--Notification--

logo

Podatki o kolesu

Komentarji

• 0 |-10+10

Postavljam resno vprašanje kaj bi morali vsebovati podatki o kolesu, da bi nedvoumno vedeli za kaj gre ? Gledam množico oglasov, kjer včasih niti ne vemo ali gre za 19" kolesa, pa sistem za prestavljanje verige, število in opis zobnikov,itd. Zanima me ali obstaja nek seznam podatkov, ki bi morali biti priloženi kolesu (v slo jeziku prosim)?

• 0 |-10+10

Prva je št. velikosti kajti nimam kaj gledati , če ni moja številka. Drugo je namembnost - Dirkalc- treking, MTB , tretje material - želez, karbon, Al , četrto  pa znamka opreme in 5. opis  obročnikov  6. stanje in ohranjenost .

Posebej velja za čevlje ŠTEVILKA je na prvem mestu , ne pa Znamka !

• 1 |-10+11

Ne ubadam se več z oglasi (na B... je 4800 koles v prodaji), ker so v glavnem preterane cene, večina koles je malo voženih ali skoraj nič,itd. Bom še malo počakal pa vzel novo kolo, pa vsaj vem približno kaj sem dobil.

• 1 |-10+11
    @jesen:

Ne ubadam se več z oglasi (na B... je 4800 koles v prodaji), ker so v glavnem preterane cene, večina koles je malo voženih ali skoraj nič,itd. Bom še malo počakal pa vzel novo kolo, pa vsaj vem približno kaj sem dobil.

Če se ne spoznaš na kolesa potem te tudi pri novem lahko nategnejo..:) Kar se tiče pa rabljenih koles pa moraš vedet kaj kupuješ. Rabljeno lahko dobiš zelo dobro kolo in za precej manj denarja. Se pa najbolj splača kupovat rabljena višjega cenovnega ranga za katerega bi moral npr. odštet 2.500 eur pa bi dobil lepo ohranjenega 2 leti starega za 1.500€. Razlika v ceni je kar precejšnja. V kolikor pa iščeš kolo v vrednosti 500 - 600eur, potem pa se res splača kupiti kar novega.

• 0 |-10+10

Se strinjam z odgovorom, le da je sedaj še vedno čas v katerem nimam občutka, da bi bili prodajalci pripravljeni kaj spustiti ceno. Vzamimo en primer:
    KTM race action 26"
    velikost okvirja 19" - 48 cm
    alu okvir 6061 triple butted
    vilica: FOX 32 Float O/C CTD RR 100 15-T, tapered, remote lockout
    krmilo, fajfa, sedežna cev: Ritchey pro
    sedež: Selle Italia X1 Flow
    menjalniki: Shimano deore XT
    zavore: Shimano deore XT
    gonilka: Shimano deore XT
    pesto: Shimano deore XT
    platišči: DT Swiss 445d
    pnevmatika: Schwalbe Racing ralph 26" x 2.1
    teža s pedali: 10,9 kg
    cena 1150€

• 0 |-10+10

Sem mislil, da kupuješ cestno kolo...Če kupuješ gorsko kupi raje 29˝...

• 0 |-10+10

Kupujem že cestno kolo, samo navedel sem primer precenjenega oglasa po mojem.

• 0 |-10+10

Jaz se na cene nedirkalcev ne spoznam , ker me v osnovi ne zanimajo in jih ne gledam. Zato mi je čudno , da daješ primer nedirkalca, sam pa kupuješ dirkalca. Npr. ne vem koliko stane grupa deore XT ,vem pa dobro kolko je Ultrega, kako gredo cene po kvaliteti oz. imenih grup za dirkalce .

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • P: set verižnikov Ultegra 53/39

P: set verižnikov Ultegra 53/39

Živjo,prodam nov set (nerabljen, vzet iz novega kolesa) verižnikov z vijaki Ultegra 6800 53/39. BCD 110. Cena 90€ oz. po dogovoru. Prevzem Kranj ali pošta Slovenije.lp

Cena: 90,00 EUR
  • OKVIR SCOTT ADDICT RC (NOV!) M (54)

OKVIR SCOTT ADDICT RC (NOV!)  M (54)

Prodam naslovni okvir,ki je popolnoma nov,s pripadajočo vilico in objemko za sedežno oporo....dobil sem ga za nagrado.Velikost 54.Več inf.  041 410 731.

Cena: 570,00 EUR
  • Specialized allez E5

Specialized allez E5

Prodam cestno kolo Specialized Allez elite E5 (replica Peter Sagan)   Kolo je staro oz. voženo 4 mesece in je kot novo (manj kot 800km). Velikost kolesa je 58, oprema,shimano tiagra 2017 (2*10 pr(...)

Cena: 650,00 EUR
  • Karbonski obroči

Karbonski obroči

Prodam karbonske obroče višine 50mm skupaj s tabularji continental competition...račna za shimano sram....vec info na zs....

Cena: 480,00 EUR
  • Kaseta campagnolo corus 25-11

Kaseta campagnolo corus 25-11

Prodam malo vozeno kaseto

Cena: 50,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• Lopata je ocenil +1
    Lepe kolesarke
  • Pinocio je ocenil +1
    Luči na kolesu
  • mihowc je ocenil +1
    Luči na kolesu
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Jani Brajkovič
  • MAXISPORT Čerin
  • MAXISPORT Čerin

Oglas 300x250

• Prodajam
    P: set verižnikov Ultegra 53/39
    Živjo,prodam nov set (nerabljen, vzet iz novega kolesa) verižnikov z vijaki Ultegra 6800 53/39. BCD 110. Cena 90€ oz. po dogovoru. Prevzem Kranj ali pošta Slovenije.lp
    Cena: 90,00 EUR
  • Prodajam
    OKVIR SCOTT ADDICT RC (NOV!) M (54)
    Prodam naslovni okvir,ki je popolnoma nov,s pripadajočo vilico in objemko za sedežno oporo....dobil sem ga za nagrado.Velikost 54.Več inf.  041 410 731.
    Cena: 570,00 EUR
  • Prodajam
    Specialized allez E5
    Prodam cestno kolo Specialized Allez elite E5 (replica Peter Sagan)   Kolo je staro oz. voženo 4 mesece in je kot novo (manj kot 800km). Velikost kolesa je 58, oprema,shimano tiagra 2017 (2*10 pr(...)
    Cena: 650,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih