--Notification--

logo

St.Tropez v septembru

Komentarji

• 1 |-10+11

Evo , čas planiranja dopustov je pred nami , pa da vas spomnim na tole kolesarjenje , kajti ko boste enkrat prevozili tole relacijo , na drugačen način sploh več ne boste želeli letovati !

Štart je pa v četrtek 14.09. z vlakom do Genove . Povratek v soboto ali nedeljo 23. ali 24. 09.

Mesta katera si bomo ogledali : Padova , Verona, Pesceria in Desenzano lago di Garda , Genova , Savona, San Remo 2 dni , Ventimiglia , Monton, Monte Carlo, Nica, Cannes , Frejus , Port Grimould 2dni , St.Tropez 1 dan .

Za prevoz , kamp in  hrano  boste porabili ~350 na osebo , dolžina kolesarjenja od 640-800km km, skupna pot pa 2000 km.

• 0 |-10+10

Genova-Ventimiglia-Genova sem že prekolesaril, v enem dnevu. V času, ko so bile pomaranče zrele. Lepi kraji, lepe kolesarske steze. Ti samo dobro treniraj, da boš v formi in da boš lahko še kaj povedal na ogledih mesta. mežik

• 0 |-10+10

Ti si že zraven . Ponudba velja za ostale , ki želijo vsaj enkrat v življenju videti Ligurijsko in Azurno obalo,  Gardo , Verono in Padovo ! Bolje jo ne bodo spoznali kot počasi s kolesom in to z vodičem , ki je dal vse to že 2x skozi ! Tko je dobr , da grem še tretjič , morda tudi zadnjič .

Če pa kaj vmes prife , gremo pa v Knin , voda je končno urejena !

• 0 |-10+10

A bova šla sama

• 0 |-10+10

Tole pa dobro zgleda...S kakšnimi kolesi bosta kolesarila?

• 0 |-10+10
    Kako je s prevozom kolesa na vlaku? Kolo je v posebnem vagonu ali na hodniku?
  • 0 |-10+10
    @march76:

Tole pa dobro zgleda...S kakšnimi kolesi bosta kolesarila?

Jaz z jekleno specjalko. No, morda z jeklenim mtb kolesom, odvisno od količine prtljage. 
    @Jan999: počakaj na odgovor Maratonca, on je vodja in vodič izleta. Izleta, ja, nobene sile in forsiranja v klance ipd. 

• 0 |-10+10

Kolo je v istem vagonu , prvemu ali zadnjemu, mi pa sedimo do prostora s kolesi , tako da imaš stalno kolo in prtljago na očesu . Je pa tudi tako zavezano in s bisagami težko , da ga morata dva z vlaka gor in dol dajati. Jaz grem z dirkalcem Rog Maratonom ženskim predelanim na 3x8 in kolesi z dirkalca 23mm in 36 špriklami . Moja obtežitev bo  bruto 135kg. Vlak pride od TS do GE in nazaj 93€. Ture ob obali do St. Tropeza je  310km se pravi 620km nazaj do GE . Ob celotni turi gre železnica v slučaju okvare ali dežja . S kolesi naredimo tudi 22km ob Gardi in pa Verono ter če bo vreme še Padova - Benetke 50km  Za hrano in spanje šotor vse skupaj 6 nočitev 13€  potrebuješ 250€ in če hočeš tudi več,  odvistno od tvojih potreb za vse dni . Cena šotora je za 2 osebi , zmanjšaš si jo če pridobiš še enega kamerada.

Taborenje 1 dan v Ventimiliji, 2 dni v Port Grimauldu , 2 dni v San Remu in mogoće še 1 dan na Gardi .Podnevi kopanje , vožnja zvečer,  ponoći in zjutraj . Zaspani spijo vmes na klopcah , ve se kje , jaz pa čuvam vas in kolesa.  Ni nobenih omembe vrednih klancev , kajti jaz sem letos brez vsakršnjega treninga. Če ti bo pa prepočasi  , greš pa po navodilih naprej in počakaš na plaži . Vse poznano sem že 2x prepeljal , tako da ni lutanja.

Oglej si poročilo iz 2014 leta , da boš videl kako zgleda . Pa ne bi jaz šel že tretjič , če ne bi bilo super !

www.bicikel.com/forum/45831/s t_tropez_v_septembru_2014.htm l

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Sprednji obroč Reynolds aero 58

Sprednji obroč Reynolds aero 58

Prodam povsem nov sprednji obroč Reynolds aero 58 www.canyon.com/en-si/accessor ies/?category=10411(Polna cena 950€,sedaj je v akciji za 750€) Z vso pripadajočo opremo (zavorne gumice,hitri zapen(...)

Cena: 350,00 EUR
  • Cestni obroči

Cestni obroči

Prodam nove rekreativne obroče za cestno kolo AXIS SPORT z račno shimano/sram 2*10 zraven so tudi hitri zapenjalci Obroči so bili vzeti iz novega kolesa in niso voženi.

Cena: 90,00 EUR
  • Scott Spark 700 Ultimate Di2 XTR, L

Scott Spark 700 Ultimate Di2 XTR, L

Prodam malo rabljeno kolo Scott Spark 700 Di2 Ultimate XTR. Prevoženih cca 50km. Kupljen konec leta 2016. Velikost L Kot novo, brez praske! Karbonski rogovi, spd pedala.   Cena novega je bila 11.(...)

Cena: 6.000,00 EUR
  • Scott Scale 710, M , model 2016

Scott Scale 710, M , model 2016

Nova kolesa, model 2016 Carbon HMF okvir, oprema komplet XT

Cena: 1.900,00 EUR
  • Scott Solace 15 disc

Scott Solace 15 disc

Prodam karbonsko cestno kolo Scott Solace 15 disc ! Kupljen oktober 2016. Kot nov, prevoženih 500 km. Račun in garancija (5 let).Prodam zaradi pomanjkanja časa.   Specifikacije: velikost: L /56 o(...)

Cena: 1.800,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• swaak je ocenil +1
    Bianchi intenso ali infinito
  • matejS je ocenil +1
    Bianchi intenso ali infinito
  • skirca je ocenil +1
    Z SPECIALKO NA VRŠIČ
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Nasveti za izgubo nepotrebne mišične mase

Oglas 300x250

• Prodajam
    Sprednji obroč Reynolds aero 58
    Prodam povsem nov sprednji obroč Reynolds aero 58 www.canyon.com/en-si/accessor ies/?category=10411(Polna cena 950€,sedaj je v akciji za 750€) Z vso pripadajočo opremo (zavorne gumice,hitri zapen(...)
    Cena: 350,00 EUR
  • Prodajam
    Cestni obroči
    Prodam nove rekreativne obroče za cestno kolo AXIS SPORT z račno shimano/sram 2*10 zraven so tudi hitri zapenjalci Obroči so bili vzeti iz novega kolesa in niso voženi.
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    Scott Spark 700 Ultimate Di2 XTR, L
    Prodam malo rabljeno kolo Scott Spark 700 Di2 Ultimate XTR. Prevoženih cca 50km. Kupljen konec leta 2016. Velikost L Kot novo, brez praske! Karbonski rogovi, spd pedala.   Cena novega je bila 11.(...)
    Cena: 6.000,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih