--Notification--

logo

IZBIRA TUBULARJA

Komentarji

• 0 |-10+10

Mi zna mogoče kdo svetovat, katere tabularje se najbolj splača kupit, glede na ceno, vzdržljivost in oprijem. Vem da vsak kolesar razmišlja po svoje, in ima vsak svojo priljubljeno znamko, pa vendar??
    Zanima me kaj največ vozite in je preverjeno dobro?

Hvala za vaša mnenja :) 

• 0 |-10+10
    Tufo S33 Pro
    Cenovno ugodno in dolga doba (preizkušeno)
    Conti sprinter v enem mesecu 2x defekt (možno da smola) :) Lp
  • 0 |-10+10

No, Conti Sprinter mi je držal tudi čez 13.000 km, tako da je to bila definitivno smola.
    Priporočam Conti (Sprinter in Competition) in Vittoria Corsa Elite - 25 mm

• 0 |-10+10

Jaz furam ves čas Tufo tubularje...tako, da imam izkušnje samo z njimi,
    sporbal S33 Pro, Hi-Composite Carbon, Elite Ride in Elite Jet...vsi so zdržali 1 sezono pri skoraj enakih kilometrih....se mi zdi da pr nas rekreativcih je bolj odvisno od sreče kot pa kaj drugega :D 

• 1 |-10+11

Schwalbe One 22mm. Top tabular, dobra teža, hiter. Pa še ugodno se jih dobi

www.extremevital.com/sl/koles a/kolesarski-plasci-schwalbe-o ne-tubular-p-13044.html

• 2 |-10+12
    Veloflex Arnberg 25
  • 0 |-10+10

Mene pa bolj zanima kolko časa vam zdrži en tubular in kolko defektov (predrtij) imate na sezono (na kolko kilometrov)...

Da malo primerjam s klinčerji...

Ter...

-če tisto tesnilo res služi namenu!!!??? Pač, da tudi če predreš, samo vliješ notri, zavrtiš, napumpaš????? :)

-če tubular res spušča tlak?  V smislu, da ko greš kolesarit imaš 8.5 barov, po parih urah pa samo še 6?

• 0 |-10+10
    @Anquetil.J: Veloflex Arnberg 25

So veloflex res v redu?
    ker sem slišal da se jih ogromno predre?
    Me pa mika nakup le teh ;) 

• 1 |-10+11
    @nejchy:

.......

-če tubular res spušča tlak?  V smislu, da ko greš kolesarit imaš 8.5 barov, po parih urah pa samo še 6?

To naj bi bili tubularji z latexovo zračnico. Imajo pa tudi prednosti: manjši kotalni upor in težje predrtje.

Profiji veliko vozijo Conti Competition LTD (se jih ne da dobit v prosti prodaji), ki imajo prav latexovo zračnico.

• 0 |-10+10
    @m3ki:
    @Anquetil.J: Veloflex Arnberg 25

So veloflex res v redu?
    ker sem slišal da se jih ogromno predre?
    Me pa mika nakup le teh ;) 

Sigurno se jih par tisoč na leto. Na svetu.

• 0 |-10+10
    A je kdo ze vozil novo Vittorio Graphene plus?
    Mnenja?
    Lp
  • 0 |-10+10

Vozil Open Graphene+(klinčer), odlične, oprijem vrhunski, mogoče po občutku mal počasnejše.

• 0 |-10+10

To sezono predrl 2x. 1x veloflex karbon in 1x conti sprinter. Obakrat pitstop ni pomagal nič. (prevelika luknja) Drugo rundo sem (thx god) imel rezervo. Drugače pa pride v poštev le asistenca. (npr. pri Zav. Triglav). Grem nazaj na klinčer. 

• 0 |-10+10

@lytiarin: na kolko kilometrov?
    hvala za mnenje...

Kakšno imate drugi izkušnje s tistim tesnilom?

Kot verjtno vsak kolesar bi tudi sam rad imel tubularje. Sama felga cenejša, tubularje se tudi že ugodno dobi, naj bi bili bol sigurni pred defekti, malo trdejši a naj bi blo "to - to" + seveda teža in zavorna površina se ne pregreva (in ne uniči tako hitro)...

Sem pa zlo ne-tehnični tip. Zračnice res ni problem zamenjati.., tudi tisto tesnilo nebi bilo problem vliti in napumptati tubular. Ampak tubularja pa spet dodatnega nebi nosil s sabo, ter tudi verjetno ga sam nebi znal zamenjati... :) hmmm

• 1 |-10+11
    Men je tesnilo brezveze, tlak je visok, količina zraka majhnain je hitro tubular prazen. Latex sploh ne priporočam.
    Tanek(19 ali 20) tubular v žep in pumpo je najbolje.
  • 1 |-10+11
    Veloflex je šel takoj (cca 200 km),conti pa po cca 1000. Menjava je zame kar problematična. Najprej si skoraj polomim prste da tubija odlimam, potem sledi zamenjava podaljškov, potem pa sledi vožnja (domov) kot po jajcih zaradi neprilimanega in slabo napumpanega tubija. Da smo pošteni : vožnja s tubo je hitrejša (sploh v ovinkih navzdol) in bolj odzivna.
  • 0 |-10+10
    Jaz sem bolj ko ne skozi na Tufo,takšni in drugačni,se mi še ni zgodilo da ne bi prišel do doma če sem imel defekt ko sem nalil po predrtju Tufo extrem sealent noter,tudi če je imel tabular kar veliko luknjo sem še vedno lahka napumpal 4-5 barov pa je šlo do doma .

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Obroči Fulcrum Racing 7,Shimano

Obroči Fulcrum Racing 7,Shimano

Prodam obroče Fulcrum Racing 7 ,Shimano račna, Continental Grand Prix 4000 gumami malo rabljene.. Obroči so vzeti z novega kolesa...   info:www.bike24.com/1.php?content= 8;product=112470;menu=100(...)

Cena: 140,00 EUR
  • Scott Solace 15 Disc

Scott Solace 15 Disc

Prodam karbonsko cestno kolo Scott Solace 15 Disc ! Kupljen oktober 2016. Kot nov, prevoženih 500 km v letu 2016. Letošnje leto (2017) nevoženo. Račun in garancija (5 let). Prodam zaradi neustrez(...)

Cena: 1.550,00 EUR
  • cestni obroči Syncros RP2.0 Disc

cestni obroči Syncros RP2.0 Disc

Prodam cestne obroče Syncros RP2.0 Disc ! Obroči so brezhibni in nepoškodovani. Prevoženih 500 km. Obroč: Alloy Clincher Disc Rim, 24mm width, 24h Napere: DT Aero, DT Aero Comp 2-cross, 24 front (...)

Cena: Po dogovoru
  • Scott Spark RC 900 WC, PRO, COMP

Scott Spark RC 900 WC, PRO, COMP

Na zalogi modeli 2018,  WC, PRO in Comp

• Continental RaceKing 2.2

Continental RaceKing 2.2

Prodam dve novi (nemontirani) pnevmatiki Continental RaceKing 2.2.Cena velja za komplet. Več info na ZS ali 051-688-040

Cena: 30,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• -BLAŽ- je ocenil +1
    Camino s kolesom iz Slovenije
  • SODROVC je ocenil +1
    Biciklistika
  • SODROVC je ocenil +1
    Katere led luci
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Camino s kolesom iz Slovenije
  • Biciklistika
  • Katere led luci

Oglas 300x250

• Prodajam
    Obroči Fulcrum Racing 7,Shimano
    Prodam obroče Fulcrum Racing 7 ,Shimano račna, Continental Grand Prix 4000 gumami malo rabljene.. Obroči so vzeti z novega kolesa...   info:www.bike24.com/1.php?content= 8;product=112470;menu=100(...)
    Cena: 140,00 EUR
  • Prodajam
    Scott Solace 15 Disc
    Prodam karbonsko cestno kolo Scott Solace 15 Disc ! Kupljen oktober 2016. Kot nov, prevoženih 500 km v letu 2016. Letošnje leto (2017) nevoženo. Račun in garancija (5 let). Prodam zaradi neustrez(...)
    Cena: 1.550,00 EUR
  • Prodajam
    cestni obroči Syncros RP2.0 Disc
    Prodam cestne obroče Syncros RP2.0 Disc ! Obroči so brezhibni in nepoškodovani. Prevoženih 500 km. Obroč: Alloy Clincher Disc Rim, 24mm width, 24h Napere: DT Aero, DT Aero Comp 2-cross, 24 front (...)
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

Vroče strani

Seznam vseh

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih