--Notification--

logo

Cannondale CAAD12 Ultegra

Komentarji

• 0 |-10+10

Sem se prej tudi jaz mislil glede tega oglasiti. Pred časom je v drugi temi to podrobno razložil StaraKost, zdaj pa ne najdem. Če pa povzamem, kolikor sem si zapomnil, je potrebnno več moči za vožnjo s kadenco kot pa pri vožnji na moč.

In da zato mi telebajski z manj kondicije vozimo v klanec na moč, včasih celo abzicamo, tisti, ki pa imajo veliko koncicije pa lahko vozijo na kadenco.

Pa me popravite tisti, ki ste si bolj natančno zapomnili. 

• 0 |-10+10

nekako tako ja.. ko vec sede nemores na kadenco pac ustanes.. da bi na moc sede poganjal pa tudi dalec nebos prsu

• 0 |-10+10

Ko nimaš več moči je lažje gonit z nizko kadenco kot z višjo....Pri sebi opazim, ko grem na kakšno daljšo..ko se vračam domov ponavadi gonim okoli 80, ker več ne zmorem. Pa tudi v klanec, če gonim s težjimi prenosi, imam nižji pulz...

• 0 |-10+10

Se strinjam z vsemi vami, ki ste kontrirali in seveda imate prav, ampak ali ni tako, vsaj pri rec voznikih, da pri vožnji sede v hrib z višjo kadenco ni problem samo moč ampak tudi pulz in če nato še abzicaš, gre puls še bolj gor in moč dol in preostane samo še kot je napisal fuego, počasi s težjimi prenosi (sede?) naprej, ko pa še to ne gre več pa pešnasmeh ?

• 0 |-10+10
    @bécane:

Se strinjam z vsemi vami, ki ste kontrirali in seveda imate prav, ampak ali ni tako, vsaj pri rec voznikih, da pri vožnji sede v hrib z višjo kadenco ni problem samo moč ampak tudi pulz in če nato še abzicaš, gre puls še bolj gor in moč dol in preostane samo še kot je napisal fuego, počasi s težjimi prenosi (sede?) naprej, ko pa še to ne gre več pa pešnasmeh ?

Ja to bo to. presenečen

• 0 |-10+10

thnx VILI63, zatipkal! seveda sem mislil sede z najlažjimi kar je na kolesu dokler gre.

• 0 |-10+10
    @bécane:

thnx VILI63, zatipkal! seveda sem mislil sede z najlažjimi kar je na kolesu dokler gre.

Blizu Celja imamo en klanček, ki ima naklone tudi do 22%, vsega skupaj cca. 600m...dokler sem imel na kolesu 26-i zobnik sem ta klanček zvozil samo tako , da sem vmes abzical...

• 1 |-10+11

Ej modeli, poglejte naslov teme no :)

• 2 |-10+12

To je na tem forumu čisto narmalno, da se vsebina konča povsem drugače, kot se je začela.
    Kriv si je pa čisto sam @Mikelele, ker če bi to vedel, bi začel temo z naprimer: "Kako prekolesariti klanec, na obrate ali na moč ?" in potem bi lahko prilčakoval, da bo na koncu zvedel kaj več tudi o Cannondale CAAD12 Ultegra smeh.

• 0 |-10+10

Ne si domišljat, da se da iskati kvalitetne informacije (so izjeme) po forumih  kaže jezik sto ljudi sto čudi pravjo naši bratje in kolikor ljudi toliko mnenj.

Karakteristike o kolesu so znane, ne gre za vesoljsko tehnologijo, najbolje je pa itak probati. Za Cannondale-a ne bi smel biti problem, zastopnik je kar ok.

• 0 |-10+10
    @bécane:

Ne si domišljat, da se da iskati kvalitetne informacije (so izjeme) po forumih  kaže jezik sto ljudi sto čudi pravjo naši bratje in kolikor ljudi toliko mnenj.

Karakteristike o kolesu so znane, ne gre za vesoljsko tehnologijo, najbolje je pa itak probati. Za Cannondale-a ne bi smel biti problem, zastopnik je kar ok.

To niso mnenja ampak izkušnje...nikoli ne pišem na pamet...

• 0 |-10+10
    @robizo:

To je na tem forumu čisto narmalno, da se vsebina konča povsem drugače, kot se je začela.
    Kriv si je pa čisto sam @Mikelele, ker če bi to vedel, bi začel temo z naprimer: "Kako prekolesariti klanec, na obrate ali na moč ?" in potem bi lahko prilčakoval, da bo na koncu zvedel kaj več tudi o Cannondale CAAD12 Ultegra smeh.

He he, genialno si zadel žebljico na glavico oziroma povzel bistvo tega foruma v dveh stavkih  :)

• 4 |-10+14

pida je lep...ane...kaže jezik

image

• 0 |-10+10

najlepši. smehsmeh

• 0 |-10+10

Zeo lep (glede na to, da je črn kaže jezik)! Ravna štanga seka.

A to je un model Black Edition za ta "przadete" ?

• 0 |-10+10
    @Pinocio:

pida je lep...ane...kaže jezik

image

Katere VELOFLEX gume so to gor?
  • 0 |-10+10

Master....sj je edina guma ki paše na caad12...sem jo ime in je fina...a kr mehka...dobro se drži ceste....vzami 28c če ti paše na okvir...

• 1 |-10+11
    @bécane:

Zeo lep (glede na to, da je črn kaže jezik)! Ravna štanga seka.

A to je un model Black Edition za ta "przadete" ?

mislim, da je čist "običajen" CAAD12 Ultegra za 2 jurja.

zaloga modelov 2016, ki so enaki modelu 2017 celo jurjašesto. smeh

• 0 |-10+10

Aha, uni ta drag ima bombončke kot Dura Ace, ipd.

• 0 |-10+10
    kaj je ti provokator, a vidis da un za prizadete ni vreden tolk ce je ze ta dober
  • 0 |-10+10

www.maxisport.si/catalogsearc h/result/index/?q=foil &znamka=207

gorann3, ali ti je tale Scott Foil za 11-12 tisoč bolj všeč? zarečeni kruh

• 1 |-10+11
    itak da mi je bolj vsec, cakam na 50% popust da lahk recem da so przadeti s temi cenami,za zdaj pa ne najdem besede kaj bi jim rekel pri tej ceni hehe
  • 0 |-10+10

Pri Foilu ne moti cena, ampak fajfa kaže jezik Če že colam 10T+ potem Enigma Exemplar.

• 0 |-10+10

Kako je z velikostjo okvirja, glede C10 in novim C12? 52 naj bi odgovarjala za kolesarja med 170-175cm oz. kakor gledam razmerja bi bil bolj primeren okvir 50. Ima kdo izkušnje?

• 0 |-10+10

caad12 sem imel 54 velik pa sem 180 .... sem bil na meji med 54 in 56 ... malo glej dolžino seat tuba, ker so jo za krepkih 5 ali celo več cm podaljšali napram caad10 .... če si na meji, torej da še ravno padeš v manjšega, vzami majnšega OBVEZNO in ga boš pol korigiral s fajfo (torej daljšo fajfo)...majši ti bo bil okreten...bolj tog...bolj vodljiv....

....je pa caad12 specifično kolo...če si slučajno probal TCRja od gianta...ima Giant daleč bolj sproščeno geometrijo kot CAAD12...CAAD12 je čisto race kolo...in ni za vsakega kolesarja....torej....PROBAJ KOLO...PELJI SE Z NJIM....

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Pedala Shimano 105 PD-5800

Pedala Shimano 105 PD-5800

Pedala Shimano 105 PD-5800 so nova in ne rabljena.

Cena: 70,00 EUR
  • OKVIR SCOTT ADDICT RC

OKVIR SCOTT ADDICT RC

Novi okvirji Addict RC z garancijo. Na zalogi vse velikosti. Za mehansko ali Di2 grupo.  HMX karbon

Cena: 450,00 EUR
  • Okvir Specialized Venge 2016

Okvir Specialized Venge 2016

Novi okvirji. Velikosti 52, 54, 56 in 58.

Cena: 1.650,00 EUR
  • Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44

Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44

Prodam zelo malo rabljene, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44. So belo črne barve, kot na sliki.

Cena: 150,00 EUR
  • SIDI Laser carbon cestni kol. čevlji št. 43

SIDI Laser carbon cestni kol. čevlji št. 43

Prodam zelo malo rabljene, popolnoma brezhibne, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi LASER, s karbonskim podplatom, vel. 43. So bele barve, kot na sliki. Cena novih v trgovini je 249 EUR.

Cena: 130,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• grega12 je ocenil +1
    Kineziološki trakovi
  • grega12 je ocenil +1
    Kineziološki trakovi
  • VILI63 je ocenil +1
    11. Maraton Alpe Scott
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

Oglas 300x250

• Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Kupim
    Volnen kolesarski dres
    Iščem star Slovenski oz. ex-Yu volnen kolesarski dres. Če pozante koga, ki ga bi bil pripravljen odstopiti/prodati ljubitelju. Vesel bom dresa od kateregakoli kluba in hvaležen vsake informacije.(...)
  • Kupim
    Cestno kolo
    Kupujem cestno kolo. Velikost L/XL (višina 186 cm) Karbon. Oprema shimano 105/ ultegra. Cena: do 1.300 EUR. Ponudbe prosim na ZS. Hvala!
  • Kupim
    Shimano/Sram prestavno zavorne ročke za cestno kolo
    Kupim prestavno zavorne ročke za cestno kolo Sram ali Shimano 105/Ultegra. Ni pomembno 10/11s.

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih