--Notification--

logo

nakup novega cestnega kolesa

Komentarji

<< < 4 5 6 7 8 9 10 Na vrh go to top
  • 0 |-10+10
    Mah težko se je odločit, ker rad bi dobr kolo za dalj casa. Oba sta mi ql wilier in pa orca. Ampak je 500€ razlike kar pa mi ni malo. Sem gledal tudi giant koles ampak na tem linku no moje velikosti. Če bi bila orca okoli 2k bi ga definitivno vzel.
  • 1 |-10+11

Vzameš isto kolo brez štroma za krepko pod 2 tisočaka, pa si zmagal, če ti je kolo top. Se mi zdi, da je to glede na vse precej razumen kompromis. 

• 0 |-10+10
    Ja sem pogledal sedaj je kar 600 razlike v ceni z di2 in brez. Če se bom odločil za orco potem vrjetno brez di2. Ker ni dovolj €
  • 1 |-10+11
    @Dud3k: Ja sem pogledal sedaj je kar 600 razlike v ceni z di2 in brez. Če se bom odločil za orco potem vrjetno brez di2. Ker ni dovolj €

Ma kaka grupa Di2,vzem navadno grupo novo Ultegro ali 105 pa si  zmagal,če pa kaj ostane,pa raj daš denar za malo boljše obroče.kul

• 0 |-10+10
    In kaj se splaca za ene obroce, da spet ni treba dat cev koš €
  • 0 |-10+10
    @Dud3k: Ja sem pogledal sedaj je kar 600 razlike v ceni z di2 in brez. Če se bom odločil za orco potem vrjetno brez di2. Ker ni dovolj €
    Nic cakat, hitro kupit. Ker je povprasevanje veliko in se cakalna doba daljsa. Preverjeno. Stojim za tem - best buy! ;)
  • 0 |-10+10

Ma ne morm se odločit kerga bi al bi wilierja, po opremi sta tam tam, sam wilier ima malo bolše obroče. Vizualno mi je pa orca malo boljša... 
    Pa prednost je da wilier je na zalogi... Orco bi bilo pa potrebno čakati ene 14 dni:) 

• 0 |-10+10
    Orca je nov model ... jasno da se caka. Ce pa se ti ej bolj vsec, se splaca pocakat, itak je zima zunaj.
    O Willierju pa ... malo povprasaj okoli ampak model ni nov, poleg tega tudi sloves ni ravno vrhunski, kar sem jaz slisal, pa sem ze marsikaj. :))
  • 0 |-10+10

Glede na to, da se ne morem odločiti ker kolo bi kupil me zanima ali se mi splača dajati na moje kolo
    shrani.si/f/2a/xs/1C1YMdHd/im g0479.jpg

nove obroče:
    www.extremevital.com/sl/koles a/set-obrocev-mavic-cosmic-el i te-23-m11-p-14594.html

Bo kaj razlike?
    Enostavno se ne morem odločiti, ker kolo bi kupil, če prodam svojega... 

• 0 |-10+10

Nč nam obročov kupoval za scotta... Je že prodan:) 
    Bo treba si kar novega umisliti:)
    Šem pa slišal neke graje čez trgovino a2u in me zanima kakšne izkušnje imate vi tam?
    Baje naj se nebi splačalo tam kupovati....

• 0 |-10+10
    @Dud3k

Nč nam obročov kupoval za scotta... Je že prodan:) 
    Bo treba si kar novega umisliti:)
    Šem pa slišal neke graje čez trgovino a2u in me zanima kakšne izkušnje imate vi tam?
    Baje naj se nebi splačalo tam kupovati....

Lej....a2u je cist ok sm kupo gor Lapierra.....Mimogrede..kaj za vraga pa te moti da bi na Orco cakal 14 dni?!?!!!?!?! Totalno nerazumljivo....jst sm na Gianta cakal 5 mescev
    Willy pa mi ne sede kot znamka....
  • 0 |-10+10

Ne me narobe razumet. Ni samo čakanje problem.. Problem imam pri sebi, ker se ne morem odločiti kater kolo bi kupil. Počakal bi že 14 dni. Rad bi dobil top kolo za okoli 2k... 
    Žal nimam prav veliko izkušen od opreme zato sem tudi pisal na forum, da mi vi ki ste bolj izkušeni napišete kakšno zadevo se splača kupiti. Hvala še enkrat vsakemu za pomoč...
    Ni mi glih vseeno da dam 2k in potem nebi bil zadovoljen...

• 1 |-11+12

Pod 5k ni top kolesa.....

• 0 |-10+10
    @jk4007:

Kaj ti pomaga TOP kolo za 5 ali 10k,če si za en kurac kolesar in se potem s tem TOP kolesom fijakaš med 25 in 30 km/h. (se opravičujem izjemam)

• 0 |-10+10
  • 6 |-10+16
    @Pinocio:
    @jk4007:

Kaj ti pomaga TOP kolo za 5 ali 10k,če si za en kurac kolesar in se potem s tem TOP kolesom fijakaš med 25 in 30 km/h. (se opravičujem izjemam)

Tole sedaj pa neumnosti kvasiš.
    Bom naredil primerjavo z avtomobili. Tudi avtomobili stanejo.
    Torej, cca 95% ima avto ki gre krepko čez 150km/h,verjetno tudi ti.
    V povprečju pa se mi vsi fjakamo cca 60km/h.
    Ni poanta v tem, da se voziš s poceni ali dragim kolesom važen je gušt in kaj ti je všeč, pa makar če rineš 10k vredno kolo ob sebi.
  • 2 |-10+12

Dobro kolo si kupiš za svoje zadovoljstvo, pa naj leti ali pa ne. In se dobi okvirje, ki so dražji, kot dajo nekateri za celo kolo, z Ultegro vred. 

• 0 |-10+10
    @jk4007:

www.highendcycling.de/titanra hmen/rennrad-titanrahmen/

Nekaj takega sem imel v mislih. Ampak, tole tu gor še ni drago. Je pa letos en T6 že v SLO.

• 3 |-10+13
    @SlowEddy:
    @Pinocio:
    @jk4007:

Tole sedaj pa neumnosti kvasiš.
    Bom naredil primerjavo z avtomobili. Tudi avtomobili stanejo.
    Torej, cca 95% ima avto ki gre krepko čez 150km/h,verjetno tudi ti.
    V povprečju pa se mi vsi fjakamo cca 60km/h.
    Ni poanta v tem, da se voziš s poceni ali dragim kolesom važen je gušt in kaj ti je všeč, pa makar če rineš 10k vredno kolo ob sebi.

Tako je...kupovanje kolesa ni vedno najbolj racionalno, ker če si strasten kolesar se rad tudi lepo pelješ.

• 0 |-10+10

Za lepo se peljat mi je jeklenka še vedno zakon. Sploh, če so gor 28 mm gume. Ampak samo, če grem kam sam, na izlet za dušo. V Italiji se jih vidi kar precej, večinoma stari ati, ki cenijo taka kolesa, in ki tudi moje lepo pohvalijo. nasmeh
    Sem pa šel na eno daljše popotovanje s kolegi, ki so imeli karbonce. Ubibože, moje kolo je bilo že brez prtljage 4 kg težje od njihovih. Jeklene vilice, SH 105 in težji set koles pač doprinesejo k teži.  presenečen

• 1 |-10+11

Heh za enkrat sem bolj kot ne odločen da bom kupil ORCO. Sem upal še na kakšen predlog:) Pa žal ni nič... Za nekaj let bo super kolo:)

• 1 |-10+11
    @Dud3k:

Heh za enkrat sem bolj kot ne odločen da bom kupil ORCO. Sem upal še na kakšen predlog:) Pa žal ni nič... Za nekaj let bo super kolo:)

Ce bos se kak predlog....bos se bolj zm..... kot si :) :)
  • 0 |-10+10
  • 1 |-10+11
    @Dud3k:

Orca je tukaj.
    In uspelo ji je prej kot v 14. dneh mežik

uploaded

• 0 |-10+10

Uf že komaj jo čaka:D 

<< < 4 5 6 7 8 9 10 Na vrh go to top

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • vredestein gume

vredestein gume

Prodajam gume za cestno kolo VREDESTEIN FORTEZZA SENSO ALL WEATHER superlite.  

Cena: 40,00 EUR
  • Kolesarski sedež Selle Italia Flite Gel Flow Ti316

Kolesarski sedež Selle Italia Flite Gel Flow Ti316

Prodam srednje ohranjen sedež Selle Italia Flite, teža 240g, dimenzije 280x130.Možen prevzem v Kočevju oz.po dogovoru ( LJ, NM ) ali po pošti.

Cena: 25,00 EUR
  • Obroči GIANT PR-2

Obroči GIANT PR-2

Prodam obroče za cestno kolo ( set koles, wheelset ) Giant PR-2, letnik 2016 ( račun ), spredaj 24, zadaj 28 špic ( SAPIM Race ). Obroči so zelo dobro ohranjeni in niso dosti voženi, imajo 1500km(...)

Cena: 130,00 EUR
  • TESTNO KOLO FOCUS MARES CX ULTEGRA

TESTNO KOLO FOCUS MARES CX ULTEGRA

PRODAM CAYOCLROSS FOCUS MARES CX ULTEGRA 2017 VELIKOST XL (182-188) PREVOŽENIH 1000 KMPREDNJI IN ZADNJI MENJALNIK SHIMANO ULTEGRAGONOLKA SHIMANO ULTEGRA 46-36 175MMZADNJA KASETA: SHIMANO ULTEGRA (...)

Cena: 2.100,00 EUR
  • Gonilka FSA Gossamer PRO ABS BB386EVO

Gonilka FSA Gossamer PRO ABS BB386EVO

Prodajam gonilko FSA Gossamer PRO ABS BB386EVO, kompakt (50x34),dolžina gonilke 172,5mm rabljeno 2 meseca, večinoma na trenažerju. Skoraj brez sledi obrabe. Prodaja se izključno zaradi nakupa pow(...)

Cena: 100,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• StaraKost je ocenil +1
    Katero športno uro?
  • kawasaki je ocenil +1
    Katero športno uro?
  • copi je ocenil +1
    Menjava Shimano blokejev
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Menjava Shimano blokejev
  • Vreme Ljubljana
  • Lepa tura

Oglas 300x250

• Prodajam
    vredestein gume
    Prodajam gume za cestno kolo VREDESTEIN FORTEZZA SENSO ALL WEATHER superlite.  
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarski sedež Selle Italia Flite Gel Flow Ti316
    Prodam srednje ohranjen sedež Selle Italia Flite, teža 240g, dimenzije 280x130.Možen prevzem v Kočevju oz.po dogovoru ( LJ, NM ) ali po pošti.
    Cena: 25,00 EUR
  • Prodajam
    Obroči GIANT PR-2
    Prodam obroče za cestno kolo ( set koles, wheelset ) Giant PR-2, letnik 2016 ( račun ), spredaj 24, zadaj 28 špic ( SAPIM Race ). Obroči so zelo dobro ohranjeni in niso dosti voženi, imajo 1500km(...)
    Cena: 130,00 EUR
  • Podarjam
    P: absoluteBLACK verižniki, ovalni
    absoluteBLACK, oval, 52-36, za Ultegra 6800 ali Dura-Ace 9000.Voženi 500km. Prodajam ker nimam več cestnega kolesa. (slika)
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih