--Notification--

logo

Potovanje s kolesom po sosednjih državah

Komentarji

• 6 |-10+16

Pozdravljeni vsi skupaj.

Sem se danes registriral.

Že nekaj let skupaj s 13-letnim sinom Aleksom potujeva s kolesi po bližnjih državah. Nekajdnevne ture, prtljaga na kolesu, šotor...  Ker so do sedaj ture potekale sorazmerno blizu Slovenije, domnevava, da bodo potopisi navdušili še koga, zato jih deliva z vami:

www.Mihelcic.si

Nasvete in namige za POTOVANJA S KOLESI pa sva se razpisala tu:

www.mihelcic.si/Potovanje_s_k olesom.html

Srečno in varno pot,

Robert in Aleks Mihelčič

• 1 |-10+11

Zdravo.
    Vajino spletno stran spremljam že nekaj časa in je naravnost čudovita. Verjetno si profi za oblikovanje.
    Lep pozdrav in obilo srečnih kilometrov

• 0 |-10+10

Zdravo
    Malo sem pregledal vajino spletno stran. Glede na sinova leta in če bo čas vama priporočam daljšo turo. Mesec dni ali več. Priprav glede spanja in prehranjevanja ne potrebujeta toliko. Prava avantura se pojavi ko veš samo smer in nič drugega. Sam se posložujem samo spanja v šotoru in če se le da vprašam ljudi na poti če mi odstopijo nekaj m2 njihovega dvorišča. V nekaj letihše nikoli nisem imel večjih težav, razen v Nemčiji z iskanjem prostora. Tudi ilegalno sem že kampiral in nihče se nikoli ni pritoževal če si kulturen. Sam pri sebi vidim, če poznam vse informacije in vsa križišča me sploh mine da bi šel na to potovanje. Največje potovanje in najboljše je bilo ko sem si zadal samo smer, uredil kvalitetno opremo (šotor itd ), kupil karto in se sproti odločal glede makrolokacije. Toplo priporočam S Španije in Francijo čez Belgijo in Nizozemsko.

• 0 |-10+10

Hvala za deljenje teh krasnih potopisov, ki jih kar ne morem nehat brati. Odlično tekstovno in slikovno dokumentirano. Vse pohvale obema za izjemne podvige, še posebej mlajšemu članu ekipe. Le tako naprej...

• 0 |-10+10

Dobro jutro/Dober dan.

Tudi sam sem že večkrat bral o vajinih dogodivščinah in sem letos prvič sam odvozil večdnevno turo. Sem pa bolj "fina" rit tako, da sem odvozil manjšo kilometražo (4 dni in okrog 250 kilometrov) ter spal v apartmajih. Moja tura pa je bila Koper-Vrsar prvi dan. Vrsar-Pula drugi dan. Pula-Vrsar tretji dan. Vrsar-Koper četrti dan. Moram pa reči, da sta me že prej navdušila z vajinimi potovanji in reportažami. Zaradi tega razloga sem se odločil letos ali najkasneje drugo leto odvoziti traso po Alpe Adria Radweg od Salzburga do Kopra. Mislim da znese okoli 525 kilometrov vse skupaj. Če gremo bolj na "izi" bi planiral 7 dnevno turo če ne pa mislim, da bi se dalo odpeljati v 5-ih dnevih celotno traso.

Obilo kolesarskih užitkov Vama želim še naprej.

Lep pozdrav iz Obale.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodam krmilo Syncros Creston 1.5 Compact 420

Prodam krmilo Syncros Creston 1.5 Compact 420

Prodam novo krmilo Syncros Creston 1.5 Compact 420 vzeto iz novega kolesa Scott Foil 10. www.syncros.com/ca/en/product s/265563/syncros-creston-1-5- c ompact-handlebar

Cena: 40,00 EUR
  • Prodam nov nosilec krmila Syncros Aero RR1.5 Foil

Prodam nov nosilec krmila Syncros Aero RR1.5 Foil

Prodam popolnoma nov nosilec krmila Syncros Aero RR1.5 Foil / 110, vzeto iz novega kolesa Scott foil 10. www.syncros.com/ca/en/product s/241888/syncros-aero-foil-st e m

Cena: 40,00 EUR
  • Prodam novo gonilko Shimano Ultegra FC-R8000 Hollowtech II 52x36 T

Prodam novo gonilko Shimano Ultegra FC-R8000 Hollowtech II 52x36 T

Prodam novo gonilko Shimano Ultegra FC-R8000 Hollowtech II 52x36 T,172,5mm vzeto iz novega kolesa Scott Foil 10.

Cena: 160,00 EUR
  • sedežna opora REPARTO CORSE

sedežna opora REPARTO CORSE

Prodam karbonsko sedežno oporo REPARTO CORSE, širine 31,6. Opora je brez prask! Več info na ZS ali 031 311 675

Cena: 35,00 EUR
  • Dereze

Dereze

Prodam nove dereze za mestno uporabo št. 37 - 45. Cena je 15 Eur.

Cena: 15,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• bécane je ocenil +1
    Assos
  • ken je ocenil +1
    Assos
  • SODROVC je ocenil +1
    Doping in ergogena sredstva
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• višina sedeža na cestnem kolesu
  • Assos
  • Assos

Oglas 300x250

• Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Kupim
    Campagnolo Record 10v ročke
    Iščem Campagnolo Record 10 redne ergopower ročke. Gumice na ročkah ni panike, če so že malo obrabljene, bi bilo pa fino, da je vse ostalo v čim lepšem stanju.
  • Kupim
    sedež Syncros
    Če se komu slučajno doma valja sedež Syncros (model 2012-2014), ga kupim !   V barvah: črna, bela, siva, oranžna, zelena, bela. Sedež naj bo nov ali rabljen, vendar lepo ohranjen. Nekaj primerov (...)
  • Kupim
    Syncros sedež
    Če se komu slučajno doma valja sedež Syncros (model 2012-2014), ga kupim !   V barvah: črna, bela, siva, oranžna, zelena, bela. Sedež naj bo nov ali rabljen, vendar lepo ohranjen. Nekaj primerov(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih