--Notification--

logo

nakup novega cestnega kolesa

Komentarji

• 0 |-10+10

Ja, C60 je prva ljubezen :) Odgovor je vse, geometrija je tako nevtralna, da uživaš tako v hrib, na ravnini  kot na spustih. Geometrija super tako za kratke hitre vožnje, kot za celodnevno potepanje. Ni potrebe po endurance! Intenso je bil na spustih malček nemiren, ampak sem verjetno pristranski, ker je C60 razred višje in je tudi pričakovati malce več umirjenosti, pa tudi z Intensom samo testni kilometri v nogah.

Intenso je tam nekje kot prva generacija Infinito in tukaj ni prav nič slabega. Osebno milsim, da z nobenim, ki si jih naštel, ne moreš faliti, ampak, če te vsaj malo črviči v trebuhu, ko bereš zgodbe in zgodovino Colnaga in Bianchija, mora biti eden od teh dveh, v tvojem "hlevu" :)

• 0 |-10+10

če te vsaj malo črviči v trebuhu, ko bereš zgodbe in zgodovino Colnaga in Bianchija, mora biti eden od teh dveh, v tvojem "hlevu" :)

štalca je že prštimanamežik,maš prav

• 0 |-10+10

tale celeste je res lepa barvapresenečen

• 0 |-10+10

Kupil sem tega. Kaj mislite isti kot na sliki samo gonilka je 105

www.lapierre-bikes.co.uk/gamm e/2017/road/race/xelius-sl-Image vélo

• 0 |-10+10

Lep je kot strela...in ce ti sede, super zate.

Obilo uzitkov na njemu!

• 0 |-10+10

+1, lep kot strela i.e. Lightning McQueen ! Je to Pulsium ? drugače pa haut de gamme, kot Dijon gorčica ;-)

• 0 |-10+10
    @barboj:

Lep....sam imam Sensa z 105 opremo...ni med najlazjimi...je pa cist fajn...je kr tog in se zlo malo zvija...
  • 0 |-10+10

Kolikšna je velikost okvirja za višino 160cm? (če sploh obstaja primeren okvir za škratenedolžen)

( mislim na specialko)

• 0 |-10+10

Najmanjši možni okvir pri proizvajalcu, lahko, da mu rečejo S ali XS. Po cm bi to bil nekje 44-46 cm, vprašanje če je kaj ponudbe v tej velikosti. Po moje bi blo treba v vsakem primeru korigirat velikost okvirja s krajšo krmilno oporo, potem je tud še velikost gonilke - verjetno kar 165mm... 

• 0 |-10+10

hvala za odgovor.

okvir XS oz.S sem že zasledila. Samo na žalost je zraven še pisalo da trenutno artikel ni na voljo.

z enim učesom spremljam oglase na bolhi. Na žalost pod 50 cm še nisem zasledila.

(sprašujem zaradi tega, ker na bolhi piše v cm in nisem imela predstave koliko bi mogla imet okvir za mojo velikost)

• 0 |-10+10

www.valy.si/izdelek/N-LEXA_3/ trek-lexa-3-zensko-cestno-kolo -2017

v velikosti 47, je pa začetniška alu specialka s sora opremo

www.valy.si/izdelek/N-CONTESS A_SPEED15/scott-kolo-contessa - speedster-15-2017

v XS, alu s 105 opremo, ki je več kot dobra

• 0 |-10+10

CANYON ima na voljo tudi 2XS (158-166).

• 0 |-10+10
    @barboj:

A v roza barvi ga pa niso imeli? Ne, hec, lep je.

• 0 |-10+10
    @sunset:

hvala za odgovor.

okvir XS oz.S sem že zasledila. Samo na žalost je zraven še pisalo da trenutno artikel ni na voljo.

z enim učesom spremljam oglase na bolhi. Na žalost pod 50 cm še nisem zasledila.

(sprašujem zaradi tega, ker na bolhi piše v cm in nisem imela predstave koliko bi mogla imet okvir za mojo velikost)

Majhne in velike številke koles se po koncu sezone prodajajo na rasprodajah int. trgovin , tako da lahko dobiš kolo celo za pol cene . Počakaj do konc avgusta potem pa začni brskati po on line štacunah !

• 0 |-10+10

Predno bom nehal kolesariti , bom v štalco pripeljal zeleno modro barvo , pa če tudi bo samo Sora gor. ! Kako morete njega primerjati z enimi , za katere majke mi prvič slišim. Komu boš prodal takšno kolo , ki ni statusno , pa še rabljeno?

Jaz sem v trilemi , a bi kupil Lipicanca, bosanskega konjiča al pa ponija. Kaj mi svetujete ?

• 1 |-10+11
    @Maratonac:

Predno bom nehal kolesariti , bom v štalco pripeljal zeleno modro barvo , pa če tudi bo samo Sora gor. ! Kako morete njega primerjati z enimi , za katere majke mi prvič slišim. Komu boš prodal takšno kolo , ki ni statusno , pa še rabljeno?

Jaz sem v trilemi , a bi kupil Lipicanca, bosanskega konjiča al pa ponija. Kaj mi svetujete ?

Kupiš Pino pa ti potem ni več potrebno spraševati kaj je boljše,....
  • 0 |-10+10

Hja če bi bil v modrozeleni barvi , ne bi imel nič proti ! Bom pa mal samokritičen do mojga Wilierja. V življenju nisem videl bolj barvno neusklajebnega kolesa nasploh , kot ga je imela ekipa Columbija letos na điru z dresi vred !

• 0 |-10+10
    @Maratonac:

Hja če bi bil v modrozeleni barvi , ne bi imel nič proti ! Bom pa mal samokritičen do mojga Wilierja. V življenju nisem videl bolj barvno neusklajebnega kolesa nasploh , kot ga je imela ekipa Columbija letos na điru z dresi vred !

Kje si ti vidu Columbijo na Giru?!?!presenečen

• -1 |-11+10

Mogoče je pa misil na ekipo Sky-a, ki prav tako iz K"C"olumbije.

• 0 |-10+10

Hja tisti ki so vozili na grdem šekasto-kičastemu  Wilierju , tud Albanc je vozu za njih !Sem pogledu na Giro . Fabriška ekipa Wilier-Selle Italia. Grozota , da mi ga dajo zastonj ,se ne bi vsedel na ta ciganski design !Jaz sem ker stran gledu , kadar  jih je ujela kamera !

• 0 |-10+10
    @Maratonac:

Hja tisti ki so vozili na grdem šekasto-kičastemu  Wilierju , tud Albanc je vozu za njih !Sem pogledu na Giro . Fabriška ekipa Wilier-Selle Italia. Grozota , da mi ga dajo zastonj ,se ne bi vsedel na ta ciganski design !Jaz sem ker stran gledu , kadar  jih je ujela kamera !

Sploh ni napačna kombinacija....vsake oči imajo svojega malarja.
    Jaz osebno tudi v sanjah ne bi imel kaj takega kot je (spet) tvoj Evasion, pa brez zamere.

uploaded

• 0 |-10+10

Res ni tako slabo s tole osvetlitvijo v  grobnici . Na dnevni svetlobi ob modri in zeleni barvi okolice ,pa ne več.

A maš ti črn avto ?  A maš ti črno smučarsko opremo?  A je tvoj šotor črn ? A  maš črno prikolico ? A je tvoja hiša črna ? Črno kuhinjo ? Črno barko ali jadra ? Kaj sploh imaš črnnega v lasti , razen športno- rekreativnega kolesa. A zato ker te je Fausto v to prepričal ? Al sam nimaš volje barvno kombinirati , kar je zlo zaheban , kajti tudi dres gre zraven . A maš ti tudi sončni kolektor na hrbtu ? No če imaš pa kolo v barvi , pol pa pozabi na vprašano.

Pejd v štacuno z dirkalci ! Še na Žalah , kjer prodajajo pogrebno opremo je bolj pisan.

• 1 |-10+11
    Lep tale willierov dres...videl v živo,tako kot mora kolesarski dres biti in služiti svojemu namenu.....črn dres in kolo-pokop in to dobesedno, ker enostavno nisi viden, da o vročini ne govorimo
  • 0 |-10+10
    @Maratonac:

Res ni tako slabo s tole osvetlitvijo v  grobnici . Na dnevni svetlobi ob modri in zeleni barvi okolice ,pa ne več.

A maš ti črn avto ?  A maš ti črno smučarsko opremo?  A je tvoj šotor črn ? A  maš črno prikolico ? A je tvoja hiša črna ? Črno kuhinjo ? Črno barko ali jadra ? Kaj sploh imaš črnnega v lasti , razen športno- rekreativnega kolesa. A zato ker te je Fausto v to prepričal ? Al sam nimaš volje barvno kombinirati , kar je zlo zaheban , kajti tudi dres gre zraven . A maš ti tudi sončni kolektor na hrbtu ? No če imaš pa kolo v barvi , pol pa pozabi na vprašano.

Pejd v štacuno z dirkalci ! Še na Žalah , kjer prodajajo pogrebno opremo je bolj pisan.

Mal si zašel....ne zagovarjam črnine, Verjamem, da si vložil veliko časa in denarja,ampak mi tvoja barvna in oblikovalska kombinacija Wilija niti približno ne sede. Deluje mi kičasto, brez nekega koncepta....moje skromno mnenje.Še 1x...vsake oči imajo svojega malarja.

• 1 |-10+11

Pol pa ni problema ! Živele barve !

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Kolo Lapierre CX alu 54

Kolo Lapierre CX alu 54

Prodam kolo Lapierre CX - cross superlight, velikost 54, oprema Ultegra, kot novo, staro eno leto in štiri mesece, prevoženih dobrih 1000 km. Kolo je primerno za cyclocross pa tudi za rekreacijo (...)

Cena: 840,00 EUR
  • Scott Scale RC 900 World cup

Scott Scale RC 900 World cup

VELIKOST: MFRAME: Scale RC Carbon / IMP technology / HMX 1x optimized / BB92 / SW dropouts for Boost 148x12mmSDS2 advanced Shock & Standing Damping System Custom Chainguide / ICCR Cable routi(...)

Cena: 3.290,00 EUR
  • Verižnika Specialized 52-36 za compact gonilko 110 BCD

Verižnika Specialized 52-36 za compact gonilko 110 BCD

(slika) Prodam malo vožena verižnika Specialized 52-36 110 BCD za kompakt gonilko. 52 verižnik je brez praske, z njima je prevoženih manj kot 2500 km in sta v odličnem stanju. Prodam samo oba v(...)

Cena: 40,00 EUR
  • set koles CAMPAGNOLO BORA ULTRA 35 Dark

set koles CAMPAGNOLO BORA ULTRA 35 Dark

Obroči so kot novi!   foto: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-opre m a/okvirji-rezervni-deli/set-k o les-campagnolo-bora-ultra-35- d ark-1317976096.html       Tehnični podatk(...)

Cena: 1.200,00 EUR
  • Set koles Campagnolo HYPERON ULTRA Two tubular

Set koles Campagnolo HYPERON ULTRA Two tubular

Obroči so praktično novi - popolnoma brezhibni; voženi manj kot 1000km.   foto: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-opre m a/ostala-kolesarska-oprema/ca m pagnolo-hyperon-ult(...)

Cena: 990,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• nanisimi je ocenil +1
    STRAVA....in problemi z njo.
  • jesen je ocenil +1
    Izbira tipa kolesa
  • jesen je ocenil +1
    Izbira tipa kolesa
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Monte Zoncolan
  • SAVINJSKA runda
  • Lepa tura

Oglas 300x250

• Prodajam
    Kolo Lapierre CX alu 54
    Prodam kolo Lapierre CX - cross superlight, velikost 54, oprema Ultegra, kot novo, staro eno leto in štiri mesece, prevoženih dobrih 1000 km. Kolo je primerno za cyclocross pa tudi za rekreacijo (...)
    Cena: 840,00 EUR
  • Prodajam
    Scott Scale RC 900 World cup
    VELIKOST: MFRAME: Scale RC Carbon / IMP technology / HMX 1x optimized / BB92 / SW dropouts for Boost 148x12mmSDS2 advanced Shock & Standing Damping System Custom Chainguide / ICCR Cable routi(...)
    Cena: 3.290,00 EUR
  • Prodajam
    Verižnika Specialized 52-36 za compact gonilko 110 BCD
    (slika) Prodam malo vožena verižnika Specialized 52-36 110 BCD za kompakt gonilko. 52 verižnik je brez praske, z njima je prevoženih manj kot 2500 km in sta v odličnem stanju. Prodam samo oba v(...)
    Cena: 40,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  

Vroče strani

Seznam vseh

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih