--Notification--
logo

Fausto.....

Komentarji

• 0 |-10+10
    @Nikita:
    @janezblond:

Je šel za svojimi prijatelji, Grampyjem, Arehom, laufarjem......v penzijo!

Ali piše vnaprej... ali pa je nekje doma... v najnovejšem Poletu se je kar razpisal, he, he...

Ufff, to zna biti pa nevarno. ;-)
  • 0 |-10+10
    Malce offtopic:

Mogoče ve kdo kam je izginil DaisyDejzi oziroma Andrej74....njega že ni več kot eno leto.....ga pogrešam :D
  • 0 |-10+10
    @pinjo73: Malce offtopic:

Mogoče ve kdo kam je izginil DaisyDejzi oziroma Andrej74....njega že ni več kot eno leto.....ga pogrešam :D

pa še kakšen se najde... npr: maratonac tudi on njem ne duha ne sluhajok.

• 0 |-10+10
    @sixsl:

Maratonac je lani naredil enako kilometražo kot jaz - se pravi nul nul pa kasmat akul ( jaz sem imel Giro di Negozio, Tour de Service, Ronde de Štacuna, ... )  Problemi, takšni in drugačni - isto, kot pri meni.

Sva se zmenila, da bova letos spet kakšno udarila skupaj - upajmo, da bo do tega res prišlo.

• 0 |-10+10
    @povratnik987654321:
    @sixsl:

Maratonac je lani naredil enako kilometražo kot jaz - se pravi nul nul pa kasmat akul ( jaz sem imel Giro di Negozio, Tour de Service, Ronde de Štacuna, ... )  Problemi, takšni in drugačni - isto, kot pri meni.

Sva se zmenila, da bova letos spet kakšno udarila skupaj - upajmo, da bo do tega res prišlo.

Je pred kakšnim letom ADMIN naredil čistko, ker so nekateri imeli drugačno mišljenje...in zdaj smo kjer smo!

• 2 |-10+12
    @giovanni:

Je pred kakšnim letom ADMIN naredil čistko, ker so nekateri imeli drugačno mišljenje...in zdaj smo kjer smo!

In bicikel.com nikoli več ne bo to kar je bil,tista čistka je bil čist strel v koleno.Res je prava mizerija trenutno tu gor,sam mislim,da še bo šlo vse skupaj samo na slabše.zapečateno

• 0 |-10+10

Ne bodi tak pesimist. Je pa res, da so nekateri kar "poniknili". Veliko pa je takih, ki raje "gonijo" kot "lapajo".

• 0 |-10+10

Če se Faustič ne bo sam javil, najbolje, da določimo njegovega naslednika... Vsak forum mora imeti svoj "motor", sicer ni nič.

• 0 |-10+10

Članek, o katerega strokovnosti največ pove komentar na koncu.

www.gore-ljudje.net/novosti/1 32424/

• 0 |-10+10

Fausto je res nekam izginil? Kje je fora?

crni2: nekateri članki ne rabijo biti doktorske naloge. Odvisno kateri krog ljudi nagovarja oz. iz katerega koda pišeš.

• 0 |-10+10
    @crni2:

Članek, o katerega strokovnosti največ pove komentar na koncu.

www.gore-ljudje.net/novosti/1 32424/

Itak da ni stručko, zato pa se je odločil za nekaj manj zahtevnega. V prvem odstavku je šlo tudi meni "v nos", kar je napisal oz., kar sem iz napisanega razumel. Potem sem prebral še enkrat in ugotovil, da ni napisano v maniri slovenske slovnice. 

Torej: Nisem niti nagnjen k ekstremizmu, zato je bila edina zavora, da se ne lotim turnega smučanja, vonj po ničemer, kar je zelo nevarno in ni za vsakogar, sploh pa ne za navadnega osebka, kot sem jaz. 

Če bi napisal "vonj po nečem"bi bilo vsakemu razumnljivo, kaj želi povedati. Tako pa...

Seveda sem vedel, da moraš biti dober smučar, da bi se tega lotil, kaj več pa niti ne.

Zaključek stavka/povedi je za marsikoga "konfuzen", a dobremu "čitatelju" oz. bralcu ne bi smel povzročati težav. Želel je povedati (vsaj jaz to tako razumem), da ni vedel kaj več kot to, da moraš biti dober smučar. 

Opisal je turno smučanje in ocene težavnosti, izpustil pa je ekstremno alpinistično smučanje, kar je tudi prav, saj je v osnovi želel opisati le turno smučanje. In tako se mi zdi prav z njegove strani.

• 0 |-10+10

z vsem spoštovanjem do Fausta, ampak ta članek je pa čisto mimo. bolje, če bi pisal o pripravljanju jajc na oko. 
    a pri Poletu niso sposobni najti niti enega pismenega turnega smučarja, ki bi napisal par besed  o turnem smučanju? človek, ki je enkat za trenutek stopil na turne smuči, napiše članek o turnem smučanju? le kam smo prišli... nagubano čelo 

po ODLIČNIH prispevkih o kolesarstvu, preberemo nekaj takšnega... sramota! pa ne vem, kdo je kriv, urednik ali Fausto? 

ob tem se spomnim le Prešernovih besed "le čevlje dosi naj kopitar"...  

• 0 |-10+10

Reviji bicikel so tudi šteti dnevi ...

• 0 |-10+10
    @kenz76

z vsem spoštovanjem do Fausta, ampak ta članek je pa čisto mimo. bolje, če bi pisal o pripravljanju jajc na oko. 
    a pri Poletu niso sposobni najti niti enega pismenega turnega smučarja, ki bi napisal par besed  o turnem smučanju? človek, ki je enkat za trenutek stopil na turne smuči, napiše članek o turnem smučanju? le kam smo prišli... nagubano čelo 

po ODLIČNIH prispevkih o kolesarstvu, preberemo nekaj takšnega... sramota! pa ne vem, kdo je kriv, urednik ali Fausto? 

ob tem se spomnim le Prešernovih besed "le čevlje dosi naj kopitar"...  

Polet z Bracotom ali brez je preživeta zgodba. Priloga Ona ima višji nivo (beri intervju z Martino Čufar Potard). Na Poletu ponavljajo članke iz zgodovine, s tem da jim pritisnejo nov datum. Na našo srečo Google ne briše zgodovine. Ko sem jih na to opozoril na FB-ju, sem prejel blokado njihove FB strani. Lep odnos do bralcev. Se bojim, da je Miroslav stavil na napačnega konja, ki mu je mar le zase, a to bo še ugotovil. Kot sem že enkrat napisal, zna to biti nevarno. Želim mu veliko sreče! Verjetno ne tvega veliko, saj še vedno sedi na dveh stolih. Pametno! In včasih lahko isto stvar napiše za dva medija. ;-)

• 2 |-10+12

Brez zamere in z vsem spoštovanjem do njegovega kolesarskega znanja, ampka Fausto je zgubil kredibilnost ko se je začel truditi, da bi iz tega foruma delal denar...vsaj mislil je da ga bo lahko. Če ga ali ne, ve sam. Nekaj kar je blo ljubiteljsko se je na vse pretege trudil prenesti v revijo bicikel in ji s tem dvigniti naklado, a žal je bila po mojem ta revija ena sama oglasna deska s poraznimi strokovnimi članki. Tu ne mislim, da so bili ljudje ki so testirali ali pisali nesposobni, ampak vpliv na teste koles in nasploh članke se je žal čutil. Najbolj pa je v oči bodla ta boga razglasitev najlepšega kolesa iz foruma v reviiji... Vsa pojasnila, da bi bila to prva revija s tako temo je bila naravnost smešna. Kaj na forumu bomo objavljali in komentirali in razglasitev bo v reviji. Zgleda kot, da bi Ilka medaljo za prvo mesto na svetovnem prvenstvu v smuku prejela na olimpijskih igrah...

• 0 |-10+10

Mačke ni doma, miši plešejo...:)

• 0 |-10+10

Biemsi! Bravo! Super napisano!

• 1 |-10+11
    @biemsi:

Brez zamere in z vsem spoštovanjem do njegovega kolesarskega znanja, ampka Fausto je zgubil kredibilnost ko se je začel truditi, da bi iz tega foruma delal denar...vsaj mislil je da ga bo lahko. Če ga ali ne, ve sam. Nekaj kar je blo ljubiteljsko se je na vse pretege trudil prenesti v revijo bicikel in ji s tem dvigniti naklado, a žal je bila po mojem ta revija ena sama oglasna deska s poraznimi strokovnimi članki. Tu ne mislim, da so bili ljudje ki so testirali ali pisali nesposobni, ampak vpliv na teste koles in nasploh članke se je žal čutil. Najbolj pa je v oči bodla ta boga razglasitev najlepšega kolesa iz foruma v reviiji... Vsa pojasnila, da bi bila to prva revija s tako temo je bila naravnost smešna. Kaj na forumu bomo objavljali in komentirali in razglasitev bo v reviji. Zgleda kot, da bi Ilka medaljo za prvo mesto na svetovnem prvenstvu v smuku prejela na olimpijskih igrah...

Za vsebino revije je odgovoren odgovorni urednik, ne pa Fausto www.bicikel.com/urednistvo/

Fausto je zbiral in izbiral, bicikelkom tepčki pa ste veselo limali svoje bicikle.. Če se ne motim, je bil njegov izbor vedno objavljen tudi na forumu. Odločitev, da se prej objavi v reviji, je pač odločitev uredništva. Fausto je (bil) zunanji sodelovec revije in hvala bogu, da za svoje kolumne dobi plačilo - a ti pa delaš zadeve voluntersko?

Sedaj vas pa 2 meseca ignorira in ste vsi penasti in užaljeni, kaj da se gre, kako bedasto piše o turnem smučanju, kako ga zanima samo keš itd. Precej ste patetični

To da je tiskana revija en velik reklamni letak oglaševalcev, je pa videt od daleč - zato sem jo že pred časom odpovedal.

• 0 |-10+10
    @deal:
    @biemsi:

Za vsebino revije je odgovoren odgovorni urednik, ne pa Fausto www.bicikel.com/urednistvo/

Fausto je zbiral in izbiral, bicikelkom tepčki pa ste veselo limali svoje bicikle.. Če se ne motim, je bil njegov izbor vedno objavljen tudi na forumu. Odločitev, da se prej objavi v reviji, je pač odločitev uredništva. Fausto je (bil) zunanji sodelovec revije in hvala bogu, da za svoje kolumne dobi plačilo - a ti pa delaš zadeve voluntersko?

Sedaj vas pa 2 meseca ignorira in ste vsi penasti in užaljeni, kaj da se gre, kako bedasto piše o turnem smučanju, kako ga zanima samo keš itd. Precej ste patetični

To da je tiskana revija en velik reklamni letak oglaševalcev, je pa videt od daleč - zato sem jo že pred časom odpovedal.

Škoda, ker ne razumeš. Lep dan.

• 0 |-10+10

Fausto, prosim vrni se. Poglej kaj vse pišejo. Baje da smo potetični, steklinasti, menda nas žališ...

Tudi revijo že odpevedujejo. Jaz sem se pa prejšnji mesec naročil za celo leto. Mast sem se zajebal.

Fausto prosim še za oceno. Če bo med 10 sliko komat lahko objaviš v reviji, pa četudi kaj zaslužiš. Verjetno bo ene 500 padlo.

uploaded

Obnovljen

• 0 |-10+10
    @ari.berni:

Fausto, prosim vrni se. Poglej kaj vse pišejo. Baje da smo potetični, steklinasti, menda nas žališ...

Tudi revijo že odpevedujejo. Jaz sem se pa prejšnji mesec naročil za celo leto. Mast sem se zajebal.

Fausto prosim še za oceno. Če bo med 10 sliko komat lahko objaviš v reviji, pa četudi kaj zaslužiš. Verjetno bo ene 500 padlo.

uploaded

Obnovljen

Bom jaz namesto njega: pravilno dolga, prave barve, namensko ustrezna... ključavnica namreč! mežik

Pa ena resnična zgodba, lahko se kar poveže s to temo:

V času jugoslovanske krize je nekdo napisal na zgradbo pošte v Sarajevu:

"Druže Tito, vrati nam se!"

Ni dolgo trajalo, ko je spodaj pisalo:

"Neću! Potpis: Tito".

Vsaka podrobnost z Faustom... je slučajna?

• 1 |-10+11
    @deal:

A si ti slučajno že kdaj odprl kakšno tujo kolesarsko revijo? No, če bi jo, potem tega ne bi pisal.

• 0 |-10+10
    pelotonmagazine.com/
    Pomoje smo tm tm..:)
  • 0 |-10+10
    @ken: pelotonmagazine.com/
    Pomoje smo tm tm..:)

...erm...Ken...veš....to je zelo zelo resen forum.... :) :) :)

• 0 |-10+10

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Kolesarska čelada Las Victory Limited - (53-59cm)
    Več na bolhi :)www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/celade-ostala-zascitna-oprem a/kolesarska-celada-las-victor y-limited-53-59cm--1315924428. html
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Record 27-12 11s zobniki
    Prodam nove zobnike; Campagnolo Record, 27-12, 11 redni seveda
    Cena: 180,00 EUR
  • Prodajam
    FSA omega compact
    Prodam gonilko FSA omega double z prenosi 34-50, dolžina gonilke je 172,5 mm. Primerna je za BB30/PF30. Rabljena 4 mesece. Ima znake uporabe, zobniki so kot novi. Prodajam zaradi prehoda na shima ...
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    FSA gossamer pro zavore
    Prodajam FSA gossamer pro zavore (obe skupaj), rabljene 5 mesecev. So kot nove nikoli v stiku s tlemi ali vožene v mokrem, lahko tudi menjam za zavore shimano 105 5800 ali ultegra 6800. Zavore de ...
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    Kovček za kolo IRON Case
    Prodam kovček za kolo Iron Case proizvajalca Tricosports (www.tricosports.com/iron_case .html ). Dimenzije 27 x 120 x 78 cm, teža 14 kg. Za okvirje koles velikosti do 63 cm. Vanj poleg kolesa pr ...
    Cena: 260,00 EUR
  • Prodajam
    Garmin Edge 1000
    Prodam Garmin Edge 1000www.bolha.com/rekreacija-sport/kolesarstvo/kolesarska-opre min-edge-1000-1316592904.html
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Brezrokavnik X Bionic
    Prodam nov brezrokavnik, velikost L     (slika) (slika)        
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Kaseta (verižnik) Shimano Ultegra - 11-redna (novo)
    Prodam omenjeno kaseto (verižnik) Shimano Ultegra CS-6800 - 11-redna. Kaseta je nova, vožena le nekaj sto km ter brez znakov uporabe. Razmerje 11-28, in sicer z zobniki: 11-12-13-14-15-17-19-21-2 ...
  • Prodajam
    Ročaji krmila Ergon GP5 (novi)
    Prodam čisto nove in orginalno zapakirane ročaje krmila Ergon GP5 z rogovi. Omenjeni ročaji so top klasa znamke Ergon.Ročaji so primerni za gorska, fitnes ter treking kolesa oz. za vsa kolesa z r ...
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    Sram - Rival 1 gonilka + ležaj
    Prodam Sram - Rival 1 gonilko, vožena max 200km, zobnika 50-34 sta nova, nikoli uporabljena. Zraven je tudi BB ležaj
    Cena: 100,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• IZBIRA TUBULARJA
  • Lepa tura
  • Kje sem bil 2014

Oglas 300x250

• Prodajam
    Kolesarska čelada Las Victory Limited - (53-59cm)
    Več na bolhi :)www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/celade-ostala-zascitna-oprem a/kolesarska-celada-las-victor y-limited-53-59cm--1315924428. html
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Record 27-12 11s zobniki
    Prodam nove zobnike; Campagnolo Record, 27-12, 11 redni seveda
    Cena: 180,00 EUR
  • Prodajam
    FSA omega compact
    Prodam gonilko FSA omega double z prenosi 34-50, dolžina gonilke je 172,5 mm. Primerna je za BB30/PF30. Rabljena 4 mesece. Ima znake uporabe, zobniki so kot novi. Prodajam zaradi prehoda na shima ...
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih