--Notification--
logo

Cannondale CAAD12 Ultegra

Komentarji

• 0 |-10+10

Zanimajo me še vaše izkušnje z gonilnim ležajem BB30a(BB30) katerega ima CAAD12 Ultegra? Zasledil sem da pogosto prihaja do nadležnega klikanja oz pokanja v ležaju?

• 0 |-10+10

poka in skripa samo na tistih kolesih ki so bili slabo sestavljeni slabo namazani spoji med lezajem in okvirjem

• 0 |-10+10
    @m13:

poka in skripa samo na tistih kolesih ki so bili slabo sestavljeni slabo namazani spoji med lezajem in okvirjem

Tako je...al pa pretegnjen lezaj...
  • 0 |-10+10
    @gorann3:
    @SODROVC:

gorann3: zakaj bi bili prizadeti? Kolega ima eno hudo kolo, tako za 10k€, Ltd. Edition, 60 jih je menda bilo v seriji. Ima denar, družina ni nič prikrajšana. To, ali ga je preplačal, je težko vedeti ali oceniti.
    A če ima kdo večje št. koles doma, a je potem on tudi prizadet? Le glej, kaj boš izjavil, da me ne prizadaneš! :)
    Pa če ima kdo željo, da se mu izdela kol po meri in sestavi po željah, kaj je tu narobe s človekom? Po moje nič. Imel pa bo kolo, ki ga bo čuval in ga ne bo prodal kar tako. Upam, da bom tudi jaz kdaj med temi "srečkoti" :)

vseeno je precenjeno
    kaj tocno manjka caad12 za 2 jurja, da ima black inc 3 jurje visjo ceno

ne govorim za nic drugega ampak za ceno za caad12 black inc

to da ima nekdo vec koles in aston martina ni primerjave s tem kaj pisem

kupis kio za 15keur in kupis kio z napisom black inc za 35keur

Malo poglej, kakšno opremo ima katera varianta, pa katero SH grupo in boš takoj vedel, zakaj je tak cenovni razpon. Enako, kot je pri avtih. Upam, da veš, kako to gre pri nakupu... motor, oprema, barva itd...

• -1 |-11+10

res huda oprema

• 0 |-10+10

Jaz imam od letošnje sezone ta bicikl in lahko samo rečem, da je kolo bomba. Nobenega zvijanja okvirja pri abzicanju, pospeševanjih.....tudi teža zelo nizka (s pedali in obroči Vision Trimax T30 cca. 7.7 kg).  Prej sem vozil karbonskega Fondriesta R10, pa moram priznat, da je aluminijasti Caad 12 dost boljša zadeva smeh

• 0 |-10+10
    @Gustav123:

Jaz imam od letošnje sezone ta bicikl in lahko samo rečem, da je kolo bomba. Nobenega zvijanja okvirja pri abzicanju, pospeševanjih.....tudi teža zelo nizka (s pedali in obroči Vision Trimax T30 cca. 7.7 kg).  Prej sem vozil karbonskega Fondriesta R10, pa moram priznat, da je aluminijasti Caad 12 dost boljša zadeva smeh

lepo....

kupil si ga pri....?

• 0 |-10+10
    @Gustav123:

Se je že govorilo, tudi na Biciklu, da je bolje dober alu kot slab karbon. Imaš črnega ?

• 0 |-10+10
    @Gustav123:

Če znaš pravilno abzicat, se pravi, da tudi stoje poganjaš kolo s kadenco in ga ne zibaš preveč levo desno, potem se nobeno kolo ne bi smelo zvijat. Celo moj endurance Synapse se ne. Tudi abzicat je treba znat..Veliko kolesarjev ponavadi abzica, zato, ker ne zmore več vozit kolesa sede in potem gonijo na vso moč s težkimi obrati......Poglej kdaj Contadorja, ki goni stoje kadenco 90 in se kolo pod njim minimalno ziba.

• 0 |-10+10

težko verjamem, da kdo abzica, ker ne zmore več sede, saj če sede ne more več je že tko hin, da ni šans, da bi še abzical.

• 0 |-10+10
    @bécane:

težko verjamem, da kdo abzica, ker ne zmore več sede, saj če sede ne more več je že tko hin, da ni šans, da bi še abzical.

A si že kdaj gonil klanec, ki se ga sede ne da, stoje pa lahko? Pa ne mislim zaradi visokega pulza ampak noge ne zmorejo. Ko voziš stoje si pomagaš še z lastno težo. Profiji vozijo stoje, kadar hočejo ohranjat tempo na klancu, ki se zaradi naklona spreminja.

• 0 |-10+10
    @Gustav123:

kako se obnesejo obroci?

• 0 |-10+10
    @bécane:

To pa ni čisto res... vsaj ne vedno...

• 0 |-10+10

Sem se prej tudi jaz mislil glede tega oglasiti. Pred časom je v drugi temi to podrobno razložil StaraKost, zdaj pa ne najdem. Če pa povzamem, kolikor sem si zapomnil, je potrebnno več moči za vožnjo s kadenco kot pa pri vožnji na moč.

In da zato mi telebajski z manj kondicije vozimo v klanec na moč, včasih celo abzicamo, tisti, ki pa imajo veliko koncicije pa lahko vozijo na kadenco.

Pa me popravite tisti, ki ste si bolj natančno zapomnili. 

• 0 |-10+10

nekako tako ja.. ko vec sede nemores na kadenco pac ustanes.. da bi na moc sede poganjal pa tudi dalec nebos prsu

• 0 |-10+10

Ko nimaš več moči je lažje gonit z nizko kadenco kot z višjo....Pri sebi opazim, ko grem na kakšno daljšo..ko se vračam domov ponavadi gonim okoli 80, ker več ne zmorem. Pa tudi v klanec, če gonim s težjimi prenosi, imam nižji pulz...

• 0 |-10+10

Se strinjam z vsemi vami, ki ste kontrirali in seveda imate prav, ampak ali ni tako, vsaj pri rec voznikih, da pri vožnji sede v hrib z višjo kadenco ni problem samo moč ampak tudi pulz in če nato še abzicaš, gre puls še bolj gor in moč dol in preostane samo še kot je napisal fuego, počasi s težjimi prenosi (sede?) naprej, ko pa še to ne gre več pa pešnasmeh ?

• 0 |-10+10
    @bécane:

Se strinjam z vsemi vami, ki ste kontrirali in seveda imate prav, ampak ali ni tako, vsaj pri rec voznikih, da pri vožnji sede v hrib z višjo kadenco ni problem samo moč ampak tudi pulz in če nato še abzicaš, gre puls še bolj gor in moč dol in preostane samo še kot je napisal fuego, počasi s težjimi prenosi (sede?) naprej, ko pa še to ne gre več pa pešnasmeh ?

Ja to bo to. presenečen

• 0 |-10+10

thnx VILI63, zatipkal! seveda sem mislil sede z najlažjimi kar je na kolesu dokler gre.

• 0 |-10+10
    @bécane:

thnx VILI63, zatipkal! seveda sem mislil sede z najlažjimi kar je na kolesu dokler gre.

Blizu Celja imamo en klanček, ki ima naklone tudi do 22%, vsega skupaj cca. 600m...dokler sem imel na kolesu 26-i zobnik sem ta klanček zvozil samo tako , da sem vmes abzical...

• 1 |-10+11

Ej modeli, poglejte naslov teme no :)

• 2 |-10+12

To je na tem forumu čisto narmalno, da se vsebina konča povsem drugače, kot se je začela.
    Kriv si je pa čisto sam @Mikelele, ker če bi to vedel, bi začel temo z naprimer: "Kako prekolesariti klanec, na obrate ali na moč ?" in potem bi lahko prilčakoval, da bo na koncu zvedel kaj več tudi o Cannondale CAAD12 Ultegra smeh.

• 0 |-10+10

Ne si domišljat, da se da iskati kvalitetne informacije (so izjeme) po forumih  kaže jezik sto ljudi sto čudi pravjo naši bratje in kolikor ljudi toliko mnenj.

Karakteristike o kolesu so znane, ne gre za vesoljsko tehnologijo, najbolje je pa itak probati. Za Cannondale-a ne bi smel biti problem, zastopnik je kar ok.

• 0 |-10+10
    @bécane:

Ne si domišljat, da se da iskati kvalitetne informacije (so izjeme) po forumih  kaže jezik sto ljudi sto čudi pravjo naši bratje in kolikor ljudi toliko mnenj.

Karakteristike o kolesu so znane, ne gre za vesoljsko tehnologijo, najbolje je pa itak probati. Za Cannondale-a ne bi smel biti problem, zastopnik je kar ok.

To niso mnenja ampak izkušnje...nikoli ne pišem na pamet...

• 0 |-10+10
    @robizo:

To je na tem forumu čisto narmalno, da se vsebina konča povsem drugače, kot se je začela.
    Kriv si je pa čisto sam @Mikelele, ker če bi to vedel, bi začel temo z naprimer: "Kako prekolesariti klanec, na obrate ali na moč ?" in potem bi lahko prilčakoval, da bo na koncu zvedel kaj več tudi o Cannondale CAAD12 Ultegra smeh.

He he, genialno si zadel žebljico na glavico oziroma povzel bistvo tega foruma v dveh stavkih  :)

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Stojalo za serviseranje koles
    Prodam stojalo Unior za servisiranje koles. Stojalo je čisto novo.
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    sedeži fizik, syncros
    Syncross RR 1.0 (wide standard) www.bike24.com/1.php?content=8;product=109910;menu=1000,4 ,37;page=1 100 € NOV     syncross RP 1.0 carbon (wide standard) 100 € NOV   fizik volta R1 www.bike24.co ...
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Scott cevlji ROAD RC 2017
    scott road RC 2017 www.bike24.com/1.php?content=8;product=208004;menu=1000,18 ,154;page=2 barva: rumeno-črnavelikost: 43,5  (slika)
    Cena: 150,00 EUR
  • Prodajam
    Selle Italia SLR KIT Carbonio Flow ter SLR Team Edition Flow
    Prodam nova sedeža Selle Italia SLR KIT Carbonio Flow 120g za ceno 150eur te SLR Team Edition Flow 170g za ceno 100eur
  • Prodajam
    WHEELSET ZA CESTNO KOLO MAVIC KSYRIUM SSC odlični, rabljeni
    Naprodaj so vrhunski obročniki za cestno kolo MAVIC KSYRIUM SSC + original zapenjalce ljubiteljsko voženo opravljen je celoten servis ( scintrirano u nulo ), podmazani ležaji , očiščeni račna : C ...
  • Prodajam
    Kovček za kolo IRON Case
    Prodam kovček za kolo Iron Case proizvajalca Tricosports (www.tricosports.com/iron_case .html ). Dimenzije 27 x 120 x 78 cm, teža 14 kg. Za okvirje koles velikosti do 63 cm. Vanj poleg kolesa pr ...
    Cena: 260,00 EUR
  • Kupim
    Komplet grupo sram red ali dura ace
    Kupim eno ali drugo grupo... Lahko 10 ali 11 redno, v brezhibenem stanju... Ponudbe na ZS... Prodam pa campagnolo centaur carbon 10 redno...
  • Prodajam
    Grupa campagnolo centaur carbon
    Prodam super ohranjeno, lepo delujočo komplet grupo campagnolo centaur carbon 10 redno....
  • Prodajam
    Integrirano karbonsko krmilo cinelli ram 2
    Prodam, Več tukaj: www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/ostala-kolesarska-oprema/int egrirano-karbonsko-krmilo-cine lli-ram-2-1317708540.html?aclc t=1491848504 & ...
    Cena: 120,00 EUR
  • Prodajam
    Fondriest tf3 1.2
    Prodam odlično ohranjeno kolo fondriest tf3 1.2 z opremo campagnolo centaur carbon, velikost M (za višino od 172 do 185cm). Redno servisirano. Obroči fulcrum zero letnik 2016.
    Cena: 1.650,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• slavko1 je ocenil +1
    Slavkotov brlog
  • Tecumseh je ocenil +1
    Fausto.....
  • nanisimi je ocenil +1
    Tripla ali compact
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Tripla ali compact
  • Tripla ali compact
  • Fausto.....

Oglas 300x250

• Prodajam
    Stojalo za serviseranje koles
    Prodam stojalo Unior za servisiranje koles. Stojalo je čisto novo.
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    sedeži fizik, syncros
    Syncross RR 1.0 (wide standard) www.bike24.com/1.php?content=8;product=109910;menu=1000,4 ,37;page=1 100 € NOV     syncross RP 1.0 carbon (wide standard) 100 € NOV   fizik volta R1 www.bike24.co ...
  • Prodajam
    Scott cevlji ROAD RC 2017
    scott road RC 2017 www.bike24.com/1.php?content=8;product=208004;menu=1000,18 ,154;page=2 barva: rumeno-črnavelikost: 43,5  (slika)
    Cena: 150,00 EUR
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih