--Notification--

logo

Fausto.....

Komentarji

• 1 |-10+11
    @Nikita:
    @robizo:

Jaz pa prav nič ne pogrešam Fausta. Pogosto je bil nesramen, nestrpen, žaljiv in vzvišen do forumašev. Če greste neobremenjeno brat njegove ocene koles, pa boste videli, da ne govorim o nekaterih drugih njegovih postih.

Nekateri boste sicer rekli, da si on pač lahko to privošči, ker je nekaj dosegel, vendar se jaz s tem ne strinjam. Poznam ljudi, ki so dosegli veliko več kot on, pa so ostali človeški in spoštljivi do drugih.

Meni pa je bil njegov "slog" pisanja, odgovarjanja na tem forumu kar všeč. Seveda pa drži... sto ljudi, sto okusov!

Bil je duhovit, tudi nesramen. Malo oboje. Kakor za koga.
    Itak sem njegove ocene vzel bolj za šov in šalo, kot karkoli resnega.

• 0 |-10+10

Kdo za hudiča je faustoneodločen

• 1 |-10+11
    @robizo:

Jaz pa prav nič ne pogrešam Fausta. Pogosto je bil nesramen, nestrpen, žaljiv in vzvišen do forumašev. Če greste neobremenjeno brat njegove ocene koles, pa boste videli, da ne govorim o nekaterih drugih njegovih postih.

Nekateri boste sicer rekli, da si on pač lahko to privošči, ker je nekaj dosegel, vendar se jaz s tem ne strinjam. Poznam ljudi, ki so dosegli veliko več kot on, pa so ostali človeški in spoštljivi do drugih.

Točno tako! Tudi jaz se podpišem pod tole!

• 1 |-10+11

tale forum potrebuje 2 3 admina pa da se porihta delovanje ker tole kar je zdej ni podobno nicemur drugemu kot enemu zmazku ki ga "nekdo" uporablja za reklamni prostor

• 2 |-10+12
    @grega12:
    @robizo:

Ja! Tocno tako! Tudi jaz se podpisem pod tole! In sicer takole. Se danes, po desetih letih, me zaboli, ko se spomnim, da je rekel, da je moj skot konfekcija. Sploh ni vazno, da je imel mogoce prav. Ne bi mi bil smel tega povedat in pika. Vsi vemo, kako resnica boli!
    Nekateri mislijo, ce ne bi bilo njega, provokatorja in Areha, sprasevalca, bi ta forum ze zdavnaj crknil. Prazne marnje! FAUSTO je veckrat dokazal svojo zahrbtnost in nesramno obnasanje. Vec kot ocitno se je za vsemi zbadanji in provokacijami, (samo)sprasevanji, "hudomusnostmi" in odpiranjem nezanimivih tem, ki jih ni noben bral, pa pisanjem blog postov, ki jih ni prebralo niti 50.000 bralcev, v resnici skrivala pritlehna zelja, da bi nam razsiril pogled na kolesarstvo. Ampak, ne, mi se ne damo. O ja, pogruntali smo ga! In je sel. Koncno!

• -1 |-11+10

kdaj bos ti sel? 

• 1 |-10+11
    @m13:

daj bos ti sel? 

K kul 

• 0 |-11+11

Ne  strinjam s tabo @Branek_, zagovarjaš ga machiavellistično  v smislu, da "cilj posvečuje sredstva". Ob tem bi dodal samo to, da so pravi prijatelji tisti, ki te opozorijo na napake in te ne hvalijo ali jih celo zagovarjajo pred drugimi.

Spregledal pa si, da nikakor nisem trdil, da Fausto ni imel pogosto prav. Ampak vsako stvar lahko poveš na več načinov in izkazalo se je, da nesramnost, žaljivost in aroganca,  niso pravi. Pa ne zato, ker bi bili ostali forumaši taki buteljni in niso zmogli opaziti njegovega posvečenega namena, kot hočeš pokazati ti, temveč zato, ker je zaradi svojega načina povsem izgubil kredibilnost. In očitrno (k sreči) je spoznal to tudi sam in se umaknil s tega foruma.

• 0 |-10+10
    Ta tema je tocno to kar je postal bicikel.com... ziva katastrofa na zalost...
  • 0 |-10+10
    @biemsi: Ta tema je tocno to kar je postal bicikel.com... ziva katastrofa na zalost...

Katastrofo je potrebno ferdirbati.jok

• 0 |-10+10
    @_BraneK:
    @grega12:
    @robizo:

Ja! Tocno tako! Tudi jaz se podpisem pod tole! In sicer takole. Se danes, po desetih letih, me zaboli, ko se spomnim, da je rekel, da je moj skot konfekcija. Sploh ni vazno, da je imel mogoce prav. Ne bi mi bil smel tega povedat in pika. Vsi vemo, kako resnica boli!
    Nekateri mislijo, ce ne bi bilo njega, provokatorja in Areha, sprasevalca, bi ta forum ze zdavnaj crknil. Prazne marnje! FAUSTO je veckrat dokazal svojo zahrbtnost in nesramno obnasanje. Vec kot ocitno se je za vsemi zbadanji in provokacijami, (samo)sprasevanji, "hudomusnostmi" in odpiranjem nezanimivih tem, ki jih ni noben bral, pa pisanjem blog postov, ki jih ni prebralo niti 50.000 bralcev, v resnici skrivala pritlehna zelja, da bi nam razsiril pogled na kolesarstvo. Ampak, ne, mi se ne damo. O ja, pogruntali smo ga! In je sel. Koncno!

Nesramen do konca! Niti na smsje ne odgovarja, dolgočasnež........

• 0 |-10+10

Verjetno so mu tisti, ki so dobili oceno kolesa konfekcija, grozili po sms z batinami kaže jezik

• 0 |-10+10

Mogoče ima pa krizo srednjih let? Išče smisel življenja pa to...
    Ker ve, da ga na tem forumu ne bo našel, išče drugje ... kul

• 0 |-10+10

S Faustom ali brez, življenje gre dalje...

• 1 |-10+11

... nihče ni nenadomestljiv ...

• 0 |-10+10
    @bécane:

Verjetno so mu tisti, ki so dobili oceno kolesa konfekcija, grozili po sms z batinami kaže jezik

Ni mi jasno, čemu ste se sedaj spravili na Fausta?

Pisal, kar je pisal, ne vem, ker tiste teme nisem spremljal. Vedno trdim, če komu kaj ni všeč, naj ne bere! Samo spomnite se, kako so bili nekateri pametni in nesramni do mene pri tisti temi o števcu... pa sem jim samo hotel dopovedati, da če jih tema ne zanima (sam sem jo odprl, torej niti nisem smetil po temi koga drugega), naj pač ne berejo, naj pač ne sodelujejo. Saj je v tem point, bistvo.

Sedaj pa ste nekateri neverjetno močni, pa bi kar stavil, da če bi se prebralo vse, kar ste napisali, našlo tudi veliko v stilu žaljenja, posmehovanja, nekredibilnosti in še česa.

A se ne bi malo zamislili? Pa ne pišite mi nekega "pametnega" odgovora, ker ga ne potrebujem!

• 0 |-10+10

Zakaj negirate samega sebe in če vas tema ne zanima, jo pač ne berite.

Nihče se ni spravil na Fausta, ljudi samo zanima kaj se dogaja, saj je bil neke vrste tata/mama bicikla.com (in ne neki bécane) za veliko forumašev.

Če ti v lifeu nekaj ni všeč in si dec z mudi, rečeš adijo, je*i se, etc. in spokaš, ni pa toliko v navadi, da kar ponikneš in zato se marsikdo sprašuje, kaj se dogaja ?

Meni osebno dol visi kaj se dogaja, se pa malo pohecamo, dokler se ne javi on ali pa boss tega foruma, seveda, če ima toliko ja*c med nogami, da pove kje je kavelj 22. Informacije ima, če ekselenca še vedno piše za revijo, kot je bilo rečeno.

Sarkazem on: saj predvolilna kampanja se še ni začela, ali pač ?

• 2 |-10+12
    Jaz sem pa vedno rad kdaj bral njegove ocene koles. Se raje preberem razne njegove clanke. In to ne v reviji bicikel.com ker je pac ze dolgo ne kupujem. Priznam! Tu na forumu je bil nepogresljiv leta in leta. Velikokrat je bil tudi sarkasticen. Toda kdor ga je leta in leta poznal, tudi v zivo ve, da je cisto vredu moz.

Mislim, da je v vseh letih precej manj traparij napisal tu gori, ko pa nekateri, ki so se sele pojavili na tem forumu. Morda se je komu zdel samovsecen. Aroganten, vseveden.....Ampak se vedno ste pa vsi brali njegove poste. Tako da, vsake oci imajo svojega malarja. Braco je krasen clovek, vsaj kar se mene tice. Z nekaj napakami. Tako kot jih ima vsak clovek. Ce je pa kdo dobil negativno oceno kolesa, si pa ne jemljite tega prevec k srcu.

Pa tudi ce gre za kolo ki je vredno 3- 4000eu :D
  • 0 |-10+10
    @slavko1: Jaz sem pa vedno rad kdaj bral njegove ocene koles. Se raje preberem razne njegove clanke. In to ne v reviji bicikel.com ker je pac ze dolgo ne kupujem. Priznam! Tu na forumu je bil nepogresljiv leta in leta. Velikokrat je bil tudi sarkasticen. Toda kdor ga je leta in leta poznal, tudi v zivo ve, da je cisto vredu moz.

Mislim, da je v vseh letih precej manj traparij napisal tu gori, ko pa nekateri, ki so se sele pojavili na tem forumu. Morda se je komu zdel samovsecen. Aroganten, vseveden.....Ampak se vedno ste pa vsi brali njegove poste. Tako da, vsake oci imajo svojega malarja. Braco je krasen clovek, vsaj kar se mene tice. Z nekaj napakami. Tako kot jih ima vsak clovek. Ce je pa kdo dobil negativno oceno kolesa, si pa ne jemljite tega prevec k srcu.

Pa tudi ce gre za kolo ki je vredno 3- 4000eu :D

Napisal si bistvo, vsaj jaz tako mislim. Tema o kolesih, katero sem spremljal zelo, zelo površno je bila zelo obiskana, brana, veliko vprašanj, slik, odgovor...

Zdaj naenkrat... sam zelo sovražim, ko nekdo nekoga opravlja za hrbrom, po možnosti še tako, da se skrije na forumu pod nekim imenom. Strahopetci tako delajo, "taprau" dedci pa povejo, če jim kaj ni všeč, take zadeve človeku v obraz. In verjemite, če je na drugi strani v redu človek, ni neke zamere.

Koliko od vas je to storilo, koliko takih, kateri sedaj o njemu pišete samo slabo?

• 3 |-10+13
    Braco je spoznal ,da v tem okolju skoraj ni ljudi, ki bi imeli Radi Kolesarstvo..vse preveč jih je ,ki imajo Radi Sebe...
    In se je naveličal..zakaj ne..
    Razumem
  • 0 |-10+10
    Zaljubljenost vase je vrazja stvar...
  • 0 |-10+10

Mislim da sem ga včeraj videl pri Smledniku.
    Sej ne da me pretirano moti, imam navado pozdravljati kolesarje vseh vrst, če odzdravijo nazaj super, če ne, pač ne. V Faustovem primeru , sem ga pač pozdravil oz. prikimal z glavo, ampak z njgove strani ni bilo odziva. 
    Mogoče je bil v kakem TT-mode-u, intervalu, .....   

Cheers

• 0 |-10+10
    @misko.pisko:

Mislim da sem ga včeraj videl pri Smledniku.
    Sej ne da me pretirano moti, imam navado pozdravljati kolesarje vseh vrst, če odzdravijo nazaj super, če ne, pač ne. V Faustovem primeru , sem ga pač pozdravil oz. prikimal z glavo, ampak z njgove strani ni bilo odziva. 
    Mogoče je bil v kakem TT-mode-u, intervalu, .....   

Cheers

@n3o: Zaljubljenost vase je vrazja stvar...

• 1 |-10+11

Heh, pa sem mislil, da sem jaz naiven...fausto ima tu gor več profilov, ter najmanj eno senco in en eho! :)

• 0 |-10+10

evo nekaj od našga FAUSTIČA...specialkar od glave do pete smeh

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Profile Design Aeria T2 - kronometer krmilo

Profile Design Aeria T2 - kronometer krmilo

Ugodno prodam rabljeno kronometer karbonsko krmilo Profile Design Aeria T2.   Več o krmilu: www.bike24.com/p245935.html  

Cena: 380,00 EUR
  • Bell Meteor II - kronometer čelada

Bell Meteor II - kronometer čelada

Prodam novo kronometer čelado Bell Meteor 2 - velikost S.

Cena: 60,00 EUR
  • Pinarello FP5

Pinarello FP5

Prodam cestno kolo Pinarello FP5, velikosti 55, monokok konstrukcije okvirja. Kolo je klasične geometrije z nevtralno pozicijo sedenja. Okvir in vilica odlično pobirata manjše neravnine, zato je (...)

Cena: 1.050,00 EUR
  • Več raznih nizkocenovnih kolesarskih kratkih majic

Več raznih nizkocenovnih kolesarskih kratkih majic

Prodam več nizkocenovnih kolesarskih majic z kratkimi rokavi, Majice so bile malo rabljena (tista ki so bila bolj se ne prodajajo), nekatera sploh niso bila nošena. Nekatera so bila zaradi hitreg(...)

Cena: Po dogovoru
  • Mathitech Cometa

Mathitech Cometa

Prodam, okvir karbon Dedacciai XL, l.2009, oprema sram force, felge mavic axium, nove zajle in bovdni ter zadnji menjalnik... 1000e 031 597 491

Cena: 1.000,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• bodygeometry je ocenil +1
    Problem s sedežem/hlačami?
  • bazilika je ocenil +1
    Prehrana med kolesarjenjem
  • janja je ocenil +1
    Prehrana med kolesarjenjem
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• DP cestno Kranj 2017
  • Prehrana med kolesarjenjem
  • Beljakovine po treningu

Oglas 300x250

• Prodajam
    Profile Design Aeria T2 - kronometer krmilo
    Ugodno prodam rabljeno kronometer karbonsko krmilo Profile Design Aeria T2.   Več o krmilu: www.bike24.com/p245935.html  
    Cena: 380,00 EUR
  • Prodajam
    Bell Meteor II - kronometer čelada
    Prodam novo kronometer čelado Bell Meteor 2 - velikost S.
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Pinarello FP5
    Prodam cestno kolo Pinarello FP5, velikosti 55, monokok konstrukcije okvirja. Kolo je klasične geometrije z nevtralno pozicijo sedenja. Okvir in vilica odlično pobirata manjše neravnine, zato je (...)
    Cena: 1.050,00 EUR
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Kupim
    Cestno kolo
    Kupujem cestno kolo. Velikost L/XL (višina 186 cm) Karbon. Oprema shimano 105/ ultegra. Cena: do 1.300 EUR. Ponudbe prosim na ZS. Hvala!
  • Kupim
    Sestavitev cestnega kolesa
    Iščem nekoga iz Celja ali okolice za ugodno sestavo kolesa.   Potrebna je namestitev opreme na okvir in ureditev nastavitev. Gre za 11 redno Shimano 105.    
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti/prodati ljubitelju. Vesel bom dresa od kateregakoli kluba in hvaležen vsake informacije.(...)

Vroče strani

Seznam vseh

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih