--Notification--
logo

2017 Po Kokošeče tikve, pa ešče malo okoule

Komentarji

• 1 |-10+11

connect.garmin.com/modern/act ivity/1590893919?share_unique_ id=15

To je bilo v soboto Rosenberg.
    Tista zadnja kljuka oz hrib je za MTB.

• 0 |-10+10
    @SHad:

connect.garmin.com/modern/act ivity/1590893919?share_unique _ id=15

To je bilo v soboto Rosenberg.
    Tista zadnja kljuka oz hrib je za MTB.

Mene ne pusti... da kaj vidim?

• 0 |-10+10

Jaz vidim. Ostalim se odpre?

• 0 |-10+10
    @SHad:

Tokrat se vidi... kaj je bilo pa prej... pa se mi ne sanja.

• 0 |-10+10
    @SHad:

Ja  zdaj  se  vidi. Komaj  čakam, da  bom  letos  zopet  ogromno  vozil  tu  gor  in  vse  naokrog.Trenutno  še  ne  gre  zaradi  poškodbe  zato  kondicijo  in  moč  nabiram  na  drug  način.smeh

• 0 |-10+10
    @morison:
    @SHad:

Ja  zdaj  se  vidi. Komaj  čakam, da  bom  letos  zopet  ogromno  vozil  tu  gor  in  vse  naokrog.Trenutno  še  ne  gre  zaradi  poškodbe  zato  kondicijo  in  moč  nabiram  na  drug  način.smeh

Napisal si, da si imel zlomljeno ključnico? Ampak, da nabiraš kondicijo tudi z nordijsko hojo? Meni sedaj nekaj ne gre skupaj... oz. pri nordijski hoji je potrebno kar precej rabiti roke, ramenski sklep, kakor seveda tudi pri kolesarjenju. A ni posledic?

• 2 |-10+12

Laičnen odgovor: pri nordijski hoju so ramena "malo" drugače obremenjena kot pri kolesarjenju. Tako po kotu, sploh še imaš prav dolge (kratke) palice, kot po doziranju - pri hoji imaš večji nadzor, pri kolesu pobiraš, kar pride... Seveda pa tudi pri hoji se zavestno izogibat lovlenju na poškodovano roko.
    Tudi fizioterapevti so me prej "spustili" na palice kot na kolo. 

• 0 |-10+10
    @Nikita:
    @morison:
    @SHad:

Napisal si, da si imel zlomljeno ključnico? Ampak, da nabiraš kondicijo tudi z nordijsko hojo? Meni sedaj nekaj ne gre skupaj... oz. pri nordijski hoji je potrebno kar precej rabiti roke, ramenski sklep, kakor seveda tudi pri kolesarjenju. A ni posledic?

Nisva  se  dobro  razumela  napisal  sem  pohodništvo, ne  nordijsko  hojo, ker  je  zdaj  res  ne  morem  opravljat, kot  vsako  leto, ko  sem  naredil  ogromno  kilometrov  z  nordijsko  hojo, je  pa  res, kar  je  napisala  Janja.Z pohodništvom  sem  mislil  hitro  hojo  in  hojo  predvsem  v  hrib  za  moč v  nogah.
    Sicer  pa  trme  imam  dovolj  in  se  redno  gibljem  vendar  prilagajam  gibanje  poškodbi, za  kolo  rabim  še  nekaj  časa  bo  pa  tudi  to  prišlo  na  vrsto. 

• 1 |-10+11

Ja, bo že, da sem "zamešal" nordijsko hojo od pohodništva. Emšo pač! Napisal si tudi, da vrtiš pedala sobnega kolesa? Po mojem je to vseeno neka baza za kolesarstvo in manj hoja? Nisem pa strokovnjak... in samo domnevam. Sam sem nekje do začetka januarja tudi veliko prehodil, tudi po 15 km ali kakšnega več v dokaj "hudem" tempu, pa zaradi tega po mojem ne bom kaj bistveno bolje kolesaril? Ali pa? Žal noga, kakor vsako leto, mišice se vnamejo in potem rabim povoj, da vsaj za silo tečem na tekmah... soditi pa nekako moram, ker nas ni in tudi denar prav pride.

Sem pa včeraj lepo pospravil klet, pometel, iz stenskih nosilcev vzel dol Colgana in dal gor Cubeja... namestil tudi nosilca za Garmin... in mogoče, samo mogoče, bom danes šel na cesto celo s specialko. Aja... senzorje pa sem  za sedaj pustil na miru. Dela itak brez (razdalja, hitrost), v tej fazi voženj pa me kaj prida kadenca niti ne zanima.

• 0 |-10+10
    @Nikita:

Ja, bo že, da sem "zamešal" nordijsko hojo od pohodništva. Emšo pač! Napisal si tudi, da vrtiš pedala sobnega kolesa? Po mojem je to vseeno neka baza za kolesarstvo in manj hoja? Nisem pa strokovnjak... in samo domnevam. Sam sem nekje do začetka januarja tudi veliko prehodil, tudi po 15 km ali kakšnega več v dokaj "hudem" tempu, pa zaradi tega po mojem ne bom kaj bistveno bolje kolesaril? Ali pa? Žal noga, kakor vsako leto, mišice se vnamejo in potem rabim povoj, da vsaj za silo tečem na tekmah... soditi pa nekako moram, ker nas ni in tudi denar prav pride.

Sem pa včeraj lepo pospravil klet, pometel, iz stenskih nosilcev vzel dol Colgana in dal gor Cubeja... namestil tudi nosilca za Garmin... in mogoče, samo mogoče, bom danes šel na cesto celo s specialko. Aja... senzorje pa sem  za sedaj pustil na miru. Dela itak brez (razdalja, hitrost), v tej fazi voženj pa me kaj prida kadenca niti ne zanima.

Mesečno prehodim  v  močnem  tempu  z  kar  konkretnim  hribom  18% naklonine , ki  je  dolg  1,5 km  pa  še dnevno  čez 13 km  in  do  čez  17 km  vsaj  5x  na  teden, tako  se  mi  nabere  od  280  do  300km  na  mesec, tudi  na  sobnem  kolesu  sem  od  ene  pa  do  dveh  ur, zraven  pa  še  delam  z  utežmi  predvsem  za  noge  in  desno  roko, ker  z  levo  pač  ne  morem.
    Nekaj  je  , da  ostanem  v  formi  in  da  ne  izgubljam  mišične  mase, takoj  ko  bo  pa  šlo  z  kolesom  zunaj  pa  na  kolo  in  to  najprej  z  gorcem  in  to  kar  nekaj  časa  šele  potem  pride  na  vrsto  specialka. 

• 1 |-10+11
    @morison:
    @Nikita:

Mesečno prehodim  v  močnem  tempu  z  kar  konkretnim  hribom  18% naklonine , ki  je  dolg  1,5 km  pa  še dnevno  čez 13 km  in  do  čez  17 km  vsaj  5x  na  teden, tako  se  mi  nabere  od  280  do  300km  na  mesec, tudi  na  sobnem  kolesu  sem  od  ene  pa  do  dveh  ur, zraven  pa  še  delam  z  utežmi  predvsem  za  noge  in  desno  roko, ker  z  levo  pač  ne  morem.
    Nekaj  je  , da  ostanem  v  formi  in  da  ne  izgubljam  mišične  mase, takoj  ko  bo  pa  šlo  z  kolesom  zunaj  pa  na  kolo  in  to  najprej  z  gorcem  in  to  kar  nekaj  časa  šele  potem  pride  na  vrsto  specialka. 

Lekar se mijsleš tak natrenejrate, ka boš lonce trgo? zarečeni kruh

Sem pa včeraj "skurblo" starega, oldtimerja Colnaga. Šlo je kakor je šlo, malo nagaja menjalnik pri prestavljanju navzdol na malo šajbo, ampak se človek znajde. Samo prestavljanje pa po svoje muka, saj se Cube prestavlja čisto drugače in sem se tule malo motil. Predvsem za dol... sem potiskal ročico levo in desno... pa se seveda ne gane, he, he...

Ima pa malo čudno pipico... katera ni nekako ravna, ampak se naprej malce spušča. In Garmin nekako ne sede, ni v položaju, da bi se lepo videlo. Pipica je tudi dokaj ozka... (tule je premer balance 26,8)... in sem včeraj po povratku namotal malce traku okoli tako, da se naprej sedaj Garmin nekoliko dvigne in stoji bolj ravno. Ko sije sonce gor... je tako veliko bolje.

Naredil z lahkoto 87 km, za več ni bilo časa, pa tudi na napačnem mestu sem bil (na zahodu, nekje pri Cankovi), da bi naredil še kakšen ovinek proti domu po hribih. Povprečna je bila slaba, tudi, ker nisem opazil, da mi meri bruto čas namesto netto. Vmes sem bil na "malici" in to se je seveda zelo, zelo poznalo. Sicer pa... saj nisem bil na dirki!

• 0 |-10+10

Ah  samo  toliko, da  kolikor  toliko  ostanem  v  formi  sicer  pa  ne  morem  biti  pri  miru.....smeh
    Upa, da  gledaš  tudi  kaj  na  cesto  kje  voziš  ne  samo  Garmina.mežik

• 0 |-10+10
    @morison:

Ah  samo  toliko, da  kolikor  toliko  ostanem  v  formi  sicer  pa  ne  morem  biti  pri  miru.....smeh
    Upa, da  gledaš  tudi  kaj  na  cesto  kje  voziš  ne  samo  Garmina.mežik

S "tem Garminom" je veliko manj dela... kakor je bilo s Polarjem. Polar ima neverjetno trde tipke, tu in tam sem moral uporabljati obe roki, da sem dal menu gor ali dol... In videl največ tri vrednosti, večinoma zaradi velikosti dve.

Tule... na dveh menujih za sedaj po sedem vrednosti (tri velike in štiri manjše številke), na zadnjem pa samo štiri velike, pri Cubeju pa čaka "rezerva", ko bom dal gor še senzor za kadenco. Če sploh letos bo...

Za sedaj je prva briga, da naredim kakšnih pet tisoč kilometrov, da se malo spravim v formo in shujšam vsaj eno štiri, pet kil, kar bi lahko bilo nekje do sredine aprila (precej časa in kilometrov mi bo vzelo delo na vrtu, ker sem pač edini bager v družini), nato pa razen zalivanja, tu in tam kaj popraviš, zalivaš in predvsem jemlješ svoj pridelek in ga daješ na krožnik... drugega dela do jeseni ni.

• 0 |-10+10

connect.garmin.com/modern/act id=17
    Nikita evo zgoraj je tvoja tura. 
    Vozil v soboto, nazaj me je veter držal kontra na 20km/h.

Sem pa prvič vozil 25mm/tubeless - za zdaj več kot zadovoljen.

• 0 |-10+10
    @SHad:

connect.garmin.com/modern/act id=17
    Nikita evo zgoraj je tvoja tura. 
    Vozil v soboto, nazaj me je veter držal kontra na 20km/h.

Sem pa prvič vozil 25mm/tubeless - za zdaj več kot zadovoljen.

Je pa čudna tale mapa... ne morem je povečati? Vidim, da si "pozabil" zaviti za Frutten..., a?

Tam zgoraj, pri "čokoladnici" sem zavil eno cesto prehitro... veliko lepše je, če se zavije pozneje, celi čas imaš na desni tale impozantni grad, prideš okoli nad njega, greš mimo enega čudnega, takega terasastega hotela in prideš na glavno cesto ter vidiš severni del gradu, dvigalo...

Do aprila sem sicer še zaseden s košarko, nekaj dela me še čaka doma, potem pa šus... letos spet take daljše, počasnejše ture po Avstriji, planiram tudi krog do Čakovca - Varaždina, proti severu in pri Središću nazaj ali obratno... morda do Krapine, Brežic in nazaj... ni to tako daleč.

• 0 |-10+10

Koliko se spomnim je to bila tvoja objava oz. trasa, zdaj že kako leto ali dve nazaj.
    Če maš čas, sklikaj v bikemapnetu, bom naslednjič šel po tej.

• 0 |-10+10
    @SHad:

Koliko se spomnim je to bila tvoja objava oz. trasa, zdaj že kako leto ali dve nazaj.
    Če maš čas, sklikaj v bikemapnetu, bom naslednjič šel po tej.

Potem si pa po mojem vozil... vsaj tam pri Altenmarktu... kontra?

• 0 |-10+10

Ni mi jasno, kje je ta Altenmarkt, pa tudi kaj želiš povedati :)

• 0 |-10+10
    @SHad:

Ni mi jasno, kje je ta Altenmarkt, pa tudi kaj želiš povedati :)

Altenmarkt je pri Riegerbursgu. Kot pravim, ne bi se spomnil oz. po mojem nisem, vozil v smeri urinega kazalca tam nad Feldbachom proti Altenmarktu, kakor ti, pred dvemi leti? Prvič sem tam okoli rogovilil z avtom, ker sem slikal grad... in se šele lani jeseni podal v smeri, kakor si vozil ti, torej v smeri urinega kazalca, če sem dobro videl? Govorim tudi o vasici Schutzing... kjer si ti po mojem zavil levo v gozd... in potem takoj pri prvi cesti desno dol... in prispel do Altenmarkta. Sicer pa je... verjemi ali ne, vseeno... Probaj drugič še malo bolj naokrog, da prideš do gradu s severne strani, tako, da boš videl tisto dvigalo, katero vozi turiste na grad. Škoda, da se verjetno ne da kje varno parkirati koles... baje stane vozovnica za dvigalo samo 2 eur... da bi se človek malce razgledal.

Pa še to: čisto me nikoli ne drži glede pravilnosti pisave nemških krajevnih imen... če pišem na pamet hitro kaj napišem drugače... nemško pač ne obvladam, he, he...

Sicer pa... "skurblal" sem Colnaga in če ne boš preveč divjal... lahko aprila greva skupaj... in zavijeva še proti Fürstenfeldu oz. obrobju, od tam pa proti vasici Loipersdorf oz. nekaj takega. Po njej se imenujejo terme, katere so na kribu tik nad to vasico, od tam do Jennersdorfa pa je samo še streljaj.

V glavnem govorim o tem pogledu na grad:

Ta pogled se pričara, če se pripelješ do gradu po glavni cesti iz Feldbacha:

uploaded

Tole je nekako pogled z zahoda, nekoliko nad vasico Altenmarkt... dalje je rondo, desno in si spet na glavnicesti Feldbach - Riegersburg...

uploaded

Tole pa je pogled s severne strani... vidi se dvigalo, nekako pa bi se zaklel, da obstaja še precej slik s te strani, le ne vem več, sem to slikal ta dan, ali kdaj drugič... in bo najti malce težje.

uploaded

Za moj okus pa je najlepši pogled na ta grad nekoliko z vzhoda, nad tistim kopališčem, kjer je tudi en hrib, dalje pa vodi cesta naprej proti Fehringu... vozil še nisem, to čaka, kakor tudi fotografiranje. Enkrat me že prime, da si opratam tisto nekaj"tonsko" foto opremo in krenem... In ponovno pofografiram vse... kajti tole je bilo enkrat septembra 2014... nebo brezoblično in take slike niso ravno... če že nisi nekje nad gradom v balonu, he, he... ko se ti itak prikrade marsikaj, kar navadni smrtniki NIKOLI ne vidimo.

• 0 |-10+10

Z  Fehringa  se  lepo  pelješ  do  vasi  Brumm  in  samo  naravnost  po  cesti  in  ko  prideš  do  križišča  zaviješ  levo  pa  lepo  z  vzhoda  v  Rigelsburg, če  pa  zaviješ  tam  v  križišču  desno  pa  čez  štreko  v  hrib  pa  greš  proti  Furstenfeldu.
    Lahko  se  pa  pelješ  tudi  iz  Jenersdorfa  in  pod  hribom  zaviješ  levo  in  ne  greš  na  hrib  k  termam  v  Loipersdorf  ampak  po  lepi  dolini  skozi  nekaj  vasi  potem  pa  konkretno  v  hrib  pa  spust  proti  Brummu  ali  pa  še  malo  prej  in  prideš  do  tistega  križišča, ki  sem  ga  prej  omenil, torej  poti  je  ogromno  odvisno  kje  se  voziš. 

• 0 |-10+10
    @morison:

Z  Fehringa  se  lepo  pelješ  do  vasi  Brumm  in  samo  naravnost  po  cesti  in  ko  prideš  do  križišča  zaviješ  levo  pa  lepo  z  vzhoda  v  Rigelsburg, če  pa  zaviješ  tam  v  križišču  desno  pa  čez  štreko  v  hrib  pa  greš  proti  Furstenfeldu.
    Lahko  se  pa  pelješ  tudi  iz  Jenersdorfa  in  pod  hribom  zaviješ  levo  in  ne  greš  na  hrib  k  termam  v  Loipersdorf  ampak  po  lepi  dolini  skozi  nekaj  vasi  potem  pa  konkretno  v  hrib  pa  spust  proti  Brummu  ali  pa  še  malo  prej  in  prideš  do  tistega  križišča, ki  sem  ga  prej  omenil, torej  poti  je  ogromno  odvisno  kje  se  voziš. 

To ti opisuješ kontra, kot se je on peljal in se navadno tudi jaz. Nekako mi ne diši od Brumma do Rigelsburga... ker se cesta non-stop vzpenja. Res pa drži, kot sem že napisal, da se s te strani grad vidi najimpozantneje, še posebej, če v tej smeri nekje zaviješ desno in prideš na tisti hrib nad Rigelsburgom... na vzhodni strani.

Kot pravim, enkrat aprila ali tam v začetku maja bi bilo potrebno malo iti tja... lepo rekreativno, kakšen sendvič v žepu, v trgovini kakšna koka kola ali pivo in narediti teh dvesto kilometrov in vse pofotografirati. Razen tiste ceste, katera vodi na hrib vzhodno od gradu... poznam itak že do obisti in ne bo nekega lovljenja s pomočjo navigacije ali kakšnega švinglic listka v žepu, kar smo že počenjali.

• 0 |-10+10
    @Nikita:
    @morison:

To ti opisuješ kontra, kot se je on peljal in se navadno tudi jaz. Nekako mi ne diši od Brumma do Rigelsburga... ker se cesta non-stop vzpenja. Res pa drži, kot sem že napisal, da se s te strani grad vidi najimpozantneje, še posebej, če v tej smeri nekje zaviješ desno in prideš na tisti hrib nad Rigelsburgom... na vzhodni strani.

Kot pravim, enkrat aprila ali tam v začetku maja bi bilo potrebno malo iti tja... lepo rekreativno, kakšen sendvič v žepu, v trgovini kakšna koka kola ali pivo in narediti teh dvesto kilometrov in vse pofotografirati. Razen tiste ceste, katera vodi na hrib vzhodno od gradu... poznam itak že do obisti in ne bo nekega lovljenja s pomočjo navigacije ali kakšnega švinglic listka v žepu, kar smo že počenjali.

Če  bo  maja  se  pridružim, takrat  bom  že  na  kolesu.nasmeh

• 0 |-10+10
    @morison:
    @Nikita:
    @morison:

Če  bo  maja  se  pridružim, takrat  bom  že  na  kolesu.nasmeh

Uh... nisem bil ravno najbolj natančen. Kar se tiče fotografiranja, grem izključno sam. Sem imel že priliko iti na podobno turo v dvoje, pa ni bilo iz fotografiranja praktično nič, ker drugi kolesar o tem ni imel ne pojma, ne strpljenja in še česa. Potem vse delaš na silo, oni drugi nikakor ne razume, zakaj se ne gre naprej ipd...

Se bo pa šlo, vsaj jaz bom, večkrat v to smer... tako da ni panike, da se za eno turo ne bi zmenili.

Včeraj sem že malce "globlje" vozil v Avstriji, se s specialko spustil s St. Anne do Kapfensteina, nato pa po dolini vse do Neuhausa, gor na hrib, pa proti Sotini. Danes bom probal iti še malce do Mühlgrabna... tako, da naberem kakšnih 100 in nekaj kilometrov v zmernem tempu, da ne omagam že na pol poti, he, he... Pa še malo se moram ozirati naokrog, ker neka agencija iz Gradiščanske razpisuje foto natečaj za prezentacijo kulturnih spomenikov... in včeraj že nekaj videl, kar po mojem še ni noben od vas. Ker imamo... silo kot navadno, a?

Bi sicer tule pripel zemljevid vožnje, vendar tega za sedaj ne vem storiti. Ti si nekaj lepil lani, ob priliki se oglasim, da mi malo poveš, kako in kaj. Neke bližnjice za sedaj nima smisla lepiti... mi enostavno ni všeč. Nekako je gor preveč podatkov, kateri ostalih verjetno ne zanimajo, kot so povprečni SU, maksimalni... ipd. Še dobro, da nimam montiranega senzorja kadence.

• 0 |-10+10

Celi teden sem vozil to traso in malce primerjal... kako mi gre. Razen v ponedeljek, ko sem ga iz Fehringa mahnil proti Jennersdorfu oz. Doiberju kar po hitri cesti, sem ostale dneve lepo vozil po tisti stranski.

Danes je kazalo na več kakor 26 povprečja... pa me je zajebal kontra veter zadnjih 50 km... vse od Jennersdorfa. Ni bil hud... vseeno pa dovolj, da neke povprečne več nisem mogel povečati. Mi je pa ta progica všeč, prva polovica ima večino vzponov, nekje na polovici je Fehring, tam se ustavim pri Billi..., popijem pivce, kaj razmislim in nadaljujem.

Jimek... ti si še out?

connect.garmin.com/modern/act ivity/1625214632

• 0 |-10+10
    @Nikita:

Celi teden sem vozil to traso in malce primerjal... kako mi gre. Razen v ponedeljek, ko sem ga iz Fehringa mahnil proti Jennersdorfu oz. Doiberju kar po hitri cesti, sem ostale dneve lepo vozil po tisti stranski.

Danes je kazalo na več kakor 26 povprečja... pa me je zajebal kontra veter zadnjih 50 km... vse od Jennersdorfa. Ni bil hud... vseeno pa dovolj, da neke povprečne več nisem mogel povečati. Mi je pa ta progica všeč, prva polovica ima večino vzponov, nekje na polovici je Fehring, tam se ustavim pri Billi..., popijem pivce, kaj razmislim in nadaljujem.

Jimek... ti si še out?

connect.garmin.com/modern/act ivity/1625214632

Ja  še  vedno.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Gonilka Shimano M7000 SLX 2017 Nova
    Shimano SLX FC-M7000 Crankset 2x11-speed - black Prednji Derailleur SLX 2x11 2017 Prestavne ročice Shimano SLX, 2x11 217 Vse novo nikoli uporabljeno letnik 2017. Info 041 74 11 54, Peter
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Gonilka Shimano M7000 SLX Groupset 2x11/ 26-36 – 2017 Model
    Shimano SLX FC-M7000 Crankset 2x11-speed - black Prednji Derailleur SLX 2x11 2017 Prestavne ročice Shimano SLX, 2x11 217 Vse novo nikoli uporabljeno letnik 2017. Info 041 74 11 54, Peter
  • Prodajam
    Focus Izalco Team SL
    Prodam Focus IzalcoTeam SL, velikost xs ( 50 ), zadnji menjalnik in gonilka Record 11, Zavore in ročke Chorus 11, sp. menjalnik Athena, sedež Fizik Arione , krmilo in opora po dogovoru. Obroči Vi ...
    Cena: 1.250,00 EUR
  • Prodajam
    potovalna torba za kolo
    prodam torbo za kolo, kot nova, enkrat rabljena. primerna za transport kolesa z letalom.. zelo kvalitetna torba, v njej se kolo ne poškoduje v torbo gre raztavljen kolo in lahko še eni dodatni ob ...
    Cena: 105,00 EUR
  • Prodajam
    Pedala MTB
    Prodam pedala za MTB, so aluminjasta  z odsevniki.
    Cena: 5,00 EUR
  • Prodajam
    Opora krmila;EASTON;
    Prodam oporo krmila dolžine 10 cm. Aluminij.Cev vilice 1-1/8" 28.6mm. Krmilo 25.4mm.
    Cena: 15,00 EUR
  • Prodajam
    Termo kolesarske hlače DHB ASV Roubaix
    Prodam omenjene termo kolesarske hlače DHB ASV Roubaix, velikosti XL. Hlače sem kupil jeseni. Bile so nošene le nekajkrat, so v odličnem stanju, kot nove. So mi malo pretesne, ampak jih ne morem ...
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    Termo kolesarska majica Northwave Force
    Prodam omenjeno termo kolesarsko majico Northwave Force, zelene barve, velikosti L. Kupljena je bila lani, ter nošena le nekajkrat, saj mi je v rokavih malce preširoka oz. imam premajhne mišice. ...
    Cena: 20,00 EUR
  • Prodajam
    Termo kolesarske hlače Sportful Fiandre NoRain
    Prodam omenjene termo kolesarske hlače Sportful Fiandre NoRain, velikosti XL. Hlače sem kupil septembra, ter so bile nošene le nekajkrat. So mi malo pretesne, zato sem kupil enake, številko večje ...
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    Več raznih nizkocenovnih kolesarskih kratkih majic
    Prodam več nizkocenovnih kolesarskih majic z kratkimi rokavi, Majice so bile malo rabljena (tista ki so bila bolj se ne prodajajo), nekatera sploh niso bila nošena. Nekatera so bila zaradi hitreg ...
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• SAVINJSKA runda
  • SAVINJSKA runda
  • Gorsko kolo do 1K

Oglas 300x250

• Prodajam
    Gonilka Shimano M7000 SLX 2017 Nova
  • Prodajam
    Gonilka Shimano M7000 SLX Groupset 2x11/ 26-36 – 2017 Model
  • Prodajam
    Focus Izalco Team SL
    Prodam Focus IzalcoTeam SL, velikost xs ( 50 ), zadnji menjalnik in gonilka Record 11, Zavore in ročke Chorus 11, sp. menjalnik Athena, sedež Fizik Arione , krmilo in opora po dogovoru. Obroči Vi ...
    Cena: 1.250,00 EUR
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih