--Notification--

logo

Fausto.....

Komentarji

• 0 |-10+10

Mogoče ima pa krizo srednjih let? Išče smisel življenja pa to...
    Ker ve, da ga na tem forumu ne bo našel, išče drugje ... kul

• 0 |-10+10

S Faustom ali brez, življenje gre dalje...

• 1 |-10+11

... nihče ni nenadomestljiv ...

• 0 |-10+10
    @bécane:

Verjetno so mu tisti, ki so dobili oceno kolesa konfekcija, grozili po sms z batinami kaže jezik

Ni mi jasno, čemu ste se sedaj spravili na Fausta?

Pisal, kar je pisal, ne vem, ker tiste teme nisem spremljal. Vedno trdim, če komu kaj ni všeč, naj ne bere! Samo spomnite se, kako so bili nekateri pametni in nesramni do mene pri tisti temi o števcu... pa sem jim samo hotel dopovedati, da če jih tema ne zanima (sam sem jo odprl, torej niti nisem smetil po temi koga drugega), naj pač ne berejo, naj pač ne sodelujejo. Saj je v tem point, bistvo.

Sedaj pa ste nekateri neverjetno močni, pa bi kar stavil, da če bi se prebralo vse, kar ste napisali, našlo tudi veliko v stilu žaljenja, posmehovanja, nekredibilnosti in še česa.

A se ne bi malo zamislili? Pa ne pišite mi nekega "pametnega" odgovora, ker ga ne potrebujem!

• 0 |-10+10

Zakaj negirate samega sebe in če vas tema ne zanima, jo pač ne berite.

Nihče se ni spravil na Fausta, ljudi samo zanima kaj se dogaja, saj je bil neke vrste tata/mama bicikla.com (in ne neki bécane) za veliko forumašev.

Če ti v lifeu nekaj ni všeč in si dec z mudi, rečeš adijo, je*i se, etc. in spokaš, ni pa toliko v navadi, da kar ponikneš in zato se marsikdo sprašuje, kaj se dogaja ?

Meni osebno dol visi kaj se dogaja, se pa malo pohecamo, dokler se ne javi on ali pa boss tega foruma, seveda, če ima toliko ja*c med nogami, da pove kje je kavelj 22. Informacije ima, če ekselenca še vedno piše za revijo, kot je bilo rečeno.

Sarkazem on: saj predvolilna kampanja se še ni začela, ali pač ?

• 2 |-10+12
    Jaz sem pa vedno rad kdaj bral njegove ocene koles. Se raje preberem razne njegove clanke. In to ne v reviji bicikel.com ker je pac ze dolgo ne kupujem. Priznam! Tu na forumu je bil nepogresljiv leta in leta. Velikokrat je bil tudi sarkasticen. Toda kdor ga je leta in leta poznal, tudi v zivo ve, da je cisto vredu moz.

Mislim, da je v vseh letih precej manj traparij napisal tu gori, ko pa nekateri, ki so se sele pojavili na tem forumu. Morda se je komu zdel samovsecen. Aroganten, vseveden.....Ampak se vedno ste pa vsi brali njegove poste. Tako da, vsake oci imajo svojega malarja. Braco je krasen clovek, vsaj kar se mene tice. Z nekaj napakami. Tako kot jih ima vsak clovek. Ce je pa kdo dobil negativno oceno kolesa, si pa ne jemljite tega prevec k srcu.

Pa tudi ce gre za kolo ki je vredno 3- 4000eu :D
  • 0 |-10+10
    @slavko1: Jaz sem pa vedno rad kdaj bral njegove ocene koles. Se raje preberem razne njegove clanke. In to ne v reviji bicikel.com ker je pac ze dolgo ne kupujem. Priznam! Tu na forumu je bil nepogresljiv leta in leta. Velikokrat je bil tudi sarkasticen. Toda kdor ga je leta in leta poznal, tudi v zivo ve, da je cisto vredu moz.

Mislim, da je v vseh letih precej manj traparij napisal tu gori, ko pa nekateri, ki so se sele pojavili na tem forumu. Morda se je komu zdel samovsecen. Aroganten, vseveden.....Ampak se vedno ste pa vsi brali njegove poste. Tako da, vsake oci imajo svojega malarja. Braco je krasen clovek, vsaj kar se mene tice. Z nekaj napakami. Tako kot jih ima vsak clovek. Ce je pa kdo dobil negativno oceno kolesa, si pa ne jemljite tega prevec k srcu.

Pa tudi ce gre za kolo ki je vredno 3- 4000eu :D

Napisal si bistvo, vsaj jaz tako mislim. Tema o kolesih, katero sem spremljal zelo, zelo površno je bila zelo obiskana, brana, veliko vprašanj, slik, odgovor...

Zdaj naenkrat... sam zelo sovražim, ko nekdo nekoga opravlja za hrbrom, po možnosti še tako, da se skrije na forumu pod nekim imenom. Strahopetci tako delajo, "taprau" dedci pa povejo, če jim kaj ni všeč, take zadeve človeku v obraz. In verjemite, če je na drugi strani v redu človek, ni neke zamere.

Koliko od vas je to storilo, koliko takih, kateri sedaj o njemu pišete samo slabo?

• 3 |-10+13
    Braco je spoznal ,da v tem okolju skoraj ni ljudi, ki bi imeli Radi Kolesarstvo..vse preveč jih je ,ki imajo Radi Sebe...
    In se je naveličal..zakaj ne..
    Razumem
  • 0 |-10+10
    Zaljubljenost vase je vrazja stvar...
  • 0 |-10+10

Mislim da sem ga včeraj videl pri Smledniku.
    Sej ne da me pretirano moti, imam navado pozdravljati kolesarje vseh vrst, če odzdravijo nazaj super, če ne, pač ne. V Faustovem primeru , sem ga pač pozdravil oz. prikimal z glavo, ampak z njgove strani ni bilo odziva. 
    Mogoče je bil v kakem TT-mode-u, intervalu, .....   

Cheers

• 0 |-10+10
    @misko.pisko:

Mislim da sem ga včeraj videl pri Smledniku.
    Sej ne da me pretirano moti, imam navado pozdravljati kolesarje vseh vrst, če odzdravijo nazaj super, če ne, pač ne. V Faustovem primeru , sem ga pač pozdravil oz. prikimal z glavo, ampak z njgove strani ni bilo odziva. 
    Mogoče je bil v kakem TT-mode-u, intervalu, .....   

Cheers

@n3o: Zaljubljenost vase je vrazja stvar...

• 1 |-10+11

Heh, pa sem mislil, da sem jaz naiven...fausto ima tu gor več profilov, ter najmanj eno senco in en eho! :)

• 0 |-10+10

evo nekaj od našga FAUSTIČA...specialkar od glave do pete smeh

• 0 |-10+10
    @_BraneK:
    @grega12:
    @robizo:

Jaz pa prav nič ne pogrešam Fausta. Pogosto je bil nesramen, nestrpen, žaljiv in vzvišen do forumašev. Če greste neobremenjeno brat njegove ocene koles, pa boste videli, da ne govorim o nekaterih drugih njegovih postih.

Nekateri boste sicer rekli, da si on pač lahko to privošči, ker je nekaj dosegel, vendar se jaz s tem ne strinjam. Poznam ljudi, ki so dosegli veliko več kot on, pa so ostali človeški in spoštljivi do drugih.

Točno tako! Tudi jaz se podpišem pod tole!

Ja! Tocno tako! Tudi jaz se podpisem pod tole! In sicer takole. Se danes, po desetih letih, me zaboli, ko se spomnim, da je rekel, da je moj skot konfekcija. Sploh ni vazno, da je imel mogoce prav. Ne bi mi bil smel tega povedat in pika. Vsi vemo, kako resnica boli!
    Nekateri mislijo, ce ne bi bilo njega, provokatorja in Areha, sprasevalca, bi ta forum ze zdavnaj crknil. Prazne marnje! FAUSTO je veckrat dokazal svojo zahrbtnost in nesramno obnasanje. Vec kot ocitno se je za vsemi zbadanji in provokacijami, (samo)sprasevanji, "hudomusnostmi" in odpiranjem nezanimivih tem, ki jih ni noben bral, pa pisanjem blog postov, ki jih ni prebralo niti 50.000 bralcev, v resnici skrivala pritlehna zelja, da bi nam razsiril pogled na kolesarstvo. Ampak, ne, mi se ne damo. O ja, pogruntali smo ga! In je sel. Koncno!

vsi trije,ki ste v tem postu zgoraj,ste ene navadne riti,ki FAUSTU zavidate to kar samo on zmore,da napiše nekaj,kar 100%no drži...drži tudi vse do pikice,kar je napisal v poletu...kul

ni vse karbon,kar (je lahko) se sveti

• 0 |-10+10

Točno, BraneK in podobni so strici iz ozadja, ki so spravili Fausta tako daleč, da je odnehal. Sram vas bodi!

• 0 |-10+10
    @Pinocio
    @_BraneK:
    @grega12:
    @robizo:

Jaz pa prav nič ne pogrešam Fausta. Pogosto je bil nesramen, nestrpen, žaljiv in vzvišen do forumašev. Če greste neobremenjeno brat njegove ocene koles, pa boste videli, da ne govorim o nekaterih drugih njegovih postih.

Nekateri boste sicer rekli, da si on pač lahko to privošči, ker je nekaj dosegel, vendar se jaz s tem ne strinjam. Poznam ljudi, ki so dosegli veliko več kot on, pa so ostali človeški in spoštljivi do drugih.

Ja! Tocno tako! Tudi jaz se podpisem pod tole! In sicer takole. Se danes, po desetih letih, me zaboli, ko se spomnim, da je rekel, da je moj skot konfekcija. Sploh ni vazno, da je imel mogoce prav. Ne bi mi bil smel tega povedat in pika. Vsi vemo, kako resnica boli!
    Nekateri mislijo, ce ne bi bilo njega, provokatorja in Areha, sprasevalca, bi ta forum ze zdavnaj crknil. Prazne marnje! FAUSTO je veckrat dokazal svojo zahrbtnost in nesramno obnasanje. Vec kot ocitno se je za vsemi zbadanji in provokacijami, (samo)sprasevanji, "hudomusnostmi" in odpiranjem nezanimivih tem, ki jih ni noben bral, pa pisanjem blog postov, ki jih ni prebralo niti 50.000 bralcev, v resnici skrivala pritlehna zelja, da bi nam razsiril pogled na kolesarstvo. Ampak, ne, mi se ne damo. O ja, pogruntali smo ga! In je sel. Koncno!

vsi trije,ki ste v tem postu zgoraj,ste ene navadne riti,ki FAUSTU zavidate to kar samo on zmore,da napiše nekaj,kar 100%no drži...drži tudi vse do pikice,kar je napisal v poletu...kul

Bi bral, a gre za medij, ki me je blokiral, ker sem komentiral dejstvo, da ponavljajo stare članke. Tudi mojega, ha, ha. Drugače pa čestitke Miroslavu Cvjetičaninu za hiperprodukcijo. Vsa čast, da mu to uspe pri redni službi, Žal se to pozna na kakovosti.
    www.moss-soz.si/si/rezultati_ moss/obdobje/default.html
    A upam in želim, da mu bo uspelo.

• 0 |-10+10
    @janezblond:

Točno, BraneK in podobni so strici iz ozadja, ki so spravili Fausta tako daleč, da je odnehal. Sram vas bodi!

Fino je komentirat stvari ki jih ne poznas....
  • 0 |-10+10
    @gut:
    @Pinocio
    @_BraneK:
    @grega12:
    @robizo:

Bi bral, a gre za medij, ki me je blokiral, ker sem komentiral dejstvo, da ponavljajo stare članke. Tudi mojega, ha, ha. Drugače pa čestitke Miroslavu Cvjetičaninu za hiperprodukcijo. Vsa čast, da mu to uspe pri redni službi, Žal se to pozna na kakovosti.
    www.moss-soz.si/si/rezultati_ moss/obdobje/default.html
    A upam in želim, da mu bo uspelo.

....glede aluminija bi se strinjal...zlasti ker je govoril o CAADu...niso pa vsi aluminijaci top zadeve kot je CAAD....

...je pa nekdaj Guru rekel...kupi si kolo ki ga bos rad vozil...jz temu se dodam...naj bo to aluminijc al pa karbonc....

....CAADu pa ni para...a sestavljat ga morjo znat....
  • 0 |-10+10

Človeku, ki mu je všeč črna barva ..........

• 0 |-10+10

Mislim, da ste nekateri narobe razumeli post BranetaK, ki je poln ironije.

• 0 |-10+10

Nekaj za Fausta, mogoče se bo vrnil mežik

image

• 0 |-10+10
    @Maratonac:

FAUSTO je človek,ki ve kaj piše.Kaj bi nekateri tu na bicikel.comu odgovorili na   ta  njegov zapis,ki ga je objavil v Poletu...po moje bi ga raztrgal,ker je zadel bistvo obnašanja večine kolesarjev.kul

• 0 |-10+10
    sam babe mu pisejo
  • 2 |-10+12
    @Pinocio:
    @Maratonac:

FAUSTO je človek,ki ve kaj piše.Kaj bi nekateri tu na bicikel.comu odgovorili na   ta  njegov zapis,ki ga je objavil v Poletu...po moje bi ga raztrgal,ker je zadel bistvo obnašanja večine kolesarjev.kul

No ja. Če se v članku že sklicuje na Evropsko listino, za katero dvomim, da jo je sploh prebral, bi lahko vedel, da ta pri nas ni neposredno izvršljiva, pač pa imamo Zakon o pravilih cestnega prometa, kjer piše, da je v območju za pešce najvišja hitrost 10/h (in ne 5 kot piše on). Kolikor vem, v zakonu tudi ni navedena omejitev hitrosti na kolesarskih stezah, kar je pisalo vzakonu, ki že davno ne velja več. Lahko bi pa vedel, da zakon prepoveduje vožnjo v skupinah, kakršno on propagira. Najmanjša razdalja med vozili je v koloni tolikšna, kot jo vozilo prevozi v 1 sekundi. Torej 10m, če se voziš s 36/h. Kazen za kolesarje je 40 EUR. Mogoče bi takšna avtoriteta predlagala kakšno spremembo zakona, da ne bomo kolesarji odvisni od dobre volje policistov.

Torej, če Fausto ve, kaj piše, potem ve, da naklada kar nekaj na pamet v tri krasne, s ciljem, da se zapolni prostor v reviji in pokasira honorar. Saj vsaj zame njegovi članki niso slabi, ampak malo več natančnosti pa bi moralo biti.

• 0 |-10+10

Zelo rad prebiram Fustove satiricne prispevke polne ironije, tudi humorja, o vsemu mogocem. Ocenjevanje koles me ze ne zanima vec, ker mi druzinski proracun ureja vozni park.
    Problematicni pa so njegovi clanki o tekmovalnem!!! kolesarstvu in prireditvah. Ce se loteva tem s slovenskega kolesarskega podrocja, je njegova pripadnost enemu klubu preocitna in v tem kontekstu trud ostalih kolesarskih celic ne dobi prave veljave v njegovih prispevkih. Se posebej bode v oci nezadovoljstvo, ki ga kaze do kluba iz prestolnice. Tudi komentiranje odlocitev selektorjev reprezentanc (razen tam kjer je prisoten nepotizem), ter takticnih izpeljav same dirke po tekmovanju sammem ni cisto gentelmensko. Saj veste tisto:po bitki so vsi generali. V kolesarstvu pa so vsi celo marsali.
    Zato, lepo prosim se kaksen clanek o herojih Franje in Hi-tech fanatikih v oblacilih iz leicre.
    Ce pa je kraljevska etapa Dirke po Sloveniji dovoj atraktivna in ali gre dvakrat cez Vrsic pa trikrat okoli Blejskega jezera, pa prosim ne prevec strogo ocenjevat. Traso zacrtujejo pac zupani obcin ki so pripravljeni seci v obcinsko blagajno. Saj vem, organizator Slo Toura ni izpod Karavank, pa vseeno.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Kolesarski čevlji Scott Road Pro

Kolesarski čevlji Scott Road Pro

Prodam nove kolesarske čevlje znamke Scott, model Road Pro, št. 42, črne barve.    

Cena: 75,00 EUR
  • Karbonski nosilci za bidon 4ZA ultralight (par)

Karbonski nosilci za bidon 4ZA ultralight (par)

Prodam malo rabljena karbonska nosilca za bidon, znamke 4ZA Cirrus Pro, črne barve, teža 28g. Prodajam zgolj v kompletu.

Cena: 75,00 EUR
  • Zavorne gumice Mavic Exalith (2kom)

Zavorne gumice Mavic Exalith (2kom)

Prodam nove zavorne gumice Mavic Exalith (2 kom). Zraven dam še komplet malo rabljenih Swiss Stop-ovih (identični).

Cena: 20,00 EUR
  • Obroči Fulcrum Racing 7,Shimano

Obroči Fulcrum Racing 7,Shimano

Prodam obroče Fulcrum Racing 7 ,Shimano račna, Continental Grand Prix 4000 gumami malo rabljene.. Obroči so vzeti z novega kolesa...   info:www.bike24.com/1.php?content= 8;product=112470;menu=100(...)

Cena: 140,00 EUR
  • Mavic Ksyrium WTS obroči

Mavic Ksyrium WTS obroči

Set je nov + pnevmatike širine 25 mm, Račna Shimano 10/11   info: www.bike24.com/1.php?menu=100 0%2C4%2C123%2C30;search=mavic + ksyrium+elite+wts;content=8;p r oduct=190165

Cena: 299,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• bodygeometry je ocenil +1
    Camino s kolesom iz Slovenije
  • KAVITATOR+ je ocenil +1
  • -BLAŽ- je ocenil +1
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Camino s kolesom iz Slovenije
  • Biciklistika
  • Katere led luci

Oglas 300x250

• Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih