--Notification--

logo

Zavorna površina karbonskih obročev

Komentarji

• 0 |-10+10
    Z čem čistite zavorno površino na karbonskih obročih. Prebral sem, da obstajajo neke radirke, aceton ali celo čistilni bencin. Namreč pozna se od rumenih swisstop gumic in cvili...
  • 0 |-10+10

kupi crne black prince.. cvili pa ne zato ker imas gor ostanke zavornih gumic

• 0 |-10+10
    Kupi black princ črne gumice
  • 0 |-10+10
    Original so bile poleg yellow king. Zanima me pa z čem zčistit zavorno površino. A črne pa sploh ne puščajo sledi ali je samo manj vidno
  • 1 |-10+11

Pri Fulcrum rdeče gumice ne puščajo sledi. Pozitivno presenečen, da pri 6km spustu z veliko bremzanja in mojih 97kg, feltne (klinčer) na koncu klanca samo blago mlačne ! Chapeau Fulcrum (Campagnolo).

Za cviljenje: v štacuni se niso ravno potrudili in je cvililo, toda rešitev je bila: www.youtube.com/watch?v=R0bEL YXNI88  (prepognjeno vizitko vstaviti z zadnje strani gumice, zato, da prvi del gumice prime malo pred zadnjim delom ...)

• 0 |-10+10

Na mojih Mavic obročih se ne vidi nič, so pa sledi gumice na obroču samo se jih ne vidi.

• 0 |-10+10
    Jaz imam tudi cosmice pa se vidi. Ja pravijo da ni najbolje da je gor guma. Se bolj grejejo...
  • 1 |-10+11

žvižgat zacne zarati toplote oz ko se feltna segreje.. nastavi si pravilno gumice in menjaj za black prince ki so bolj prijazne kar se tice toplote

• 0 |-10+10
    Z Mobihel razredcilom gre kar lepo dol.
  • 1 |-10+11
    @Pirjek: 

Gumice nastavi da ne cvilijo....
    Z acetonom in podobnimi sredstvi jst ne bi čistu, ker ne veš kak karbon je pod lakom

@bécane:

Naš serviser da kovanec za 2c vmes :)

• 1 |-10+11

Pa sem spet zvedel nekaj novega ;-)

Acetona bi se pa tudi sam na daleč izogibal, ker nikoli ne veš, čeprav Zipp nekaj piše o uporabi acetona, ampak samo na zavorni površini ...

Sam vsake toliko časa sperem feltne z blago milnico, in to je to :-)

• 1 |-10+11
    @bécane

Pa sem spet zvedel nekaj novega ;-)

Acetona bi se pa tudi sam na daleč izogibal, ker nikoli ne veš, čeprav Zipp nekaj piše o uporabi acetona, ampak samo na zavorni površini ...

Sam vsake toliko časa sperem feltne z blago milnico, in to je to :-)

Oni mislijo na brakecleaner, katere osnova je aceton, ampak ga je na koncu malo v zmesi (vseeno tut s tem ni fajn preveč špricat)

• 0 |-10+10

Kaj pravite na čiščenje zavorne površine z izopropilnim alkoholom? Pravzaprav izopr. alk. razrečenim z vodo 1:1? 

• 0 |-10+10
    @Agent041:

Kaj pravite na čiščenje zavorne površine z izopropilnim alkoholom? Pravzaprav izopr. alk. razrečenim z vodo 1:1? 

karbon al alu?

• 0 |-10+10
    @icindr:
    @Agent041:

karbon al alu?

Karbon. Sem nekaj čistil z mešanico pa nobenega efekta. Potem sem čistil z čistim izopropilnim alkoholom. Je nekaj šlo, vendar še ostaja. S čim se da najbolj varno in efektivno očistiti?

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • 11-speeSRAM XX1 X-SYNC Crankset - Direct Mount 32 Teeth 175mm -d – 6mm Offset -GXP - QF156 – black

11-speeSRAM XX1 X-SYNC Crankset - Direct Mount 32 Teeth 175mm -d – 6mm Offset -GXP -  QF156 – black

11-speeSRAM XX1 X-SYNC Crankset - Direct Mount 32 Teeth 175mm -d – 6mm Offset -GXP -  QF156 – black Prodam novo gonilko garancija -račun SRAM XX1 X-SYNC Crankset - Direct Mount 32 Teeth 175mm - (...)

Cena: 210,00 EUR
  • Selle Italia SLR Team Edition FLOW 170 g

Selle Italia SLR Team Edition FLOW 170 g

Prodam nov sedež Selle SLR Italia Team Edition  FLOW 170 g cena 90 eur  info 041 887600

Cena: 90,00 EUR
  • Ritchey WCS opora krmila-fajfa 120mm fi- 25.4mm - 6°

Ritchey WCS opora krmila-fajfa 120mm  fi-  25.4mm  - 6°

Prodam oporo krmila -fajfo ,Ritchey WCS opora krmila-fajfa 120mm  fi-  25.4mm  - 6° cena = 15 eur  info 041 887600

Cena: 15,00 EUR
  • Ritchey WCS -Flat TRX 50 - alu krmilo dolžine 555 mm fi- 25,4mm ter 585 mm fi-31,8mm cena 15 EUR info 041 887600

Ritchey WCS -Flat TRX 50 - alu krmilo dolžine 555 mm fi- 25,4mm ter 585 mm  fi-31,8mm  cena 15 EUR  info 041 887600

Proda 2 kom krmila Ritchey WCS -Flat TRX 50 - alu krmilo dolžine 555 mm fi- 25,4mm ter 585 mm  fi-31,8mm  cena 15 EUR  info 041 887600

Cena: 15,00 EUR
  • Selle Italia SLR Kit Carbonio 125 g

Selle Italia SLR Kit Carbonio  125 g

Prodam nov sedež Selle Italia SLR Kit Carbonio  125 g cena 120 eur info 041 887600

Cena: 120,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Iščemo dostavljavce s kolesom!
  • 27,5" ali 29"
  • Aero vsestransko cestno kolo

Oglas 300x250

• Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Kupim
    cestno krmilo Syncros
    Kupim alu cestno krmilo Syncros, kompakt oblike in širine 42 cm!   Krmilo naj bo s kolesa Scott Foil letnik 2013 - 2015, z napisi v rdeči, beli ali sivi (črni) barvi.
  • Kupim
    kupim 11 redno grupo
    Kupim 11 redno grupo za cestno kolo. Ponudbe na ZS ali 031 311 675.
  • Kupim
    Cannondale starejše, brez vzmetenja
    Zdravo,Moj dobri stari Rog ga razpada :( zato iščem starejše cannondale kolo, brez vzmetenja. Visok sem 182, okvir naj bo primerne velikosti.moj mail: sampejmo@gmail.comLP,M

Vroče strani

Seznam vseh

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih