--Notification--

logo

Maribor-Ljubljana

Komentarji

• 0 |-10+10

Jutri se odpravljam na turo MB-LJ pa me zanima a se je najbolj priporočljivo vozit kar po glavni cesti MB-SB-SK-CE-Trojane-LJ al so kakšne boljše alternative? Vozim samo po asfaltu. LP

• 0 |-10+10

Zgleda , da je glavna cesta edina rešitev . V Domžalah imaš pa šele izbiro 3 smeri do LJ.

• 0 |-10+10

Od Celja se do do Vranskega prit po stranskih poteh za Savinjo in ob potoku Bolska.

V Vranskem lahko zaviješ proti Kamniku. Pelješ čez prelaz Kozjek in nato spust po Tuhinjski dolini do Kamnika. Luštna.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Fuji Newest 1.0

Fuji Newest 1.0

Prodam tripla, moško kolo, ki sem ga vozila ženska, zato ženski sedež. Shimano Tiagra, aluminijast okvir, karbonske vilice. Redno servisiran Maxišport Čerin. V vseh letih prevoženih cca 3000 kilo(...)

Cena: 452,00 EUR
  • AVID ELIXIR zavorne ploščice-obloge

AVID ELIXIR zavorne ploščice-obloge

Prodajam nove odlične  organske zavorne ploščice za Avid Elixir CR, Elixir R, Elixir in Sram XX, proizvajalca Clarks ( ne Kitajc). Naročil sem si žal napačne.  LJ

Cena: 9,00 EUR
  • Prodam plašč Continental Race King 29x2.0

Prodam plašč Continental Race King 29x2.0

Prodam nov plašč Continental Race King 29x2.0Cena 20 EURPrevzem Ljubljana

Cena: 20,00 EUR
  • P: gorsko kolo Kona Caldera (deore XT, Rock shox, Hayes diski)

P: gorsko kolo Kona Caldera (deore XT, Rock shox, Hayes diski)

rodam gorsko kolo Kona Caldera: Velikost okvirja: M Vilice: Rock Shox J4 Menjalnik: Deore XT (27 prestav) Disk zavore: Hayes nine Na kolesu je bi ravnokar narejen mali servis in je pripravljeno z(...)

Cena: 350,00 EUR
  • FULCRUM SPEED XLR odlično ohranjeni

FULCRUM SPEED XLR odlično ohranjeni

Naprodaj so vrhunski obročniki v odličnem stanju,   gre za višji rang karbonski obročnikov, ki jih uporabljajo tudi Pro Tour ekipe in tudi svetovni prvak Rui Costa - jih je vozil (pro tour ekipa (...)

Cena: 550,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• matejS je ocenil +1
    Tour de France 2017
  • kwarkje je ocenil +1
    Tour de France 2017
  • peciklist je ocenil +1
    Tour de France 2017
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Izbira tipa kolesa
  • SAVINJSKA runda
  • Tour de France 2017

Oglas 300x250

• Prodajam
    Fuji Newest 1.0
    Prodam tripla, moško kolo, ki sem ga vozila ženska, zato ženski sedež. Shimano Tiagra, aluminijast okvir, karbonske vilice. Redno servisiran Maxišport Čerin. V vseh letih prevoženih cca 3000 kilo(...)
    Cena: 452,00 EUR
  • Prodajam
    AVID ELIXIR zavorne ploščice-obloge
    Prodajam nove odlične  organske zavorne ploščice za Avid Elixir CR, Elixir R, Elixir in Sram XX, proizvajalca Clarks ( ne Kitajc). Naročil sem si žal napačne.  LJ
    Cena: 9,00 EUR
  • Prodajam
    Prodam plašč Continental Race King 29x2.0
    Prodam nov plašč Continental Race King 29x2.0Cena 20 EURPrevzem Ljubljana
    Cena: 20,00 EUR
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Kupim
    29'' wheelset
    Pozdravljeni,Kupim nov ali malo rabljen 29'' wheelset za Trail/AM:- 21 do 26mm notranje širine obroča- IS6 pritrditev rotorja- spredaj 15/100mm- zadaj 12/142mm- račna: Sram XD- material: alu ali (...)
  • Kupim
    MTB Vilico 26"
    Kupim vilico za 26" kolo z diski :) POnudbe lahko na telefon 040646188 ali email puhek1@gmail.com
  • Kupim
    Pony 2 dolgi
    Kupim okvir PONY 2 , dolgi , to je Poni z izvedenim zadnjim prtljažnikom v samem okvirju , s ćim več delov in brez koles . Takšen okvir na sliki , barva ni važna niti njena ohranjenost . (slika) (...)

Vroče strani

Seznam vseh

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih