravo, ki ima GPS, zakaj si potem ne bi uvozil gpx od neke trase, ki jo je nekdo prevozil. Lepo uvoziš in se na neznanem terenu voziš brez problema, navigacija ti kaže kje moraš it. Včasih so gorski vodiči morali uporabljati karte, kompas itd. sedaj se lahko z GPS napravo brez problema giblješ tudi v megli. 

V glavnem na teh napravah je ogromno podatkov... si je pa treba vzet čas in vse skupaj naštudirat. Tudi pameten telefon je treba znat uporabljat, si naložit prave aplikacije..in GPS števec je neke vrste računalnik, ki ga je treba nastavit. Če tega ne znaš poišči koga, ki zna. 

He, he... čemu si napisal totalno kontra misli v prvem... in zadnjem odstavku? To mi ni jasno! Z gornjim se ne strinjam, s spodnjim pa, ker nakuzuje rešitev... (če tega ne znbaš poišči koga, ki zna). Vsaj jaz... ravno to počenjam!

• 0 |-10+10
    @ari.berni:
    @Ban:

Brez GPSa mi živeti ni.

Točno tako.

Se vozim po brevetih, po Istri, Hrvaški,itd.

Naložim progo xx.GPS ali xx.TCX grem na brevet in furam.

Naložim progo Istra Granfondo in odpeljem progo ne da bi se zgubil.

Narišem progo z Ride with GPS presnamem na 1000 in teram.

Nikita. Men števec zdrži približno 5-6 ur z navigacijo. Pa ne šparam.

Sem ga pa v letu in pol polnil vsaj 250x.

Za dolge fure (15-20 ur) imam (powerbank 20€-10.000mAh) dodatno baterijo v torbici pred krmilom. Kabeljček in dela preko zwanzig Stunden.

Te kar občudujem... drugim tudi povem, da mi ravno računalnik ni tako tuj... vseeno pa me je precej povozil čas. Ne v kreiranju marsičesa (tudi obrazce v Wordu in Escellu za Košarkarsko zvezo Slovenije in sodniško organizacijo sem jim delal), ampak te novejše zadeve glede pametnih telefonov pa brzijo mimo mene levo in desno sto na uro.

Sicer pa... nekdo ti pokaže, nekaj naloži... in če rabiš gre (včasih gledam ob treh ponoči s pomočjo aplikacije tudi sprotne poteke košarke NBA), vendar te proge, navigacija... pa ravno ne pridejo v poštev, ker bi pač na žalost rabil na očeh teleskop... starost naredi svoje, šmmmmmrrrrkkkkkkkkkkkkkkkk.

• 0 |-10+10
    @eustahija:
    @Periglej:

....

Samo zamisli si kaj vse bo še na teh področjih prinesla prihodnost.

Zanesljivo... kakor v Petem elementu, bomo tudi kolesa vozili, kakor tam avte.... po zraku smeh

• 0 |-10+10

Kar se Garminov tiče: po določenem času ni več možnosti posodabljanja, ni več povezave na garminconnect in še kaj bi se našlo. Npr. delo v BaseMap-u. Oregon 300 je že tak, čeprav še vedno opravlja enako/isto delo tako dobro, kot na začetku. Star je "zastarela", ampak na terenu še vedno 100%-no uporabna. Polarjevi števci so glede tega na istem. Stare 710-i ure delajo še vedno, samo program je potreben še vedno isti, ki pa nima podpore, za nov program je treba plačati ali pa kupiti novo uro/števec. Tako da so tiste Sigme in CicloMasterji še vedno najnaj za kolesarjenje. 

Kar pa se navigacije na brevetih ali drugih turah v tujini tiče: ja, jaz to potrebujem, ker bi drugače moral ves čas ustavljati in pogledovati v roadbook, kje se nahajam, sem prav zavil ali ne. Za 400 ali 600 km podatkov kje in kam si pa jaz ne morem zapomniti. Pa imam kar dober spomin. Mi pa pomaga zemljevid v kombinaciji z Oregonom, ker včasih se mu zmeša in jaz vem, da tja, kamor me pošilja, ne bom šel. Zakaj le, če sem iz tiste smeri prišel, čeprav po drugi cesti. Ja, se tudi to dogodi.
    Sicer pa vem, da imajo kolesarji (veliiko jih je), sodobne napravice, a jih uporabljajo le občasno. Za vsakdan pa dobre kolesarske števce in to je to. 

• 0 |-10+10
    @Periglej:

Jaz bi raje kombiniral števecs recimo stravo. Zakaj rabiš podatke o višini? Delaš klancev polno in ti je pomemnbo sprotno poznavanje tega podatka? Morda bi gledal za ločen višinomer, kot ga imajo planinci?

Skozi leta sem se naveličal vseh teh števcev, na enem kolesu ga sploh nimam, na drugem pa osnovno sigmo 5.12 in stravo v telefonu na hrbtu. Hitrost in kilometre na števcu in amen. Kadar gre gre, kadar ne gre, pa noben števec ne pomaga.

Kol. števec bi imel na MTBju, kjer je ponavadi več višinskih kot dolžinskih metrov. Poleg kol. števca, ne bi nosil zraven še dodatne "prtljage" t.j. višinomera.

Osebno telefon uporabljam samo za primarne funkcije t.j. klice in sporočila in mi uporaba raznih aplikacij (igračk) ne diši.

Želim torej namenski kol. števec z višinomerom na navadno baterijo...in ne na akumulatorsko baterijo.

Torej res ni nobenega, ki bi se mu valjal doma tak kol. števec?

• 0 |-10+10

No, zdaj, ko je Nikita pogruntou svojo uro/števec, bo pa ta tema kar zamrla, se mi zdi. neodločen

• 0 |-10+10
    @kolesarrr:

Kol. števec bi imel na MTBju, kjer je ponavadi več višinskih kot dolžinskih metrov. Poleg kol. števca, ne bi nosil zraven še dodatne "prtljage" t.j. višinomera.

Osebno telefon uporabljam samo za primarne funkcije t.j. klice in sporočila in mi uporaba raznih aplikacij (igračk) ne diši.

Želim torej namenski kol. števec z višinomerom na navadno baterijo...in ne na akumulatorsko baterijo.

Torej res ni nobenega, ki bi se mu valjal doma tak kol. števec?

malo poglej na bolhi, tam se kdaj prodaja kakna Polarjeva zadeva. 710-i, 725. So višinci pri teh urah bolj natančni, kot pa pri Garminovih števcih. Pa HR je zravem, tega se pa tudi da uporabiti. Včasih že, al kaj? smeh

• 0 |-10+10
    @SODROVC:

No, zdaj, ko je Nikita pogruntou svojo uro/števec, bo pa ta tema kar zamrla, se mi zdi. neodločen

Ga bo treba malo "zdražiti", da najde še kakšno cvetko ali kost za naše glodanjemežik. Madona se sam še nisem čisto odločil katera igrača bi bila primerna zame, da bi bila zanimiva za igranje malo dalj časasmeh.

• 0 |-10+10
    @Nikita:

Sicer pa... nekdo ti pokaže, nekaj naloži... in če rabiš gre (včasih gledam ob treh ponoči s pomočjo aplikacije tudi sprotne poteke košarke NBA), vendar te proge, navigacija... pa ravno ne pridejo v poštev, ker bi pač na žalost rabil na očeh teleskop... starost naredi svoje, šmmmmmrrrrkkkkkkkkkkkkkkkk.

Če rabiš proge v TCX ali GPS okoli Murske, po Goričkem ti jih pa jaz pošljem.

Ti jih ne bo treba risati.

Sem prevozil po dolgem in po čez, ko sem bil na dopustih.

:) :)

Ps.

Boss, zakaj mi smeška vedno postavi v prvo vrstico?

• 0 |-10+10
    @ari.berni:
    @Nikita:

:) :)

Ps.

Boss, zakaj mi smeška vedno postavi v prvo vrstico?

Hvala... ampak lahko si ti stokrat prevozil vse v okolici Sobote, jaz sem potem sigurno vsaj stoenkrat, he, he...

Hotel sem samo napisati, da je brez potrebe, da imam vklopljen zemljevid oz. navigacijo... večino cest tudi v Prlekiji in še dlje proti Celju... sem že prevozil. Če pa kje zaidem, pa navadna očala, vklop navigacije in hitro se vidi, kje si pač, a?

Kar se tiče cvetk glede števca... saj bom še kaj vprašal. Od enega forumca sem dobil zanimiv predlog... da sprobavam uro tudi sedaj, ko je zunaj solidni mraz in je vse zamrznjeno, torej neke vožnje pač ne pridejo v poštev.

Eustahiću... mislim, da kupi kar ta števec. Senzorje zraven... ker bom svoje zadržal. Probaj kar v tej spletni trgovini Canyon... in se malo zmeni za popust. Jaz sem ga dobil, sicer 10%, ker je nov model, pa vseeno. Zraven si naroči, ali pa pri kakšnem našem prodajalcu še tisti varovalni ovitek iz silikona. Deluje lepo, pa še koristen je... in stane nekaj manj, kakor 10 eur... če pa ti pade števec na tla... pa ti lahko prišpara kar precej denarja.

Če se odličiš za nakup, morda že prej, me kontaktiraj preko ZS, da ti pošljem vse možne izpise možnosti... na tem števcu. Lažje bo kreirati menuje, verjemi.

• 0 |-10+10
    @ari.berni:

Na strani www.bikemap.net imate samo za SLO naloženih cca 30.000 različnih tras (cesta, MTB, mesto). Lahko si jih naložite na svoje GPS napravice, še lepše pa bi bilo, da prevožene trase naložite in bomo/boste imeli še ostali kaj od tega. mežik

• 0 |-10+10
    @duke:
    @ari.berni:

Na strani www.bikemap.net imate samo za SLO naloženih cca 30.000 različnih tras (cesta, MTB, mesto). Lahko si jih naložite na svoje GPS napravice, še lepše pa bi bilo, da prevožene trase naložite in bomo/boste imeli še ostali kaj od tega. mežik

Zadnjič sva se nekaj "kregala", vendar vidim... da se lahko po svoje tudi razumemo.

Kar se tiče teh map v bikemap.net-u: Pod imenom Truplo jih imam vsaj jaz tam okoli sto. Nekatere bolj "lesene", pač okoli prvega hriba na Goričkem, veliko načrtnih, torej sem jih sestavil v sredo, četrtek, posredoval kolegom in v soboto se je to potem vozilo, nekatere narisane po spominu, ko sem kaj kolovratil... tu in tam. Mislim, da so vse tudi vidne vsem! Skoraj vse so v obliki LLLL DDMM, potem mislim da daljina, višinci, nato ali kratica države, kje poteka, nato pa, ali pred državo še oznaka, je za specialko, treking ali oboje in neki naslov. Malo bo treba pač brskati... če koga zanima.

Ko bo, če bo, čas prinesel, pa bodo v novejši tehniki, he, he... ampak za sedaj se mi na kolo ne ljubi, pa ne zaradi temperatur, ampak predvsem, da spet ne telebnem na kakšnem ledu. Manjka, mi, priznam, tudi, ker me hudo vleče fotografirat okoli po Goričkem, a kaj, ko je tokrat "pamet" pač močnejša. Tudi... ker se moram šparati za sojenje, je pa moja noga v nedeljo dobila dober "šus" na tekmi... mislim, da imam mišico solidno poškodovano in je treba počivati.

Števec pa lepo počiva... menuje sem si uredil, malo bom še pokontroliral, morda nastavil še navigacijo, kompas... potem pa bo glavni problemček... shranjevanje in posredovanje tras zainteresiranim, vodenje evidence prevoženih kilometrov in še česa.

• 0 |-10+10

Ko se stopli greva na kako turo. Da probaš števec.
    Če bi še vedno imel 810 lahko tudi menjava s tvojim nasmeh 
    Zdaj je z novo baterijo.

• 0 |-10+10

Naložiš na Stravo, pa ti konec leta oz. na začetku novega posredujejo link do njihove aplikacije/fimčka, kjer so ti zmontirali vse skupaj in imaš prikaz skoraj vseh možnih podatkov. Tek, smušanje, hija kolesarjenje, mtb itd..

• 0 |-10+10

uploaded

Grafično kar zanimivo. Višincev pa nikjer!

• 1 |-10+11
    @ari.berni:

uploaded

Grafično kar zanimivo. Višincev pa nikjer!

Višince se pojavijo nekje, verjetno za vsako kolo posebej... kaj potem naredi ta "grafična zanimivost" pa je že drugo vprašanje. Verjetno bo treba... voditi neko evidenco še vedno v excellu. Pa jebala nas ta ura, najnovejša, a neki butec, kateri je programiral zadeve verjetno še ni sedel na kolesu, ko izpostavlja kalorije pred višinci.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    nosilec bidona ELITE CARBON
    Prodam karbonski nosilec bidona ELITE PATAO CARBON 2kos. Cena po dogovoru. Več info na ZS ali 031 311 675.
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    krmilna opora PZ RACING 120mm
    Prodam malo rabljeno alu krmilno oporo PZ RACING dolžine 120mm. Več info na ZS ali 031 311 675.
  • Prodajam
    Kovček za kolo IRON Case
    Prodam kovček za kolo Iron Case proizvajalca Tricosports (www.tricosports.com/iron_case .html ). Dimenzije 27 x 120 x 78 cm, teža 14 kg. Za okvirje koles velikosti do 63 cm. Vanj poleg kolesa pr ...
    Cena: 260,00 EUR
  • Prodajam
    Okvir Specialized Tarmac sl4 pro 56
    Vec info in slike na zs.
  • Prodajam
    Prodam:VOŽEN zadnji dve leti.samo 300km:Specialized Tarmac S-WORKS SL2 z GARMINOM 800 HR/CAD!
    Prodam Tarmac s-works sl2.Kolo je bilo kupljeno leta 2010 in je bilo z njim prevoženih samo 15 000 km. Kolo je super očuvano,prodaja se s kolesi Carbon Dura Ace Tubeles višine 24 mm in rezervnimi ...
    Cena: 1.500,00 EUR
  • Prodajam
    POC DO BLADE AVIP sončna očala
    Prodajam originalna vrhunska in moderna športna očala znamke POC, model DO BLADE Avip, belo oranžne barve. Očala so povsem brezhibna, brez znakov uporabe in  brez praskice na steklu. Očala so v t ...
    Cena: 79,00 EUR
  • Prodajam
    Fulcrum zero 2016 možna menjava
    Prodam skoraj nove obroče fulcrum zero letnik 2016 kupljene konec aprila z gumami veloflex. Račna campagnolo ali shimano... Račun + garancija www.wiggle.com/fulcrum-racing -zero-c17-clincher-whe ...
  • Prodajam
    Trek Domane 5.2
    Prodam omenjeno specialko, rabljeno od aprila do avgusta 2016 (vozil ga je deček MTBja, a ga cesta ne mika več); -Velikost M-55cm -Oprema Ultegra (3x10) -Feltne, sedež, krmilo in opore znamke Bon ...
    Cena: 1.000,00 EUR
  • Prodajam
    Scott Cr1 Team
    Prodam carbon cestno kolo Scott Cr1 team, voženo 140km, kot rezerva. -Velikost 54cm-Oprema shimano 105 (3x9),-Feltne Mavic Ksyrium-Sedež Fizik Arione tri 2, v črni ali beli barvi-Opore in krmilo ...
    Cena: 800,00 EUR
  • Prodajam
    SWORKS Venge
    Prodam Kolo brez grupe, Specialized SWORKS Venge:Okvir velikosti 58cm (L), vožen 7000kmSedeži so na voljo: -Selle SMP Stratos, -Fizik Carbon (99g, nov)-PRO TT (nov)Feltne: Fulcrum Racing 5-s plaš ...
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• Sergej_Pomurje je ocenil +1
    V zavetrju: Matej Lovše
  • kavalo05 je ocenil +1
    V zavetrju: Matej Lovše
  • kenz76 je ocenil +1
    LC-triathlete
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Kolesarski števec
  • Obroči
  • Tour Down Under 2017

Oglas 300x250

• Prodajam
    nosilec bidona ELITE CARBON
    Prodam karbonski nosilec bidona ELITE PATAO CARBON 2kos. Cena po dogovoru. Več info na ZS ali 031 311 675.
  • Prodajam
    krmilna opora PZ RACING 120mm
    Prodam malo rabljeno alu krmilno oporo PZ RACING dolžine 120mm. Več info na ZS ali 031 311 675.
  • Prodajam
    Kovček za kolo IRON Case
    Prodam kovček za kolo Iron Case proizvajalca Tricosports (www.tricosports.com/iron_case .html ). Dimenzije 27 x 120 x 78 cm, teža 14 kg. Za okvirje koles velikosti do 63 cm. Vanj poleg kolesa pr ...
    Cena: 260,00 EUR
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    
  • Podarjam
    Okvir Pinarello Dogma 2
    Kolega prodaja vrhunski okvir Pinarello Dogma 2 Sky Team. Okvir je originalen, velikost 58, lepo ohranjen in malo vožen. Cena: 1000 eur.Več slik in kontakt na PM. 

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih