--Notification--
logo

Ogled 19. etape gira

Komentarji

• 0 |-10+10

Namen si imam ogledati 19. etapo na Piancavallu. V tistih koncih še nisem bil, tako da ne vem kako izgleda ta klanec. Zaenkrat je plan, da grem z avtom na kakšno parkirišče v bližini vznožja, potem pa s kolesom proti vrhu. Vem, da klanec zaprejo kar precej pred etapo, tako da bom kmalu tam. Ima kdo kakšen bolj pameten nasvet ali informacijo? Hvala

• 0 |-10+10

tudi mi se nekaj pogovarjamo da bi šli pogleat to etapo...samo imamo še bolj "peklensko" idejo...parkirat ob vznožju in potem peš gor do kakega ovinka ...klanec pa res zaprejo kar nekaj ur prej .....vsaj ene 5...se spomnim ko je šel Giro čez slovenijo pred leti so v bovcu zaprli že zjutraj cesto na Log pod Mangrtom in nas niso pustil gor...mi pa iz kranjske gore s kolesi...celo kolobocijo smo mel prit nazaj hehehe 

• 0 |-10+10

Tud mi gremo pogledat to etapo na Piancavallo. Gremo že zjutraj, se utaborimo na eni serpentini, raztovorim bicikel in ga odpeljem do zaprtja ceste....potem pa navijanje.

• 0 |-10+10

mi tudi gremo na Piancavallo. Turca, ki jo imamo planirano je naslednja:

www.bikemap.net/sl/route/3995 318-piancavallo-giro/

• 0 |-10+10

Jst bi sel z vami. A mate še kej placa?

• 0 |-10+10

Jaz grem gledat 20. etapo in me zanima če se da oziroma kdaj se da iti s kolesom prevozit vzpon na dan dirke?

• 0 |-10+10

Na facebook strani smučarskega centra Piancavallo sem zasledil, da se cesta zapre ob 15.30. Upam, da je google prav prevedel, ker se mi zdi kar pozno. No, ja. Jaz bom pod hribom ob 12.00, da naredim še kakšno turco gor po hribih, ker jih je na netu kar precej. Se vidimo=)

• 0 |-10+10

To govorim za 19. etapo. 

• 0 |-10+10

Jaz sem razmišljal da bi šel v Tolmezzo pogledati.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Felt B2 Pro, XL, ugodno
    Top Crono/TT s karbonskim krmilom (Frameset v vrednosti 5.599€- dokazilo račun) S tem kolesom je g. Baloh postavil svetovne rekorde:  "Mestece pri Bresci Montichiari ima zaprti velodrom in tam je ...
    Cena: 2.100,00 EUR
  • Prodajam
    OKVIR Cinelli XLR8R, 53
    Top karbonski frameset Cinelli XLR8R Brez najmanjše praske, kot nov! Top-Tube 53cm, Seat-Tube 53cm: 170-178cm Možna pedantna sestava (Grupa Athena 11r, 1600km, kot nova - 440€)        
    Cena: 490,00 EUR
  • Prodajam
    S-Works Stumpjumper, XXL
    redna cena 5600€ Kapitalen 29-er  XXL/23": 185-200cm Top alu frameset, baje lažji od karbonskega... Vilice RS Reba Grupa 1x11r: Sram X1, zavore Eliksir 7 SL Lahki obroči Miche 960 Karbonska gonil ...
    Cena: 1.690,00 EUR
  • Prodajam
    kolesarski sedež
    Prodam nov kolesarski sedež  Ritchey WCS Zeromax.
    Cena: 65,00 EUR
  • Prodajam
    FSA gossamer pro zavore
    Prodajam FSA gossamer pro zavore (obe skupaj), rabljene 5 mesecev. So kot nove nikoli v stiku s tlemi ali vožene v mokrem, lahko tudi menjam za zavore shimano 105 5800 ali ultegra 6800(z mojim do ...
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    FSA omega compact
    Prodam gonilko FSA omega double z prenosi 34-50, dolžina gonilke je 172,5 mm. Primerna je za BB30/PF30. Rabljena 4 mesece. Ima znake uporabe, zobniki so kot novi. Prodajam zaradi prehoda na shima ...
  • Prodajam
    karbonski sedež Force Team
    Prodam karbonski sedež Force Team Carbon ! Sedež je kot nov, rabljen 3 mesece. - školjka: ogljikova vlaka - prevleka: umetno usnje - vodila: oglikova vlakna, ovalna 7 x 9,5 mm - velikost: 270 x ...
  • Prodajam
    sedež Syncros FL 2.0
    Prodam sedež Syncros FL 2.0 !   Sedež je praktično nov. Kmalu po nakupu novega kolesa sem ga namreč zamenjal z lažjim sedežem.   Model: FL 2.0 Št. modela: VL-3358 Nosilci: CrMO Dolžina: 275 mm Ši ...
    Cena: 20,00 EUR
  • Prodajam
    Krmilo in krmilna opora PRO Vibe 7s
    Prodam krmilo in krmilno oporo PRO Vibe 7s !   Komplet je malo rabljen (3 mesece). Prodajam, ker mi žal ne ustreza širina krmila.   Krmilo PRO Vibe 7s kompakt Material: Alu 7050 Širina: 40 cm (c- ...
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    Polnilec DI2 SM-BCR2
    Prodam nov polnilec za DI2, SM-BCR2
    Cena: 60,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Problem s sedežem/hlačami?
  • Problem s sedežem/hlačami?
  • Lepa tura

Oglas 300x250

• Prodajam
    Felt B2 Pro, XL, ugodno
    Top Crono/TT s karbonskim krmilom (Frameset v vrednosti 5.599€- dokazilo račun) S tem kolesom je g. Baloh postavil svetovne rekorde:  "Mestece pri Bresci Montichiari ima zaprti velodrom in tam je ...
    Cena: 2.100,00 EUR
  • Prodajam
    OKVIR Cinelli XLR8R, 53
    Top karbonski frameset Cinelli XLR8R Brez najmanjše praske, kot nov! Top-Tube 53cm, Seat-Tube 53cm: 170-178cm Možna pedantna sestava (Grupa Athena 11r, 1600km, kot nova - 440€)        
    Cena: 490,00 EUR
  • Prodajam
    S-Works Stumpjumper, XXL
    redna cena 5600€ Kapitalen 29-er  XXL/23": 185-200cm Top alu frameset, baje lažji od karbonskega... Vilice RS Reba Grupa 1x11r: Sram X1, zavore Eliksir 7 SL Lahki obroči Miche 960 Karbonska gonil ...
    Cena: 1.690,00 EUR
  • Kupim
    Cestno kolo - okvir
    Kupim karbonski okvir za cestno kolo. Velikost 56/58. Cena do cca. 500 EUR.Ponudbe na ZS.   
  • Kupim
    Giant TCR advanced karbonsko vilico
    Zdravo !Ker so mi moderatorji izbrisali post v izbi "Kolesa in oprema", objavljam tule oglas.Kupim morda tudi alternativo, ki bi pasala na okvir kolesa. Detajle moram še pogledat, preferenčno bi ...
  • Kupim
    Čelada
    Kronometer čelada

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih