--Notification--
logo

IZBIRA TUBULARJA

Komentarji

• 0 |-10+10

Mi zna mogoče kdo svetovat, katere tabularje se najbolj splača kupit, glede na ceno, vzdržljivost in oprijem. Vem da vsak kolesar razmišlja po svoje, in ima vsak svojo priljubljeno znamko, pa vendar??
    Zanima me kaj največ vozite in je preverjeno dobro?

Hvala za vaša mnenja :) 

• 0 |-10+10
    Tufo S33 Pro
    Cenovno ugodno in dolga doba (preizkušeno)
    Conti sprinter v enem mesecu 2x defekt (možno da smola) :) Lp
  • 0 |-10+10

No, Conti Sprinter mi je držal tudi čez 13.000 km, tako da je to bila definitivno smola.
    Priporočam Conti (Sprinter in Competition) in Vittoria Corsa Elite - 25 mm

• 0 |-10+10

Jaz furam ves čas Tufo tubularje...tako, da imam izkušnje samo z njimi,
    sporbal S33 Pro, Hi-Composite Carbon, Elite Ride in Elite Jet...vsi so zdržali 1 sezono pri skoraj enakih kilometrih....se mi zdi da pr nas rekreativcih je bolj odvisno od sreče kot pa kaj drugega :D 

• 0 |-10+10

Schwalbe One 22mm. Top tabular, dobra teža, hiter. Pa še ugodno se jih dobi

www.extremevital.com/sl/koles a/kolesarski-plasci-schwalbe-o ne-tubular-p-13044.html

• 2 |-10+12
    Veloflex Arnberg 25
  • 0 |-10+10

Mene pa bolj zanima kolko časa vam zdrži en tubular in kolko defektov (predrtij) imate na sezono (na kolko kilometrov)...

Da malo primerjam s klinčerji...

Ter...

-če tisto tesnilo res služi namenu!!!??? Pač, da tudi če predreš, samo vliješ notri, zavrtiš, napumpaš????? :)

-če tubular res spušča tlak?  V smislu, da ko greš kolesarit imaš 8.5 barov, po parih urah pa samo še 6?

• 0 |-10+10
    @Anquetil.J: Veloflex Arnberg 25

So veloflex res v redu?
    ker sem slišal da se jih ogromno predre?
    Me pa mika nakup le teh ;) 

• 1 |-10+11
    @nejchy:

.......

-če tubular res spušča tlak?  V smislu, da ko greš kolesarit imaš 8.5 barov, po parih urah pa samo še 6?

To naj bi bili tubularji z latexovo zračnico. Imajo pa tudi prednosti: manjši kotalni upor in težje predrtje.

Profiji veliko vozijo Conti Competition LTD (se jih ne da dobit v prosti prodaji), ki imajo prav latexovo zračnico.

• 0 |-10+10
    @m3ki:
    @Anquetil.J: Veloflex Arnberg 25

So veloflex res v redu?
    ker sem slišal da se jih ogromno predre?
    Me pa mika nakup le teh ;) 

Sigurno se jih par tisoč na leto. Na svetu.

• 0 |-10+10
    A je kdo ze vozil novo Vittorio Graphene plus?
    Mnenja?
    Lp
  • 0 |-10+10

Vozil Open Graphene+(klinčer), odlične, oprijem vrhunski, mogoče po občutku mal počasnejše.

• 0 |-10+10

To sezono predrl 2x. 1x veloflex karbon in 1x conti sprinter. Obakrat pitstop ni pomagal nič. (prevelika luknja) Drugo rundo sem (thx god) imel rezervo. Drugače pa pride v poštev le asistenca. (npr. pri Zav. Triglav). Grem nazaj na klinčer. 

• 0 |-10+10

@lytiarin: na kolko kilometrov?
    hvala za mnenje...

Kakšno imate drugi izkušnje s tistim tesnilom?

Kot verjtno vsak kolesar bi tudi sam rad imel tubularje. Sama felga cenejša, tubularje se tudi že ugodno dobi, naj bi bili bol sigurni pred defekti, malo trdejši a naj bi blo "to - to" + seveda teža in zavorna površina se ne pregreva (in ne uniči tako hitro)...

Sem pa zlo ne-tehnični tip. Zračnice res ni problem zamenjati.., tudi tisto tesnilo nebi bilo problem vliti in napumptati tubular. Ampak tubularja pa spet dodatnega nebi nosil s sabo, ter tudi verjetno ga sam nebi znal zamenjati... :) hmmm

• 1 |-10+11
    Men je tesnilo brezveze, tlak je visok, količina zraka majhnain je hitro tubular prazen. Latex sploh ne priporočam.
    Tanek(19 ali 20) tubular v žep in pumpo je najbolje.
  • 1 |-10+11
    Veloflex je šel takoj (cca 200 km),conti pa po cca 1000. Menjava je zame kar problematična. Najprej si skoraj polomim prste da tubija odlimam, potem sledi zamenjava podaljškov, potem pa sledi vožnja (domov) kot po jajcih zaradi neprilimanega in slabo napumpanega tubija. Da smo pošteni : vožnja s tubo je hitrejša (sploh v ovinkih navzdol) in bolj odzivna.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    ~~P: Specialized S-WORKS 6 Road~~
    Prodam nekajkarat (max 20) rabljene kolesarske čevlje Specialized S-WORKS 6. Čevlji so številka 45. Na podplatu imajo nekaj znakov uporabe, na vrhu pa so... ne bom pisal, da so kot novi, ker niso ...
    Cena: 250,00 EUR
  • Prodajam
    Super Record EPS upgrade kit
    Kit za nadgradnjo mehanske skupine opreme Campagnolo Super Record EPS vsebuje: Campagnolo Super Record EPS zadnji menjalnik Campagnolo Super Record EPS sprednji menjalnik Campagnolo Super Record ...
    Cena: 1.550,00 EUR
  • Prodajam
    kolesarske ženske čevlje BMT
    Prodam MTB ženske kolesarske čevlje BMT Marathon. Čevlji so izredno malo nošeni, številka 38. Ogled v LJ, več info na ZS.(slika)  
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Orodje za stiskanje šalic Unior
    Prodam orodje za stiskanje šalic krmilnega ležaja, primerno tudi za različne tipe gonilnih ležajev. Ostale info na zs www.factorystore.si/unior-oro dje-za-stiskanje-salic-krmilne ga-lezaja ...
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Cestno krmilo FSA Plasma compact
    Prodaja se rabljeno karbonsko cestno krmilo z integrirano fajfo. Krmilo je rabljeno, vidni so normalni znaki uporabe in traku, ampak brezhibna, brez poškodb. Širina je 44cm, dolžina fajfe je 110m ...
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    EURUS 2-wayfit obročniki
    prodajam rabljene obročnike Campagnolo Eurus 2-wayfit...račna je Shimano..odlični, trpežni, lahki, neuničljivi.....prodajam zaradi nakupa drugih.gor je kaseta ultegra 10-redna, lahko prodam skupa ...
    Cena: 390,00 EUR
  • Prodajam
    P:cestno kolo Scott CR1 Carbon Shimano 5800 11, velikost L.
    P:cestno kolo Scott CR1 Carbon Shimano 5800 11, velikost L. Kolo z 0km. Račun, garancija 2017 na okvir in ostale komponente. (slika) Specifikacije: -okvir Scott CR1 Carbon HMF, velikost L -pre ...
    Cena: 1.690,00 EUR
  • Prodajam
    P:set obročev Ritchey Apex WCS Carbon 38mm Tubular
    P:set obročev Ritchey Apex WCS Carbon 38mm Tubular, račna Shimano 9/10 speed.Obroči so kot novi, z njimi ni bilo prevoženo realno več kot 1.000km. Uporabljeni samo na nekaj trijatlon tekmah.Na ob ...
    Cena: 600,00 EUR
  • Prodajam
    P:set obročev Xentis-Solist ONE 42 Tubular, Shimano 9/10/11
    P:set obročev Xentis-PanchoWheels Solist ONE 42 UD Carbon Tubular, račna Shimano 9/10/11 speed. (slika) Obroč izdelan pri podjetju Xentis Austria, z njihovo patentirano zavorno površino in dož ...
    Cena: 1.000,00 EUR
  • Prodajam
    P: cestno kolo Look 695 SR I-Pack, velikost XL
    P: cestno kolo Look 695 SR I-Pack, velikost XL (slika) (slika) Odlično ohranjeno, kupljeno decembra 2014, prevoženo vsega ca. 2.000km, garancija na okvir do leta 2019. -okvir Look 695 SR XL ...
    Cena: 2.800,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• SAVINJSKA runda
  • SAVINJSKA runda
  • IZBIRA TUBULARJA

Oglas 300x250

• Prodajam
    ~~P: Specialized S-WORKS 6 Road~~
    Prodam nekajkarat (max 20) rabljene kolesarske čevlje Specialized S-WORKS 6. Čevlji so številka 45. Na podplatu imajo nekaj znakov uporabe, na vrhu pa so... ne bom pisal, da so kot novi, ker niso ...
    Cena: 250,00 EUR
  • Prodajam
    Super Record EPS upgrade kit
    Kit za nadgradnjo mehanske skupine opreme Campagnolo Super Record EPS vsebuje: Campagnolo Super Record EPS zadnji menjalnik Campagnolo Super Record EPS sprednji menjalnik Campagnolo Super Record ...
    Cena: 1.550,00 EUR
  • Prodajam
    kolesarske ženske čevlje BMT
    Prodam MTB ženske kolesarske čevlje BMT Marathon. Čevlji so izredno malo nošeni, številka 38. Ogled v LJ, več info na ZS.(slika)  
    Cena: Po dogovoru
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih