--Notification--

logo

nakup novega cestnega kolesa

Komentarji

• 0 |-10+10

Hja če bi bil v modrozeleni barvi , ne bi imel nič proti ! Bom pa mal samokritičen do mojga Wilierja. V življenju nisem videl bolj barvno neusklajebnega kolesa nasploh , kot ga je imela ekipa Columbija letos na điru z dresi vred !

• 0 |-10+10
    @Maratonac:

Hja če bi bil v modrozeleni barvi , ne bi imel nič proti ! Bom pa mal samokritičen do mojga Wilierja. V življenju nisem videl bolj barvno neusklajebnega kolesa nasploh , kot ga je imela ekipa Columbija letos na điru z dresi vred !

Kje si ti vidu Columbijo na Giru?!?!presenečen

• -1 |-11+10

Mogoče je pa misil na ekipo Sky-a, ki prav tako iz K"C"olumbije.

• 0 |-10+10

Hja tisti ki so vozili na grdem šekasto-kičastemu  Wilierju , tud Albanc je vozu za njih !Sem pogledu na Giro . Fabriška ekipa Wilier-Selle Italia. Grozota , da mi ga dajo zastonj ,se ne bi vsedel na ta ciganski design !Jaz sem ker stran gledu , kadar  jih je ujela kamera !

• 0 |-10+10
    @Maratonac:

Hja tisti ki so vozili na grdem šekasto-kičastemu  Wilierju , tud Albanc je vozu za njih !Sem pogledu na Giro . Fabriška ekipa Wilier-Selle Italia. Grozota , da mi ga dajo zastonj ,se ne bi vsedel na ta ciganski design !Jaz sem ker stran gledu , kadar  jih je ujela kamera !

Sploh ni napačna kombinacija....vsake oči imajo svojega malarja.
    Jaz osebno tudi v sanjah ne bi imel kaj takega kot je (spet) tvoj Evasion, pa brez zamere.

uploaded

• 0 |-10+10

Res ni tako slabo s tole osvetlitvijo v  grobnici . Na dnevni svetlobi ob modri in zeleni barvi okolice ,pa ne več.

A maš ti črn avto ?  A maš ti črno smučarsko opremo?  A je tvoj šotor črn ? A  maš črno prikolico ? A je tvoja hiša črna ? Črno kuhinjo ? Črno barko ali jadra ? Kaj sploh imaš črnnega v lasti , razen športno- rekreativnega kolesa. A zato ker te je Fausto v to prepričal ? Al sam nimaš volje barvno kombinirati , kar je zlo zaheban , kajti tudi dres gre zraven . A maš ti tudi sončni kolektor na hrbtu ? No če imaš pa kolo v barvi , pol pa pozabi na vprašano.

Pejd v štacuno z dirkalci ! Še na Žalah , kjer prodajajo pogrebno opremo je bolj pisan.

• 1 |-10+11
    Lep tale willierov dres...videl v živo,tako kot mora kolesarski dres biti in služiti svojemu namenu.....črn dres in kolo-pokop in to dobesedno, ker enostavno nisi viden, da o vročini ne govorimo
  • 0 |-10+10
    @Maratonac:

Res ni tako slabo s tole osvetlitvijo v  grobnici . Na dnevni svetlobi ob modri in zeleni barvi okolice ,pa ne več.

A maš ti črn avto ?  A maš ti črno smučarsko opremo?  A je tvoj šotor črn ? A  maš črno prikolico ? A je tvoja hiša črna ? Črno kuhinjo ? Črno barko ali jadra ? Kaj sploh imaš črnnega v lasti , razen športno- rekreativnega kolesa. A zato ker te je Fausto v to prepričal ? Al sam nimaš volje barvno kombinirati , kar je zlo zaheban , kajti tudi dres gre zraven . A maš ti tudi sončni kolektor na hrbtu ? No če imaš pa kolo v barvi , pol pa pozabi na vprašano.

Pejd v štacuno z dirkalci ! Še na Žalah , kjer prodajajo pogrebno opremo je bolj pisan.

Mal si zašel....ne zagovarjam črnine, Verjamem, da si vložil veliko časa in denarja,ampak mi tvoja barvna in oblikovalska kombinacija Wilija niti približno ne sede. Deluje mi kičasto, brez nekega koncepta....moje skromno mnenje.Še 1x...vsake oči imajo svojega malarja.

• 1 |-10+11

Pol pa ni problema ! Živele barve !

• 1 |-10+11

Najprej najlepša hvala za vse isčrpne odgovore, moram povedati, da sem kupil scotta addict R1 letnik 2015 z mavic cosmic obroči in sem danes naredil prvo furo in sem zelo zadovoljen, zapovoljil je vsa moja pričakovanja , še enkrat hvala za vse namige lp. Bojan se vidimo na kolesu

• 0 |-10+10
    Katere cestne obroce s spodnjih dveh povezav bi imeli raje?

https://shop.mavic.com/en-int/cosmic-pro-carbon-rr0824.html#1028=3283

https://lebenbikes.com/products/kavitec-4-0c-wheelset
  • 0 |-10+10

Slednje, ker so domači. kul So pa malo nižji, malo širši, z več naperami, a tudi malce lažji. Pa prodal jih boš verjetno težje kot cosmice.

• 0 |-10+10
    Ja, pa Mavic obroce ( taksne ali drugacne) ze skoraj vsakdo vozi...
  • 0 |-10+10

Mavic je tak kot pri avtih golf. 

• 0 |-10+10

Kakšno se vam zdi kolo Scott CR1? Kolega kupuje prvo specialko in bi šel pogledat omenjeno kolo:

www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesa/cestna-ko lesa/scott-cr1-sll56ultegra-68 00-11-redna-1331626834.html?ac lct=1509386959 &kw=cestno+kolo+scott

Jaz osebno sem mu ga priporočal, saj se mi zdi za relativno malo denarja kar veliko kolesa. Vaše mnenje?

• 0 |-10+10

Okvir ziher nima samo 500km,oprema je naknadno zamenjana(nadgradnja).Sumim da je kolo res komplet letnik 2015.

Konec koncev,novo kolo osnovni karbon+105=1200-1300€

Meni osebno rabljeno kolo predstavlja prevelik riziko.Staro 1 ali 10 let je riziko enak.

Moje mnenje.

Lp

• 0 |-10+10

kaj vam ni jasno, lahk da je kolo sestavljeno s tem okvirjem in prodano leta 2015 kot novo kolo, sej dost trgovin tko prodaja, ni pa to zdj model kolesa 2015, ker sem nasel da je okvir 2010 model

www.bikeradar.com/gear/category/bikes/road/product/review- scott-cr1-sl10-36942/

• 0 |-10+10

Tako je kot pravi gorann3. Teh okvirjev je očitno kar nekaj ostalo, so pa novi in nerabljeni. Še zdaj se dobi kakšen CR1 ali pa ADICT. Tale model je celo iz kvalitetnejšega karbona,saj je bil namenjen tekmovalcem na klasikah s slabšimi cestami. Kolega ima isti okvir edino oprema je SRAM Force 10 redna. Pelje se več kot odlično in če ima toliko km in če rabiš tako vrsto kolesa - malo dvignjena čelna cev in okvir ki lepo pobira luknje na cesti je to nakup ki se izplača. 

• 0 |-10+10

Tko čistih plaščev pa še na nerabljenih v trgovini ne vidiš.

Sigurno je omenjeno kolo boljše od vstopnih karbon koles, sam dobr si ga je treba ogledat, da ni kakšnih poškodb ali popravil.

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10

Kupujem novo ali dobro ohranjeno rabljeno cestno kolo, velikost 53-54. Teža pod 8kg, prestave ultegra ali Force, compact gonilka in klasične zavore. Cena cca. 1500€, če se najde kakšna res dobra ponudba dam več, drugače raje kak € manj da je še nekaj rezerve za fitting itd :D Všeč so mi bolj klasični okvirji, kakšni aero in z integrirano sedežno oporo ne pridejo v poštev, pravtako hočem nizke felge saj vozim večinoma le vzpone.

Od novih kolikor sem pregledal zaenkret prideta v poštev le Rose in Canyon, od teh dveh je Rose cenejši in ponuja več za isto ceno, pa vsaj po podatkih ima lažje okvirje in se da nekaj komponent prilagoditi ob naročilu kolesa. 

Če ima kdo kakšen dober nasvet ali ponudbo, se priporočam, lahko tudi na ZS :D

• 0 |-10+10

rider123:
    ravnokar sem kupil Giant Advanced Pro 1 z SLR 1 l,. 2017 obroči za 1920€ (ex-demo bike v stanju 9/10), mislim da je odličen nakup. Spletni nakup iz Anglije.
    Teža: dobrih 7kg, ocene odlične.

• 0 |-10+10

Preko katere strani ?

• 0 |-10+10

tarmac disc , sram red etap, roval clx 50. Z nosilci bidonov, pedali in garminom 7,6kg
    + zdej mas popust na sagan verzijo okvirja 

• 0 |-10+10
    @thaking:

Preko katere strani ?

rutlandcylcing.com

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • BAHRAIN MERIDA WINDSTOPPER JAKNA

BAHRAIN MERIDA WINDSTOPPER JAKNA

Naprodaj je omenjeno, v odličnem stanjuznamka : SPORTFULvelikost: L cena na spletu : 149 eur www.bobshop.com/en/sportful/b ahrain-merida-thermal-jacket- 2 017/   sem iz Nm / po pošti dosegljiv(...)

Cena: 70,00 EUR
  • SIDI Ergo Carbon 4, vel. 46 - odlično ohranjeni

SIDI Ergo Carbon 4, vel. 46 - odlično ohranjeni

Pozdravljeni,prodam čevlje omenjene v naslovu. Čevlji so v odličnem stanju, tako zgornji del, zapiralni mehanizmi kot tudi podplat. Skoraj brez prask!Prodam zaradi neuporabe.

Cena: 140,00 EUR
  • Scott Addict RC + več dodatne opreme

Scott Addict RC + več dodatne opreme

Prodam cestno kolo Scott Addict RC z naslednjimi specifikacijami: - Okvir: Scott Addict RC, HMX karbon, velikost 58 (okvir nov leta 2014, prevoženih 5000 km), priložim račun - Obroči: BREZ - Sede(...)

Cena: 800,00 EUR
  • cestni obroči Syncros RP2.0 Disc

cestni obroči Syncros RP2.0 Disc

Prodam cestne obroče Syncros RP2.0 Disc ! Obroči so brezhibni in nepoškodovani. Prevoženih 500 km. Obroč: Alloy Clincher Disc Rim, 24mm width, 24h Napere: DT Aero, DT Aero Comp 2-cross, 24 front (...)

Cena: 180,00 EUR
  • Scott Solace 15 Disc

Scott Solace 15 Disc

Prodam karbonsko cestno kolo Scott Solace 15 Disc ! Kupljen oktober 2016. Kot nov, prevoženih 500 km v letu 2016. Letošnje leto (2017) nevoženo. Račun in garancija (5 let). Prodam zaradi neustrez(...)

Cena: 1.550,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• SODROVC je ocenil +1
    Camino s kolesom iz Slovenije
  • cortez je ocenil +1
    Camino s kolesom iz Slovenije
  • mely je ocenil +1
    SAVINJSKA runda
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Camino s kolesom iz Slovenije
  • Camino s kolesom iz Slovenije
  • trg.ORBEA novosti

Oglas 300x250

• Prodajam
    BAHRAIN MERIDA WINDSTOPPER JAKNA
    Naprodaj je omenjeno, v odličnem stanjuznamka : SPORTFULvelikost: L cena na spletu : 149 eur www.bobshop.com/en/sportful/b ahrain-merida-thermal-jacket- 2 017/   sem iz Nm / po pošti dosegljiv(...)
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    SIDI Ergo Carbon 4, vel. 46 - odlično ohranjeni
    Pozdravljeni,prodam čevlje omenjene v naslovu. Čevlji so v odličnem stanju, tako zgornji del, zapiralni mehanizmi kot tudi podplat. Skoraj brez prask!Prodam zaradi neuporabe.
    Cena: 140,00 EUR
  • Prodajam
    Scott Addict RC + več dodatne opreme
    Prodam cestno kolo Scott Addict RC z naslednjimi specifikacijami: - Okvir: Scott Addict RC, HMX karbon, velikost 58 (okvir nov leta 2014, prevoženih 5000 km), priložim račun - Obroči: BREZ - Sede(...)
    Cena: 800,00 EUR
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih