--Notification--

logo

Riževe ploščice

Komentarji

• 0 |-10+10
    Včeraj so pri prenosu dirkeTDF govorili o riževih ploščicah. Ima kdo recept ali pa link do tega recepta sam ga nikjer ne zasledim
  • 0 |-10+10
  • 0 |-10+10

Vsako jemanje hrane , ki ni kompaktna , je na kolesu smrtno nevarna , kajti te tvoje riževe kuglice ti pri 100 vdihlajih , kaj hitro pridejo v sapnik ! Samo enkrat sem ugriznil v Snikers in nikoli več !

• 0 |-10+10
    @Maratonac:

Vsako jemanje hrane , ki ni kompaktna , je na kolesu smrtno nevarna , kajti te tvoje riževe kuglice ti pri 100 vdihlajih , kaj hitro pridejo v sapnik ! Samo enkrat sem ugriznil v Snikers in nikoli več !

Zato sem jaz raje prešel na Mars, ker nima arašidov not ...

• 0 |-10+10
    @Maratonac:

smehsmehsmeh  Voziš se s 100 obrati na minuto ne pa 100 vdihi.  Zato pa ješ preden se vzpon začne. 
    Pa to ni ekspandiran riž kot v čokoladi.

RIŽEVE PLOŠČICE

500 g riža (Risotto - Arborio),
    4 žlice rjavega sladkorja,
    2-3 žlice kokosove maščobe,
    1 čajna žlička vaniljevega sladkorja (1 vrečkica),
    1-2 žlički (mali) cimeta,
    850 ml (0,85 l) vode.

Ko je riž kuhan, dodaš v vročega pretlačeni dve banani in temno čokolado ter dve žlici medu.

• 0 |-10+10

Kaj potem naredite. Počakate, da se masa ohladi, date v hladilnik za nekaj ur in potem razrežete? Kakšen je približen rok uporabe?

• 0 |-10+10

Jaz se čokoladi najraje izognem, ker samo zapaca želodec. Rajši kakšne suhe dateljne.

• 0 |-10+10
    @p3tro3:

Kaj potem naredite. Počakate, da se masa ohladi, date v hladilnik za nekaj ur in potem razrežete? Kakšen je približen rok uporabe?

V hladilnik, potem pa zaviješ v plastično folijo za hrano. Ne v peki papir! Roka trajanja nimajo, ker grejo prehitro. Na Dirki po SLOVEniji sem jih bil deležen. Brez dodane čokolade/kakava. Pa niso bile ne vem kako sladke... lih taprave, da te ne daje zgaga.

• 0 |-10+10
    @thunder_road:
    @Maratonac:

Zato sem jaz raje prešel na Mars, ker nima arašidov not ...

Tudi jaz , sam nisem želel delati reklamo zanj. Od čokoladk jem samo Mars , ker je lepljiv in ga lahko počasi topiš , nima nobenih drobtin ali delcev , ko si ga prilepiš na zobe !

• 0 |-10+10
    @nanisimi:
    @Maratonac:

smehsmehsmeh  Voziš se s 100 obrati na minuto ne pa 100 vdihi.  Zato pa ješ preden se vzpon začne. 

RIŽEVE PLOŠČICE

850 ml (0,85 l) vode.

Ko je riž kuhan, dodaš v vročega pretlačeni dve banani in temno čokolado ter dve žlici medu.

Jaz se vozim s 60 obrati in 100 vdihljaji , me pač še nisi srečal .  Enkrat in to prvič , bi se skoraj zadušil z drobtinami iz Snikersa !

• 0 |-10+10

Snikers je res smrt s temi drobtinami, se strinjam. Sem ze tudi sam lovil sapo zaradi njega, pa nisem bil na kolesu...

In res ne vem zakaj bi si tega vraga tlacil v usta na kolesu, ko je vendar toliko grlu in sapniku, ter seveda, telesu prijaznejsih oblik energije in sladkorja.

• 0 |-10+10
    @Maratonac:
    @nanisimi:
    @Maratonac:

RIŽEVE PLOŠČICE

850 ml (0,85 l) vode.

Jaz se vozim s 60 obrati in 100 vdihljaji , me pač še nisi srečal .  Enkrat in to prvič , bi se skoraj zadušil z drobtinami iz Snikersa !

Kako da ne, seveda smo se srečal in to na Trojanah s krof rundo. mežik  Snikers in ostale podobne čokolade pa res niso za na kolo, tista karamela te sam zapaca.

• 0 |-10+10
    O kaksni cokoladi vi na kolesu? O tisti predn sploh startas?
    Ker moja logika je, da cokolada in 37C telesne temperature na hrbtu ne gresta skp.
    Pa verjetno jo tudi zvecis v nedogled pa se cel bidon cez, da splaknes.

Lansko leto sem delal po tdf receptu. Nic posebnega, prevec je treba grizt :) je pa letos nekoliko drugacen tale recept
  • 0 |-10+10
    Izdelal po receptu in so meni zelo okusne. So mi pa ratale precej mehke in se bojim kakšne bojo med nošnjo pri kolesarjenju. Kakšne izkušnje so kaj vaše
  • 0 |-10+10

Riževe ploščice by Tinkof

• 0 |-10+10
    @Tuttifrutti: Izdelal po receptu in so meni zelo okusne. So mi pa ratale precej mehke in se bojim kakšne bojo med nošnjo pri kolesarjenju. Kakšne izkušnje so kaj vaše

Mehke zaradi kokosovega masla/olja? Če je riž po kuhanju in dodani kokosovi maščobe še vedno bolj redek, se ga najlažje zgosti s kokosovo moko. 

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • KOLESARSKI SEDEŽ LOMBARDO COMFORT - moški NOV!

KOLESARSKI SEDEŽ LOMBARDO COMFORT - moški NOV!

Prodam:NOVI,nikoli rabljen kolesarski sedež LOMBARDO COMFORT,ki je zelo udoben,primeren za treking kolesa in daljše ture.GSM:031 721 714E.mail:lallishvare@gmail.com (slika) (slika) (slika) (...)

Cena: 10,00 EUR
  • potovalna torba za kolo

potovalna torba za kolo

prodam torbo za kolo, kot nova, enkrat rabljena. primerna za transport kolesa z letalom.. zelo kvalitetna torba, v njej se kolo ne poškoduje v torbo gre raztavljen kolo in lahko še eni dodatni ob(...)

Cena: 90,00 EUR
  • KOLESARSKE HLAČE SPORTFUL GRUPETTO XL

KOLESARSKE HLAČE SPORTFUL GRUPETTO XL

Prodam:Kolesarske hlače Sportful Grupetto vel.XL,nošene pol sezone.Primerne so za kolesarje višine od 165-175cm.Hlače so dobro ohranjene cena novih je bila 88€. (slika) (slika) (slika) (sli(...)

Cena: 20,00 EUR
  • NOSILEC KRMILA RITCHEY PRO 120mm

NOSILEC KRMILA RITCHEY PRO 120mm

Prodam NOSILEC KRMILA - FAJFO RITCHEY PRO (aluminijasto) :   Dolžina                       : 120 mm Naklon                        : 6/84° Ø objemke za krmilo : 25.4 mmØ objemke za vilice   : 2(...)

Cena: 13,00 EUR
  • PREDNJE PESTO SHIMANO HB-M760

PREDNJE PESTO SHIMANO HB-M760

Prodam NOVO,nikoli montirano prednje pesto SHIMANO HB-M760za navadne-v brake obroče z 32 luknjami,zraven je tudi hitropoteznizapenjalec! CENA 18€gsm:031 721 714email:lallishvare@gmail.com 

Cena: 18,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Biciklistika
  • Katere led luci
  • Katere led luci

Oglas 300x250

• Prodajam
    KOLESARSKI SEDEŽ LOMBARDO COMFORT - moški NOV!
    Prodam:NOVI,nikoli rabljen kolesarski sedež LOMBARDO COMFORT,ki je zelo udoben,primeren za treking kolesa in daljše ture.GSM:031 721 714E.mail:lallishvare@gmail.com (slika) (slika) (slika) (...)
    Cena: 10,00 EUR
  • Prodajam
    potovalna torba za kolo
    prodam torbo za kolo, kot nova, enkrat rabljena. primerna za transport kolesa z letalom.. zelo kvalitetna torba, v njej se kolo ne poškoduje v torbo gre raztavljen kolo in lahko še eni dodatni ob(...)
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    KOLESARSKE HLAČE SPORTFUL GRUPETTO XL
    Prodam:Kolesarske hlače Sportful Grupetto vel.XL,nošene pol sezone.Primerne so za kolesarje višine od 165-175cm.Hlače so dobro ohranjene cena novih je bila 88€. (slika) (slika) (slika) (sli(...)
    Cena: 20,00 EUR
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

Vroče strani

Seznam vseh

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih