--Notification--

logo

2017 Po Kokošeče tikve, pa ešče malo okoule

Komentarji

• 0 |-10+10

To je za mene klasika do Riegersburga. Nikiti gre zahvala za to traso.

Sicer pa je Relive aplikacija kar v redu.
    Edino ta 3D mapa je malo slaba, hribi se ne povdarijo zadosti. Mogoče bi moral iti na kaj višjega od 1000 v.m. nasmeh
    Bom kaj drugega še prilepil.

• 0 |-10+10

Check out “Morning Ride” on Relive! www.relive.cc/view/1096233443

Po Goričkem in Madžarski.
    Še sliko je vključil ta Relive!

Nikita ti si še večinoma stacioniran na kopališču?

• 0 |-10+10
    @SHad:

Check out “Morning Ride” on Relive! www.relive.cc/view/1096233443

Po Goričkem in Madžarski.
    Še sliko je vključil ta Relive!

Nikita ti si še večinoma stacioniran na kopališču?

Več ali manj... sem na soboški Copacabani...

Vozim toliko, da se nabere tisočak na mesec. Vse s trekingom. Specialka je na servisu... že mesec dni. Je ne pogrešam.

Pa tudi slab mesec sem končno v službi. Res končno.
  • 0 |-10+10

Fino.
    Stavi se na kaki pivi.

• 0 |-10+10
    @SHad:

Fino.
    Stavi se na kaki pivi.

Seveda... Pivo ni problem. Skoraj vedno se ustavim na eni, ne spomnim se, kdaj sem se, če sploh, na dveh. Drži pa, da to naredim najrajši iznen oz. nekoliko dlje od Sobote.
  • 0 |-10+10
    @Nikita:
    @SHad:

Fino.
    Stavi se na kaki pivi.

Seveda... Pivo ni problem. Skoraj vedno se ustavim na eni, ne spomnim se, kdaj sem se, če sploh, na dveh. Drži pa, da to naredim najrajši iznen oz. nekoliko dlje od Sobote.

Oja, si se. Lani sigurno, ko sva se midva skupi vozla :-D
    lpa

• 0 |-10+10
    @areh:
    @Nikita:
    @SHad:

Fino.
    Stavi se na kaki pivi.

Oja, si se. Lani sigurno, ko sva se midva skupi vozla :-D
    lpa

Lansko letoje že zgodovina. Sicer pa sem mislil na dve pivi na isti lokaciji. Kajti, če se peljem npr. dvesto kilometersko turo in spijem vmes dve, tri pive v razmaku nekaj ur to prav tako ni noben greh. Kot sem napisal zadnjič, ko sem peljal po Madžarski, Avstriji, nato spet Madžarski... eno v Güssingu (po približno 120 km), eno v Zgornjem Seniku (po kakšnih 165 km) in eno na soboški Copacabani (preko 200 km)... v dokaj vročem vremenu. To vendar ni nič takega. Bolje, kakor neki sladki napitek, čeprav tudi tisto ni za odvreč, še posebej kakšna coca-cola, vsaj za moje izkušnje in okus.

Kdaj boš spet kaj kolovratil naokrog pri nas?

• 0 |-10+10

Sem že kar nekajkrat bil doli poleti, vendar bolj kolovratim po prleških grapah..kjer je senčno in hladneje..zdaj se mi ne ljubi dalj po ravnem vozit...se jevim potem konec sezone ko ne bo več take hice pa grem en krog..lp

• 0 |-10+10
    @areh:

Sem že kar nekajkrat bil doli poleti, vendar bolj kolovratim po prleških grapah..kjer je senčno in hladneje..zdaj se mi ne ljubi dalj po ravnem vozit...se jevim potem konec sezone ko ne bo več take hice pa grem en krog..lp

Prleške grape zame niso problem. Ker vozim tudi s trekingom trase okoli 80 in več kilometrov... Bolj bi bil problem, če bi bil teren blaten, preveč pogrezav, kajti jaz vseeno nimam ne vem kako širokih gum.

Vseeno se kdaj... javi!

• 0 |-10+10
    @SHad:

Fino.
    Stavi se na kaki pivi.

Točno vsega še ne morem splanirati zaradi pajdašice, vendar, a boš v soboto gori... Grške plus džabuke?

• 0 |-10+10
    @Nikita:
    @SHad:

Fino.
    Stavi se na kaki pivi.

Točno vsega še ne morem splanirati zaradi pajdašice, vendar, a boš v soboto gori... Grške plus džabuke?

Ja najverjetneje.
    Itak se bom vozil, še ne vem kje.

• 1 |-10+11

Glede na zadnjo objavo... se izgleda nihče ni vozil tri mesece, he, he... Vključno z mano, čeprav sem skoraj izpolnil letni načrt prevoziti štirinajsttisoč kilometrov.

Da ne pozabim "postopka" pripenjam sobotno vožnjo s specialko, katero sem "zajahal" mislim da komaj drugič ta mesec... zaradi slabega delovanja menjalnika me vožnja kaj prida ne veseli, pa tudi časa ravno nimam.

Sobotno kolesarsko "sprehajanje" po Goričkem

Pa še dogodek iz Hodoša: tam sem bil mislim da nekje ob pol enih, trgovino pa so zaprli ob dvanajstih. Jaz pa lačen in zaželjen malice. Vseeno potrkam, saj sem pred leti ob podobnem dogodku našel odprata vrata in prijazno trgovko. Tudi v soboto podobno, dobim zaželjeno in grem v gostilno v isti zgradbi, si naročim pijačo, vprašam, če lahko jem in dobim potrditev in nato še kumarce in papriko, brez, da bi kaj prosil. Pa naj nekdo reče, da Goričanci niso darežljivi in prijazni?

Pa še nedeljska tura s trekingom. Namen je bil, da malce potipam kakšno samotno gozdno potko in okoli probam najti kakšen kostanj, morda tudi šipek. Skoraj nič od tega, kostanjem več pač ni, letos jih je po mojem tudi bistveno manj zaradi spomladanske zmrzali. Šipek tudi ravno ne raste vsepovsod, vseeno pa se je nekaj našlo in bo to treba pobrati po prvi zmrzali, nekje v novembru. Prvič sem se tudi peljal po eno čisto novi gozdni poti, začenši pri Marofu v Mačkovcih in končal sem pri Pečarovcih. Zgoraj super, spodaj pri Pečarovcih pa so se malce začele težavice... dokaj veliki "capaši" na cesti polni vode, tudi blata ni manjkalo. Vsekakor pa je to odlična cesta za MTB vožnje, še posebej poleti, ko ni toliko blata, če koga to moti. Vzpon je kar soliden, sicer pa vsi vejo, da je vzpon v Pečarovcih za prekmurske zadeve že malce težji. Višinska razlika v gozdu je praktično enaka oz. verjetno še nekaj večja, saj Marof vseeno leži višje, kakor Sebaščan.

Nedeljsko potepanje po Goričkem

• 0 |-10+10
    @Nikita:

Glede na zadnjo objavo... se izgleda nihče ni vozil tri mesece, he, he... Vključno z mano, čeprav sem skoraj izpolnil letni načrt prevoziti štirinajsttisoč kilometrov.

Da ne pozabim "postopka" pripenjam sobotno vožnjo s specialko, katero sem "zajahal" mislim da komaj drugič ta mesec... zaradi slabega delovanja menjalnika me vožnja kaj prida ne veseli, pa tudi časa ravno nimam.

Sobotno kolesarsko "sprehajanje" po Goričkem

Pa še dogodek iz Hodoša: tam sem bil mislim da nekje ob pol enih, trgovino pa so zaprli ob dvanajstih. Jaz pa lačen in zaželjen malice. Vseeno potrkam, saj sem pred leti ob podobnem dogodku našel odprata vrata in prijazno trgovko. Tudi v soboto podobno, dobim zaželjeno in grem v gostilno v isti zgradbi, si naročim pijačo, vprašam, če lahko jem in dobim potrditev in nato še kumarce in papriko, brez, da bi kaj prosil. Pa naj nekdo reče, da Goričanci niso darežljivi in prijazni?

Pa še nedeljska tura s trekingom. Namen je bil, da malce potipam kakšno samotno gozdno potko in okoli probam najti kakšen kostanj, morda tudi šipek. Skoraj nič od tega, kostanjem več pač ni, letos jih je po mojem tudi bistveno manj zaradi spomladanske zmrzali. Šipek tudi ravno ne raste vsepovsod, vseeno pa se je nekaj našlo in bo to treba pobrati po prvi zmrzali, nekje v novembru. Prvič sem se tudi peljal po eno čisto novi gozdni poti, začenši pri Marofu v Mačkovcih in končal sem pri Pečarovcih. Zgoraj super, spodaj pri Pečarovcih pa so se malce začele težavice... dokaj veliki "capaši" na cesti polni vode, tudi blata ni manjkalo. Vsekakor pa je to odlična cesta za MTB vožnje, še posebej poleti, ko ni toliko blata, če koga to moti. Vzpon je kar soliden, sicer pa vsi vejo, da je vzpon v Pečarovcih za prekmurske zadeve že malce težji. Višinska razlika v gozdu je praktično enaka oz. verjetno še nekaj večja, saj Marof vseeno leži višje, kakor Sebaščan.

Nedeljsko potepanje po Goričkem

Napačno, jaz  še  vozim.....smeh

• 0 |-10+10
    Oziroma že voziš?
    Si imel poškodbo koliko se spomnim?
  • 0 |-10+10
    @SHad: Oziroma že voziš?
    Si imel poškodbo koliko se spomnim?

Ja  imel  sem  poškodbo,kar  dolgo  brez  kolesa tako, da  res  že  vozim, vozim  se  pa  še  danes  85,30 km.smeh
    Ker  sem  začel  letos  voziti  kasneje, kakor  prejšnja  leta  pač  zdaj  malo  nadoknadim  izgubljeno....mežik

• 0 |-10+10

image

image

image

Evo  danes  pa  predbožična  tura  je  bilo  treba  izkoristit  zelo  lepo  vreme  in  ker  ni  snega  pa  so  ceste  suhe  sem  se  sveda  podal  na  turo  po  Avstriji  ter  opravil  obvezen  vzpon  na  grad  Kapfeinstein, nabralo  se  je  okrog  60 km, res  prava  uživancija.smeh
    Vsem skupaj  pa  želim  vesel  in  miren  božič.

• 0 |-10+10
    Mislim, da sem te videl. Sem se razgledoval iz svete Ane z jakno enake barve kot tvoja, pa si šibal proti Kapfensteinu.

http://shrani.si/f/3Y/J3/498fyGjk/imag1632.jpg
  • 0 |-10+10
    @SHad: Mislim, da sem te videl. Sem se razgledoval iz svete Ane z jakno enake barve kot tvoja, pa si šibal proti Kapfensteinu.

shrani.si/f/3Y/J3/498fyGjk/im ag1632.jpg

Jaz  sem  se  pripeljal  čez  v  Avstrijo  v  Kugli  ter  mimo  Neustifta  proti  Kapfeinsteinu.

• 0 |-10+10
    Aha, potem pa nisi bil ti.
  • 2 |-10+12

Kako se vama da, a? Ni več vsaj trideset stopinj, vidim da ni specialke, pijača v bidonu zaledeni v pol ure. Vsaj dve kili obleke je treba navleči... Uh...

Saj se hecam, he, he!

Sam se držim strogo Slovenije oz. moje Obmurske dežele, tu in tam preidem tudi našo Möjro, Ledavo obvezno... Do konca leta planiram še vožnjo jutri, verjetno v petek in soboto, za nedeljo bomo videli. Načrt, prevoziti letos štirinajsttisoč kilometrov je presežen že za 4%, še za kakšnega se bomo potrudili. Seveda so kilometri samo ena vrednost, ostane pa slabša intenziteta, tudi neko pretirano številko v metrih vzponov nisem dosegel, pa nič zato. Tudi najdaljša tura je bila le malce čez dvesto....

Bo pa potrebno za drugo leto pljuniti v noge... če se vse izzide in drugo leto je deseta obletnica moje prve daljše vožnje s celjani od Celja do Ulcinja... bi naj turo ponovili. Seveda manj resno, kakor takrat. Sicer pa... do septembra je še celih osem mesecev in kusor.

• 1 |-10+11
    @Nikita:

Kako se vama da, a? Ni več vsaj trideset stopinj, vidim da ni specialke, pijača v bidonu zaledeni v pol ure. Vsaj dve kili obleke je treba navleči... Uh...

Saj se hecam, he, he!

Sam se držim strogo Slovenije oz. moje Obmurske dežele, tu in tam preidem tudi našo Möjro, Ledavo obvezno... Do konca leta planiram še vožnjo jutri, verjetno v petek in soboto, za nedeljo bomo videli. Načrt, prevoziti letos štirinajsttisoč kilometrov je presežen že za 4%, še za kakšnega se bomo potrudili. Seveda so kilometri samo ena vrednost, ostane pa slabša intenziteta, tudi neko pretirano številko v metrih vzponov nisem dosegel, pa nič zato. Tudi najdaljša tura je bila le malce čez dvesto....

Bo pa potrebno za drugo leto pljuniti v noge... če se vse izzide in drugo leto je deseta obletnica moje prve daljše vožnje s celjani od Celja do Ulcinja... bi naj turo ponovili. Seveda manj resno, kakor takrat. Sicer pa... do septembra je še celih osem mesecev in kusor.

Tudi  jaz  imam  naslednje  leto  nek  cilj, letos  ni  šlo  pač  poškodba, tako, da  če  se  vse  izide  je  v  planu, da  prevozim  Alp de  Huez  v  Franciji.

• 0 |-10+10
    @morison:
    @Nikita:

Saj se hecam, he, he!

Tudi  jaz  imam  naslednje  leto  nek  cilj, letos  ni  šlo  pač  poškodba, tako, da  če  se  vse  izide  je  v  planu, da  prevozim  Alp de  Huez  v  Franciji.

Hm... pa ja ne boš šel tja samo zaradi tega?

Hrib je sicer znan... ampak kolikor vem, pa niti ni ne vem kako strm, dolg bi naj bil cca. 15 km?

Ti si bil tam, mene pa vleče Glosglocner... praktično si tam in nazaj za en dan, pa še vzpon opraviš. Moram pa najti kakšnega sotrpina ali dva, tri... kajti sam sigurno ne mislim voziti avta preko cele Avstrije. Saj bi me dolgčas.... ubil!

• 0 |-10+10
    Jaz sem hotel letos na Grossglockner.
    Sem prestavil na 2018.
    Bi pa prespal, če se že daleč peljem, pa potem drugi dan še kak ogled opravil. Npr. ogled mesta Lienz.
  • 0 |-10+10
    @SHad: Jaz sem hotel letos na Grossglockner.
    Sem prestavil na 2018.
    Bi pa prespal, če se že daleč peljem, pa potem drugi dan še kak ogled opravil. Npr. ogled mesta Lienz.

Nisem neki veliki pristaš ogleda mest. Kaj pa lahko vidim? Muzeji me ne zanimajo, kakšne zgradbe za fotografiranje bi bile zanimive, vendar... potem je en dan premalo, pa tudi vprašanje je, koga bi to kasneje zanimalo? En Lienz je verjetno lepo mesto, vendar v Sloveniji neznano...

Ja, sezona se počasi končuje, decembra sem prevozil res zelo,  zelo blizu petsto kilometrov, še kakšnih sto bo... in skoraj petnajst tisoč skupaj, kar sem itak že omenil. Načrti za drugo leto? Veliko manj kilometrov na kolesu in več peš, tudi tek bo na sporedu, saj vidim, da mi je vsako leto težje tako pri košarki, kakor drugače v peš gibanju. Tetive se hitro vnamejo in vzrok bo tudi, da praktično celo leto nič ne naredim glede te kondicije.

• 0 |-10+10
    @SHad: Jaz sem hotel letos na Grossglockner.
    Sem prestavil na 2018.

Jaz  sem  prespal  v  Heiligenblutu  lep  apartma  in  cenovno  zelo  ugodno. Tu  lahko  prespiš  se  pelješ  na  Franz  Josef  hohe  pa  Hochtur  in  Edelweisspitze  se  sputiš  v  dolino  v  Zell  am  See  in  se  vrneš  nazaj  seveda  pa  lahko  z  Edelweisspitza  tudi  takoj  nazaj  v  Heiligenblut  odvisno  od  časa. Za  vožnjo  z  kolesom  ne  plačaš  cestnine  imaš  posebno  rampo  pritisneš  gumb  in  se  ti  odpre.
    Če  hočeš  ti  lahko  podrobno  opišem  v  katerem  apartmaju  sem  bil, cene  so  v  poletnem  času  zelo  ugodne  za  noćitev  z  zajtrkom  je  pa  kolesarjenje  po  tej  cesti  Hochalpenstrasse  prečudovito, če  še  imaš  lepo  sončno  vreme  pa  sploh,kakor  tudi  razgledi.Ko  štartaš  i  te  vasi  Heiligenblut  je  pa  prvih  5 km  izredno  strmih  vse  do  cestninesmeh

Dodaj komentar

Dodajanje komentarjev je onemogočeno!
  • Ghost Lector ebs race carbon, M velikost

Ghost Lector ebs race carbon, M velikost

Prodam specialko kupljeno avgusta 2014. Oprema nadgrajena v sram red. Gonilka ultegra 50/34, obroči shimano rs. Info na zs ali mobi 070//495--990

Cena: 1.200,00 EUR
  • GIANT XTC1, 26" - poceni prodam!

GIANT XTC1, 26" - poceni prodam!

GIANT XTC1, velikost XL/20"; 178-188cm Praktično novo - brez sledi uporabe r. cena 1450€ - dokazilo račun Okvir ALU XXSL Fluid Kvalitetna oprema: Rock Shox Reba - motion control Shimano SLX, XT (...)

Cena: 700,00 EUR
  • S-Works Stumpjumper, XXL

S-Works Stumpjumper, XXL

redna cena 5600€ Kapitalen 29-er  XXL/23": 185-200cm Top alu frameset, baje lažji od karbonskega... Vilice RS Reba Grupa 1x11r: Sram X1, zavore Eliksir 7 SL Lahki obroči Miche 960 Karbonska gonil(...)

Cena: 1.500,00 EUR
  • Buy Real/Fake Passports,Drivers license,ID cards,Birth certificate,Visa etc..

Buy Real/Fake Passports,Drivers license,ID cards,Birth certificate,Visa etc..

Buy Real/Fake Passports,Drivers license,ID cards,Birth certificate,Visa etc.. Are you trying to change your nationality ? do you need work papers ? do you want to travel ? do you need papers you (...)

Cena: Po dogovoru
  • gonilka Shimano FC-RS500 52/36T

gonilka Shimano FC-RS500 52/36T

Prodam gonilko Shimano FC-RS500 52/36T !   Gonilka je nova, sneta z novega kolesa.

Cena: 70,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• CEironman je ocenil +1
    9. BIKE FESTIVAL PORTOROŽ
  • ZigaK je ocenil +1
    Lepe kolesarke
  • matjaz1 je ocenil +1
    Črna gora s kolesom
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Lepa tura
  • Doping in ergogena sredstva
  • Doping in ergogena sredstva

Oglas 300x250

• Prodajam
    Ghost Lector ebs race carbon, M velikost
    Prodam specialko kupljeno avgusta 2014. Oprema nadgrajena v sram red. Gonilka ultegra 50/34, obroči shimano rs. Info na zs ali mobi 070//495--990
    Cena: 1.200,00 EUR
  • Prodajam
    GIANT XTC1, 26" - poceni prodam!
    GIANT XTC1, velikost XL/20"; 178-188cm Praktično novo - brez sledi uporabe r. cena 1450€ - dokazilo račun Okvir ALU XXSL Fluid Kvalitetna oprema: Rock Shox Reba - motion control Shimano SLX, XT (...)
    Cena: 700,00 EUR
  • Prodajam
    S-Works Stumpjumper, XXL
    redna cena 5600€ Kapitalen 29-er  XXL/23": 185-200cm Top alu frameset, baje lažji od karbonskega... Vilice RS Reba Grupa 1x11r: Sram X1, zavore Eliksir 7 SL Lahki obroči Miche 960 Karbonska gonil(...)
    Cena: 1.500,00 EUR
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih