--Notification--
logo

2017 Po Kokošeče tikve, pa ešče malo okoule

Komentarji

• 0 |-10+10

Jaz na Stravi ne vidim nič! Verjetno bi aplikacija morala prikazati kilometre in še kakšne podatke? Če se tega ne da, potem je totalno brez veze... da imam aplikacijo na telefonu.

Da si lahko kaj več nastavljaš na računalniku pa je itak samoumevno.

• 0 |-10+10

Včeraj pa ni bilo ravno lepo... Nekje nad Fehringom je začelo deževati, po podatkih je bilo na vzponu proti Oberlamm-u še komaj 7°C... in če si še moker? Kakšnih šest, sedem let me ni bilo na tem vponu, čeprav sem se vsaj petdesetkrat peljal mimo po cesti Fehring.Jennersdorf, katera vodi vzporedno le streljaj mimo, le eno hribovsko sleme je nasredi. Prvič sem si tudi naložil traso v števec, vse lepo dela, poraba baterije pa je po mojem za eno 10% višja. Ta navigacija na "domačem" terenu ravno zaradi tega zame nima neke uporabne vrednosti, saj poznam vse ceste. Nekje na nepoznatem terenu pa bi bilo potrebno voziti v bralnih očalih. Ou...

118km/864v.m./S-A/Sp

• 0 |-10+10

Tudi meni včasih ni avtomatsko sinhroniziral v Stravo. Večinoma je, včasih oz. redko pa ni. Sem moral datoteko iz Garmin Connecta izvoziti in ročno uvoziti v Stravo. Sem tuhtal v čem bi lahko bila razlika. Pa sem imel v glavi, da sem tiste vožnje, ki jih ni prenesel, imel na 1000 stalno vklopljen Bluetooth (oz. sem ga imel vklopljenega ko sem končal turo).

Sam imam namreč sistem, da imam na telefonu vklopljen Bluetooth, na števcu (Edge 1000) pa ne. Če me kdo kliče med vožnjo, potem na števcu vklopim, da vidim kdo me kliče (takrat najdem informacije med zgrešenimi klici). Na tak način se tudi da lepo prihraniti na trajanju baterije. Pri tistih nekaj voženj, ko mi ni avtomatsko sinhroniziralo v Stravo, pa se mi zdi, da ko sem vklopil Bluetooth na števcu, sem ga pozabil tudi izklopiti, še preden sem končal vožnjo.

Ko sem si v glavo vtepel, da moram pred koncem vožnje Bluetooth izklopiti, se mi to več ni dogajalo. Na telefonu pa ga imam stalno vklopljeno. Ko končam vožnjo, šele potem (ponovno) vklopim na števcu in takrat naprej nisem imel več problemov. Če je to res razlog, nevem, ampak se mi neda sprobavat in kot rečeno sem imel ta sistem že prej, da sem malo varčeval na bateriji.

• 0 |-10+10

www.strava.com/activities/933 145701
    Nikitina današnja.

V desnem kotu pri turi imaš tiste tri pike, klikneš, nato pa "copy to clipboard",
    paste daš nato, kjer želiš.

• 0 |-10+10
    @SHad:

Nikitina današnja.

V desnem kotu pri turi imaš tiste tri pike, klikneš, nato pa "copy to clipboard",

Tako na hitro sem odprl turo... nikjer ne vidim treh pik, sicer pa niti ni važno, se bodo že pojavile, če prej, pri kakšnih ošpicah, he, he...

Upam, da še naprej vidiš ture, ker sem nekaj prčkal po "privacy" in nekaj klikal...

Današnja tura je bila bolj razgledovalna... Imam še točno teden dni časa, dobil sem nekako tako povedano nazaj svoj treking, ker je pajdašica dobila svojega... in jo bom drugi teden probal mahniti s fotoaparatom širom po teh krajih... približuje se skupna razstava dežele Burgeland in Krajinskega parka Goričko... morda kaj najdem?

Sem se pa vozil po nekih meni neznanih cestah, morda bil kdaj v daljni preteklosti že tu... se ne spomnim. Videl eno čudovito dolino... na drugi pobočje in kot en ranč z nekaj deset konji, vse lepo ograjeno, nobene navlake ne bo v kadru... le tja v Oberlamm oz. nekaj takega moram.

Za drugo razstavo bo treba rogoviliti v bližini Ropoče, v bližini SHadovega "vikenda", predvsem v bližini Grada. Tam imajo na "nosu" marsikaj... kar se tiče teme letošnjega razpisa.

Povprečna današnje ture je bila bolj švoh... saj sem se veliko ustavljal, razgledoval... in imel boljšo z vetrom v prsa in večino višinci, he, he... Je pa danes pihal kar solidni severozahodni veter... do Term Loipersdorf me je na prsih kar malce sploščilo, he, he... in super, saj nisem ženska, da bi imel tiste big b..., kakor to povdarjajo v tisti humoreski Halo, halo...

• 0 |-10+10
    @Nikita:
    @SHad:

Nikitina današnja.

Tako na hitro sem odprl turo... nikjer ne vidim treh pik, sicer pa niti ni važno, se bodo že pojavile, če prej, pri kakšnih ošpicah, he, he...

Upam, da še naprej vidiš ture, ker sem nekaj prčkal po "privacy" in nekaj klikal...

Današnja tura je bila bolj razgledovalna... Imam še točno teden dni časa, dobil sem nekako tako povedano nazaj svoj treking, ker je pajdašica dobila svojega... in jo bom drugi teden probal mahniti s fotoaparatom širom po teh krajih... približuje se skupna razstava dežele Burgeland in Krajinskega parka Goričko... morda kaj najdem?

Sem se pa vozil po nekih meni neznanih cestah, morda bil kdaj v daljni preteklosti že tu... se ne spomnim. Videl eno čudovito dolino... na drugi pobočje in kot en ranč z nekaj deset konji, vse lepo ograjeno, nobene navlake ne bo v kadru... le tja v Oberlamm oz. nekaj takega moram.

Za drugo razstavo bo treba rogoviliti v bližini Ropoče, v bližini SHadovega "vikenda", predvsem v bližini Grada. Tam imajo na "nosu" marsikaj... kar se tiče teme letošnjega razpisa.

Povprečna današnje ture je bila bolj švoh... saj sem se veliko ustavljal, razgledoval... in imel boljšo z vetrom v prsa in večino višinci, he, he... Je pa danes pihal kar solidni severozahodni veter... do Term Loipersdorf me je na prsih kar malce sploščilo, he, he... in super, saj nisem ženska, da bi imel tiste big b..., kakor to povdarjajo v tisti humoreski Halo, halo...

Sem  te  včeraj  videl, ko  si  šibal  skozi  Serdico  proti  Rogašovcem  in  danes, ko  si  lovil  zaveterje  za  traktorjem  proti  Predanovcem, čeprav  si  imel  veter  v  hrbet, imaš  pa  prav  danes  je  pa  res  močno  pihalo.Seveda  sem  te  videl m iz  avta, tisti  hrib  Oberlamm  bova  šla  enkrat  skupaj.

• 0 |-10+10

No ja... šibal ravno verjetno nisem oz. morda proti Gasilko baru, kjer sem se ustavil... na pivu. Po nekih štirih urah in pol... valjda zasluženo, a?

Šibal pa sem dvakrat dol po hribu in na mojo grozo se je števec ustavil pri 79,9 km/h... torej je zmanjkala tista desetinka do neke meje. Na Stravi sicer piše, da je bila hitrost 81 km/h, ampak bom kar upošteval števec.

Da bi lovil zaveterje za bistveno počasnejšim traktorjem in z vetrom v hrbet? Pa ti si za hece, a? Ne bi rad umrl tako mlad, lep, bogat, pameten, iznajdljiv smeh in še kaj... zato sem samo iskal primeren trenutek, da ga prehitim. Vse preveč... je mrtvih nas na dveh kolesih, da bi se igral s takimi rečmi.

Kar se tiče Oberlamma... tam bom še vozil, kajti med cesto Jennersdorf - Brunn in vzporedno Oberlamm - Magland je eno hribovsko sleme, polno hiš... tam mora še nekaj biti. Po drugi strani pa pri Jennersdorfu in Raxu in dalje na vzhod... dve leti je že od tega, ko sem tam spoznal vsako cesto, seveda pa sedaj več marsikaj ne vem. To dvoje mi bo prioriteta nekje do poletja... na Madžarsko me kaj prida ne vleče, ceste so še hujše, kakor pri nas. Zadnjič sva se tam vozila z Alešem... in mi je bilo kar malce nerodno tam v Dolini Sv. Jurija na tistih luknjah. Sem ga kar peljal na pivce v Velemerju... da ni "štenkal", he, he...

• 0 |-10+10

Velikokrat prečkam mejo z Avstrijo pri Gerlincih in nato takoj nadaljujem po tisti stranski cesti pod hribom. In en dan vidim, da neki "kujščar" kar lepo pelje po tistem "mac-adamu" ob Kučnici. Tako na daleč je bil kar podoben... Jimeku?

A ti to treniraš tako na skrivaj... da potem v polni sezoni nekje presenetiš? Ti, ti, ti.... packon, a?

• 0 |-10+10
    @Nikita:

Velikokrat prečkam mejo z Avstrijo pri Gerlincih in nato takoj nadaljujem po tisti stranski cesti pod hribom. In en dan vidim, da neki "kujščar" kar lepo pelje po tistem "mac-adamu" ob Kučnici. Tako na daleč je bil kar podoben... Jimeku?

A ti to treniraš tako na skrivaj... da potem v polni sezoni nekje presenetiš? Ti, ti, ti.... packon, a?

kaže jezik......... no  coment.Ah  bejži  no si  slabo  vido.Ne  nisem  bil  jaz.

• 0 |-10+10
    @Agent041:

Tudi meni včasih ni avtomatsko sinhroniziral v Stravo. Večinoma je, včasih oz. redko pa ni. Sem moral datoteko iz Garmin Connecta izvoziti in ročno uvoziti v Stravo. Sem tuhtal v čem bi lahko bila razlika. Pa sem imel v glavi, da sem tiste vožnje, ki jih ni prenesel, imel na 1000 stalno vklopljen Bluetooth (oz. sem ga imel vklopljenega ko sem končal turo).

Sam imam namreč sistem, da imam na telefonu vklopljen Bluetooth, na števcu (Edge 1000) pa ne. Če me kdo kliče med vožnjo, potem na števcu vklopim, da vidim kdo me kliče (takrat najdem informacije med zgrešenimi klici). Na tak način se tudi da lepo prihraniti na trajanju baterije. Pri tistih nekaj voženj, ko mi ni avtomatsko sinhroniziralo v Stravo, pa se mi zdi, da ko sem vklopil Bluetooth na števcu, sem ga pozabil tudi izklopiti, še preden sem končal vožnjo.

Ko sem si v glavo vtepel, da moram pred koncem vožnje Bluetooth izklopiti, se mi to več ni dogajalo. Na telefonu pa ga imam stalno vklopljeno. Ko končam vožnjo, šele potem (ponovno) vklopim na števcu in takrat naprej nisem imel več problemov. Če je to res razlog, nevem, ampak se mi neda sprobavat in kot rečeno sem imel ta sistem že prej, da sem malo varčeval na bateriji.

Bolje da sploh nebi pisal tega prej. Danes mi po dolgem času ni avtomatsko sinhroniziralo v Stravo. Mislim da kriv ni Garmin Connect, ampak Strava, ker mi je recimo v TrainingPeaks sinhroniziralo, le v Stravo ne. Problem pa je tudi, da datoteke ne morem uvoziti v Stravo, češ da je datoteka pokvarjena (katere koli končnice). A na Garmin Connectu vidim vse brez problema.

• 0 |-10+10

Meni vse prenaša... na telefonu imam prav tako stalno vklopljen Bluetooth... velikokrat pa tudi na števcu. Zaradi tega... nisem imel problemov.

Celo za nazaj mi je preneslo tisti dve kratki turi do Černelavec in nazaj, ko sva z SHadom nekaj nastavljala in sem rabil tudi ta kratka odseka, da ju števec zabeleži.

Najprej ni bilo na Stravi nič, nato sem ročno vnesel... in čez dva, tri dni je bilo dvojno.

• 0 |-10+10
    @Nikita:

Meni vse prenaša... na telefonu imam prav tako stalno vklopljen Bluetooth... velikokrat pa tudi na števcu. Zaradi tega... nisem imel problemov.

Celo za nazaj mi je preneslo tisti dve kratki turi do Černelavec in nazaj, ko sva z SHadom nekaj nastavljala in sem rabil tudi ta kratka odseka, da ju števec zabeleži.

Najprej ni bilo na Stravi nič, nato sem ročno vnesel... in čez dva, tri dni je bilo dvojno.

No danes je s tem bilo res nekaj posebnega. Sem kasneje naredil še eno aktivnost, shranil, vklopil in prenesel. Preneslo pa je samo ta zadnjo. Ono pred pa ne, kar je razumljivo, saj jo je že prej preneslo, vendar ne naprej na stravo. Zgleda da je bilo nekaj s samo datoteko.

• 0 |-10+10
    @Agent041:
    @Nikita:

No danes je s tem bilo res nekaj posebnega. Sem kasneje naredil še eno aktivnost, shranil, vklopil in prenesel. Preneslo pa je samo ta zadnjo. Ono pred pa ne, kar je razumljivo, saj jo je že prej preneslo, vendar ne naprej na stravo. Zgleda da je bilo nekaj s samo datoteko.

Ne vem, v čem je problem, meni te zadeve za sedaj rešuje, če je kaj narobe SHad, ampak vse datoteke, katere še niso prenešene, ti mora števec prenesti na splet. Če jih je petdeset, ali tri, ali ena.

Probaj res nekoga najti, da izmenjata izkušnje.

• 0 |-10+10

Saj ni problem, da števec nebi prenesel. Ker vožnja se prenese v Garmin Connect.

Problem je, ker potem ne prenese naprej v Stravo. Občasno šteka povezava Garmin Connect - Strava

• 0 |-10+10

connect.garmin.com/modern/act ivity/embed/1669634569

Embed funkcija očitno zaradi varnosti ne dela na forumu. Pa tudi na vseh ostalih forumih, ki jih obiskujem.
    Zgoraj je najboljši približek. Če koga zanima mu pojasnim.

• 0 |-10+10

Danes sem jo mahnil na Gradiščansko oz. Burgenland po nemško... s prvenstvenim namenom fotografiranja kulturnih spomenikov, raznih značilnostih teh krajev.

Nekaj naredil, spomin več ne dela, tako da mi ni nič pomagalo, da sem pred eno tremi leti tu spoznal malodane vsako cesto... tako sem najprej zašel v Rosenberg ali Rosendorf, več ne vem, nato pomotoma v tej vasici zavil proti glavni cesti... se znašel pri Popendorfu ali nekaj podobnega in šele malo pozneje zavil na  znano cesto proti Jennerstorfu.

Nazaj grede sta me prehitela dva kolesarja Vizuala... in ker je bila "vleka" pač na voljo, sem jo izkoristil vse do konca Domajinec, kjer so se nam poti... razhajale.

Jutri bo potrebno spet tja... verjetno malce bolj zgodaj, saj sem se vrnil domov... uro pred sončnim zahodom... kakor se temu pravi.

Foto razgledovalna tura

• 2 |-10+12

Da ne bo vse tako pusto... nekaj slikici, sicer v polni ločljivosti, ker jih še nisem obdeloval, zmanjševal, obrezoval...

uploaded

Na vrhu Eisenberga stoji ta lesenjača, turistični delavci so jo poimenovali po romantiki, verjetno Romantični kotiček, nemško pač ne vem. Je pa v sklopu hotela in še ene verjetno depandanse... lepa, zaključena celota, sredi "ničega", kakor jaz pravim.

uploaded

Tole bi naj bila ta depandansa, v ozadju se vidi hotel, ima bazen, za bazenim pa kar prepad in dolina s cesto od...

uploaded

... Oberdrosena do St. Martina pri Jennersdorfu. Na tej sliki je ta cesta vidna v dolini, nekdaj smo se tu veliko vozili... in mislim, da zelo, zelo malo obračali glave proti hribu ne zavedajoč se, kaj zamujamo: solidni vzpon in lepo okolje.

uploaded

Dokaj impozantna cerkev v kraju, vasici Maria Bild nad Jennersdorfom. Cerkev se vidi praktično od vsepovsod, če prihajaš v Jennersdorf z juga, torej z naše strani. Kot pravim, slike je treba malce popraviti, ker je tule drevo oz. prednji kadri pretemni.

• 0 |-10+10
    @Nikita:

Da ne bo vse tako pusto... nekaj slikici, sicer v polni ločljivosti, ker jih še nisem obdeloval, zmanjševal, obrezoval...

uploaded

Na vrhu Eisenberga stoji ta lesenjača, turistični delavci so jo poimenovali po romantiki, verjetno Romantični kotiček, nemško pač ne vem. Je pa v sklopu hotela in še ene verjetno depandanse... lepa, zaključena celota, sredi "ničega", kakor jaz pravim.

uploaded

Tole bi naj bila ta depandansa, v ozadju se vidi hotel, ima bazen, za bazenim pa kar prepad in dolina s cesto od...

uploaded

... Oberdrosena do St. Martina pri Jennersdorfu. Na tej sliki je ta cesta vidna v dolini, nekdaj smo se tu veliko vozili... in mislim, da zelo, zelo malo obračali glave proti hribu ne zavedajoč se, kaj zamujamo: solidni vzpon in lepo okolje.

uploaded

Dokaj impozantna cerkev v kraju, vasici Maria Bild nad Jennersdorfom. Cerkev se vidi praktično od vsepovsod, če prihajaš v Jennersdorf z juga, torej z naše strani. Kot pravim, slike je treba malce popraviti, ker je tule drevo oz. prednji kadri pretemni.

Jaz  se  tu  gor  dosti  vozim  v  obe  smeri  pa  tudi  spodaj  po  dolini  kakor  po  sosednjem  hribu  nad  Winisch  Minihofom, lepi  kraji, pa  tudi  te  ceste  tu  zgoraj  niso  tako  prometne.
    Drugače  pa  lepe  slike, moraš  pa  tu  slikat  tudi  v  jeseni. 

• 0 |-10+10

Truplo, 1.5. je v Lotermeki "iskanje razgledov", v organizaciji MTB Prlekije. Prideš?
    lpa 

• 0 |-10+10

To si me že vprašal na Stravi, vendar se tam nekako izogibam vsakih komentarjev.

Mislim, da me v Lotmerk ne bo. Čisto enostavno, Mirko ima, kakor je bilo vsaj napisano na temi in njihovi speletni strani strogo MTB turo... jaz pa takega kolesa nimam, niti nisem ne vem kak ljubitelj takega strogo določenega tipa kolesarjenja. Meni bolj odgovarja malo mešano... makadam, malo gozda, vmes asfalt, brezpotja, pa tudi takoj za tem prometna cesta.

Sicer pa, nikoli ne reci nikoli, morda bodo "pogoje omilili" in bo trasa primerna tudi za taka mešana, treking kolesa. Bi pa prvenstveno prišel zaradi fotografiranja in če se ne bi ravno "gnali do daske" po trasi, da bi lahko vmes prehitel skupino in kje na hribu sfotografiram malo "akcije", bi bil zainteresiran.

• 0 |-10+10

Še odgovor Jimeku: v vsakem primeru je praktično vsak motiv prirode primeren tudi za ovekovečiti v vseh letnih časih. Le tam... moraš biti.

Sicer bom na Eisberg še moral pred koncem drugega tedna, kajti te fotografije so tako za vzorec... mankajo oblaki, katerih pa zadnjič ni bilo. Nekako mi tak motiv brez oblakov... ne deluje živo, kakor jaz temu pravim, čeprav tega teorija ne potrjuje.

Pa tudi ob različnih dnevnih časih je nebo obarvano čisto drugače, tako, da tudi ni vseeno, kdaj si zgoraj in kaj fotografiraš oz. kam si obrnjen. Tam so je vmes tudi bolj ozka, malce zavita cesta s hišami praktično na njej... torej nekako čar minulega časa, ko še ni bilo tovornjakov, avtov... in širše ceste niti niso rabili. Po mojem tudi neki ostanek kulturne dediščine Gradiščanske, kar je tudi tema za fotografski natečaj. Neko toplo vodo pa seveda slovenski fotografi ne moremo odkriti, kajti tistega terena in njegovih značilnosti, kulture in spomenikov... seveda ne poznamo ravno dobro. Bo pa dovolj kakšna cerkev, kakšna značilnost... in potem je pač na komisiji, ti sliko sprejme, ali pa ne.

Vse to... nudi čudoviti čarni nasmeh naše prirode. Le pogledati, videti je treba, ne pa po moji logiki, samo divjati mimo... in nabijati povprečno hitrost, kot da je to edini cilj kolesarstva?

• 1 |-10+11

Današnja prav tako Foto raziskovalna tura:

Foto raziskovalna tura 2

Nekaj slikic... za razliko od zadnjič oblakov preveč, preveč...

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

Zadnja slika prikazuje manjši gradič Schloss Tabor v Mühlgrabnu. Ravno malo pred tem je bilo hladno... kot bi bil v hladilniku oz. kar manjšem zmrzovalniku, samo 8 stopinj je bilo, sam pa v letni kolesarski opremi. Ja... dolge hlače šparamo, dres z dolgimi rokavi se je nekam izgubil, rokavčki so lepo zloženi v omari, malo toplejša jakna... no, mogoče pa bi bilo potem pretoplo... Saj ni res, a? Da bi bilo vse še bolj shrljivo je začelo malce pikati z neba, pa sem jo kar urno ucvrl proti domu, kateri pa ni bil oddaljen pet minut, ampak skoraj dve uri od tu... na srečo... sem preživel, he, he...

• 0 |-10+10

Dobre slike.
    Prva mi je najbolj všeč.

Sem hotel "kopirat" tvojo turo že za praznični vikend pa vreme nekaj svira.
     Upam da ne bo treba montirati zimske gume nasmeh

• 0 |-10+10
    @SHad:

Dobre slike.
    Prva mi je najbolj všeč.

Sem hotel "kopirat" tvojo turo že za praznični vikend pa vreme nekaj svira.
     Upam da ne bo treba montirati zimske gume nasmeh

Mogoče se srečava v nedeljo, kajti za zdaj je v načrtu, da se udeležim pohoda s štartom ravno na tem hribčku pri hotelu. Ker se gre tudi na Madžarsko se bo šlo verjetno po tisti "slepi ulici", katera me po svoje zanima. Pa še fotografiranje bo... kar je še en plusek.

Kar se tiče vremena... mislim, da danes in jutri ne bo nič, kajti pri vetru petdeset in več na uro se mi ne da... pa še severni bi naj bil.

• 1 |-10+11

Včeraj sem se udeležil pohoda Trideželnega parka ob dnevu Zemlje in ker v naslovu teme izrecno ne piše, da se predstavlja samo kolesarstvo, zakaj ne bi malo opisal dogajanje in dodal kakšno slikico.

Štart je bil meni na zelo ljubem hribčku Eisenberg v Burgelandu. Pot nas je vodila proti vzhodu, proti Madžarski, skozi gozd, travnike. Prvo smo se ustavili ob stražnem stolpu, kakršnih je bilo veliko in so bili baje postavljeni na vsaka 2 kilometra med mejo Avstrije in Madžarske. Ja... takratna Madžarska je pač "pametno" ustavljala svoje državljane in jim verjetno dopovedovala, čemu bežijo iz bajnega socializma, a? Tale stolp, kateri je na sliki je kupil neki Avstrijec in ga dal premestiti na avstrisko ozemlje, tako da ni na prvotnem mestu. Sama ograja med državama je bila mislim da dvojna, zgoraj speljana elektrika.

uploaded

Dalje smo potem malce hodili levo in desno po gozdu, nekje prešli mejo in se po ravnem med polji in hišami podali v Gornji Senik na drugo stran ceste na neko kmetijo, gostilno... kjer smo se zadržali skoraj uro zaradi malice in krajših pogovorov.

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

Še nekaj slikic te kmetije, do katere pa vodi samo makadamska cesta:

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

Nazaj grede je šlo počasneje, tudi, ker smo se ustavili na enem vikendu, kjer je prijazni domačin ob solidnem znanju prekmurščine ponudil še "palinko":

uploaded

Nazaj grede sem bolj iskal motive teh res odročnih, dokaj zapuščeni krajev:

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

Evo, na koncu se je nabralo za približno 16 km hoje, imeli smo lepo vreme, dobro družbo.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Ffwd 40mm tubular
    Prodam FFWD 40mm obroce z pestami dtswiss 240. Obroci so v nulo ohranjeni in ravni, prevozenih imajo cca 15000km. Prodajam jih zaradi ne vec tako aktivnega kolesarjenja, v postev pride tudi kaksn ...
    Cena: 450,00 EUR
  • Prodajam
    WHEELSET ZA CESTNO KOLO MAVIC KSYRIUM SSC odlični, rabljeni
    Naprodaj so vrhunski obročniki za cestno kolo MAVIC KSYRIUM SSC + original zapenjalce ljubiteljsko voženo opravljen je celoten servis ( scintrirano u nulo ), podmazani ležaji , očiščeni račna : C ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Balanca
    Prodam MTB ravno balanco širine 600mm karbon 31,4mm
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno kolo wilier GTR
    Prodam cestno kolo Wilier GTR, velikosti S (164-175cm). Je letnik 2015 in je lepo ohranjen, vidno iz slik. Pred kratkim menjani bovdni in vse žice, tako da stroška s servisiranjem ni.Oprema: Shim ...
    Cena: 750,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno kolo Canyon Ultimate cf sl 9.0
    Prodam zgoraj omenjeno kolo Velikosti S (165-178cm). Je izvrstno ohranjen, brez praske. Nikoli vožen v dežju. Kupljen konec marca 2015. Z njim narejenih zgolj 3000km. Celotna oprema na njem je Sh ...
    Cena: 1.450,00 EUR
  • Prodajam
    Dragonja17a v bližini Portoroža
    oddamo več opremljenih apartmajev na mirni lokaciji v pritljičju, z teraso, parkirnim prostorom.  V bližini veliko kolesarskih poti.
  • Prodajam
    Scott Genius 50
    Prodam dve zelo dobro ohranjeni kolesi Scott Genius 50 na Ptuju. Prodam oba kolesa hkrati za 1.700€.
    Cena: 1.700,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarski dres
    Prodam kolesarski dres od proizvajalca žolna sport. Aero rokavi, zelo zračen in lahek, velikost M... (slika)
    Cena: 35,00 EUR
  • Prodajam
    Fondriest tf3 1.2
    Prodam odlično ohranjeno kolo fondriest tf3 1.2 z opremo campagnolo centaur carbon, velikost M (za višino od 172 do 185cm). Redno servisirano. Obroči fulcrum zero letnik 2016.
    Cena: 1.650,00 EUR
  • Prodajam
    Integrirano karbonsko krmilo cinelli ram 2
    Prodam, Več tukaj: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/int egrirano-karbonsko-krmilo-cine lli-ram-2-1317708540.html?aclc t=1491848504 & ...
    Cena: 120,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• IZO je ocenil +1
    Hujšanje s kolesom - pomoč!
  • bécane je ocenil +1
  • StaraKost je ocenil +1
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Fausto.....
  • Fausto.....
  • Fausto.....

Oglas 300x250

• Prodajam
    Ffwd 40mm tubular
    Prodam FFWD 40mm obroce z pestami dtswiss 240. Obroci so v nulo ohranjeni in ravni, prevozenih imajo cca 15000km. Prodajam jih zaradi ne vec tako aktivnega kolesarjenja, v postev pride tudi kaksn ...
    Cena: 450,00 EUR
  • Prodajam
    WHEELSET ZA CESTNO KOLO MAVIC KSYRIUM SSC odlični, rabljeni
    Naprodaj so vrhunski obročniki za cestno kolo MAVIC KSYRIUM SSC + original zapenjalce ljubiteljsko voženo opravljen je celoten servis ( scintrirano u nulo ), podmazani ležaji , očiščeni račna : C ...
  • Prodajam
    Balanca
    Prodam MTB ravno balanco širine 600mm karbon 31,4mm
    Cena: 40,00 EUR
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih